Startovní listina Havlíčkobrodský půlmaraton

čtvrtka

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 58

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategorieSkupina 4Platba
Dočkal Václav Sportovní klub PolicieM3 (40-59)mužiano
Adamec Petr Havlíčkův BrodM3 (40-59)mužiano
Blažek Petr Havlíčkův BrodM2 (18-39)mužiano
Boháč Vít Uhelná PříbramM1 (do 18)mužiano
Boháč Zdeněk Uhelná PříbramM3 (40-59)mužiano
Boháčová Anna Uhelná PříbramZ2 (18-34)ženyano
Čejková Iveta Havlíčkův BrodZ2 (18-34)ženyano
Doležal Tomáš BomberosM2 (18-39)mužiano
Drahozal Jan Havlíčkův BrodM2 (18-39)mužiano
Ficková Martina DBK ChotěbořZ3 (35-49)ženyano
Hokeová Michaela Šneci v běhuZ3 (35-49)ženyano
Jechová Jana Ždírec u PohleduZ3 (35-49)ženyano
Klofáč Vít M2 (18-39)mužiano
Kopecká Šárka Světlá nad Sázavou Z3 (35-49)ženyano
Kožušník Eda Prostě běž!M3 (40-59)mužiano
Krajcigr Jan Havlíčkův BrodM2 (18-39)mužiano
Krejčí Adolf Havlíčkův BrodM4 (60plus)mužiano
Kuběna Karel LK Ledeč nad SázavouM4 (60plus)mužiano
Kudla Zdeněk Havlíčkův BrodM3 (40-59)mužiano
Kvarda František PřibyslavM3 (40-59)mužiano
Kyselová Vendula Havlíčkův BrodZ2 (18-34)ženyano
Landa Pavel KolínM2 (18-39)mužiano
Čáp Vojtěch Havlíčkův BrodM1 (do 18)mužiano
Lepeška Radek Bomberos, Havlíčkův BrodM2 (18-39)mužiano
Lukosz Ondřej Havlíčkův BrodM2 (18-39)mužiano
Musilová Monika Havlickuv BrodZ3 (35-49)ženyano
Pabousková Jana Havlíčkův BrodZ2 (18-34)ženyano
Poborská Jitka AC ČáslavZ4 (50plus)ženyano
Poborská Petra AC ČáslavZ2 (18-34)ženyano
Polednová Zdeňka Nová Ves u SvětléZ2 (18-34)ženyano
Rumlova Iva PoděbradyZ3 (35-49)ženyano
Sobotková Anita Žďár nad SázavouZ3 (35-49)ženyano
Součková Michaela Havlíčkův BrodZ2 (18-34)ženyano
Volf Patrik Zruč nad SázavouM2 (18-39)mužiano
Balounova Jitka Lipska kocickaZ3 (35-49)ženyano
Bureš Filip Havlíčkův BrodM1 (do 18)mužiano
Dokulilová Lucie Žďár nad SázavouZ2 (18-34)ženyano
Klementová Veronika Světlá nad Sázavou Z2 (18-34)ženyano
Kouřimská Kateřina PosázavíZ3 (35-49)ženyano
Stojan Pavel Bez pedálůM3 (40-59)mužiano
Jindrová Kateřina Havlíčkův BrodZ1 (do 18)ženy
Přikryl Miloš Velké MeziříčíM2 (18-39)muži
Dvořák Lukáš Kutná HoraM2 (18-39)muži
Ročková Kateřina Havlíčkův BrodZ2 (18-34)ženy
Burda Daniel ArcaroM2 (18-39)muži
Tomanová Monika Žďár nad SázavouZ3 (35-49)ženy
Simandlová Markéta ArcaroZ2 (18-34)ženy
Šamberger Karel GerlovM4 (60plus)muži
Váchová Kristýna Humpolecký BěhnyZ2 (18-34)ženy
Novotná Renata T. P. W. TEAMZ2 (18-34)ženy
Coufalová Monika Světlá nad SázavouZ3 (35-49)ženy
Králová Linda Havlíčkův Brod/RaiffeisenbankZ2 (18-34)ženy
Doležal Jan Havlíčkův BrodM2 (18-39)muži
Wanderer Martin Havlíčkův BrodM2 (18-39)muži
Šnajdr Jaroslav ScottM3 (40-59)muži
Schwarz Josef Jiskra Havlíčkův BrodM4 (60plus)muži
Jindrová Kateřina Havlíčkův Brod Z1 (do 18)ženyne
Sládek Michal OlešnáM2 (18-39)mužine