Startovní listina Havlíčkobrodský půlmaraton

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 163

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategorieSkupina 4Platba
Ambrož Stanislav FUN CZECH RUNNERSpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Bártová Michaela Havlíčkův BrodpůlmaratonZ3 (35-49)ženyano
Baxa Tomáš Dolní MěstopůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Benda Jiří ŠTOKYpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Bouchal Hynek Světlá nad SázavoupůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Brnický Petr JihlavapůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Coufal Tomáš SázavkapůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Čáp Marek České BudějovicepůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Dobrovolný Patrik Havlíčkův BrodpůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Dobrovolný Petr Havlíčkův BrodpůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Dočekal Luboš ski&bike modelárna NovákpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Dočkal Jan PosázavípůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Dočkal Václav Sportovní klub PoliciečtvrtkaM3 (40-59)mužiano
Dubský Roman PřibyslavpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Dvořáková Soňa ZábornápůlmaratonZ3 (35-49)ženyano
Fajmon Luboš Hamry nad SázavoupůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Fiala Pavel SázavkapůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Ficek Tomáš SK ChotěbořpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Gregor Petr TJ RůženápůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Gruntorád Jiří České BudějovicepůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Havlena Jan Havlíčkův BrodpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Hejda Tomáš Havlíčkův BrodpůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Hnídek Jan Dřevěný Nohy KolínpůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Holeček Miloš TřebíčpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Holub Martin ChotěbořpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Holub Pavel Rabbits ZnojmopůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Hora Ondřej Vojenská policie TáborpůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Horák Luděk TURBO CHOTĚBOŘpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Hrančík Martin Havlíčkův BrodpůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Hruška Vít Chabry PrahapůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Hudač Peter Humpolecke střely půlmaratonM2 (18-39)mužiano
Chalupa Josef Havlíčkův BrodpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Chlád Pavel Obec Dolní MěstopůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Jelínek Antonín Aquaclub Havlíčkův BrodpůlmaratonM4 (60plus)mužiano
Kohout Jan SDH Věž půlmaratonM2 (18-39)mužiano
Král Petr Havlíčkův BrodpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Krejčí Aleš Havlíčkův BrodpůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Krejčí Daniel ŠtokypůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Kučírek Petr Havlickuv BrodpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Kutterwascher Pavel PosázavípůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Lacina Václav Havlíčkova BorovápůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Lacinová Hana Havlíčkova BorovápůlmaratonZ3 (35-49)ženyano
Lebdušková Jana MladoticepůlmaratonZ3 (35-49)ženyano
Libánský Vratislav SfhkKV Havlíčkův BrodpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Marek Miloš PelhřimovpůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Merunková Miluše PleaspůlmaratonZ3 (35-49)ženyano
Motl Jaroslav KochánovpůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Nedělka Lukáš ChotěbořpůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Nejedlík Tomáš ŽabčicepůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Němeček Tomáš FBC PlzeňpůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Novák Jiří Jihlava půlmaratonM3 (40-59)mužiano
Novotný Martin Havlíčkův BrodpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Novotný Petr Radostín u Havlíčkova Brodu půlmaratonM2 (18-39)mužiano
Pech Martin Vojenská policie TáborpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Pilc Daniel Moravský BerounpůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Pivoňka Vladimír Havlíčkův BrodpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Pokorný Libor Kluci z Trpaslíka / JihlavapůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Popek Miloš KožlípůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Rojka Jiří Běžecký klub Gymnázia Havlíčkův BrodpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Říčka Jaroslav ŠkrdlovicepůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Sadlo Jan SfhkKV Havlickuv BrodpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Skořepová Marie JihlavapůlmaratonZ2 (18-34)ženyano
Součková Iva Havlíčkův BrodpůlmaratonZ4 (50plus)ženyano
Stránský Petr TJ KafkypůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Strašil Miroslav PřibyslavpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Střeštík Jan Jindřichův HradecpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Šorf Petr Havlíčkův BrodpůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Šrámek Jan Česká BělápůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Šrámek Roman Modlíkov půlmaratonM3 (40-59)mužiano
Šrámková Monika Česká BělápůlmaratonZ2 (18-34)ženyano
Šťastná Gabriela JihlavapůlmaratonZ3 (35-49)ženyano
Štěpánková Kim půlmaratonZ3 (35-49)ženyano
Štursová Jitka Havlíčkův BrodpůlmaratonZ3 (35-49)ženyano
Technik Jiří AC TechnikpůlmaratonM4 (60plus)mužiano
Tichá Andrea BruntálpůlmaratonZ3 (35-49)ženyano
Uchytil Zdeněk Železnohorák TÝMpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Vaculíková Pavlína ZlínpůlmaratonZ3 (35-49)ženyano
Vácha Ladislav Havlíčkův BrodpůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Vandas Martin MARVAN / NymburkpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Vašek René KrucemburkpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Vavrečan Jan Břeclav / K2 Fitnes Horní BojanovicepůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Vítů Jan JihlavapůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Vlček Jiří BrzkovpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Vondra Milan SFHKKVpůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Votava Miroslav JipocarpůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Zadina Jiří půlmaratonM2 (18-39)mužiano
Zimmermannová Markéta Havlíčkův BrodpůlmaratonZ2 (18-34)ženyano
Driml Miloš Sokol PuklicepůlmaratonM3 (40-59)mužiano
Fišer Luděk PřibyslavpůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Hanzlík Josef TJ MegánekpůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Málek Lukáš 2IDEApůlmaratonM2 (18-39)mužiano
Škaryd Martin půlmaratonM2 (18-39)mužiano
Chlád Stanislav AZ Tým Světlá nad SázavoupůlmaratonM3 (40-59)muži
Čáp Jakub ChoteborpůlmaratonM2 (18-39)mužine
Hejný Martin ČechticepůlmaratonM3 (40-59)muži
Turdík Pavel SK Kovo LedečpůlmaratonM3 (40-59)muži
Bartoš Dalibor Liaz JablonecpůlmaratonM3 (40-59)muži
Novák Petr Ski e bike modelarna novokpůlmaratonM3 (40-59)muži
Vojtíšek Tomáš AC Moravská Slavia BrnopůlmaratonM3 (40-59)muži
Kořenář Petr Havlíčkův BrodpůlmaratonM3 (40-59)mužine
Beránek Jan Slavkov u BrnapůlmaratonM2 (18-39)muži
Adamec Petr Havlíčkův BrodčtvrtkaM3 (40-59)mužiano
Blažek Petr Havlíčkův BrodčtvrtkaM2 (18-39)mužiano
Boháč Vít Uhelná PříbramčtvrtkaM1 (do 18)mužiano
Boháč Zdeněk Uhelná PříbramčtvrtkaM3 (40-59)mužiano
Boháčová Anna Uhelná PříbramčtvrtkaZ2 (18-34)ženyano
Čejková Iveta Havlíčkův BrodčtvrtkaZ2 (18-34)ženyano
Doležal Tomáš BomberosčtvrtkaM2 (18-39)mužiano
Drahozal Jan Havlíčkův BrodčtvrtkaM2 (18-39)mužiano
Ficková Martina DBK ChotěbořčtvrtkaZ3 (35-49)ženyano
Hokeová Michaela Šneci v běhučtvrtkaZ3 (35-49)ženyano
Jechová Jana Ždírec u PohledučtvrtkaZ3 (35-49)ženyano
Klofáč Vít čtvrtkaM2 (18-39)mužiano
Kopecká Šárka Světlá nad Sázavou čtvrtkaZ3 (35-49)ženyano
Kožušník Eda Prostě běž!čtvrtkaM3 (40-59)mužiano
Krajcigr Jan Havlíčkův BrodčtvrtkaM2 (18-39)mužiano
Krejčí Adolf Havlíčkův BrodčtvrtkaM4 (60plus)mužiano
Kuběna Karel LK Ledeč nad SázavoučtvrtkaM4 (60plus)mužiano
Kudla Zdeněk Havlíčkův BrodčtvrtkaM3 (40-59)mužiano
Kvarda František PřibyslavčtvrtkaM3 (40-59)mužiano
Kyselová Vendula Havlíčkův BrodčtvrtkaZ2 (18-34)ženyano
Landa Pavel KolínčtvrtkaM2 (18-39)mužiano
Čáp Vojtěch Havlíčkův BrodčtvrtkaM1 (do 18)mužiano
Lepeška Radek Bomberos, Havlíčkův BrodčtvrtkaM2 (18-39)mužiano
Lukosz Ondřej Havlíčkův BrodčtvrtkaM2 (18-39)mužiano
Musilová Monika Havlickuv BrodčtvrtkaZ3 (35-49)ženyano
Pabousková Jana Havlíčkův BrodčtvrtkaZ2 (18-34)ženyano
Poborská Jitka AC ČáslavčtvrtkaZ4 (50plus)ženyano
Poborská Petra AC ČáslavčtvrtkaZ2 (18-34)ženyano
Polednová Zdeňka Nová Ves u SvětléčtvrtkaZ2 (18-34)ženyano
Rumlova Iva PoděbradyčtvrtkaZ3 (35-49)ženyano
Sobotková Anita Žďár nad SázavoučtvrtkaZ3 (35-49)ženyano
Součková Michaela Havlíčkův BrodčtvrtkaZ2 (18-34)ženyano
Volf Patrik Zruč nad SázavoučtvrtkaM2 (18-39)mužiano
Balounova Jitka Lipska kocickačtvrtkaZ3 (35-49)ženyano
Bureš Filip Havlíčkův BrodčtvrtkaM1 (do 18)mužiano
Dokulilová Lucie Žďár nad SázavoučtvrtkaZ2 (18-34)ženyano
Klementová Veronika Světlá nad Sázavou čtvrtkaZ2 (18-34)ženyano
Kouřimská Kateřina PosázavíčtvrtkaZ3 (35-49)ženyano
Stojan Pavel Bez pedálůčtvrtkaM3 (40-59)mužiano
Jindrová Kateřina Havlíčkův BrodčtvrtkaZ1 (do 18)ženy
Přikryl Miloš Velké MeziříčíčtvrtkaM2 (18-39)muži
Dvořák Lukáš Kutná HoračtvrtkaM2 (18-39)muži
Ročková Kateřina Havlíčkův BrodčtvrtkaZ2 (18-34)ženy
Burda Daniel ArcaročtvrtkaM2 (18-39)muži
Tomanová Monika Žďár nad SázavoučtvrtkaZ3 (35-49)ženy
Simandlová Markéta ArcaročtvrtkaZ2 (18-34)ženy
Šamberger Karel GerlovčtvrtkaM4 (60plus)muži
Váchová Kristýna Humpolecký BěhnyčtvrtkaZ2 (18-34)ženy
Novotná Renata T. P. W. TEAMčtvrtkaZ2 (18-34)ženy
Coufalová Monika Světlá nad SázavoučtvrtkaZ3 (35-49)ženy
Králová Linda Havlíčkův Brod/RaiffeisenbankčtvrtkaZ2 (18-34)ženy
Doležal Jan Havlíčkův BrodčtvrtkaM2 (18-39)muži
Wanderer Martin Havlíčkův BrodčtvrtkaM2 (18-39)muži
Šnajdr Jaroslav ScottčtvrtkaM3 (40-59)muži
Schwarz Josef Jiskra Havlíčkův BrodčtvrtkaM4 (60plus)muži
Jindrová Kateřina Havlíčkův Brod čtvrtkaZ1 (do 18)ženyne
Metzenauer Martin Žďár nad SázavoupůlmaratonM2 (18-39)mužine
Nekuža Jiří Zebra Technologies Sport Team BrnopůlmaratonM2 (18-39)mužine
Niklová Šárka KalištěpůlmaratonZ2 (18-34)ženyne
Rak Martin České BudějovicepůlmaratonM3 (40-59)mužine
Sládek Michal OlešnáčtvrtkaM2 (18-39)mužine
Zarembová Monika Dětmarovice půlmaratonZ3 (35-49)ženyne