Startovní listina Run For Help Poděbrady

rodinný běh 3,3 km

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 684

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Malínský Oskar chlapcine
Bahno Lukáš HC Poděbradychlapciano
Bareš Lukášek Křinecchlapciano
Barešová Danielka Křinec dívkyano
Barešová Jana Křinecženyano
Barták Ladislav Milvit Watermužiano
Barták Ladislav Milvit Waterchlapciano
Barták Lukáš Kolíndívkyano
Bartáková Elen Milvit Waterdívkyano
Bartáková Eliška Milvit Waterženyano
Bartáková Monika Kolínženyano
Bartheldy Oliver HC Poděbradychlapciano
Baštecký Štěpán Velký osekchlapciano
Bauer David Opočnicemužiano
Bauer Stanislav Netrebicemužiano
Bělská Adéla Poděbrady dívkyano
Fialová Nela dívkyano
Beneš Pavel Sánymužiano
Benešová Ella Sánydívkyano
Benešová Jana Future studioženyano
Benešová Klára Sánydívkyano
Benešová Tereza Pole Dance-Centrum pro všechnydívkyano
Benešová Viktorie Pole Dance-Centrum pro všechnydívkyano
Beranová Martina Poděbrady ženyano
Blažek Jakub Atletika Slatiňanychlapciano
Blažek Petr SK Sokol Opočnicemužiano
Blažek Petr SK Sokol Opočnicechlapciano
Bodlák Michal mužiano
Bodláková Emička dívkyano
Bodláková Míla ženyano
Boháč Vojtěch Čáslavchlapciano
Bőhmová Beáta Loučeňženyano
Bouda Martin Poděbradymužiano
Bruštík Adam Poděbradychlapciano
Bruštík Petr Poděbradymužiano
Bruštíková Hana Poděbradyženyano
Bruštíková Tereza Poděbradydívkyano
Brzobohatá Míša Křinecženyano
Břečková Šárka Vrbová Lhotadívkyano
Buriánková Stanislava SDH Úmonínženyano
Cerna Tereza Podebradyženyano
Cerny Jakub Podebradychlapciano
Čapek Jan Poděbradymužiano
Čermáková Petra Poděbrady ženyano
Černá Kačka Městec Královédívkyano
Černá Věra ženyano
Černý Josef mužiano
Červinka Marian Kolín mužiano
Čížek Ivan Vrbová Lhotamužiano
Dej David Poděbrady mužiano
Dej Jakub Poděbrady chlapcine
Deverová Miloslava KLUB SEVERSKÉ CHŮZE,OBLAST KERSKOženyano
Dlab Jiří Klub ČKD Kutná Horamužiano
Dlabová Jindra Klub ČKD Kutná Horaženyano
Dobromyslová Kristýna ženyano
Douděra Šimon HC Poděbradychlapcine
Elzas Věra Poděbrady ženyne
Solom Jiří Poděbradychlapcine
Ernstová Eva ženyano
Ernstová Gábinka dívkyano
Fabián Filip Chotěšicechlapciano
Fabiánová Anna Chotěšicedívkyano
Fabiánová Eva Chotěšiceženyano
Fárek Oliver chlapciano
Fárek Roman mužiano
Feres Vaclav Podebradymužiano
Feresova Daniela Podebradyženyano
Feresova Zuzana Podebradydívkyano
Fiala Martin mužiano
Fiala Patrik HC Poděbradychlapciano
Fialová Dana ženyano
Fialová Monika dívkyano
Glierová Bohdana ZŠ Jedna radost Poděbradyženyano
Goldová Žaneta ženyano
Hadraba František Kutná Horachlapciano
Hájková Miroslava Klub severské chůze,oblast Kerskoženyano
Hájková Tereza ženyano
Haklová Jana EMiJaženyano
Hálová Sabina Chlumec n/Cdívkyano
Haškovcová Martina Čáslavženyano
Havelková Stanislava Úmysloviceženyano
Havlina Šimon HC Poděbradychlapcine
Havlina Šimon HC Poděbradymužine
Havlinová Sára HC Poděbradydívkyne
Havránková Eliška Podebradydívkyano
Hejdová Hana Miloviceženyano
Hejdová Monika Milovicedívkyano
Hejhal Filip Vrbová Lhotane
Hejhal Matyáš Vrbová Lhotachlapciano
Hejhal Zdenek Vrbova Lhotamužiano
Hejhalová Pavlína Vrbová Lhotaženyano
Hepová Kateřina ZŠ Jedna radostženyano
Hlavatá Iveta ženyano
Hlavatá Karolína Hradec Královédívkyano
Hlavatá Viktorie Hradec Královédívkyano
Hlavatý Adam chlapciano
Hlavatý Jan mužiano
Hlušička David Čáslavmužiano
Hněvsa Matěj HC Poděbradychlapcine
Hofman Adam Budiměřicechlapciano
Hofman Daniel Čáslavmužiano
Hofman Daniel Budiměřicemužiano
Holan Petr Poříčany mužiano
Holan Petr Poříčany ne
Holanová Denisa Poříčany ženyano
Holovská Barborka Lysá nad Labemdívkyano
Holovská Michala Lysá nad Labemženyano
Holovský Marek Lysá nad Labemchlapciano
Homanová Renáta Pečkyženyano
Horníček Štěpán HC Poděbradychlapciano
Horníček Tobiáš HC Poděbradychlapciano
Houdová Kristýna Neratoviceženyano
Houfková Monika Čáslav ženyano
Hradecký Samuel HC Poděbradychlapciano
Hrbek Lukáš HC Poděbradychlapciano
Hruška Šimon HC Poděbradychlapciano
Hudcová Aneta Nymburkženyano
Hyský Lukas Poděbrady mužiano
Chadima Jan Poděbradychlapciano
Chadima Matyáš Poděbradychlapciano
Chadimová Hana Poděbradyženyano
Chen Petr HC Poděbradychlapcine
Chlubna Patrik FK BOHEMIA PODĚBRADYchlapciano
Chramosta Ondřej HC Poděbradychlapcine
Chramosta Štěpán HC Poděbradychlapcine
Chrástecká Tereza Čeperkaženyano
Chudobová Klára Rašovicedívkyano
Janatová Romana Křinecženyano
Janeckova Lucie Kolinženyano
Janeček Aleš Kounice mužiano
Jánský Radek Běhej Poděbradymužiano
Jelínková Nováková Magda Kutná Horaženyano
Jeriová Anna Čáslavženyano
Jirků Zdenka ženyano
Jonová Lia ženyano
Jonová Vanesa dívkyano
Kačerová Monika Zvoleženyano
Kafka Václav HC Poděbradychlapciano
Kalfiřt Filip HC Poděbradychlapciano
Kalincová Karla Sányženyano
Kalincová Petra Sánydívkyano
Kaňkovská Iva ženyano
Kaňkovský Michal chlapciano
Kaňkovský Petr mužiano
Kaňkovský Petr chlapciano
Karafiát Ondřej Pečkychlapciano
Karafiátová Eliška Pečkydívkyano
Karafiátová Pavla Pečkyženyano
Katona Blažej Čáslavmužiano
Katrnošková Alena Pečkyženyne
Katrnošková Marie Pečkydívkyne
Klouda David HC Poděbradychlapcine
Knobloch Honza chlapciano
Knobloch Jan mužiano
Knoblochová Nikolka dívkyano
Knoblochová Petra ženyano
Knop Dušan Velký Osekmužiano
Knopová Michaela Velký Osekženyano
Kociánová Laura Poděbrady dívkyne
Kociánová Luisa Poděbrady dívkyne
Kočanová Andrea Kutná Horaženyano
Kočová Kamila Křinecženyano
Kočová Tereza Křinecženyano
Koderová Zdenka Městec Královéženyano
Kolacna Agata Podebradydívkyano
Kolacna Lucie Podebradyženyano
Kolacny Milan Podebradymužiano
Kordač Honzík Křinecchlapciano
Kordač Jiří Křinecmužiano
Kordač Petr Křinecmužiano
Kordačová Jitka Křinecženyano
Kordačová Markéta Křinecženyano
Kordačová Markétka Křinecdívkyano
Kordačová Petra Křinecdívkyano
Kordačová Štěpánka Křinecdívkyano
Kordiak Charlotte dívkyano
Kordiak Lenka Walk to Winženyano
Kordiak Pavel PRAHA 6mužiano
Koudelková Iveta Kutná Horaženyano
Kovanda Ondřej HC Poděbradychlapcine
Král Jakub mužiano
Král Murphy chlapciano
Králová Alenka Vlkánčicedívkyano
Králová Dorotka dívkyano
Králová Renáta Kolínženyano
Kramer Ondřej HC Poděbradychlapciano
Kramerova Ivana Podebradyženyano
Kroužel Tomáš ATLETIKA SKP Nymburkchlapciano
Kroužilová Iva Poděbradyženyano
Krovoza Roman Semicemužiano
Krovozová Gabriela Semiceženyano
Krovozová Natalie Semice ženyano
Krovozová Viktorie Semicedívkyano
Krtilová Tereza Kutná Horadívkyano
Krumlová Michaela ženyano
Krumlová Nella Čáslavdívkyano
Krumlová Radek Čáslavmužiano
Krumlová Sebastian Čáslavchlapciano
Krumlová Zdena Čáslavženyano
Křivka Roman Chrudimmužiano
Křivková Adélka Chrudimdívkyano
Křivková Terezka Chrudimdívkyano
Křížová Martina ženyano
Ktish Yaman Poděbradymužine
Kubálek Jakub Křinecchlapciano
Kubálek Jindřich Křinecmužiano
Kubálek Pavel Křinecmužine
Kubátová David Poděbradymužiano
Kubátová Karolína Poděbradydívkyano
Kuchařová Miluše Poděbradyženyano
Kuklík David TJ Pátekchlapciano
Kuklík Radek Svět sportumužiano
Kuklíková Barbora SKP Nymburkdívkyne
Kuklíková Emička Svět sportudívkyano
Kuklíková Věra Poděbradyženyano
Kulhavá Hana Poděbradyženyano
Kulvejtová Vendula Milovicedívkyano
Kurka Jan Ratenicechlapcine
Kurka Jan Ratenicechlapciano
Kramer Ondřej HC Poděbradychlapciano
Kurka Martin HC Poděbradychlapciano
Kurka Tomáš Ratenicemužiano
Kurkova Martina Rateniceženyne
Kurková Martina Rateniceženyano
Kůřil Jiří Kolínmužiano
Kvízová Karolína Pístydívkyano
Kysilkova Patricie Zahornice dívkyano
Kysilkova Valérie Zahornice dívkyano
Kysilkova Žaneta Zahornice ženyano
Lacioková Veronika Pardubiceženyano
Lachman Ondřej HC Poděbradychlapcine
Lachman Pavel HC Poděbradymužiano
Langrová Ema Centrum Prima Pedagogikadívkyano
Langrová Ema Centrum Prima Pedagogikadívkyne
Lazar Jiří Kovanskochlapciano
Lazar Vít Kovanskomužiano
Lazarová Anna Kovanskodívkyano
Lazarová Marie Kovanskoženyano
Lickova Martina PRAHA 6ženyano
Lokajíček Kryštof HC Poděbradychlapcine
Lokajíčková Lucie Poděbradyženyne
Luňak Mirek EMiJamužiano
Luňáková Ema EMiJadívkyano
Luxemburk Tomáš HC Poděbradychlapciano
Luxmeburková Alena HC Poděbradydívkyano
Macurová Kristýna dívkyano
Machalická Renáta Kořeniceženyano
Malá Tereza Pečkyženyano
Málek Filip chlapciano
Málek Martin mužiano
Malinová Jana Netřebiceženyano
Malinová Kateřina Netřebiceženyano
Málková Lucie dívkyano
Manželová Eliška dívkyne
Manželová Jitka ženyne
Martincová Šarlota Poděbradydívkyne
Martínek Matyáš Milvit Waterchlapciano
Martínek Tomáš Milvit Watermužiano
Mašek Mikuláš Zvěřínekchlapciano
Mašková Anežka Zvěřínekdívkyano
Mašková Simona Zvěřínekženyano
Matěj Bělka Dvorychlapcine
Matoušek Tomáš Libušínchlapciano
Matoušková Jana Libušínženyano
Matoušková Lenka Kolínženyano
Matoušková Petra Kolíndívkyano
Matulová Barbora Milena Matulová Kutná Horaženyne
Matulová Helena Anna Kutná Horadívkyne
Meišner Jakub HC Poděbradychlapcine
Melezinková Kristyna Velký Osekženyne
Metelcová Aneta Vrbová Lhotadívkyano
Metelcová Markéta Vrbová Lhotaženyano
Metelec Petr Vrbová Lhotamužiano
Metelec Petr Vrbová Lhotachlapciano
Mikotová Nikola Praha 5ženyano
Mikotová Stanislava Praha 5ženyano
Mlejnková Tereza ženyano
Mlejnková Veronika ženyano
Monček Jindřich Základní škola JEDNA RADOST Pňov-Předhrmužiano
Mončeková Lenka Základní škola JEDNA RADOST Pňov-Předhrženyano
Mrázová Šárka Vrbová Lhotaženyano
Mrňáková Lucie Dobřeň ženyano
Mrňáková Mirka TJ Sokol Suchdolženyano
Müller Jan Kutná Horamužiano
Muller Šimon Kutná Horachlapciano
Murphy Abigail dívkyano
Murphy Ian mužiano
Murphy Matthew chlapciano
Murphy Nathan chlapciano
Murphy Šárka ženyano
Myška Michal Libice nad Cidlinouchlapciano
Myšková Iveta Libice nad Cidlinouženyano
Najbrtová Eva Poděbradyženyano
Najman Jaroslav Poděbradychlapciano
Najman Jiří Poděbradymužiano
Najmanová Štěpánka Opočnicedívkyano
Němcová Monika Rašoviceženyano
Němcová Monika Rašoviceženyano
Němec Josef Rašovicechlapciano
Němec Roman Rašovicemužiano
Němec Vojtěch Rašovicechlapciano
Neureiterová Nella Kolíndívkyano
Neureiterová Romana Kolínženyano
Nickelová Justýna Josefína Poděbradydívkyano
Novák Jindřich podmokychlapciano
Novák Tobiáš Podebradychlapciano
Novakova Anastazie PRAHA 6dívkyano
Nováková Eliška Běhej Poděbrady ženyano
Nováková Eliška Poděbradyženyano
Nováková Iveta Kutná Horaženyano
Novotná Helena Poděbrady ženyne
Novotná Klára ženyano
Novotná Renata Poděbradyženyano
Ondrová Marie Poděbradydívkyano
Partyk Bohdan Poděbradymužiano
Partyk František Poděbradychlapciano
Partyková Ivana Poděbradydívkyano
Partyková Martina Poděbradyženyano
Pavel Kolenčík Lišicemužiano
Pavlík Mojmír Běhej Poděbradychlapciano
Pavlík Vojtěch Běhej Poděbradychlapciano
Pavlíková Gábina Běhej Poděbradyženyano
Pazderka David HC Poděbradychlapciano
Pažout Ondřej Nymburkchlapciano
Pažout Roman Nymburkmužiano
Pažoutová Lucie Nymburkženyano
Petlák Eliáš HC Poděbradychlapciano
Pokorná Adéla HO Sokol Nymburkdívkyano
Pokorná Nikola podmokyženyano
Pokorný Pavel HO Sokol Nymburkmužiano
Polačko Jakub HC Poděbradychlapciano
Poláková Lucie Poděbradyženyano
Popek Matyáš HC Poděbradychlapciano
Procházka David Kutná Horachlapciano
Procházková Anežka Poděbradyženyano
Procházková Františka TJ Sokol Poděbradydívkyano
Procházková Pavla Nymburkženyano
Ptáčníková Laura Poděbradydívkyano
Ptáčníková Stella Poděbradyženyano
Půlpánová Romana ženyano
Radová Jana Poděbradyženyano
Radová Kristýna Poděbradydívkyano
Reissigová Pavlína Křinecženyano
Reissigová Pavlína Vlkánčiceženyano
Rejholcová Emma Maloticedívkyano
Riha Michal Kluk Podebradymužiano
Růžička David Walk To Winchlapciano
Růžička Filip Walk To Winchlapciano
Růžičková Jitka Walk To Windívkyano
Růžičková Martina Walk To Winženyano
Řehák Jakub SK Měštec Královéchlapciano
Sedlák Matyáš HC Poděbradychlapcine
Sedlák Přemysl HC Poděbradymužine
Sedlák Vojtěch HC Poděbradychlapcine
Schwarzová Pavlína Chrudimženyano
Silerova Eva Kolín 2ženyano
Simonová Věra Opočniceženyano
Singr Jakub Velký osekchlapciano
Singrová Renata Velký Osekženyano
Singrová Svatava Velký Osekženyano
Singrova Svatava Velký osekženyano
Skála František HC Poděbradychlapciano
Skála Martin Poděbradymužiano
Skýva Jakub Kutná Horachlapciano
Skýva Jiří Kutná Horamužiano
Skývová Barbora Kutná Horadívkyano
Skývová Renáta Kutná Horaženyano
Sodomová Nika Třebestoviceženyano
Sochová Lenka Nymburkženyano
Sojková Monika Poděbradyženyano
Souček Matouš FK Bohemia Poděbradychlapciano
Součková Amálie Poděbradydívkyano
Spiderman X FILM LEGENDS MUSEUMmužiano
Staněk Jan Praha 5mužiano
Staňková Simona Praha 5dívkyano
Stará Drahomíra Starataženyne
Starý Albert Staratachlapciano
Starý Jáchym Staratachlapciano
Starý Tomáš Staratamužiano
Stehlík Oldřich TJ Liga 100 Prahamužiano
Stejskal Marek Třebestovicemužine
Stejskalová Tereza Třebestoviceženyne
Stránský Václav Nymburk 2mužiano
Strnad Lukáš TJ Sokol Chlístovicemužiano
Strnadová Viktorie Sadskádívkyano
Stybalova Monika Velimženyne
Suchánková Růženka Kolínženyne
Sykora Michal Walk To Winchlapciano
Synek Tomáš Kutná Horamužine
Ševc Dominik HC Poděbradychlapcine
Šimčák Jaromír Nehvizdymužine
Škarohlíd Marek Stráž nad Nisouchlapciano
Škarohlíd Vítek Marcel Stráž nad Nisouchlapciano
Škopková Marie ženyano
Škorničková Michaela Pístyženyano
Šmejkal Břetislav mužiano
Šmejkal Lukáš chlapciano
Šmejkalová Jitka ženyano
Šmejkalová Tereza dívkyano
Šoltysová Kateřina Běcharydívkyano
Šoltysová Libuše Běcharyženyano
Šoltysová Natálie Běcharyženyano
Špitálská Anna dívkyano
Šťastný Václav Toušicemužiano
Štěpánek Ivo Jaroměřmužiano
Štěpánková Kateřina Vrbová Lhotaženyne
Štěpánková Lenka Jaroměřženyano
Štěrba Milan Kolínmužiano
Štěrbová Barbora Kolíndívkyano
Šustrová Veronika Kolín ženyano
Tlapák Jiří Podebradychlapciano
Tlapakova Jana Podebradyženyano
Tobiska Lukáš Roztokychlapciano
Tobiska Tadeas Roztokychlapciano
Tobiska Tomáš Roztokymužine
Tobiskova Kateřina Roztokyženyano
Tomaščík Linda Mladá Boleslavženyano
Tomaščík Michelle Marie Mladá Boleslavdívkyano
Tomaščík Rastislav Mladá Boleslavmužiano
Tomaščík Viktória Michelle Mladá Boleslavdívkyano
Trnková Ivana Kořeniceženyano
Truchla Ivana Kolinženyano
Tumpachová Andrea ženyne
Vachter Matyáš Poděbradychlapciano
Vachter Michal Pečkymužiano
Vachterová Martina Pečkyženyano
Vachterová Mia Pečkydívkyano
Vajda Daniel Cerhenicechlapciano
Vajda Daniel HC Poděbradychlapciano
Vajda Michal HC Poděbradychlapciano
Vajdová Irena Cerheniceženyano
Váňa Michal Čáslavmužiano
Váňa Šimon Čáslavchlapciano
Váňa Vojtěch Kanoistika Poděbradychlapciano
Vančurová Tereza dívkyano
Vaněk Adam Poděbradychlapciano
Vaněk Jáchym HC Poděbradychlapciano
Vaněk Tomáš Poděbradymužiano
Vaněk Tomáš HC Poděbradychlapciano
Vanišová Barbora Remedyženyano
Vaňková Markéta Poděbradyženyano
Váňová Gabriela Čáslavženyano
Váňová Lucie Poděbradydívkyano
Váňová Tereza Nymburk 2ženyano
Vaverka Filip Doběhnout a přežítchlapciano
Vaverka Richard Doběhnout a přežítmužiano
Vaverková Julie Poděbradydívkyano
Vaverková Lucie Doběhnout a přežítženyano
Vaverková Petra Poděbradyženyano
Vaverková Simona Doběhnout a přežítdívkyano
Vavris Roman Poděbradymužine
Vavřina Marek HC Poděbradychlapciano
Vendlová Olga Poděbradyženyano
Vendlová Olga Poděbradydívkyne
Vendlová Olinka Poděbradydívkyano
Vernerová Kamila Hrubý Jeseníkženyano
Vodička Lukáš Sadská chlapciano
Vodičková Michaela Sadská ženyano
Vojnar David Třebestovicemužiano
Vojnarová Markéta Třebestovicedívkyano
Vojnarová Natálie Třebestovicedívkyano
Vojnarová Veronika Třebestoviceženyne
Vokralova Ema Velimdívkyne
Volmuth Václav HC Poděbradychlapciano
Volmuth Vojtěch HC Poděbradychlapcine
Volmuthova Renata Poděbrady ženyano
Vopařilová Denisa Nymburkženyano
Vopolková Stanislava SDH Úmonínženyano
Vopolková Zdeňka SDH Úmonínženyano
Vosáhlo Jiří Poděbradymužiano
Vosáhlová Bára Poděbradyženyano
Vosáhlová Markéta Poděbradyženyano
Vosáhlová Vendy Poděbradydívkyano
Vrána Matěj Vrbová Lhotachlapciano
Vrána Miroslav Vrbová Lhotamužiano
Vránová Denisa Vrbová Lhotaženyano
Vránová Jana Vrbová Lhotaženyano
Vrba Tomas chlapciano
Vyleťalová Tereza SKP Nymburkdívkyano
Wolf Beátka FILM LEGENDS MUSEUM PODĚBRADYdívkyano
Wolf Dominik FILM LEGENDS MUSEUM PODĚBRADYchlapciano
Wolf Johnny FILM LEGENDS MUSEUM PODĚBRADYmužiano
Wolf Ondra FILM LEGENDS MUSEUM PODĚBRADYchlapciano
Wolf Pavlína FILM LEGENDS MUSEUM PODĚBRADYženyano
Wolf Sebastian FILM LEGENDS MUSEUM PODĚBRADYchlapciano
Zajíc Jiří Tupadlymužiano
Zajícová Anička Tupadlydívkyano
Zajícová Majdalenka Tupadlyne
Zajícová Pavla Tupadlyženyano
Zálešáková Petra Opočniceženyano
Zatloukal Marek Milovicemužine
Zatloukal Vojtěch Milovicechlapcine
Zavadilová Pavlína Budiměřiceženyano
Zvoník Pavel Kolínmužiano
Zvoník Vít Kolínchlapciano
Žďánská Anežka Praha 8dívkyne
Žďánská Tereza Praha 8ženyne
Žďánský Jan Praha 8chlapcine
Adamcová Pavlína ženyano
Bělský Denis Poděbradychlapciano
Bartheldy Patrk muži
Baudyšová Bára ženy
Baudyš Pavel muži
Baudyš Toník chlapci
Baudyš Bertík chlapci
Baudyšová Vanda dívky
Málková Nikola Poděbradydívky
Špitálská Klára Přerov nad Labemdívky
Fávek Dominik chlapci
Franková Emma Sadskádívky
Caňkářová Nikola Sadskádívky
Sodomová Barbora Třebestoviceženy
Havelka Jan Hostovicemuži
Havelka Adam Hostovlicechlapci
Havelková Kamila Hostoviceženy
Havelková Jana Hostovicedívky
Bártová Lucie Choťánkymuži
Gold Adam chlapci
Králová Martina SRTG Kolín
Rypková Veronika SRTG Kolínženy
Tobiška Tomáš Roztovkymuži
Plaček Adam Poděbradychlapci
Plačková Anna dívky
Vejrová Jana Kouniceženy
Vejrová Zuzana dívky
Vejr Jan chlapci
Rychtařík Filip chlapci
Vesecký Dominik chlapci
Splaucová Ema dívky
Luxemburková Sofie dívky
Luxemburk Patrik muži
Havrdová Adéla ženy
Havrda Luboš muži
Semanco Tereza Poděbradyženy
Semanco Elen dívky
Semanco Lili dívky
Semanco Radim muži
Sedláčková Eliška dívky
Mocová Eva Třebestoviceženy
Beňová Zuzana Poděbradyženy
Beňová Nikol ženy
Kaňkovská Kateřina Třebestoviceženy
Kudrna Jan muži
Kaňkovský Ivan Třebestovicemuži
Myšková Aneta Libice nad C.ženy
Trnka Adam chlapci
Hradecká Marcela ženy
Vaňková Renata ženy
Luxemburková Alena ženy
Luxemburk Tomáš muži
Ševc Alex chlapci
Ševcová Ivana ženy
Ševc Martin muži
Tomek Vladimír muži
Dudková Anna ženy
Dudková Kristýna dívky
Kučerová Hana ženy
Helclová Radka ženy
Helcl Antonín chlapci
Liegert Max chlapci
Liegert Samuel chlapci
Liegert Jakub muži
Liegertová Michaela ženy
Helclová Amálka dívky
Dejdová Dana ženy
Janková Adéla dívky
Zobáčová Blanka Nymburkženy
Zobáčová Štěpánka Nymburkženy
Hrebenár Matej Nymburkmuži
Kneblová Erika dívky
Satkova Gabina ženy
Pavelka Tomáš muži
Pavelka David chlapci
Kysílka Vojta chlapci
Obadal Michal Poděbradychlapci
Obadal Michal Poděbradychlapci
Šimonová Jana Kolínženy
Smetanová Jitka Kolínženy
Šlapáková Lenka dívky
Šlapák Pavel muži
Ilavský Roman Třebestovicemuži
Kubíček Tomáš Nymburkmuži
Bárta František Choťánkychlapci
Bárta Ondřej Choťánkychlapci
Rejchrt Luboš Plaček Petmuži
Heřmann Pavel muži
Typltová Petra Křinecženy
Sádlová Tereza Křinecdívky
Sádlo Josef Křinecmuži
Vesecký Daniel chlapci
Vesecká Jaroslava ženy
Martin Josef Poříčanymuži
Martinová Lucie Poříčanyženy
Martin Josef Poříčanychlapci
Martin Kryštof Poříčanychlapci
Králová Petra ženy
Hlávka Martin muži
Krejčí Ladislav Městec Královémuži
Krejčová Pavlína Městec Královéženy
Krejčí Sebastian Městec Královéchlapci
Brtek Josef Odřepsychlapci
Kovalec Jan Poděbradymuži
Dušková Dominika Tři dvorydívky
Dušková Vanda Tři dvorydívky
Dušková Lenka Tři dvoryženy
Kopecká Michaela Kolínženy
Paňková Kateřina Kolíndívky
Kadlec Martin muži
Novák Jáchym Neratovicechlapci
Novák Jaroslav Neratovicemuži
Javorský Václav Kolínmuži
Duslová Alena Kolínženy
Štěrbová Lenka Kolínženy
Paňková Romana Tři dvoryženy
Kočí Matěj Křinecchlapci
Kubálková Leona Křinecženy
Seidl Jakub Týnec n/Lmuži
Davidová Eva Prahaženy
Suchánková Martina Kolínženy
Toman Kristián Nymburkchlapci
Javorská Květa Kolínženy
Vegrichtová Jitka Poděbradyženy
Kolpak Viktor muži
Kolpak Matěj chlapci
Kadlecová Klaudie dívky
Kadlecová Karolína ženy
Kamínská Tereza dívky
Vajja Ondřej muži
Střelbová Lenka ženy
Střelba Antonín chlapci
Marák Daniel Poděbradychlapci
Hála Petr Chlumec n.C.muži
Novotný Marek Poděbradychlapci
Bortlíková Eliška dívky
Benh Vít Chlebychlapci
Grösslová Kristýna CPP Poděbradyženy
Vlasáková Šárka Nymburkženy
Prokopová Taťána ženy
Prokopová Angelika dívky
Prokopová Beatrice dívky
Šídová Hana ženy
Novotná Marie dívky
Novotná Helena ženy
Burešová Iveta ženy
Burešová Markéta ženy
Burešová Karolína ženy
Bártková Michaela ženy
Hodačová Kateřina SKP Nymburkdívky
Škochová Ema Nymburkdívky
Maráková Sofie Poděbradydívky
Martinková Marcela Poděbradyženy
Zmeškalová Markéta Poděbradyženy
Mikotová Magdalena Poděbradydívky
Dobiášová Nela Poděbradydívky
Rohlíčková Simona Nymburkdívky
Houžvička Petr muži
Zákružná Markéta ženy
Poustková Linda Poděbradyženy
Strejčková Lucie ženy
Pospíšilová Helena ženy
Píšová Tereza Běhej Poděbradydívky
Zedníková Zuzana Poděbradyženy
Nožičková Lenka Chlumec n.C.ženy
Štěpánek Bruno Vrbová Lhotachlapci
Štěpánková Laura Vrbová Lhotadívky
Horáček Matěj chlapci
Horáčková Adéla dívky
Melezinková Kristýna Velký Osekženy
Mejšnerová Marcela ženy
Mejšner Matěj chlapci
Černá Lucie dívky
Petrželka Vít chlapci
Petrželková Linda dívky
Nikodým Ivan muži
Novotná Marie Ela Poděbradydívky
Novotný Mikuláš Poděbradychlapci
Novotný Metoděj Poděbradychlapci
Košvancová Lucie dívky
Lázňovská Markéta Kutná Horaženy
Havlíček Jiří muži
Štěpánková Katka Vrbová Lhotaženy
Štěpánek Petr Vrbová Lhotamuži
Mach Pavel TJ Pátekmuži
Machová Eva TJ Pátekdívky