Startovní listina Zručský adventní běh

Počet přihlášených: 156

st. č.PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
1 Adamcová Andrea Běžíme za Vlašim Hlavní závod 5,5 kmano
2 Anděl Jaroslav ChabeřiceHlavní závod 5,5 kmano
3 Andělová Monika Olympia Spartan Training KHHlavní závod 5,5 kmano
4 Augustovová Markéta Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
5 Bakus Albert PrahaHlavní závod 5,5 kmano
6 Bakusová Gabriela PrahaHlavní závod 5,5 kmano
7 Bielik Ondřej Mladá VožiceHlavní závod 5,5 kmano
8 Blažejovská Jana TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
9 Blažejovská Martina TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
10 Blažejovská Veronika TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
11 Blažek Jan Generali Česká VysočinaHlavní závod 5,5 kmano
12 Blažek Přemysl VlašimHlavní závod 5,5 kmano
13 Blažková Alice VlašimHlavní závod 5,5 kmano
14 Boček Jakub Dolní JirčanyHlavní závod 5,5 kmano
15 Böhm Filip JeseniceHlavní závod 5,5 kmano
16 Böhm Jiří JeseniceHlavní závod 5,5 kmano
17 Böhm Viktorie JeseniceHlavní závod 5,5 kmano
18 Borová Hana Hlavní závod 5,5 kmano
19 Bouma Jaroslav Zruč nad Sázavou / BoumoviHlavní závod 5,5 kmano
20 Boumová Dita Zruč nad Sázavou / BoumoviHlavní závod 5,5 kmano
21 Bulíčková Hana Amcykl HumpolecHlavní závod 5,5 kmano
22 Cihlář Petr Hlavní závod 5,5 kmano
23 Černá Šárka Metalcom Kutná Hora / FredikoviHlavní závod 5,5 kmano
24 Doksanský Filip BenešovHlavní závod 5,5 kmano
25 Drbal Luboš TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
26 Dubják Ondřej TJ Jiskra Zruč nad Sázavou / Jiskra SiblingsHlavní závod 5,5 kmano
27 Dubják Petr TJ Jiskra Zruč nad Sázavou / DubínciHlavní závod 5,5 kmano
28 Dubjáková Bohumila TJ Jiskra Zruč nad Sázavou / DubínciHlavní závod 5,5 kmano
29 Dubjáková Kateřina TJ Jiskra Zruč nad Sázavou / Jiskra SiblingsHlavní závod 5,5 kmano
30 Fialová Zuzana Vlašim Hlavní závod 5,5 kmano
31 Filipová Linda TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
32 Fišer Radek Zruč Nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
33 Franclová Helena Zruč nad Sázavou Hlavní závod 5,5 kmano
34 Gabko Lukáš TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
35 Gabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
36 Gabková Adéla TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Hlavní závod 5,5 kmano
37 Gabková Petra TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Hlavní závod 5,5 kmano
38 Hach Lukáš Štefko Running TeamHlavní závod 5,5 kmano
39 Hájek Lukáš TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
40 Hájková Jana Olympia Spartan training KH Hlavní závod 5,5 kmano
41 Hakr Jan Chabrus týmHlavní závod 5,5 kmano
42 Hlavinková Barbora Kutná HoraHlavní závod 5,5 kmano
43 Horálek Luboš ČáslavHlavní závod 5,5 kmano
44 Horváth Tomáš ČáslavHlavní závod 5,5 kmano
45 Horváthová Adriana ČáslavHlavní závod 5,5 kmano
46 Hoskovec Lukáš SDH Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
48 Ishchuk Daria Štefko Running TeamHlavní závod 5,5 kmano
49 Jandl Petr KolínHlavní závod 5,5 kmano
50 Jandus Daniel ZbraslaviceHlavní závod 5,5 kmano
51 Jánošík Dominik Atletika Vlašim / DoNikHlavní závod 5,5 kmano
52 Jánošík Rudolf Běžíme za VlašimHlavní závod 5,5 kmano
53 Jelínek František TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
54 Jelínek Zdeněk Atletika Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
55 Jelínek ml. Zdeněk TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
56 Jelínková Iveta Zruč n. S.Hlavní závod 5,5 kmano
57 Jenčová Barbora Amcykl HumpolecHlavní závod 5,5 kmano
58 Jirkovská Markéta Petrovice IHlavní závod 5,5 kmano
59 Jiroušková Hana Znosim / Obchodní akademie VlašimHlavní závod 5,5 kmano
60 Jonáš Luboš TJ Kozlov u JihlavyHlavní závod 5,5 kmano
61 Kakos Filip Chlum Hlavní závod 5,5 kmano
62 Kaprálová Žofie VlašimHlavní závod 5,5 kmano
63 Klečák Michal Kutná HoraHlavní závod 5,5 kmano
64 Klečák Radim Kutná HoraHlavní závod 5,5 kmano
65 Klouda Miroslav SK TřebešiceHlavní závod 5,5 kmano
66 Kořínková Pavla Trhový ŠtěpánovHlavní závod 5,5 kmano
67 Kotěrová Iva MedlešiceHlavní závod 5,5 kmano
68 Kříž Prokop VlašimHlavní závod 5,5 kmano
69 Kubičková Veronika Štefko Running TeamHlavní závod 5,5 kmano
70 Kunstová Adéla ČáslavHlavní závod 5,5 kmano
71 Lapáčková Tereza AC ČáslavHlavní závod 5,5 kmano
72 Lejnar Martin TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
73 Lhotka David VlašimHlavní závod 5,5 kmano
74 Majorová Kateřina Rozběháme PardubiceHlavní závod 5,5 kmano
75 Malá Jana Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
76 Malina Petr Dolní Kralovice / MaliňáciHlavní závod 5,5 kmano
77 Malinová Veronika Dolní Kralovice / MaliňáciHlavní závod 5,5 kmano
78 Maštalíř Marek Zruč nad Sázavou Hlavní závod 5,5 kmano
79 Maštalířová Věra TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
80 Maxa Aleš TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Hlavní závod 5,5 kmano
81 Maxa Antonín TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Hlavní závod 5,5 kmano
82 Maxa Vojtěch TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Hlavní závod 5,5 kmano
83 Maxová Petra TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Hlavní závod 5,5 kmano
84 Merašická Dagmar VlašimHlavní závod 5,5 kmano
85 Milek Radek Štefko Running TeamHlavní závod 5,5 kmano
86 Miřejovský Tomáš SABZO PrahaHlavní závod 5,5 kmano
88 Mudra Jiří Vrchaři Vrchlabí / Pivo za odměnuHlavní závod 5,5 kmano
89 Novák Josef NoDi Runners Humpolec Hlavní závod 5,5 kmano
90 Novák Luboš Amcykl HumpolecHlavní závod 5,5 kmano
91 Novák Martin AMCYKL HumpolecHlavní závod 5,5 kmano
92 Novotný Radek AmelieHlavní závod 5,5 kmano
93 Otava Miloš TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
94 Pavlicová Ema TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Hlavní závod 5,5 kmano
95 Pavlicová Stela Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
96 Petrásková Nikol Zruč nad Sázavou / DoNikHlavní závod 5,5 kmano
97 Peukert Jiří Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
98 Pilc Tomáš Olympia Spartan Training Kutná HoraHlavní závod 5,5 kmano
99 Pojmon Ondřej Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
100 Poledňáková Olga Trhový ŠtěpánovHlavní závod 5,5 kmano
101 Polívka Petr ČáslavHlavní závod 5,5 kmano
102 Popek Miloš KožlíHlavní závod 5,5 kmano
103 Popelák Kamil MMA BROTHERSGYM PODĚBRADY Hlavní závod 5,5 kmano
104 Popeláková Lenka MMA BROTHERSGYM PODĚBRADY Hlavní závod 5,5 kmano
105 Pražák Vojtěch TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
106 Prchal Pavel GP KolínHlavní závod 5,5 kmano
107 Silvey Olivia Sokol SenohrabyHlavní závod 5,5 kmano
108 Skotnicová Anita Štefko Running TeamHlavní závod 5,5 kmano
109 Sládková Sandra MichleHlavní závod 5,5 kmano
110 Slavíček Jindřich TJ Jiskra Zruč nad Sázavou / Slavíci z MadriduHlavní závod 5,5 kmano
111 Slavíčková Alena TJ Jiskra Zruč nad Sázavou / Slavíci z MadriduHlavní závod 5,5 kmano
112 Somrová Nelly SK TřebešiceHlavní závod 5,5 kmano
113 Stejskalová Svatava SDH Zruč nad Sázavou / Pivo za odměnuHlavní závod 5,5 kmano
114 Stromeček Vánoční Hlavní závod 5,5 kmano
115 Svoboda Matěj TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
116 Svobodová Eliška TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
117 Svobodová Lucie Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
118 Syrůček Matěj Dobřeň / SyrůčkoviHlavní závod 5,5 kmano
119 Syrůčková Petra Dobřeň / SyrůčkoviHlavní závod 5,5 kmano
120 Šafrová Klárka Atletika Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
121 Šafrová Lucka Atletika Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
122 Ševců Petr TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
123 Šibrava Patrik Jiskra Zruč n.S.Hlavní závod 5,5 kmano
124 Šibrava Stanislav Jiskra Zruč n.S.Hlavní závod 5,5 kmano
125 Šíma Jiří BenešovHlavní závod 5,5 kmano
126 Šimánková Elen TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
127 Šimánková Kamila TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
128 Šimánková Tereza TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
129 Šimková Tereza Hlavní závod 5,5 kmano
131 Špalková Kateřina Kutná HoraHlavní závod 5,5 kmano
132 Šperker Roman Kalparta M-TeamHlavní závod 5,5 kmano
133 Šperkerová Vendula Kalparta M-TeamHlavní závod 5,5 kmano
134 Švejnoha Petr Kutná Hora / ŠvejpackyHlavní závod 5,5 kmano
135 Švejnohová Markéta Kutná Hora / ŠvejpackyHlavní závod 5,5 kmano
136 Toula Radim VlašimHlavní závod 5,5 kmano
137 Tremmel Jiří Olympia Spartan Training Kutná Hora Hlavní závod 5,5 kmano
138 Trnková Lada KateřinkyHlavní závod 5,5 kmano
139 Trojanová Jitka Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
140 Troller Tomáš Sokol JinoniceHlavní závod 5,5 kmano
141 Trollerová Lucie Chabrus týmHlavní závod 5,5 kmano
142 Tůma Jiří Vlašim / Obchodní akademie VlašimHlavní závod 5,5 kmano
143 Uttl Libor AC ŠakalíkHlavní závod 5,5 kmano
144 Vávrová Linda TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
145 Vilímek Stanislav Benešovský běžecký klubHlavní závod 5,5 kmano
146 Vlková Ludmila Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
147 Vojtíšková Pavlína Hlavní závod 5,5 kmano
148 Vorlíček Václav Nezávislý Podmelechovský spolekHlavní závod 5,5 kmano
149 Vyhnalová Kateřina Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
150 Vyskočilová Martina Kutná HoraHlavní závod 5,5 kmano
151 Závorka Milan SDH ChabeřiceHlavní závod 5,5 kmano
152 Závorková Vendula TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 5,5 kmano
153 Zeman Vladimír Kolín / FredikoviHlavní závod 5,5 kmano
154 Zoufalá Stáňa ČHJ KoroticeHlavní závod 5,5 kmano
155 Červová Zuzi MSF VlašimHlavní závod 5,5 kmano
156 Dvořáková Renáta ZnosimHlavní závod 5,5 kmne
157 Foller Miroslav EFA TýmHlavní závod 5,5 kmne
158 Heřmánková Pavla KladrubyHlavní závod 5,5 kmne
159 Krchňák Roman Běžíme za VlašimHlavní závod 5,5 kmne