Startovní listina Hostivařská 15

dětský závod

Počet přihlášených: 64

PříjmeníJménoKlubZeměKategorieSkupina 4
Bařina Ondřej MŠ TyršovkaCZED1 (3-6 let) kluci
Bittermann Jaroslav Rugby PetroviceCZED3 (10-12 let) kluci
Burian Tomáš LabuCZED2 (7-9 let) kluci
Cerhova Alexandra PrahaCZED2 (7-9 let) dívky
Emílie Mužíčková TTTCZED1 (3-6 let) dívky
Fantová Judita CZED2 (7-9 let) dívky
Fohl Pert PrahaCZED1 (3-6 let) kluci
Fridrich Matouš Praha 8CZED1 (3-6 let) kluci
Fridrich Štěpán Praha 8CZED2 (7-9 let) kluci
Hájková Renata Praha 15CZED1 (3-6 let) dívky
Haštal Jan CZED2 (7-9 let) kluci
Holečková Adriana Atom kids PrahaCZED3 (10-12 let) dívky
Hrdina Šimon Praha 10CZED2 (7-9 let) kluci
Hrdinová Linda Praha 10CZED1 (3-6 let) dívky
Janíková Monika Praha 10CZED3 (10-12 let) dívky
Jeníková Anna PrahaCZED1 (3-6 let) dívky
Jeřábek Tomáš HBC HostivařCZED3 (10-12 let) kluci
Jeřábková Marie Sparta PrahaCZED2 (7-9 let) dívky
Kadavý Lukáš Praha 15CZED2 (7-9 let) kluci
Kadavý Ondřej Praha 15CZED3 (10-12 let) kluci
Kolouchová Barbora Praha 15 Horní MěcholupyCZED3 (10-12 let) dívky
Krchnavy Theo PrahaCZED1 (3-6 let) kluci
Kühn Antonín Praha 9CZED1 (3-6 let) kluci
Kühn Filip Praha 9CZED1 (3-6 let) kluci
Lindová Emma Emma TeamCZED1 (3-6 let) dívky
Lindová Mia Emma TeamCZED1 (3-6 let) dívky
Lyon Maximilian Praha 15CZED1 (3-6 let) kluci
Lyon Sebastian Praha 22CZED4 (13-15 let) kluci
Maredová Eva Praha 15CZED4 (13-15 let) dívky
Maredová Lucie Praha 15CZED3 (10-12 let) dívky
Markuci Eliška Praha 15CZED1 (3-6 let) dívky
Miškovský Marek Praha HostivařCZED3 (10-12 let) kluci
Moravcova Kelis PrahaCZED1 (3-6 let) dívky
Mošovský Antonín Praha 10CZED1 (3-6 let) kluci
Mošovský Jan Atom kidsCZED2 (7-9 let) kluci
Óner Eda Mamatata TeamCZED2 (7-9 let) dívky
Procházka Mikulda PrahaCZED1 (3-6 let) kluci
Přáda Daniel PrahaCZED2 (7-9 let) kluci
Přáda Jakub PrahaCZED2 (7-9 let) kluci
Přáda Jakub PrahaCZED2 (7-9 let) kluci
Přádová Nela PrahaCZED3 (10-12 let) dívky
Rett Matouš Praha 10CZED4 (13-15 let) kluci
Sabová Klára SaboviCZED2 (7-9 let) dívky
Sabová Markéta SaboviCZED1 (3-6 let) dívky
Seidl Marek OB ŘíčanyCZED2 (7-9 let) kluci
Součková Magdaléna SRTG PrahaCZED2 (7-9 let) dívky
Stanek Samuel Horni MecholupyCZED1 (3-6 let) kluci
Staňková Vanesa Horní MěcholupyCZED1 (3-6 let) dívky
Stolz Anetka La FamigliaCZED2 (7-9 let) dívky
Stolz Beatka La FamigliaCZED2 (7-9 let) dívky
Stolz Tonito La FamigliaCZED2 (7-9 let) kluci
Šíma Daniel SK Míle PrahaCZED2 (7-9 let) kluci
Šímová Aneta Atom kids PrahaCZED3 (10-12 let) dívky
Škoda Ludvík CZED1 (3-6 let) kluci
Škodova Daniela CZED2 (7-9 let) dívky
Škodova Denisa CZED3 (10-12 let) dívky
Trnka David AtHosCZED3 (10-12 let) kluci
Vagner Lev UlambatorCZED1 (3-6 let) kluci
Večeřa Filip CZED1 (3-6 let) kluci
Veverka Antonín PrahaCZED1 (3-6 let) kluci
Vodičková Lea CZED1 (3-6 let) dívky
Zelenka Lukas HOSTIVAR týmCZED4 (13-15 let) kluci
Zelenka Petr Spartak Praha 4CZED3 (10-12 let) kluci
Zelenka Simon HOSTIVAR týmCZED2 (7-9 let) kluci