Startovní listina Triatlon Brandýs 2019

Počet přihlášených: 91

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategoriePlatba
Abraham Pavel Praha 8jednotlivciM40-49ano
Alla Simona Atletika Stara Boleslavběh - 500 mano
Andrová Martina MilovicejednotlivciZ40-49ano
Bartošová Andrea Praha 10jednotlivciZ16-39ne
Beneš František Joskatel TEAMml. žácižáci mladší 8-9ano
Beneš Vladimír Joskatel TEAMjednotlivciM50pano
Beránek Šimon Praha KolodějejednotlivciM16-39
Berková Jirina Brandýs nad Labemběh - 500 m
Böse Adam Lachmánekst. žácižáci starší 12-13ano
Boušková Stanislava Patriot ČelákovicejednotlivciZ40-49ne
Cigánik Milan PrahajednotlivciM50pano
Čamek Jakub KladnojednotlivciM40-49ne
Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim jednotlivciM16-39ano
Černá Markéta Lázně Toušeňběh - 500 mano
Černý Ladislav jednotlivciM50pano
Dašek Lukáš Atletika Stará Boleslavběh - 500 mano
Dašek Lukáš AZK Stará Boleslavběh - 500 mano
Dašek Lukáš AZK Stará Boleslavml. žácižáci mladší 8-9
Fiala Aleš jednotlivciM50pano
Filip Lukáš jednotlivciM40-49ne
Francke Michal Haven teamjednotlivciM16-39ano
Hanušová Barbora Hanušovi Pankáčiml. žácižákyně mladší 8-9ano
Hanušová Barbora Hanušovi Pankáčiběh - 500 m
Hanušová Kateřina Hanušovi Pankáčíml. žácižákyně mladší 10-11ano
Havel Jan TJ Tatran SedlčanyjednotlivciM16-39ano
Hokr Marcel TRI ChrudimjednotlivciM40-49ano
Homolka Ondřej RunczechjednotlivciM40-49ano
Hornova Katerina Hopman team ŽatecjednotlivciZ16-39ano
Houška Lukáš Houšánciběh - 500 m
Houška Matyáš Houšánciml. žácižáci mladší 8-9ano
Houška Michal HoušáncijednotlivciM40-49ano
Hrušková Hana Prahast. žácižákyně starší 12-13ano
Hylmar Jaroslav StruhařovjednotlivciM40-49ano
Chalupníková Valerie Úvalyml. žácižákyně mladší 8-9ano
Jakimič Viktor LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddílst. žácižáci starší 14-15ano
Janda David Harfa sport teamjednotlivciM16-39ne
Kadlečík Pavel AČRjednotlivciM16-39ano
Kala Jiří CK Příbram Fany GastrojednotlivciM16-39ne
Koláček Matouš ASP Stará Boleslavběh - 500 m
Kopecký Daniel Lachmánekml. žácižáci mladší 10-11ano
Kopecky Martin jednotlivciM16-39ano
Košín Roman Triathlon Team ChrudimjednotlivciM40-49ano
Košínová Gabriela Triathlon Team ChrudimjednotlivciZ40-49ano
Kramule Matyáš SDH Miloviceml. žácižáci mladší 10-11ano
Kramule Tadeáš AFK Miloviceběh - 500 m
Lauer Martin RicanyjednotlivciM40-49ano
Legátová Barbora PrahajednotlivciZ16-39ano
Martincová Lucie Praha 6jednotlivciZ40-49ano
Nakládal Jakub jednotlivciM16-39
Novakova Nela Brandýs nad Labemběh - 500 m
Okluský Miroslav TRI COLORSjednotlivciM16-39ano
Olšová Veronika Tri Ski Horní PočernicejednotlivciZ16-39ne
Patrície Böse Lachmánekběh - 500 m
Pavolová Anna Praha 4jednotlivciZ16-39ano
Peterková Eliška TJ SPARTAK VRCHLABÍst. žácižákyně starší 14-15ano
Pezda Šimon Nučiceběh - 500 m
Pokorný Marek Kralupy nad VltavoujednotlivciM40-49ano
Povýšil Filip jednotlivciM16-39
Procházková Nikola Triatlon team ChrudimjednotlivciZ16-39ano
Prokopová Petra Šneci v běhujednotlivciZ40-49ano
Rieselová Hanka jednotlivciZ40-49ano
Rozumová Lucia PrahajednotlivciZ16-39ano
Rulc Michal ŘíčanyjednotlivciM40-49ano
Rulcová Hana ŘíčanyjednotlivciZ40-49ano
Růžička Radek Lachmánek - nesoutěžníst. žácižáci starší 14-15ano
Řezáč Jan jednotlivciM40-49ano
Řezáč Martin jednotlivciM40-49ano
Řezáč Martin běh - 500 m
Řezáčová Barbora běh - 500 m
Stejskal Jan PrahajednotlivciM16-39ano
Šafránková Nikola Judo club bohemiaml. žácižákyně mladší 10-11ano
Šimurda Jan MilovicejednotlivciM16-39ano
Šklíbová Michaela OOB TJ Tatran JablonecjednotlivciZ16-39ano
Škoda Ludvík běh - 500 m
Škoda Milan TJ HájejednotlivciM40-49ano
Škodová Daniela ASCml. žácižákyně mladší 8-9ano
Škodová Denisa ASCml. žácižákyně mladší 8-9ano
Štěpán Daniel BSK racingst. žácižáci starší 14-15ano
Taske Radek jednotlivciM40-49ne
Taške Radek SklenářkajednotlivciM40-49ne
Teplý Ondřej Hisport TeamjednotlivciM40-49ano
Tomsa Pavel Praha 20jednotlivciM40-49ano
Tomsová Lucie Praha 20jednotlivciZ16-39ano
Trčka Jan Albeř 92jednotlivciM50pano
Trojanová Viktorie ml. žácižákyně mladší 8-9
Tuček Petr Praha 7jednotlivciM16-39ano
Turčová Adéla jednotlivciZ16-39
Vavák Libor BK SadskájednotlivciM50pano
Vondra Vítězslav SPORTICUS teamjednotlivciM40-49ano
Walter Jan Tri-Ski Horní PočernicejednotlivciM16-39ano
Zloská Eva MělníkjednotlivciZ40-49ano