Startovní listina ACO Přibyslavský běh

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 261

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Apelt Alex ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Apelt Maxim ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Bárta Adam Žďár nad Sázavoupřípravkapřípravka klucine
Bárta Daniel Žďár nad Sázavoupřípravkapřípravka klucine
Bártová Anna Žďár nad Sázavoupředpřípravkapředpřípravka holky
Bártová Tereza Žďár nad Sázavoupředpřípravkapředpřípravka holky
Benešová Adéla Havlíčkův Brodpředpřípravkapředpřípravka holky
Brejcha Šimon Jirčanypředpřípravkapředpřípravka kluci
Brejchová Klára Jirčanypředpřípravkapředpřípravka holky
Dočekal Jakub ACOpřípravkapřípravka kluciano
Eisner Josef ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Eliášová Adéla TJ Sokol Nížkovpředpřípravkapředpřípravka holky
Fišerová Jolana předpřípravkapředpřípravka holky
Fišerová Zuzana přípravkapřípravka holkyano
Forst Matouš Žďár nad Sázavoupřípravkapřípravka klucine
Garlík Tomáš Prahapřípravkapřípravka kluciano
Garlíková Kristyna Prahapředpřípravkapředpřípravka holky
Glatt Hugo ACOmladší žactvomladší žáciano
Glattová Aneta ACOstarší žactvostarší žákyněano
Halamková Martina ACOstarší žactvostarší žákyněano
Háněl Daniel ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Háněl Tomáš ACOmladší žactvomladší žáciano
Havlíček Radek Přibyslavmladší žactvomladší žácine
Havlíčková Denisa Přibyslavpřípravkapřípravka holkyano
Hitzger Adam Havlíčkův Brodstarší žactvostarší žáciano
Hitzger David Havlíčkův Brodpřípravkapřípravka kluciano
Hitzger Jakub Havlíčkův Brodmladší žactvomladší žáciano
Hitzger Marek Havlíčkův Brodmladší žactvomladší žáciano
Hrenic Tobiáš Přibyslavpřípravkapřípravka klucine
Hrenicová Dita ACOpřípravkapřípravka holkyano
Janáčková Barbora ACOpředpřípravkapředpřípravka holky
Jeřábková Lenka Euthanasiapředpřípravkapředpřípravka holky
Jureček Jan Jámypředpřípravkapředpřípravka kluci
Jurečková Nela Jámypřípravkapřípravka holkyano
Kamarád Štěpán Přibyslavpřípravkapřípravka klucine
Kamarádová Helena Přibyslavpředpřípravkapředpřípravka holky
Kocourek Viktor ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Konfršt Mikuláš Vepřovápředpřípravkapředpřípravka kluci
Konfršt Štěpán Vepřovápřípravkapřípravka kluciano
Kořenářová Julie Havlíčkův Brodpředpřípravkapředpřípravka holky
Koščák Samuel ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Krátká Aneta Havl.Brodpředpřípravkapředpřípravka holky
Kužel Jakub Žďár nad Sázavoustarší žactvostarší žáciano
Kysilka Ondřej ŽĎár nad Sázavoupřípravkapřípravka kluciano
Kysilka Václav Žďár nad Sázavoumladší žactvomladší žáciano
Doležel Lukáš ACOpředpřípravkapředpřípravka kluciano
Lokvenc Vít ACOmladší žactvomladší žáciano
Mašek Vojtěch SK TRI CYKLOCHLUBNApřípravkapřípravka klucine
Maštalířská Edita Svratkapřípravkapřípravka holkyano
Maštalířský Ondřej Svratkapředpřípravkapředpřípravka kluci
Mucha Kryštof předpřípravkapředpřípravka kluci
Muchová Kristýna předpřípravkapředpřípravka holky
Musilová Anežka ACOpředpřípravkapředpřípravka holky
Musilová Tereza ACOpřípravkapřípravka holkyano
Nečasová Kateřina Nové Město na Moravěpřípravkapřípravka holkyano
Nečasová Magdaléna Nové Město na Moravěmladší žactvomladší žákyněano
Novák Jakub ACOmladší žactvomladší žáciano
Nováková Sára ACOpřípravkapřípravka holkyano
Novotná Hana Nová Ves u Nového Města na Moravěmladší žactvomladší žákyněne
Novotný Bohuslav ACOpřípravkapřípravka kluciano
Novotný Lukáš ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Omes Dominik ACOmladší žactvomladší žáciano
Omesová Marie Anna ACOpřípravkapřípravka holkyano
Pazour Matyáš ACOstarší žactvostarší žáciano
Peňázová Nikola ACOpředpřípravkapředpřípravka holky
Pipek David Lučicepředpřípravkapředpřípravka kluci
Popík Vojtěch Popina Teampředpřípravkapředpřípravka kluci
Popíková Monika Popina Teampředpřípravkapředpřípravka holky
Přibyl Matyáš ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Přibylová Adriana ACOpředpřípravkapředpřípravka holky
Rosická Milena Savenciapřípravkapřípravka holkyano
Rosický Jan Savenciapřípravkapřípravka kluciano
Svobodová Bára ACO Přibyslavpřípravkapřípravka holky
Brychtová Lucie předpřípravkapředpřípravka holky
Sláma Sebastian BOJ Žďár nad Sázavoupřípravkapřípravka kluciano
Slámová Barbora BOJ Žďár nad Sázavoumladší žactvomladší žákyněano
Sochor Tobiáš Polničkapředpřípravkapředpřípravka kluci
Sochorová Šarlota Polničkapřípravkapřípravka holkyano
Splítek Petr ACOstarší žactvostarší žáciano
Strašil Matěj ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Šípek Dominik Žďár nad Sázavoupředpřípravkapředpřípravka kluci
Šrámek Matěj Savenciapřípravkapřípravka kluciano
Šrámková Denisa Savenciapředpřípravkapředpřípravka holky
Šrámková Tereza Savenciapředpřípravkapředpřípravka holky
Tecl Jiří Česká Bělá mladší žactvomladší žáciano
Thomayer Vojtěch Přibyslavpředpřípravkapředpřípravka kluci
Tlustoš Kryštof ACOpřípravkapřípravka kluciano
Tomas Adam SK Stříbrné Horypřípravkapřípravka kluciano
Tomas Luboš SK Stříbrné Horymladší žactvomladší žáciano
Tonar Jan Havlíčkova Borovápředpřípravkapředpřípravka kluci
Travnicek Antonin Ski team Heralecpředpřípravkapředpřípravka kluci
Travnickova Lucie Ski team Heralecpředpřípravkapředpřípravka holky
Troppová Iva ACOpředpřípravkapředpřípravka holky
Troppová Stella ACOpřípravkapřípravka holkyano
Ulrich Jáchym ACOpřípravkapřípravka kluciano
Vaverka Adam Pribyslavmladší žactvomladší žáciano
Veselá Dominika Nové Veselípředpřípravkapředpřípravka holky
Veselá Viktorie Nové Veselípředpřípravkapředpřípravka holky
Vrba Matouš ACOpřípravkapřípravka kluciano
Vrba Vojtěch ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Wágner Radek Savenciapředpřípravkapředpřípravka kluci
Zadina Martin Dobrápředpřípravkapředpřípravka kluci
Zadina Martin Dobrápředpřípravkapředpřípravka kluci
Zadinová Michaela Dobrápředpřípravkapředpřípravka holky
Zahrádka Pavel Nová Ves u Nového Města na Moravěmladší žactvomladší žácine
Zahrádka Pavel Nová Ves u Nového Města na Moravěmladší žactvomladší žácine
Zahrádková Lucie Nová Ves u Nového Města na Moravěmladší žactvomladší žákyněne
Stehno Mikuláš ACOpředpřípravkapředpřípravka kluci
Šormová Emilie ACOpřípravkapřípravka holkyano
Vlček Jan přípravkapřípravka kluciano
Vlčková Marcela předpřípravkapředpřípravka holky
Svoboda Petr přípravkapřípravka kluciano
Musil Michal předpřípravkapředpřípravka kluci
Musil David mladší žactvomladší žáciano
Musil Tomáš přípravkapřípravka kluciano
Doležel Adam předpřípravkapředpřípravka kluci
Doležel Václav předpřípravkapředpřípravka kluci
Forstová Viola předpřípravkapředpřípravka holky
Pleskačová Julie starší žactvostarší žákyněano
Vejslíková Klára přípravkapřípravka holkyano
Vejslík Antonín předpřípravkapředpřípravka kluci
Růžičková Veronika mladší žactvomladší žákyněano
Lacinová Klára mladší žactvomladší žákyněano
Filipi Stela předpřípravkapředpřípravka holky
Filippi Max přípravkapřípravka kluci
Báťová Sofie přípravkapřípravka holky
Havlík Lukáš SK Tricyklochlubna Ždármladší žactvomladší žáci
Jozífková Anna SK Tricyklochlubna Ždárpředpřípravkapředpřípravka holky
Jozífková Klára SK Tricyklochlubna Ždármladší žactvomladší žákyně
Míčková Karolína SK Tricyklochlubna Ždárstarší žactvostarší žákyně
Padalíková Lucie SK Tricyklochlubna Ždárstarší žactvostarší žákyně
Tchirova Ela předpřípravkapředpřípravka holky
Novotný Marek Sirákovpřípravkapřípravka kluci
Bárta Petr Přibyslav - Dobrápředpřípravkapředpřípravka kluci
Havránková Natálie předpřípravkapředpřípravka holky
Jarošová Anna přípravkapřípravka holky
Jaroš Zdeněk přípravkapřípravka kluci
Jarošová Kristina předpřípravkapředpřípravka holky
Dočekal Jan Přibyslav, Savenciapředpřípravkapředpřípravka kluci
Dočekalová Kristýna Přibyslav, Savenciapředpřípravkapředpřípravka holky
Svoboda Radim Přibyslavmladší žactvomladší žáci
Žáček Jakub předpřípravkapředpřípravka kluci
Hlaváčová Ester Havl. Brodpředpřípravkapředpřípravka holky
Křesťan Radek Velká Losenicepřípravkapřípravka kluci
Hospoda Antonín Přibyslav - Dobrápředpřípravkapředpřípravka kluci
Vajdová Anna Pohledpředpřípravkapředpřípravka holky
Bárta Martin SavenciapůlmaratonM40-49ano
Berky Jiří Termesivy 85půlmaratonM50-59ano
Brychta Jiri TJ nové město na Moravě půlmaratonM40-49ano
Čapka František Minerva BoskovicepůlmaratonM50-59ano
Čeloud Patrik PribyslavpůlmaratonMdo39ano
Čeloudová Šárka PřibyslavpůlmaratonZdo35ano
Danihel Jan Amatér PolničkapůlmaratonM40-49ano
Doležel Jiří půlmaratonMdo39ano
Doležel Tomáš UtinpůlmaratonM40-49ano
Dubský Roman ACOpůlmaratonM40-49ano
Fabrik Miroslav BrnopůlmaratonM50-59ano
Fišer Luděk lufipůlmaratonMdo39ano
Geist Jiří ACOpůlmaratonM40-49ano
Halamková Veronika ACOpůlmaratonZdo35ano
Havlena Jan Havlíčkův BrodpůlmaratonM40-49ano
Havránek Josef Bratčice půlmaratonM40-49ano
Hrubý Zdeněk ACOpůlmaratonMdo39ano
Chleboun Jan WM KohoutovpůlmaratonM40-49ano
Januška Ivan ŠanovpůlmaratonM60ano
Jelínek Antonín Aquaclub Havlíčkův BrodpůlmaratonM60ano
Jeřábek Vít EuthanasiapůlmaratonM40-49ano
Jiřičná Dana Bonbon PrahapůlmaratonZ45plusano
Jureček Jan JámypůlmaratonMdo39ano
Koloc Pavel AC Total ZeropůlmaratonM50-59ne
Kořenář Petr Havlíčkův BrodpůlmaratonM40-49ano
Koščák Peter ACOpůlmaratonMdo39ano
Kotrba Jaroslav čáslavpůlmaratonM40-49ano
Krýsová Eliška Havlíčkův BrodpůlmaratonZdo35ano
Kubát Jiří PřibyslavpůlmaratonMdo39ano
Kubíček Rudolf ACOpůlmaratonM40-49ano
Kucirek Petr Havlickuv BrodpůlmaratonM50-59ano
Lacina Václav SavenciapůlmaratonM40-49ano
Lacinová Hanka SavenciapůlmaratonZ45plusano
Landa Jiří ACOpůlmaratonjuniořiano
Ledvinka Josef PřibyslavpůlmaratonM40-49ano
Mahel Leoš SavenciapůlmaratonMdo39ano
Marek Jaroslav JihlavapůlmaratonMdo39ano
Marinec Petr ACOpůlmaratonM40-49ano
Mašek Daniel SK TRI CYKLOCHLUBNApůlmaratonM40-49ano
Meloun Vít Dlouhá VespůlmaratonMdo39ano
Hlaváč Pavel půlmaratonMdo39ne
Garlík Michal PřibyslavpůlmaratonM40-49ne
Moravec Jaroslav SavenciapůlmaratonM50-59ano
Moravec Vojtěch SavenciapůlmaratonMdo39ano
Mucha Jaromír NHÚ Balinka VMpůlmaratonM40-49ano
Mucha Miroslav NHÚ Balinka VMpůlmaratonM40-49ano
Nečas Ladislav Nové Město na MoravěpůlmaratonM40-49ano
Netolická Anika Havlíčkův BrodpůlmaratonZdo35ano
Nováček Tomáš SDH KamennápůlmaratonMdo39ano
Nožička Miloš půlmaratonM50-59ano
Omes Michael ACOpůlmaratonM50-59ano
Ondrackova Radka Zub casupůlmaratonZ45plusano
Pavlas Antonín PřibyslavpůlmaratonM60ano
Píša Jan KK PardubicepůlmaratonM40-49ano
Ptáček Jindřich SK SázavapůlmaratonM40-49ano
Růžička Jan Světlá nad SázavoupůlmaratonM40-49ano
Sedmík Michal ACOpůlmaratonMdo39ano
Singh Rakesh ACOpůlmaratonMdo39ano
Sochor Miloš PolničkapůlmaratonM40-49ano
Strašil Miroslav PřibyslavpůlmaratonMdo39ano
Strašil Miroslav PřibyslavpůlmaratonM40-49ano
Strnad Richard BOOS planpůlmaratonM40-49ano
Šerý Drahoslav Jamné u JihlavypůlmaratonM40-49ano
Šisler Pavel Hamry nad SázavoupůlmaratonM50-59ano
Šmídová Adéla PrahapůlmaratonZdo35ano
Šrámek Jan ŠrámkovicpůlmaratonMdo39ano
Šrámková Monika ŠrámkovicpůlmaratonZdo35ano
Thomayer Jan SavenciapůlmaratonMdo39ano
Toman David PolnápůlmaratonMdo39ano
Tropp Stanislav ACOpůlmaratonMdo39ano
Tvrdík Pavel Wlach Transport PolnápůlmaratonMdo39ano
Uchytil Zdeněk LhůtapůlmaratonM40-49ano
Vábek Jiří půlmaratonMdo39ano
Vašek René KrucemburkpůlmaratonM40-49ano
Vaverka Josef PřibyslavpůlmaratonM40-49ano
Veselský Martin KunemilpůlmaratonMdo39ano
Veselý Oldřich Nové VeselípůlmaratonM40-49ano
Vlček Jiří BrzkovpůlmaratonM40-49ano
Zdražil Roman OudoleňpůlmaratonMdo39ano
Zelený Zbyněk Havlíčkova BorovápůlmaratonMdo39ano
Žoudlík Milan půlmaratonM60ano
Brabenec Aleš půlmaratonMdo39ne
Brabenec Miroslav půlmaratonM50-59ne
Stránský Petr půlmaratonM40-49ano
Brejchová, Rothbauerová Kateřina, Anna Jirčany/Annabergštafeta 2člennáano
Hánělovi Tomáš, Žaneta ACO - Keřkovský běhnyštafeta 2člennáano
Hitzgerovi Petr, Pavel Havlíčkův Brodštafeta 2člennáano
Hrenic, Tlustoš Ondřej, Zdeněk ACO - Dva náhradnícištafeta 2člennáano
Kamarádová, Malý Jana, Pavel ÚČI Přibyslavštafeta 2člennáano
Krajcigr, Kubalová Jan, Barbora Havlíčkův Brodštafeta 2člennáano
Kratochvíl, Garšic Pavel, Tomáš Savencia - Hodoňáci Ištafeta 2člennáano
Maštalířských Simona, Lukáš Svratkaštafeta 2člennáano
Mátlovi Petr, Vojtěch ACOštafeta 2člennáano
Mrlíková Tydlitátová, Mahová Eva, Eva Mnichoviceštafeta 2člennáano
Peňáz, Kvarda Pavel, František ACO DRUŽBAštafeta 2člennáano
Pibil, Ondráček Jaroslav, Ladislav Malá Loseniceštafeta 2člennáano
Sláma, Kučka Jiří, Jan BOJ Žďár nad Sázavouštafeta 2člennáano
Šimonová, Slezák Barbora, Jakub Nové Město na Moravěštafeta 2člennáano
Zvolánková, Štědrá Olga, Jaroslava ACO - Žihadlaštafeta 2člennáano
Brychta, Kulíšek, Dlouhý, Marek Jiří, Karel, Petr, Jiří Městské lázně Nové Město na Moravěštafeta 4člennáano
Eisner, Mucha, Vala, Milichovský Josef, Petr, Ondřej, Václav CS Cargoštafeta 4člennáano
Halamka, Štourač, Apelt, Kohout Josef, Pavel, Richard, Jan ACO - SORRY jACOštafeta 4člennáano
Hasíková, Saj, Linhart Veronika, Marek, Tomáš BOOS plan “ 2+vh“štafeta 4člennáano
Havlenová, Fic, Palánová, Staněk Jana, Pavel, Marie, Vojtěch ACO Drým týmštafeta 4člennáano
Jonák, Harvalík, Eliáš, Splítek Ivo, Stanislav, Bonuslav, Václav ACO - BOB na tratištafeta 4člennáano
Kavalír, Stejskal, Němec, Macek Martin, Jiří, Luboš, František Železnohorák týmštafeta 4člennáano
Kučerová, Charvátová, Glockl, Hřebačka Jana, Lucie, Jan, Antonín Savencia - Hodoňáci II.štafeta 4člennáano
Mišurová, Štefánková, Štursová, Čermák Radka, Markéta, Jitka, Václav Pohledštafeta 4člennáano
Novotných, Krečí, Tereza Pavel, Michal, Markéta, Tereza Nová Ves u Nového Města na Moravěštafeta 4člennáano
Pometlová, Dobrovolná, Linhartová, Hrubý Eliška, Helena, Anna, Jan ACO - Jabloňácištafeta 4člennáano
Pospíšil, Lolek, Mikuška, Čutek Antonín, Jaroslav, Tomáš, Jan BOOS plan "Čtyři v tom"štafeta 4člennáano
Rosický, Dequae, Gras, Vašíček Jan, Augustin, Amandine, Roman Savencia teamštafeta 4člennáano
Sobotkovám, Danihel, Coufalová, Jouklová Barbora, Jan, Martina, Kateřina PO(MALÍ) BANÁNIštafeta 4člennáano
Staněk, Jiřičný, Jedličkovi Vojtěch, Pavel, Adam, Matěj ACO - Rychlé šípy z DDštafeta 4člennáano
Šípkovi, Omes, Pospíšilová Marcela, Radek, Jiří, Markéta Žďár nad Sázavouštafeta 4člennáano