Startovní listina Jindřichohradecký půlmaraton

Počet přihlášených: 542

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategoriePlatba
Adamová Žaneta Jeníčkovy MařenkyPůlmaratonZB (35-49)ano
Ardamica David CENTRUM BAZALKA PůlmaratonMB (40-49)ano
Ardamica David Běžím pro. CZ CENTRUM bazalka Půlmaratonjuniořiano
Ardamicová Radka Běžím pro.CZ Centrum BazalkaPůlmaratonZB (35-49)ano
Augstenová Petra PůlmaratonZB (35-49)ano
Babidorič Michal VčelnáPůlmaratonMA (19-39)ano
Babidorič Vladimír Český Krumlov PůlmaratonMC (50-59)ano
Barth Vít Praha 3PůlmaratonMA (19-39)ano
Bartoš David PůlmaratonMA (19-39)ano
Bartušková Kateřina BlažejovPůlmaratonZB (35-49)ano
Batók Miroslav PůlmaratonMC (50-59)ano
Bauer Václav PůlmaratonMB (40-49)
Bednář Miloš Jindřichův HradecPůlmaratonMC (50-59)ano
Běhal Ondřej PůlmaratonMB (40-49)ano
Běhal Pavel MTB JavořicePůlmaratonMB (40-49)ano
Běhounek Rostislav Tragéd Team DřínovPůlmaratonMC (50-59)ano
Belobrad Filip Osamocené LvíčePůlmaratonMA (19-39)ano
Beran Miroslav Laufaři Lokálního VýznamuPůlmaratonMA (19-39)ano
Bílek Petr TJ Pilich Horní SkrýchovPůlmaratonMB (40-49)ano
Binder Jiří BukPůlmaratonMC (50-59)ano
Bláha Jiří SK Sup Praha-VětřníPůlmaratonMA (19-39)ano
Bláha Lukáš Jindřichův HradecPůlmaratonMA (19-39)ano
Blažek Zdeněk SOS Jindřichův HradecPůlmaratonMB (40-49)ano
Bodláková Kamila Quatro AmigosPůlmaratonZA (19-34)ano
Borská Martina Planá nad LužnicíPůlmaratonZB (35-49)ano
Bortlová Kateřina POHODA TEAM KopřivnicePůlmaratonZB (35-49)ano
Brabec Antonín Zambelli České BudějovicePůlmaratonMB (40-49)ano
Briggs Adam LINCOLNPůlmaratonMA (19-39)ano
Broža Vojtěch TáborPůlmaratonMA (19-39)ano
Brzobohaty Jiri Jindřichův HradecPůlmaratonMB (40-49)ano
Cerna Simona Praha 7PůlmaratonZB (35-49)ano
Cichrova Lenka Evolution gymPůlmaratonZA (19-34)ano
Císařová Iveta PříbramPůlmaratonZA (19-34)ano
Císařová Veronika PříbramPůlmaratonZA (19-34)ano
Csirik Jiri Atletika PísekPůlmaratonMA (19-39)
Dolensky Zdeněk LomyPůlmaratonMA (19-39)ano
Kosina František RadonicePůlmaratonMA (19-39)ano
Čedíková Miroslava PlzeňPůlmaratonZB (35-49)ano
Černohlávek Josef Praha 5PůlmaratonMB (40-49)ano
Červenková Milada MetánovPůlmaratonZB (35-49)ano
Daněk Martin RadouňkaPůlmaratonMB (40-49)ano
Daněk Michal Sixpack HolubicePůlmaratonMA (19-39)ano
David Jan PrahaPůlmaratonMA (19-39)ano
Dlouhý Vladimír OlomoucPůlmaratonMC (50-59)ano
Dostál Zdeněk Velosport Valenta Scott team PelhřimovPůlmaratonMB (40-49)ano
Drabik Michal CimerPůlmaratonMA (19-39)ano
Drázda Petr PištínPůlmaratonMC (50-59)ano
Dubský Roman PřibyslavPůlmaratonMB (40-49)ano
Dupal Jiří HSPůlmaratonMA (19-39)ano
Dvořák Jaroslav České BudějovicePůlmaratonMB (40-49)ano
Dvořák Jiří TCV J. HradecPůlmaratonMC (50-59)ano
Dvořák Ladislav HrazánkyPůlmaratonMB (40-49)ano
Dvořák Martin PrahaPůlmaratonMA (19-39)ano
Dvořák Petr PEKA JHPůlmaratonMB (40-49)ano
Elsterová Dana VSK HUMANITA PrahaPůlmaratonZA (19-34)ano
Fabiánek Aleš Not Last PlacePůlmaratonMA (19-39)ano
Fikera Michal BrnoPůlmaratonMB (40-49)ano
Flajžík Petr PůlmaratonMC (50-59)ano
Freimann Antonín PrahaPůlmaratonMA (19-39)ano
Frýbl Jan Jindřichův HradecPůlmaratonMB (40-49)ano
Glovanová Erika Jindřichův HradecPůlmaratonZB (35-49)
Goga Tomáš PardubicePůlmaratonMA (19-39)ano
Hájek Jan Jindřichův HradecPůlmaratonMA (19-39)ano
Hájek Jindřich TK Dobrá Voda u Českých BudějovicPůlmaratonMC (50-59)ano
Hájková Ivana Sezimovo Ústí 2PůlmaratonZA (19-34)ano
Hála Lubomír PůlmaratonMA (19-39)ano
Hamral Lukáš Atletická škola HKPůlmaratonMA (19-39)ano
Hanzlík Martin Maraton Club PřeborovPůlmaratonMA (19-39)ano
Havel Milan Zdouň HrádekPůlmaratonMC (50-59)ano
Havlis Václav SK Hasiči Jindřichův HradecPůlmaratonME (70plus)ano
Helmich Tomáš Lysá nad LabemPůlmaratonMA (19-39)ano
Heřmánek Martin PelhřimovPůlmaratonMA (19-39)ano
Hladík Stanislav BertíkPůlmaratonMA (19-39)ano
Hlaváček Jan PůlmaratonMA (19-39)ano
Holeček Martin VIVOBAREFOOT ČBPůlmaratonMB (40-49)ano
Holický Jiří Jindřichův HradecPůlmaratonMA (19-39)ano
Holovská Markéta Jindřichův Hradec PůlmaratonZB (35-49)ano
Holub Petr SSBSZMŽPPůlmaratonMB (40-49)ano
Hošek Lubomír TJ OB České BudějovicePůlmaratonMC (50-59)ano
Houzar Jan České BudějovicePůlmaratonMA (19-39)ano
Hrdličková Anna Jindřichův HradecPůlmaratonjuniorkyano
Hrivňák Jan Chmelobrana KryryPůlmaratonMA (19-39)ano
Hruška Radek Veselí nad LužnicíPůlmaratonMC (50-59)ano
Hušková Jana Silvini Madshus teamPůlmaratonZB (35-49)ano
Ryšlavý Květoslav České BudějovicePůlmaratonMB (40-49)ano
Chalupa Václav Jindřichův HradecPůlmaratonMA (19-39)ano
Chalupský Jaroslav YDD!PůlmaratonMB (40-49)ano
Chlup Petr www.dvabezci.czPůlmaratonMC (50-59)ano
Chlupová Tereza www.dvabezci.czPůlmaratonZA (19-34)ano
Chodil Josef ALENSAPůlmaratonMB (40-49)ano
Jakešová Dana CESKE BUDEJOVICEPůlmaratonZB (35-49)ano
jakl jaroslav Sk SlatinyPůlmaratonMC (50-59)ano
Janák Pavel KunžakPůlmaratonMA (19-39)ano
Jančúchová Jitka Český KrumlovPůlmaratonZB (35-49)ano
Janečka Martin Squash Club Koruna OlomoucPůlmaratonMA (19-39)ano
Jehličková Marie JindřicháčPůlmaratonZB (35-49)ano
Jelínek Jakub Atletika KlatovyPůlmaratonMA (19-39)ano
Jelínková Simona Kamenice nad LipouPůlmaratonZA (19-34)ano
Juřicová Martina PůlmaratonZB (35-49)
Kabrielová Andrea Jeníčkovi MařenkyPůlmaratonZB (35-49)ano
Kaiseršot František Jindřichův Hradec - ZbuzanyPůlmaratonMD (60-69)ano
Kalina Bohumil SK Kardašova ŘečicePůlmaratonMB (40-49)ano
Kaslová Kateřina BlackS´ GangPůlmaratonZA (19-34)ano
Klabouch František Velo Club Cirkl Č.B.PůlmaratonMC (50-59)ano
Klimas Tomáš České BudějovicePůlmaratonMA (19-39)ano
Klimeš Petr Jihočeský klub maratoncůPůlmaratonMA (19-39)ano
Kocanda Tomáš SC Vysočina BratřicePůlmaratonMB (40-49)ano
Kocmánek Lukáš PůlmaratonMA (19-39)ano
Kočer Lukáš JindřicháčPůlmaratonMA (19-39)ano
Kolář Josef Rhea HoldingPůlmaratonMB (40-49)ano
Komeda Jiří SlanýPůlmaratonMA (19-39)ano
Kopačka Michal České BudějovicePůlmaratonMA (19-39)ano
Kopačka Pavel DačicePůlmaratonMB (40-49)ano
Korábik Michal TáborPůlmaratonMA (19-39)ano
Koranda Jaroslav Jindřichův Hradec PůlmaratonMA (19-39)ano
Kössl Jan Laufaři lokálního významuPůlmaratonMB (40-49)ano
Kostlánová Simona Senior klub Team TáborPůlmaratonZB (35-49)ano
Kotek Filip Kamenice nad LipouPůlmaratonMA (19-39)ano
Koutková Ilona PelhřimovPůlmaratonZA (19-34)ano
Koutná Petra Běžecký klub BechyněPůlmaratonZB (35-49)ano
Kovář Petr PůlmaratonMA (19-39)ano
Kozlová Kateřina TCV J.Hradec PůlmaratonZA (19-34)ano
Krajčová Veronika Praha-lipencePůlmaratonZB (35-49)ano
Kroutil Miroslav Alien TeamPůlmaratonMB (40-49)ano
Krtek Jiří Dragons GdańskPůlmaratonMA (19-39)ano
Krutek Róbert PůlmaratonMA (19-39)ano
Křikavová Zdeňka Jindřichův HradecPůlmaratonZA (19-34)ano
Kubíček Petr RadouňkaPůlmaratonMA (19-39)ano
Kuda Lubomír Hrušovany nad JevišovkouPůlmaratonMB (40-49)ano
Kuntová Martina Black´S GangPůlmaratonZB (35-49)ano
Langer Martin Jindřichův HradecPůlmaratonMB (40-49)ano
Langerová Tereza Jeníčkovy MařenkyPůlmaratonZB (35-49)ano
Lejtnar Michal PůlmaratonMA (19-39)ano
Loginov Anton ALENSAPůlmaratonMA (19-39)ano
Luštický Martin Jindřichův HradecPůlmaratonMA (19-39)ano
Máca Jakub Predator Workout PočátkyPůlmaratonMA (19-39)ano
Macků Petr TřebíčPůlmaratonMA (19-39)ano
Maděryč Vojtěch PůlmaratonMB (40-49)ano
Mach František SK Kardašova ŘečicePůlmaratonMA (19-39)ano
Marek Martin Běžecký klub NepolisyPůlmaratonMB (40-49)ano
Marek Miloš PelhřimovPůlmaratonMA (19-39)ano
Marek Vlastimil PůlmaratonMA (19-39)ano
Martin David PůlmaratonMB (40-49)ano
Martincová Lucie Praha 6PůlmaratonZB (35-49)ano
Martínek Roman Jindřichův HradecPůlmaratonMB (40-49)ano
Mervartová Kristýna Atletická škola HKPůlmaratonZA (19-34)ano
Měšťan David CESKE BUDEJOVICEPůlmaratonMA (19-39)ano
Míchal Petr PůlmaratonMB (40-49)ano
Miklík Marek PerunPůlmaratonMB (40-49)ano
Míková Míša JHPůlmaratonZB (35-49)ano
Möhwaldová Kristýna Jindřichův HradecPůlmaratonZA (19-34)ano
Mošanský Luboš HrazánkyPůlmaratonMB (40-49)ano
Mouyabi Holdy-Kurth ALENSAPůlmaratonMA (19-39)ano
Müllerová Eva SlanýPůlmaratonZA (19-34)ano
Németh Jaroslav České BudějovicePůlmaratonMB (40-49)ano
Neumannová Michaela HrazánkyPůlmaratonZB (35-49)ano
Nevoral Jiří Cyklo GalíkPůlmaratonMA (19-39)ano
Nezbeda Tomáš Veselí nad LužnicíPůlmaratonMA (19-39)ano
Nořinský Lukáš Raw Gym Jinřichův HradecPůlmaratonMA (19-39)ano
Novák Jan TáborPůlmaratonjuniořiano
Novotná Petra BrtnicePůlmaratonZA (19-34)ano
Novotny Michal Jindřichův HradecPůlmaratonMA (19-39)ano
Pána Lubomír České Budějovice PůlmaratonMD (60-69)ano
Pátek Daniel PrahaPůlmaratonMA (19-39)ano
Pazour Milan SK hasiči Jindřichův HradecPůlmaratonMC (50-59)ano
Pečmanová Jana BorovanyPůlmaratonZA (19-34)ano
Petrus Pete PůlmaratonMA (19-39)ano
Pfauser Pavel TřeboňPůlmaratonMB (40-49)ano
Pfauserová Šárka TřeboňPůlmaratonZB (35-49)ano
Pflug Petr PůlmaratonMB (40-49)ano
Piechaczek Marek Havířov MěstoPůlmaratonMB (40-49)ano
Pípal P Kamenice nad LipouPůlmaratonMA (19-39)ano
Písečka Jiří České BudějovicePůlmaratonMA (19-39)ano
Pojar Pavel SK Cerny DubPůlmaratonMB (40-49)ano
Pojarová Andrea SK Cerny DubPůlmaratonZB (35-49)ano
Pokorný Lubomír Rabbits ZnojmoPůlmaratonMD (60-69)
Prajzler Martin Coding PandasPůlmaratonMA (19-39)ano
Procházka Michal Sigma OlomoucPůlmaratonMA (19-39)ano
Procházková Žaneta StřížovicePůlmaratonZA (19-34)ano
Prokeš Stanislav BrnoPůlmaratonMB (40-49)ano
Prokešová Eva BrnoPůlmaratonZB (35-49)ano
Prox Martin ČlunekPůlmaratonMB (40-49)ano
PUDIL Jaroslav StrakonicePůlmaratonMC (50-59)ne
Rečný Pavel PrahaPůlmaratonMB (40-49)ano
Rejšek Jan Libčice nad VltavouPůlmaratonMA (19-39)ano
Rohožka Tomáš TáborPůlmaratonMA (19-39)ano
Rokos Lukáš Jiskra TřeboňPůlmaratonMA (19-39)ano
Růzhová Věra Horské Pumy TáborPůlmaratonZB (35-49)ano
Růžička Jindřich LipnomanPůlmaratonMB (40-49)
Rys Oldřich POHODA TEAM KopřivnicePůlmaratonMC (50-59)ano
Sedláčková Martina TřeboňPůlmaratonZB (35-49)ano
Simandl Radek PrahaPůlmaratonMA (19-39)ano
Skřivan Tomáš Équipe Sans Limites PůlmaratonMA (19-39)ano
Smažíková Alena TáborPůlmaratonZB (35-49)ano
Smržová Lucie TáborPůlmaratonZA (19-34)ano
Sokolík Vladimír Trhové SvinyPůlmaratonMC (50-59)ano
Somogyi Dániel TřeboňPůlmaratonMB (40-49)ano
Součková Hana DěbolínPůlmaratonZB (35-49)ano
Soukenka Radim BlackS' GangPůlmaratonMC (50-59)ano
Stára František IT CrewPůlmaratonMA (19-39)ano
Steinhauser Václav JHPůlmaratonMA (19-39)ano
Stoupenec Richard DačicePůlmaratonMC (50-59)ano
Studnař Lukáš Val - Veselí nad LužnicíPůlmaratonMA (19-39)ano
Sušická Veronika LibouchecPůlmaratonZB (35-49)ano
Svoboda Petr TáborPůlmaratonMA (19-39)ano
Šalanda Marek Jindřichův HradecPůlmaratonMA (19-39)ano
Šebesta Roman Týn nad VltavouPůlmaratonMA (19-39)ano
Lomský Tomáš UdírnaPůlmaratonMA (19-39)ano
Šimek Michal Jindřichův HradecPůlmaratonMA (19-39)ano
Širhal Lukáš Jindřichův HradecPůlmaratonMA (19-39)ano
Šívr Jan JVSPůlmaratonMA (19-39)ano
Škopková Anna PůlmaratonZA (19-34)ano
Škrleta Pavel TJ Nová VčelnicePůlmaratonMC (50-59)
Šlechta Vladislav Šachový klub BukPůlmaratonMB (40-49)ano
Šťástka Ondřej ALENSAPůlmaratonMA (19-39)ano
Šteflíček Martin RatibořPůlmaratonMB (40-49)ano
Štěpánová Zdeňka To rozchodíš!PůlmaratonZA (19-34)ano
Šuranský Lubomír Jindřichův HradecPůlmaratonMD (60-69)ano
Šustr Robert DěbolínPůlmaratonMB (40-49)ano
Šušota Zdeňka OsekPůlmaratonZB (35-49)ano
Tauche Miloslav ValtířovPůlmaratonMA (19-39)ano
Tetivova Tereza TCVPůlmaratonZA (19-34)ano
Tiapal Karel Jindřichův HradecPůlmaratonMB (40-49)ano
Tichý Matěj MatějovecPůlmaratonjuniořiano
Tichý Stanislav Červenobílá bojová sílaPůlmaratonMC (50-59)ano
Tojner Richard JihlavaPůlmaratonMB (40-49)ano
Tomanová Štepánka TřeboňPůlmaratonZA (19-34)ano
Troup Antonín SK Sup KolencePůlmaratonMA (19-39)ano
Tučková Jana TriSK České BudějovicePůlmaratonZB (35-49)ano
Tůma Jiří PolštěPůlmaratonMC (50-59)ano
Tybitancl Lukáš JH CyclingPůlmaratonMA (19-39)ano
Urbánek Ivan Hostěrádky-RešovPůlmaratonMA (19-39)ano
Urbánek Petr HD BlanskoPůlmaratonMA (19-39)ano
Urbánková Petra Chlum u TřeboněPůlmaratonZA (19-34)ano
Vačkář Zdeněk PůlmaratonMB (40-49)ano
Válková Jana PůlmaratonZA (19-34)ano
Valla Miloslav České BudějovicePůlmaratonMB (40-49)ano
Vaněček Roman PůlmaratonMB (40-49)ano
Vaněk Jan TCV-JHPůlmaratonMB (40-49)ano
Vaňous Václav Jindřichův HradecPůlmaratonMB (40-49)ano
Košina Martin Black'S GangPůlmaratonMA (19-39)ano
Vašek Dušan Dušík star teamPůlmaratonMB (40-49)ano
Vavreček Miroslav BK BechyněPůlmaratonMC (50-59)ano
Vávrová Jana PůlmaratonZA (19-34)ano
Veselá Zuzana Matchus teamPůlmaratonZA (19-34)ano
Veselý Oldřich SOS Jindřichův HradecPůlmaratonMB (40-49)ano
Víta Marek VítoviPůlmaratonMA (19-39)ano
Vítů Petr Ledeč nad SázavouPůlmaratonMB (40-49)ano
Vlasáková Kateřina Run magazine teamPůlmaratonZB (35-49)ano
Vlčková Petra Jeníčkovy MařenkyPůlmaratonZB (35-49)ano
Vokáč Tomáš Jindřichův HradecPůlmaratonMA (19-39)ano
Volpe Samuel LíbeznicePůlmaratonjuniořiano
Vondrášek Štěpán SK Čtyři DvoryPůlmaratonMA (19-39)ano
Vybíral Tomáš Laufaři lokálního významuPůlmaratonMB (40-49)ano
Wall Martin OtínPůlmaratonMB (40-49)ano
Zabloudil Zdeněk Jindřichův HradecPůlmaratonMB (40-49)ano
Zádrapová Anna PrahaPůlmaratonZB (35-49)ano
Zákostelecký František MokréPůlmaratonMD (60-69)ano
Zemanová Dana Šneci v běhuPůlmaratonZB (35-49)ano
Zíka Michal PůlmaratonMA (19-39)ano
Zapletalová Andrea Běhny & BěhačiPůlmaratonZA (19-34)ne
Vaněček Michael Vlachovo BřezíPůlmaratonMB (40-49)ne
Máchová Nikola PůlmaratonZA (19-34)
Markalous Bohumil PůlmaratonMD (60-69)ne
Kakosová Květa TáborPůlmaratonZB (35-49)ne
Látal Jaromír PůlmaratonMA (19-39)ne
Machová Petra ChotěmicePůlmaratonZA (19-34)ne
Novozamsky Milan Jindřichův HradecPůlmaratonMA (19-39)ne
Mátl Petr PůlmaratonMB (40-49)ne
Poláčková Jiřina PůlmaratonZB (35-49)ne
Kuchyňka Ivan Malíkov Smiling BikersPůlmaratonMC (50-59)ne
Chlup Tomáš www.DVABEZCI.czPůlmaratonMA (19-39)ne
Sýkora František PůlmaratonMC (50-59)ne
Šádková Beáta PůlmaratonZB (35-49)ne
Hrdlickova Adela OsekPůlmaratonjuniorkyne
Rozsypal Martin Běžecký klub BechyněPůlmaratonMA (19-39)
Tomaschková Zuzana PůlmaratonZB (35-49)ano
Nováková Karolína Hradecké stíhací komandoŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Nováková Karolína Hradecké stíhací komandoŠtafeta druhý členŽ
Průša Jakub Hradecké stíhací komandoŠtafeta 2 x 10,5 kmSano
Bicek Arnošt RodvínovŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Bicek Arnošt RodvínovŠtafeta druhý členM
Bicková Kateřina RodvínovŠtafeta 2 x 10,5 kmSano
Kratochvílová Lenka Pražská kavárnaŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Kratochvílová Lenka Pražská kavárnaŠtafeta druhý členŽ
Novotný Zdeněk Pražská kavárnaŠtafeta 2 x 10,5 kmSano
Kotková Alice Štafeta 2 x 10,5 kmŽano
Malaníková Jana Štafeta 2 x 10,5 kmŽ
Malaníková Jana Štafeta druhý členŽ
Kutilová Eliška Štafeta 2 x 10,5 kmŽ
Kutilová Eliška Štafeta druhý členŽ
Maščaková Ivana Štafeta 2 x 10,5 kmŽano
Chalupová Lucie PepičkyŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Chalupová Lucie PepičkyŠtafeta druhý členŽ
Pokorná Eva PepičkyŠtafeta 2 x 10,5 kmŽano
Pešková Radka I am Groot!Štafeta 2 x 10,5 kmŽano
Veselá Denisa I am Groot!Štafeta 2 x 10,5 kmŽ
Veselá Denisa I am Groot!Štafeta druhý členŽ
Tischler Luděk Štafeta 2 x 10,5 kmSano
Tischlerová Anna Štafeta 2 x 10,5 kmŽ
Tischlerová Anna Štafeta druhý členŽ
Kubalák Petr KOLÍNIŠtafeta 2 x 10,5 kmSano
Kubaláková Hana KOLÍNIŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Kubaláková Hana KOLÍNIŠtafeta druhý členŽ
Řáda Matěj TERMA ŘÁDOVCŠtafeta 2 x 10,5 kmSano
Řádová Tereza TERMA ŘÁDOVCŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Řádová Tereza TERMA ŘÁDOVCŠtafeta druhý členŽ
Schmelz Katerina SC AinringŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Schmelz Katerina SC AinringŠtafeta druhý členŽ
Schmelz Manfred SC AinringŠtafeta 2 x 10,5 kmSano
Krejčí Kateřina CB girlsŠtafeta 2 x 10,5 kmŽano
Kvašnovská Michaela CB girlsŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Kvašnovská Michaela CB girlsŠtafeta druhý členŽ
Tourková Jarmila Jarmila+VlastaŠtafeta 2 x 10,5 kmŽano
Velíková Vlasta Jarmila+VlastaŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Velíková Vlasta Jarmila+VlastaŠtafeta druhý členŽ
Jíša Miloš skydive TáborŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Jíša Miloš skydive TáborŠtafeta druhý členM
Martinů Lukáš skydive TáborŠtafeta 2 x 10,5 kmMano
Bartušek Tomáš Štafeta 2 x 10,5 kmM
Bartušek Tomáš Štafeta druhý členM
Bartušková Kateřina Štafeta 2 x 10,5 kmSano
Vaníček Ondřej Štafeta 2 x 10,5 kmSano
Vaníčková Alena Štafeta 2 x 10,5 kmŽ
Vaníčková Alena Štafeta druhý členŽ
Kubová Hana oRUNge bikersŠtafeta 2 x 10,5 kmSano
Mimra Karel oRUNge bikersŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Mimra Karel oRUNge bikersŠtafeta druhý členM
Fürstová Petra MK JCCŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Fürstová Petra MK JCCŠtafeta druhý členŽ
Šebek David MK JCCŠtafeta 2 x 10,5 kmSano
Bětík Miroslav GEOHUNTERŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Bětík Miroslav GEOHUNTERŠtafeta druhý členM
Bětík Petr GEOHUNTERŠtafeta 2 x 10,5 kmMano
Janoušek Hynek Štafeta 2 x 10,5 kmMano
Urban Petr Štafeta 2 x 10,5 kmM
Urban Petr Štafeta druhý členM
Valášková Bohumila Bóba a BohyŠtafeta 2 x 10,5 kmSano
Železo Bohumil Bóba a BohyŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Železo Bohumil Bóba a BohyŠtafeta druhý členM
Bláha Pavel TOPAŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Bláha Pavel TOPAŠtafeta druhý členM
Navara Tomáš TOPAŠtafeta 2 x 10,5 kmMano
Hladký Jan Štafeta 2 x 10,5 kmSano
Sikorová Lenka Štafeta 2 x 10,5 kmŽ
Sikorová Lenka Štafeta druhý členŽ
Petrů Lukáš Petrů - ŘípecŠtafeta 2 x 10,5 kmSano
Petrů Petra Petrů - ŘípecŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Petrů Petra Petrů - ŘípecŠtafeta druhý členŽ
Němeček Radek Štafeta 2 x 10,5 kmM
Němeček Radek Štafeta druhý členM
Šíma Daniel Štafeta 2 x 10,5 kmMano
Bílek Tibor AvengersŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Bílek Tibor AvengersŠtafeta druhý členM
Bílková Blanka AvengersŠtafeta 2 x 10,5 kmSano
Dušek Martin Chlapi soběŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Dušek Martin Chlapi soběŠtafeta druhý členM
Havlíček Pavel Chlapi soběŠtafeta 2 x 10,5 kmMano
Pokorná Alexandra PokorníŠtafeta 2 x 10,5 kmSano
Pokorný Jiří PokorníŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Pokorný Jiří PokorníŠtafeta druhý členM
Bušta David BuštíciŠtafeta 2 x 10,5 kmMano
Bušta Lukáš BuštíciŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Bušta Lukáš BuštíciŠtafeta druhý členM
Bitala Milan MiladiŠtafeta 2 x 10,5 kmMano
Mazanec Milan MiladiŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Mazanec Milan MiladiŠtafeta druhý členM
Fialová Ilona Jarošovské běhnyŠtafeta 2 x 10,5 kmŽano
Lejtnarová Iveta Jarošovské běhnyŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Lejtnarová Iveta Jarošovské běhnyŠtafeta druhý členŽ
Buriánková Barbora Štafeta 2 x 10,5 kmŽ
Buriánková Barbora Štafeta druhý členŽ
Parobek Jan Štafeta 2 x 10,5 kmSano
Hájková Vlasta Hvězdy z PrahyŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Hájková Vlasta Hvězdy z PrahyŠtafeta druhý členŽ
Veselá Renáta Hvězdy z PrahyŠtafeta 2 x 10,5 kmŽano
Hron Jan ŠuTri Prachatice Štafeta 2 x 10,5 kmM
Hron Jan ŠuTri Prachatice Štafeta druhý členM
Zlochová Simona ŠuTri Prachatice Štafeta 2 x 10,5 kmSano
Kubal Vítězslav Štafeta 2 x 10,5 kmM
Kubal Vítězslav Štafeta druhý členM
Kubalová Eva Štafeta 2 x 10,5 kmSano
Fabiánková Simona Podej mi PivoŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Fabiánková Simona Podej mi PivoŠtafeta druhý členŽ
Pischek Pavel Podej mi PivoŠtafeta 2 x 10,5 kmMano
Doškář Miroslav MIDYŠtafeta 2 x 10,5 kmSano
Gewitscher Vendula MIDYŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Gewitscher Vendula MIDYŠtafeta druhý členŽ
Brádlerová Adéla Štafeta 2 x 10,5 kmŽ
Brádlerová Adéla Štafeta druhý členŽ
Průša Adam Štafeta 2 x 10,5 kmSano
Kriegová Tereza PrvničkyŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Kriegová Tereza PrvničkyŠtafeta druhý členŽ
Staňková Lenka Štafeta 2 x 10,5 kmŽano
Jejkal Petr Kloiber truckŠtafeta 2 x 10,5 kmMano
Linhart Jakub Kloiber truckŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Linhart Jakub Kloiber truckŠtafeta druhý členM
Skalka Roman Běžecký klub BechyněŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Skalka Roman Běžecký klub BechyněŠtafeta druhý členM
Skalka Suchanová Alice Běžecký klub BechyněŠtafeta 2 x 10,5 kmŽano
Molzer Jiří Štafeta 2 x 10,5 kmMano
Molzer Tadeáš Štafeta 2 x 10,5 kmM
Molzer Tadeáš Štafeta druhý členM
Hubáček Miroslav 44.lmpr. Jindřichův HradecŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Hubáček Miroslav 44.lmpr. Jindřichův HradecŠtafeta druhý členM
Kselík David 44.lmpr. Jindřichův HradecŠtafeta 2 x 10,5 kmMano
Melecha Jiří Miko kennel PočátkyŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Melecha Jiří Miko kennel PočátkyŠtafeta druhý členM
Melechová Dominika Miko kennel PočátkyŠtafeta 2 x 10,5 kmSano
Moravec Matěj SKOK AcademyŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Moravec Matěj SKOK AcademyŠtafeta druhý členM
Pokorný Ondřej SKOK AcademyŠtafeta 2 x 10,5 kmMano
Liška David Štafeta 2 x 10,5 kmMano
Piksa Jaroslav Štafeta 2 x 10,5 kmM
Piksa Jaroslav Štafeta druhý členM
Liška Marek Ž.K. Štafeta 2 x 10,5 kmSano
Pánková Lucie Ž.K. Štafeta 2 x 10,5 kmŽ
Pánková Lucie Ž.K. Štafeta druhý členŽ
Král Karel Štafeta 2 x 10,5 kmMano
Vácha František Štafeta 2 x 10,5 kmM
Vácha František Štafeta druhý členM
Pouzarová Lenka Štafeta 2 x 10,5 kmŽ
Pouzarová Lenka Štafeta druhý členŽ
Vácha Vojtěch Štafeta 2 x 10,5 kmSano
Dvořáková Libuše My v běhu :-) :-) :-)Štafeta 2 x 10,5 kmŽ
Dvořáková Libuše My v běhu :-) :-) :-)Štafeta druhý členŽ
Neumann Marek My v běhu :-) :-) :-)Štafeta 2 x 10,5 kmSano
Macků Michaela Štafeta 2 x 10,5 kmŽ
Macků Michaela Štafeta druhý členŽ
Šabacká Iveta Štafeta 2 x 10,5 kmŽano
Bureš Martin Štafeta 2 x 10,5 kmM
Bureš Martin Štafeta druhý členM
Burešová Adéla Štafeta 2 x 10,5 kmSano
Havlík Michal HomotýmŠtafeta 2 x 10,5 kmSano
Semotán Petr HomotýmŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Semotán Petr HomotýmŠtafeta druhý členM
Fuxa Miroslav Ex ŘLPŠtafeta 2 x 10,5 kmMano
Tapp Stanislav Ex ŘLPŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Tapp Stanislav Ex ŘLPŠtafeta druhý členM
Dundáček Karel Duo CeleritasŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Dundáček Karel Duo CeleritasŠtafeta druhý členM
Dvořák Václav Duo CeleritasŠtafeta 2 x 10,5 kmMano
Chmelařová Romana Jeníčkovy MařenkyŠtafeta 2 x 10,5 kmŽano
Kadlecová Miroslava Jeníčkovy MařenkyŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Kadlecová Miroslava Jeníčkovy MařenkyŠtafeta druhý členŽ
Pepichová Markéta M&MŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Pepichová Markéta M&MŠtafeta druhý členŽ
Štryncl Martin M&MŠtafeta 2 x 10,5 kmSano
Musil Petr Běhouni napůlŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Musil Petr Běhouni napůlŠtafeta druhý členM
Zemanová Jitka Běhouni napůlŠtafeta 2 x 10,5 kmSano
Hůzl Václav Štafeta 2 x 10,5 kmMano
Mrázek Vladimír Štafeta 2 x 10,5 kmM
Mrázek Vladimír Štafeta druhý členM
Dobešová Eliška Štafeta 2 x 10,5 kmŽ
Dobešová Eliška Štafeta druhý členŽ
Ederová Ivana Štafeta 2 x 10,5 kmŽano
Dvořáková Adéla Jeníčkovy MařenkyŠtafeta 2 x 10,5 kmŽano
Tischlerová Lucie Jeníčkovy MařenkyŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Tischlerová Lucie Jeníčkovy MařenkyŠtafeta druhý členŽ
Pixa Jan Xixao’sŠtafeta 2 x 10,5 kmMano
Průša Radek Xixao’sŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Průša Radek Xixao’sŠtafeta druhý členM
Kohout Michal KKT teamŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Kohout Michal KKT teamŠtafeta druhý členM
Křinecký Ota KKT teamŠtafeta 2 x 10,5 kmMano
Kůrka Tomáš Štafeta 2 x 10,5 kmM
Kůrka Tomáš Štafeta druhý členM
Kůrková Hana Štafeta 2 x 10,5 kmSano
Grausamova Hana Štafeta 2 x 10,5 kmŽano
Korandova Kristýna Štafeta 2 x 10,5 kmŽ
Korandova Kristýna Štafeta druhý členŽ
Capouchová Nina Bechyňský běžecký klubŠtafeta 2 x 10,5 kmŽano
Honsová Romana Bechyňský běžecký klubŠtafeta 2 x 10,5 kmŽano
Honsová Romana Bechyňský běžecký klubŠtafeta druhý členŽano
Vopravilová Blanka Predator Workout Počátky Štafeta 2 x 10,5 kmŽ
Vopravilová Blanka Predator Workout Počátky Štafeta druhý členŽ
Zboroňová Christina Predator Workout Počátky Štafeta 2 x 10,5 kmŽano
Karásek Štěpán FloxŠtafeta 2 x 10,5 kmSano
Šarlingrová Nikola FloxŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Šarlingrová Nikola FloxŠtafeta druhý členŽ
Hejl Petr ALENSA Štafeta 2 x 10,5 kmM
Hejl Petr ALENSA Štafeta druhý členM
Hejlová Veronika ALENSA Štafeta 2 x 10,5 kmSano
Koukol Petr ALENSAŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Koukol Petr ALENSAŠtafeta druhý členM
Mydlilová Lucie ALENSAŠtafeta 2 x 10,5 kmSano
Dvořáková Lenka ALENSAŠtafeta 2 x 10,5 kmŽano
Karlovcová Monika ALENSAŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Karlovcová Monika ALENSAŠtafeta druhý členŽ
Katsiokalis Anastasios ALENSAŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Katsiokalis Anastasios ALENSAŠtafeta druhý členM
Nováková Michaela ALENSAŠtafeta 2 x 10,5 kmSano
Doležalová Monika ALENSAŠtafeta 2 x 10,5 kmŽano
Dušáková Monika ALENSAŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Dušáková Monika ALENSAŠtafeta druhý členŽ
Fricková Kateřina ALENSAŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Fricková Kateřina ALENSAŠtafeta druhý členŽ
Richtáriková Paulína ALENSAŠtafeta 2 x 10,5 kmŽano
Vaněčková Klára Šnekyně v běhuŠtafeta 2 x 10,5 kmŽano
Vybíralová Michaela Šnekyně v běhuŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Vybíralová Michaela Šnekyně v běhuŠtafeta druhý členŽ
Piechaczek Jiří Tři bratřiŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Piechaczek Jiří Tři bratřiŠtafeta druhý členM
Piechaczek Petr Tři bratřiŠtafeta 2 x 10,5 kmMano
Harudová Aneta ALENSAŠtafeta 2 x 10,5 kmŽano
Vodrážková Lucie ALENSAŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Vodrážková Lucie ALENSAŠtafeta druhý členŽ
Matoušková Petra WSPKŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Zajícová Miroslava WSPKŠtafeta 2 x 10,5 kmŽ
Zajícová Miroslava WSPKŠtafeta druhý členŽ
Nosek Vladimír M VŠtafeta 2 x 10,5 kmMne
Votava Matěj M VŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Votava Matěj M VŠtafeta druhý členM
Langer Oliver The fastest ChildrenŠtafeta 2 x 10,5 kmM
Langer Oliver The fastest ChildrenŠtafeta druhý členM
Procházka Šimon The fastest ChildrenŠtafeta 2 x 10,5 kmMne
Kuropatnická Zuzana Predátor workout PočátkyŠtafeta 2 x 10,5 kmS
Vítek Tadeáš Predátor workout PočátkyŠtafeta 2 x 10,5 kmMne
Vítek Tadeáš Predátor workout PočátkyŠtafeta druhý členMne
Beneš Jaroslav Štafeta 2 x 10,5 kmMne
Benešová Tereza Štafeta 2 x 10,5 kmŽ
Benešová Tereza Štafeta druhý členŽ
Hrdlička Jakub Štafeta 2 x 10,5 kmMne
Pospíšil Matyáš Štafeta 2 x 10,5 kmM
Pospíšil Matyáš Štafeta druhý členM
Hronzová Marie Štafeta 2 x 10,5 kmŽne
Rytířová Marcela Štafeta 2 x 10,5 kmŽ
Rytířová Marcela Štafeta druhý členŽ
Vrba Ondřej Štafeta 2 x 10,5 kmSne
Vrbová Komárková Jana Štafeta 2 x 10,5 kmŽ
Vrbová Komárková Jana Štafeta druhý členŽ
Bednářová Lenka 6086Štafeta 2 x 10,5 kmŽ
Hrůšová Lucie 6086Štafeta 2 x 10,5 kmŽ
Hrůšová Lucie 6086Štafeta druhý členŽ
Klimešová Alena 6087Štafeta 2 x 10,5 kmŽ
Nekutová Michaela 6087Štafeta 2 x 10,5 kmŽ
Nekutová Michaela 6087Štafeta druhý členŽ
Imber Jakub 6088Štafeta 2 x 10,5 kmM
Imber Jan 6088Štafeta 2 x 10,5 kmM
Imber Jan 6088Štafeta druhý členM
Chalupová Lucie Jindřichův HradecŠtafeta 2 x 10,5 kmŽano