Startovní listina Nymburský půlmaraton a desítka 2023

MužiŽeny

Počet přihlášených: 39 CSV pro Excel

st. č.PříjmeníJménoKlubZávodKategorieSkupina 4Platba
44 Gebhart Michal Magna TeampůlmaratonM40-49ano
88 Klauz Jiří Magna TeampůlmaratonM50-59ano
140 Mrkva Miloslav Magna TeampůlmaratonM40-49ano
1045 Daňková Alena Ski Sokol ZaječicedesítkaZ40-49ano
1108 Hrušková Pavlína SKI Sokol ZaječicedesítkaZ50-59ano
1091 Jirouš Zdeněk Ski Sokol ZaječicedesítkaM50-59ano
21 Červinka Pavel Fresenius Pěkný půlkypůlmaratonM20-39ano
69 Chmura Maciej Fresenius Pěkný půlkypůlmaratonM20-39ano
159 Pastuszak Dorota Fresenius Pěkný půlkypůlmaratonZ20-39ano
1275 Rakušan Václav FreseniusdesítkaM6 (60-69)ano
1276 Rakušan Vojtěch Fresenius DesítkydesítkaM20-39ano
1306 Škarecký Martin Fresenius DesítkydesítkaM20-39ano
1082 Hančar Jaroslav Fresenius Makej!desítkaM20-39ano
1140 Klíma Miroslav Fresenius MakejdesítkaM20-39ano
1263 Pokorný Martin Fresenius Makej!desítkaM20-39ano
1083 Haník Zdeněk Nymburské BOMBYdesítkaM20-39ano
1084 Haníková Adéla Nymburské BOMBYdesítkaZ20-39Ženyano
1085 Haníková Svatava Nymburské BOMBYdesítkaZ60pano
99 Kouřil Martin Magna TeampůlmaratonM20-39ano
111 Kulifay Jitka Magna TeampůlmaratonZ20-39ano
152 Ohera Karel Magna TeampůlmaratonM40-49ano
1068 Frančík Lukáš Mlč a šoupej nohama!desítkaM20-39ano
1079 Hačecká Aneta Mlč a šoupej nohama!desítkaZ20-39ano
1211 Matoušek Jaroslav Mlč a šoupej nohama!desítkaM40-49ano
1038 Černík Tomáš NymburkdesítkaM20-39ano
1052 Došek Matěj Máme to na salámudesítkaM20-39ano
1107 Hrušková Martina Máme to na salámudesítkaZ20-39ano
1158 Košvancová Adriana NymburkdesítkaZ20-39ano
1251 Pěničková Barbora Máme to na salámudesítkaZ20-39ano
1252 Pěničková Tereza Máme to na salámudesítkaZ20-39ano
1047 Dobiášová Aneta Regionální vydavatelstvídesítkaZ20-39ano
1065 Faltýn Roman Regionální vydavatelstvídesítkaM40-49ano
1194 Libra Gustav Regionální vydavatelstvídesítkaM50-59ano
1205 Málek Roman Regionální vydavatelstvídesítkaM40-49ano
2 Barták Zdeněk Bowling Squash SadskápůlmaratonM20-39ano
105 Kroužilová Iva PoděbradypůlmaratonZ40-49ano
256 Miler Jiří Lawi StarspůlmaratonM40-49ano
1161 Jelínek Jakub desítkaM20-39Mužiano
1122 Volný Antonín PříbordesítkaM20-39Mužiano