Počet přihlášených: 157
Příjmení | Jméno | Klub | Kategorie | Skupina 4 |
---|---|---|---|---|
Banszel | Jakub | liberec | junioři 3200 m | |
Bártl | Sebastien | Jablonec nad Nisou | školáčci - kluci 200 m | |
Bělaška | Adam | Kosmonauti z Gagarinky | přípravka kluci 800 m | |
Bělaška | Ondřej | Kosmonauti z Gagarinky | žáci 1600 m | |
Bělaška | Václav | Kosmonauti z Gagarinky | přípravka kluci 800 m | |
Beran | Jan | Pěnčín | batolata kluci 50 m | |
Bulan | Boris | školáčci - kluci 200 m | ||
Cizmar | Patrik | Liberec | školáci 400 m | |
Čadek | Oliver | Radimovice | školáčci - kluci 200 m | |
Černý | Tomáš | Turnov | školáčci - kluci 200 m | |
Čížek | Jindřich | Chotyně | žáci 1600 m | |
Čížek | Mikoláš | Chotyně | školáci 400 m | |
Čuřík | Jáchym | Doksy | žáci 1600 m | |
Dlabola | Matěj | Dlaboláčata | batolata kluci 50 m | |
Dlouhý | Jonáš | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | školáci 400 m | |
Doubek | Adam | Hrádek nad Nisou | školáci 400 m | |
Drbola | Jan | AC Turnov | dorostenci 1600 m | |
Emr | Vilém | Liberec | batolata kluci 50 m | |
Fáber | Matyáš | Liberec | školáci 400 m | |
Fetr | Ondřej | školáčci - kluci 200 m | ||
Fetr | Ondřej | Zdislava | žáci 1600 m | |
Gregor | Matěj | školáčci - kluci 200 m | ||
Habel | Jakub | RunBo Team Liberec | dorostenci 1600 m | |
Haken | Jan | RunBo Team Liberec | žáci 1600 m | |
Havlíček | Viktor | Liberec | školáčci - kluci 200 m | |
Havlíček | Vojtěch | Libere | batolata kluci 50 m | |
Hečko | Vít | Hrádek nad Nisou | školáci 400 m | |
Hegr | Dalibor | Liberec | batolata kluci 50 m | |
Hlavatý | Matyáš | Šimonovice | předšk. - kluci 100 m | |
Holba | Eliáš | TJ Desná | školáci 400 m | |
Holba | Patrik | FK Zdimerice | žáci 1600 m | |
Holba | Vitek | Jesenice | přípravka kluci 800 m | |
Holec | Robert | FK Rynoltice | školáci 400 m | |
Honzejk | Adam | Chotyně | předšk. - kluci 100 m | |
Honzejk | Ondřej | Chotyně | školáci 400 m | |
Horák | Radim | Ruprechtice | přípravka kluci 800 m | |
Horák | Tomáš | Ruprechtice | školáci 400 m | |
Hrdlička | Jan | Hrob | školáčci - kluci 200 m | |
Hrouda | Filip | Chrastava | batolata kluci 50 m | |
Hrouda | Pavel | Chrastava | přípravka kluci 800 m | |
Hrouda | Šimon | Multisport Team | předšk. - kluci 100 m | |
Humburger | Martin | Jablonec nad Nisou | batolata kluci 50 m | |
Hurt | Marek | Ski klub Jabnonec | školáčci - kluci 200 m | |
Jahoda | Vlastimil | TJ Liaz Jablonec nad Nisou | žáci 1600 m | |
Jakubec | Adam | Jablonec nad Nisou | batolata kluci 50 m | |
Jindřich | Matyáš | Rumburk | předšk. - kluci 100 m | |
Jiránek | Adam | Adam's family | batolata kluci 50 m | |
Jiruv | Ondřej | Šluknov | školáci 400 m | |
Kaisler | Matěj | Nový Bor | žáci 1600 m | |
Karpisek | Adam | přípravka kluci 800 m | ||
Karpisek | Jan | batolata kluci 50 m | ||
Klindera | Boris | Solec | batolata kluci 50 m | |
Kokta | Martin | Frýdlant | přípravka kluci 800 m | |
Kolář | Slávek | Rozběháme Kamenici | batolata kluci 50 m | |
Kopecký | Matěj | Chrastava | školáci 400 m | |
Kopecký | Mikuláš | Chrastava | předšk. - kluci 100 m | |
Kotek | Štěpán | Liberec | předšk. - kluci 100 m | |
Kouďa | Ondřej | přípravka kluci 800 m | ||
Křenek | Sebastian | RunBo Team Liberec | batolata kluci 50 m | |
Kuzma | Tobik | školáci 400 m | ||
Lajtkep | Kristián | Liberec III | přípravka kluci 800 m | |
Lajtkep | Petr | Liberec III | žáci 1600 m | |
Leder | Marek | Ski Janov-Bedřichov | školáčci - kluci 200 m | |
Manhart | Jakub Jan | KSM Hrádek nad Nisou | přípravka kluci 800 m | |
Marek | Tomáš | Chrastava | přípravka kluci 800 m | |
Martyš | Michal | Team KSM Hrádek | žáci 1600 m | |
Matejka | Eduard | HC Frydlant | přípravka kluci 800 m | |
Matušek | Štěpán | Hrádek nad Nisou | předšk. - kluci 100 m | |
Mečíř | Jakub | Vlčáci | školáci 400 m | |
Michael | Zůček | Hrádek nad Nisou | školáčci - kluci 200 m | |
Michálek | Daniel | předšk. - kluci 100 m | ||
Michálek | Tomáš | Drylock | junioři 3200 m | |
Mohr | Kryštof | Javorník | školáčci - kluci 200 m | |
Mohr | Matyáš | Chrastava | batolata kluci 50 m | |
Mohr | Tadeáš | Javorník | přípravka kluci 800 m | |
Musil | Daniel | Multisport Team | školáčci - kluci 200 m | |
Musil | David | Multisport Team | školáčci - kluci 200 m | |
Němec | Michal | RunBo team Liberec | předšk. - kluci 100 m | |
Nepraš | Matěj | Chrastava | předšk. - kluci 100 m | |
Nezbeda | Kryštof | Stráž nad Nisou | přípravka kluci 800 m | |
Nezbeda | Tomáš | Stráž nad Nisou | školáčci - kluci 200 m | |
Novák | Jakub | Mníšek | školáci 400 m | |
Novák | Matěj | Hrádek nad Nisou | předšk. - kluci 100 m | |
Otradovský | Josef | Jiříkov | školáci 400 m | |
Palas | Petr | předšk. - kluci 100 m | ||
Pelech | Martínek | předšk. - kluci 100 m | ||
Pelech | Pavlík | školáci 400 m | ||
Pešek | Jakub | školáčci - kluci 200 m | ||
Pešek | Tomáš | batolata kluci 50 m | ||
Písek | Adam | Liberec | přípravka kluci 800 m | |
Pitař | Ondřej | Liberec | batolata kluci 50 m | |
Pitař | Vojtěch | Liberec | školáci 400 m | |
Poláček | Matěj | Multisport team | školáčci - kluci 200 m | |
Polma | Lukáš | Chotyně | přípravka kluci 800 m | |
Ponděliček | Jan | Varnsdorf | předšk. - kluci 100 m | |
Procházka | Jan | Orientační běh Chrastava | přípravka kluci 800 m | |
Racek | Adam | Liberec | přípravka kluci 800 m | |
Račák | Denis | Rokytnice nad Jizerou | školáci 400 m | |
Račák | Samuel | Rokytnice nad Jizerou | předšk. - kluci 100 m | |
Račák | Tadeáš | Rokytnice nad Jizerou | školáčci - kluci 200 m | |
Rašín | Matěj | Liberec | školáci 400 m | |
Rýgl | Tomáš | RunBo Team Liberec | junioři 3200 m | |
Říha | Matyáš | Rennrodeln Dresden | školáci 400 m | |
Říha | Tobiáš | Liberec | předšk. - kluci 100 m | |
Sábl | Pavel | Jablonec nad Nisou | školáci 400 m | |
Sedláček | Tomáš | Liberec | předšk. - kluci 100 m | |
Sekvard | Tobiáš | Hrádek nad Nisou | školáčci - kluci 200 m | |
Schnierer | Maxík | Liberec | předšk. - kluci 100 m | |
Schwertner | Tobias | Liberec | školáčci - kluci 200 m | |
Simm | Nicolas | Hradek | dorostenci 1600 m | |
Skřivánek | Jakub | Liberec | žáci 1600 m | |
Smutný | Nicolas | Hrádek nad Nisou | školáčci - kluci 200 m | |
Snoza | Dominik | Hrádek nad Nisou | školáci 400 m | |
Sršeň | Jindřich | Multisport Team | školáci 400 m | |
Stezka | Jan | Liberec | předšk. - kluci 100 m | |
Šimůnek | Tadeáš | Hrádek nad Nisou | předšk. - kluci 100 m | |
Škarohlíd | Marek | SK Judo Liberec | žáci 1600 m | |
Škarohlíd | Ondřej Martin | SK Judo Liberec | školáci 400 m | |
Škarohlíd | Vítek Marcel | SK Judo Liberec | přípravka kluci 800 m | |
Šlais | Jiří | Báječné ženy v běhu | batolata kluci 50 m | |
Šlais | Samuel | Báječné ženy v běhu | školáčci - kluci 200 m | |
Šlambor | Martin | Atletika Jablonné v Podještědí | přípravka kluci 800 m | |
Šteffen | Šimon | Drylock | předšk. - kluci 100 m | |
Štofčík | Jakub | VI-Ku-Ba | přípravka kluci 800 m | |
Támas | Marcus | Liberec | batolata kluci 50 m | |
tarant | Tomáš | TTC Hrádek nad Nisou | žáci 1600 m | |
tarant | Tomáš | TTC Hrádek nad Nisou | žáci 1600 m | |
Trávníček | Kryštof | Liberec Run for fun | školáci 400 m | |
Tribuček | Radek | Eleven | školáci 400 m | |
Tuček | Dominik | Mníšek | školáčci - kluci 200 m | |
Tuček | Šimon | Mníšek | předšk. - kluci 100 m | |
Uhlíř | Jakub | SK MAXTRI LIBEREC | školáčci - kluci 200 m | |
Uhlíř | Jan | SK MAXTRI LIBEREC | batolata kluci 50 m | |
Vánský | Adam | Liberec | školáci 400 m | |
Vánský | Tomáš | Liberec | přípravka kluci 800 m | |
Vašíček | Adam | KSM hrádek | žáci 1600 m | |
Vencl | Martin | Liberec | předšk. - kluci 100 m | |
Vencovský | Vojtěch | Cyklolive Liberec | školáčci - kluci 200 m | |
Verner | Matěj | Hrádek nad Nisou | předšk. - kluci 100 m | |
Veselý | Lukáš | Liberec | školáčci - kluci 200 m | |
Veselý | Nikolas | Hrádek nad Nisou | školáci 400 m | |
Veselý | Tomáš | Liberec | školáci 400 m | |
Větrovsky | Jakub | Hrádek nad nisou | přípravka kluci 800 m | |
Větrovsky | Vojtěch | Hrádek nad nisou | školáčci - kluci 200 m | |
Vlček | Viktot | TTC Hrádek nad Nisou | žáci 1600 m | |
Vochomůrka | Adam | Pařezová chaloupka | školáčci - kluci 200 m | |
Vochomůrka | Kryštof | Pařezová chaloupka | přípravka kluci 800 m | |
Vokřínek | Šimon | Beko Bike Racing Team | školáčci - kluci 200 m | |
Vokřínek | Tomáš | Beko Bike Racing Team | předšk. - kluci 100 m | |
Vokurka | Vendelín | Liberec | přípravka kluci 800 m | |
Vrchovský | Tomáš | Hrádek nad Nisou | školáčci - kluci 200 m | |
Weber | Jan | Chrastava | školáčci - kluci 200 m | |
Weber | Vilém | Chrastava | předšk. - kluci 100 m | |
Závěta | Ondra | HC FRÝDLANT | přípravka kluci 800 m | |
Zeman | Josef | Rynoltice | žáci 1600 m | |
Zeman | Matyáš | FK Rynoltice | školáci 400 m | |
Žák | Ladislav | ALPIN CLUB AŠ | předšk. - kluci 100 m |