Startovní listina Jindřichohradecký půlmaraton

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 65

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Balo David Jindřichův HradecPůlmaratonMB (40-49)ne
Bařina Vít Velký BeranovPůlmaratonMA (19-39)ano
Běhal Pavel MTB JavořicePůlmaratonMB (40-49)ano
Belobrad Filip Osamocené LvíčePůlmaratonMA (19-39)ano
Bicek Arnošt RodvínovŠtafeta 2 x 10,5 km
Bicková Kateřina RodvínovŠtafeta 2 x 10,5 kmano
Blažek Zdeněk SOS Jindřichův HradecPůlmaratonMB (40-49)ano
Cerna Simona Praha 7PůlmaratonZB (35-49)ano
Daněk Martin RadouňkaPůlmaratonMB (40-49)ano
Dubský Roman PřibyslavPůlmaratonMB (40-49)ano
Fabiánek Aleš Not Last PlacePůlmaratonMA (19-39)ano
Fikera Michal BrnoPůlmaratonMB (40-49)ano
Freimann Antonín PrahaPůlmaratonMA (19-39)ano
Hladík Stanislav BertíkPůlmaratonMA (19-39)ano
Hladký Jan Musher klub JCCPůlmaratonMA (19-39)ne
Hruška Václav Nová Ves u ChýnovaPůlmaratonMA (19-39)ne
Chalupa Tomáš České BudějovicePůlmaratonMA (19-39)ano
Chalupová Lucie Jindřichův HradecŠtafeta 2 x 10,5 kmne
Chmelik Martin PůlmaratonMC (50-59)ano
Kabrielová Andrea Jeníčkovi MařenkyPůlmaratonZB (35-49)
Kaiseršot František Jindřichův Hradec - ZbuzanyPůlmaratonMD (60-69)ano
Kalina Bohumil SK Kardašova ŘečicePůlmaratonMB (40-49)ne
Klabouch František Velo Club Cirkl Č.B.PůlmaratonMC (50-59)ano
Kotková Alice Štafeta 2 x 10,5 kmano
Krajčová Veronika Praha-lipencePůlmaratonZB (35-49)ano
Kratochvílová Lenka Pražská kavárnaŠtafeta 2 x 10,5 km
Krtek Jiří Dragons GdańskPůlmaratonMA (19-39)ano
Křikavová Zdeňka Jindřichův HradecPůlmaratonZA (19-34)ano
Kulovaný Martin Kuliči s.r.oŠtafeta 2 x 10,5 kmne
Kulovaný Martin Kuliči s.r.oŠtafeta 2 x 10,5 km
Kulovaný Kulič Martin Jindřichohradecký půlmaratonPůlmaratonMB (40-49)ne
Kutilová Eliška Štafeta 2 x 10,5 km
Mach František SK Kardašova ŘečicePůlmaratonMA (19-39)ano
Malaníková Jana Štafeta 2 x 10,5 km
Martínek Roman Jindřichův HradecPůlmaratonMB (40-49)ano
Maščaková Ivana Štafeta 2 x 10,5 kmne
Möhwaldová Kristýna Jindřichův HradecPůlmaratonZA (19-34)ano
Nováková Karolína Hradecké stíhací komandoŠtafeta 2 x 10,5 km
Novotný Zdeněk Pražská kavárnaŠtafeta 2 x 10,5 kmano
Petrus Pete PůlmaratonMA (19-39)ano
Pokorná Alexandra PraskolesyŠtafeta 2 x 10,5 kmano
Prajzler Martin Coding PandasPůlmaratonMA (19-39)ano
Prochazka Pavel Český krumlovPůlmaratonMA (19-39)ne
Procházková Žaneta StřížovicePůlmaratonZA (19-34)ano
Průša Jakub Hradecké stíhací komandoŠtafeta 2 x 10,5 kmne
Rejšek Jan Libčice nad VltavouPůlmaratonMA (19-39)
Řežábek Michal Spartak Praha 4PůlmaratonMA (19-39)ne
Soukenka Radim BlackS' GangPůlmaratonMC (50-59)ano
Svoboda Petr TáborPůlmaratonMA (19-39)ano
Šalanda Marek Jindřichův HradecPůlmaratonMA (19-39)
Škopková Anna PůlmaratonZA (19-34)ne
Šlechta Vladislav Šachový klub BukPůlmaratonMB (40-49)ano
Šuranský Lubomír Jindřichův HradecPůlmaratonMD (60-69)ano
Tauche Miloslav ValtířovPůlmaratonMA (19-39)ano
Tetivova Tereza TCVPůlmaratonZA (19-34)ano
Tůma Jiří PolštěPůlmaratonMC (50-59)ne
Urbánek Ivan Hostěrádky-RešovPůlmaratonMA (19-39)ano
Vaněk Jan TCV-JHPůlmaratonMB (40-49)ano
Vaňous Václav Jindřichův HradecPůlmaratonMB (40-49)ano
Vašák Martin Black'S GangPůlmaratonMB (40-49)ano
Vítů Petr Ledeč nad SázavouPůlmaratonMB (40-49)ano
Zabloudil Zdeněk Jindřichův HradecPůlmaratonMB (40-49)ano
zádrapová anna PrahaPůlmaratonZB (35-49)ne
Žižkovsky Martin JIndřichohradecký půlmaratonPůlmaratonMA (19-39)ano
Žižkovský Martin JIndrichohradeckypulmaratonPůlmaratonMA (19-39)ne