Startovní listina ACO Přibyslavský běh 2023

MužiŽeny

Počet přihlášených: 141 CSV pro Excel

st. č.PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
4 Bolardtová Lucie JihlavapůlmaratonKategorie Eano
6 Burdová Hana cukrárna fontána Přibyslav půlmaratonKategorie Fano
8 Dostálová Kateřina půlmaratonKategorie Eano
11 Fikarová Eva Štoky půlmaratonKategorie Fano
15 Hejná Denisa Prostě si běhám půlmaratonKategorie Fano
17 Hudečková Jiřina Nové Město na Moravě půlmaratonKategorie Gne
22 Jeřábková Alena Týnec nad SázavoupůlmaratonKategorie Fano
32 Kuzmová Natálie TřebíčpůlmaratonKategorie Eano
36 Lojková Kateřina Žďár nad SázavoupůlmaratonKategorie Eano
38 Makovoz Svitlana BrnopůlmaratonKategorie Gano
40 Marková Věra 396 01 HumpolecpůlmaratonKategorie Gano
42 Matoušková Barbora SAVENCIApůlmaratonKategorie Eano
45 Nehybová Eva SirákovpůlmaratonKategorie Eano
52 Petrlíková Blanka Havlíčkův BrodpůlmaratonKategorie Gano
54 Rázlová Anna Havlíčkův Brod půlmaratonKategorie Eano
60 Šimková Marie půlmaratonKategorie Eano
61 Škramlíková Bára půlmaratonKategorie Eano
66 Tajčová Hana Horní KrupápůlmaratonKategorie Fano
68 Tomanová Monika TJ Nové Město na MoravěpůlmaratonKategorie Gano
70 Uchytilová Jana BezděkovpůlmaratonKategorie Gano
101 Bártová Anna SAVENCIApřípravkaPřípravka holkyano
102 Brusová Adéla Jindřichův HradecpřípravkaPřípravka holkyano
103 Eliášová Adéla ACOpřípravkaPřípravka holkyano
104 Freudenreichová Eliška OkrouhličkapřípravkaPřípravka holkyano
105 Hanusová Lucie ChotěbořpřípravkaPřípravka holkyano
106 Hanusová Nikol ChotěbořpřípravkaPřípravka holkyano
107 Jarošová Adéla Přibyslav přípravkaPřípravka holkyano
108 Keřová Šárka PřibyslavpřípravkaPřípravka holkyano
109 Lehrlová Magdaléna PřibyslavpřípravkaPřípravka holkyano
110 Němcová Kateřina HrbovpřípravkaPřípravka holkyano
111 Peřinová Julie ACOpřípravkaPřípravka holkyano
112 Popíková Monika TJ Jiskra Havlíčkův BrodpřípravkaPřípravka holkyano
114 Sobotková Leontýna Žďár nad SázavoupřípravkaPřípravka holkyano
115 Staňková Lucie ACOpřípravkaPřípravka holkyano
116 Škachová Sofie ACOpřípravkaPřípravka holkyano
116 Škachová Sofie ACOpřípravkaPřípravka holky
117 Teclova Mariana Sokol PribyslavpřípravkaPřípravka holkyano
118 Tonarová Adriana ACOpřípravkaPřípravka holkyano
119 Tonarová Veronika Havlíčkova Borová přípravkaPřípravka holkyano
120 Vábková Lenka přípravkaPřípravka holkyano
121 Vosecká Amálie Ždírec nad DoubravoupřípravkaPřípravka holkyano
148 Lehrlová Anežka Přibyslavmladší žactvoMladší žákyněano
149 Marková Ema Oudoleňmladší žactvoMladší žákyněne
150 Mrtková Kristýna Přibyslavmladší žactvoMladší žákyněano
151 Pátková Anna Velká Losenicemladší žactvoMladší žákyněano
152 Paulová Tereza Žižkovo Polemladší žactvoMladší žákyněano
154 Šímová Markéta SK Nové Město na Moravěmladší žactvoMladší žákyněano
155 Šmídová Anna Bigy Ždár nad Sázavoumladší žactvoMladší žákyněne
156 Šrámková Denisa SAVENCIAmladší žactvoMladší žákyněano
157 Šrámková Tereza SAVENCIAmladší žactvoMladší žákyněano
158 Troppová Iva ACOmladší žactvoMladší žákyněano
159 Vaněčková Viktorie SAVENCIAmladší žactvoMladší žákyněano
160 Záhumenská Natálie Oudoleňmladší žactvoMladší žákyněne
179 Fišerová Zuzana Zuzkastarší žactvoStarší žákyněano
180 Hánová Tereza ACOstarší žactvoStarší žákyněano
181 Musilová Veronika Stříbrné Horystarší žactvoStarší žákyněano
182 Troppová Stella ACOstarší žactvoStarší žákyněano
188 Nedělková Eva ACOjuniořiJuniorkyano
189 Rosecká Monika ACOjuniořiJuniorkyano
190 Sochorová Šarlota SAVENCIAjuniořiJuniorkyano
195 Tomšů Nela PardubicepřípravkaPřípravka holkyne
196 Tomšů Veronika PardubicepřípravkaPřípravka holkyne
197 Jarošová Kristina KrásněvespřípravkaPřípravka holkyano
201 Niklfeldová Viktorie PřibyslavpřípravkaPřípravka holkyano
202 Glattová Aneta ACOjuniořiJuniorkyano
204 Tesaříková Šárka HB SKI TEAMmladší žactvoMladší žákyněano
207 Lexová Stela Modlíkovmladší žactvoMladší žákyněano
208 Kamarádová Helena Přibyslavmladší žactvoMladší žákyněano
209 Obermanová Eliška Přibyslavstarší žactvoStarší žákyně
210 Plíhalová Beáta Oudoleňmladší žactvoMladší žákyně
211 Dejmalová Jitka Přibyslavmladší žactvoMladší žákyně
212 Dejmalová Jana přípravkaPřípravka holky
214 Vodová Nikola TJ Spartak TřebíčjuniořiJuniorky
215 Hlaváčová Tereza NMNMpřípravkaPřípravka holky
216 ROutnerová Nicol přípravkaPřípravka holky
217 Houfková Karolína Přibyslavstarší žactvoStarší žákyně
218 Fiedlerová Šárka Česká Bělástarší žactvoStarší žákyně
219 Fiedlerová Natali Česká Bělástarší žactvoStarší žákyně
220 Blažková Josefína PardubicepřípravkaPřípravka holky
224 Pokorná Adéla starší žactvoStarší žákyně
301 Adamová Barbora ACOpředpřípravka
302 Andělová Hedvika Přibyslav předpřípravka
303 Antlová Natálie Olešná předpřípravka
304 Bacíková Anna ACOpředpřípravka
305 Beránková Elen Havlickuv Brodpředpřípravka
306 Beránková Nikol Havlickuv Brodpředpřípravka
307 Burianová Alba ACOpředpřípravka
308 Burianová Sandra ACOpředpřípravka
309 Čeloudová Nikola Přibyslavpředpřípravka
310 Doležalová Ema ACOpředpřípravka
311 Doleželová Žofie předpřípravka
312 Houzarová Zoe SAVENCIApředpřípravka
313 Janovská Zuzana Sokol Přibyslavpředpřípravka
314 Klementová Adéla Přibyslavpředpřípravka
315 Klementová Denisa ACOpředpřípravka
316 Kraučuková Ester Havlíčkův Brodpředpřípravka
317 Lehrlová Dorothea Přibyslavpředpřípravka
318 Lehrlová Terezie Přibyslavpředpřípravka
319 Němcová Julie Hrbov předpřípravka
320 Novotná Adéla SAVENCIApředpřípravka
321 Novotná Ella předpřípravka
322 Novotná Nela Josefína SAVENCIApředpřípravka
323 Pařilová Šarlota ACOpředpřípravka
324 Pátková Tereza ACOpředpřípravka
325 Říčková Anežka ACOpředpřípravka
326 Sobotková Mariana Žďár nad Sázavoupředpřípravka
327 Stejskalová Rozálie Táborpředpřípravka
328 Škachová Kateřina ACOpředpřípravka
329 Škachová Kateřina ACOpředpřípravka
330 Tajčová Michaela Horní Krupápředpřípravka
331 Tajčová Natálie Horní Krupápředpřípravka
332 Tonarová Berenika ACOpředpřípravka
333 Tonarová Marie Havlíčkova Borová předpřípravka
334 Vosecká Evelína Ždírec nad Doubravou předpřípravka
335 Vrbova Ivana Chotěbořpředpřípravka
336 Zachová Jolana předpřípravka
337 Zachová Karolína předpřípravka
363 Pavlíková Tereza ACOpředpřípravka
365 Jarošová Veronika Krásněvespředpřípravka
367 Linhartová Ema Hřištěpředpřípravka
369 Zelená Erika Havlíčkova Borovápředpřípravka
371 Venkrbcová Zuzana Jihlavapředpřípravka
372 Škachová Kateřina předpřípravka
373 Škachová Stella předpřípravka
374 Bártová Ella předpřípravka
382 Doubková Alžběta Přibyslavpředpřípravka
383 Sedláková Vanda Ždár nad Sázavoupředpřípravka
384 Krucká Anežka
403 Doležalová Bohuslava ACO CoSeštafeta 4člennáano
407 Lacinová Hana SAVENCIA - Borovácištafeta 4člennáano
409 Novotná Anna SAVENCIA - Výklusečekštafeta 4člennáano
412 Stránská Terezie Havlíčkův Brodštafeta 4člennáano
413 Němcová Michaela ACO30štafeta 4člennáano
414 Šubrtová Eliška SK Cyklochlubnaštafeta 4člennáano
415 Zadinová Ivona Zadinovcištafeta 4člennáano
455 Fabriková Blanka Brno - Bystrcštafeta 2člennáano
456 Holba Aneta štafeta 2člennáano
458 Polednová Veronika Žďár nad Sázavou štafeta 2člennáano
460 Rosecká Pavlína štafeta 2člennáano
462 Štědrá Jaroslava ACO - Babičkyštafeta 2člennáano
464 Tučková Eliška Chotěbořštafeta 2člennáano