Startovní listina ACO Přibyslavský běh

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 56

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Benešová Adéla F2013Havlíčkův Brodpředpřípravkapředpřípravka holky
Doležel Jiří M1980půlmaratonMdo39ano
Fabrik Miroslav M1959BrnopůlmaratonM50-59ne
Fabriková Blanka F1960BrnopůlmaratonZ45plusne
Fišer Luděk M1984lufipůlmaratonMdo39ano
Fišerová Jolana F2013předpřípravkapředpřípravka holky
Fišerová Zuzana F2010přípravkapřípravka holkyano
Havlena Jan M1974Havlíčkův BrodpůlmaratonM40-49ne
Havlíček Radek M2006Přibyslavmladšímladší žácine
Havlíčková Denisa F2009Přibyslavpřípravkapřípravka holkyne
Havránek Josef M1971Bratčice půlmaratonM40-49ano
Hitzger Adam M2005Havlíčkův Brodstaršístarší žáciano
Hitzger David M2009Havlíčkův Brodpřípravkapřípravka kluciano
Hitzger Jakub M2006Havlíčkův Brodmladšímladší žáciano
Hitzger Marek M2008Havlíčkův Brodmladšímladší žáciano
Hitzger Petr M1976Havlíčkův Brodštafeta 2člennáne
Jeřábek Vít M1974EuthanasiapůlmaratonM40-49ano
Jeřábková Lenka F2014Euthanasiapředpřípravkapředpřípravka holky
Kotrba Jaroslav M1969čáslavpůlmaratonM40-49ano
Kratochvíl Pavel M1960Atletic TřebíčpůlmaratonM50-59ano
Krýsová Eliška F1996Havlíčkův BrodpůlmaratonZdo35ne
Kubát Jiří M1981PřibyslavpůlmaratonMdo39ano
Kucirek Petr M1964Havlickuv BrodpůlmaratonM50-59ano
Kysilka Ondřej M2010ŽĎár nad Sázavoupřípravkapřípravka klucine
Kysilka Václav M2008Žďár nad Sázavoumladšímladší žácine
Loubová Alena F1990SvratkapůlmaratonZdo35ne
Mašek Daniel M1974SK TRI CYKLOCHLUBNApůlmaratonM40-49ano
Mašek Vojtěch M2010SK TRI CYKLOCHLUBNApřípravkapřípravka klucine
Maštalířská Edita F2010Svratkapřípravkapřípravka holkyne
Maštalířská Simona F1986Svratkaštafeta 2člennáne
Maštalířský Ondřej M2012Svratkapředpřípravkapředpřípravka kluci
Mátl Petr M1973štafeta 2člennáne
Meloun Vít M1985Dlouhá VespůlmaratonMdo39ano
Mišurová Radka F1983Pohledštafeta 4člennáne
Moravec Jaroslav M1964PřibyslavpůlmaratonM50-59ne
Mucha Jaromír M1974NHÚ Balinka VMpůlmaratonM40-49ano
Mucha Miroslav M1974NHÚ Balinka VMpůlmaratonM40-49ano
Pavlas Antonín M1956PřibyslavpůlmaratonM50plusano
Píša Jan M1977KK PardubicepůlmaratonM40-49ne
Ptáček Jindřich M1976SK SázavapůlmaratonM40-49ano
Sochor Miloš M1978PolničkapůlmaratonM40-49ano
Sochor Tobiáš M2012Polničkapředpřípravkapředpřípravka kluci
Sochorová Šarlota F2009Polničkapřípravkapřípravka holkyano
Strašil Miroslav M1991PřibyslavpůlmaratonMdo39ano
Strašil Miroslav M1969PřibyslavpůlmaratonM40-49ano
Šimonová Barbora F1987Nové Město na Moravěštafeta 2člennáano
Šípková Marcela F1980Žďár nad Sázavouštafeta 4člennáano
Šípková Marcela F1980Žďár nad Sázavoustaršíne
Šrámková Klára F2005Přibyslavstaršístarší žákyněne
Tecl Jiří M2007Česká Bělá mladšímladší žácine
Thomayer Vojtěch M2012Přibyslavpředpřípravkapředpřípravka kluci
Tonar Jan M2013Havlíčkova Borovápředpřípravkapředpřípravka kluci
Valenta Jiří M1966AxiomOrbitt Žďár nad SázavoupůlmaratonM50-59ano
Valenta Šimon M2003Cyklochlubna Žďár nad Sázavoustaršíne
Vaverka Adam M2007Pribyslavmladšímladší žácine
Zelený Zbyněk M1988Havlíčkova BorovápůlmaratonMdo39ne