Startovní listina ACO Přibyslavský běh 2023

MužiŽeny

Počet přihlášených: 172 CSV pro Excel

st. č.PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
1 Ambrož Stanislav Vyskytná nad JihlavoupůlmaratonKategorie Bano
2 Babjak Daniel PrahapůlmaratonKategorie Aano
3 Bedrna Ladislav Havlíčkův BrodpůlmaratonKategorie Bano
5 Brož Jindřich Ledeč nad SázavoupůlmaratonKategorie Aano
7 Doležel Jiří půlmaratonKategorie Bano
9 Dvořáček David Sportovní klub PoliciepůlmaratonKategorie Bano
10 Fikar Jan Štoky půlmaratonKategorie Aano
12 Fišer Jan ACOpůlmaratonKategorie Bano
13 Hamža Marek STS Chvojkovice BrodpůlmaratonKategorie Cne
14 Hečko Ivo Vysoké MýtopůlmaratonKategorie Bano
16 Hlaváč Pavel Nové Město na MoravěpůlmaratonKategorie Aano
18 Chlád Stanislav Až tým Světlá nad SázavoupůlmaratonKategorie Dano
19 Chleboun Jan WM KohoutovpůlmaratonKategorie Cano
20 Chmelik Josef SvratkapůlmaratonKategorie Cano
21 Janeček Jan Havlíčkova BorovápůlmaratonKategorie Aano
23 Jureček Jan JámypůlmaratonKategorie Bano
24 Kadlec Pavel Havlíčkova Borová půlmaratonKategorie Aano
25 Kajml Michal PrahapůlmaratonKategorie Cano
26 Keclík Martin SK TRI Cyklo ChlubnapůlmaratonKategorie Bano
27 Kilian Ondřej TJ VysočinapůlmaratonKategorie Aano
28 Konečný Aleš fKlidu sport teampůlmaratonKategorie Ane
29 Koščák Peter ACOpůlmaratonKategorie Bano
30 Krofta Jiří PraguepůlmaratonKategorie Dano
31 Kuzma Jiří TřebíčpůlmaratonKategorie Bano
33 Lasovský Zdeněk Žďár nad SázavoupůlmaratonKategorie Aano
34 Ledvinka Josef PřibyslavpůlmaratonKategorie Cano
35 Lex Radim ModlíkovpůlmaratonKategorie Bano
37 Mahel Leoš SAVENCIApůlmaratonKategorie Bano
39 Marek Miloš PelhřimovpůlmaratonKategorie Bano
41 Mašín Adam SAVENCIApůlmaratonKategorie Aano
43 Moravec Vojtěch SAVENCIApůlmaratonKategorie Aano
44 Musil Vladimír SAVENCIApůlmaratonKategorie Aano
46 Nohel Robert Bošín u ChocněpůlmaratonKategorie Cano
47 Novák Tomáš Dolní KrupápůlmaratonKategorie Aano
48 Páral Marek SAVENCIApůlmaratonKategorie Aano
49 Pavlas Antonín Stříbrné HorypůlmaratonKategorie Dano
50 Pazourek David půlmaratonKategorie Aano
51 Pecha Marek Vepřová půlmaratonKategorie Aano
53 Ptáček Jindřich Klondajk u SázavypůlmaratonKategorie Bano
55 Rotrekl Jakub SDH SvatobořicepůlmaratonKategorie Aano
56 Říčka Jaroslav ACOpůlmaratonKategorie Cano
57 Sedlak Karel AC SPARTA PRAHApůlmaratonKategorie Ane
58 Staněk Vojta ACOpůlmaratonKategorie Aano
59 Suchý Tomáš PolnápůlmaratonKategorie Bano
62 Škrdla Jakub PřísekapůlmaratonKategorie Aano
63 Špíšek Pavel KunínpůlmaratonKategorie Aano
64 Štěrba Josef Železnohorák týmpůlmaratonKategorie Aano
65 Štursa Radovan Nové DvorypůlmaratonKategorie Cano
67 Talácko Pavel RychnovpůlmaratonKategorie Aano
69 Tropp Stanislav ACOpůlmaratonKategorie Bano
71 Vejmělek Michal Velké Meziříčí půlmaratonKategorie Bano
72 Výduch Luděk Tři křížky OstravapůlmaratonKategorie Aano
73 Záruba Martin Hřebec teampůlmaratonKategorie Bne
74 Závorka Vladimír Turbošnek teampůlmaratonKategorie Bano
75 Zeman Lukáš DobronínpůlmaratonKategorie Bano
76 Zukal Petr Chýška půlmaratonKategorie Cano
77 Vašek René KrucemburkpůlmaratonKategorie Bne
124 Apelt Maxim ACOpřípravkaPřípravka kluciano
124 Apelt Maxim ACOpřípravkaPřípravka kluci
125 Bouchner Max ACOpřípravkaPřípravka kluciano
126 Doležal Tomáš PřibyslavpřípravkaPřípravka kluciano
126 Doležal Tomáš PřibyslavpřípravkaPřípravka kluci
127 Doležel Václav přípravkaPřípravka kluciano
128 Eisner Josef ACOpřípravkaPřípravka kluciano
130 Jokl Štěpán Žďár nad Sázavou přípravkaPřípravka kluciano
131 Koščák Samuel ACOpřípravkaPřípravka kluciano
132 Langpaul Šimon ACOpřípravkaPřípravka kluciano
133 Melechovský Nikolas Havlíčkův Brod přípravkaPřípravka kluciano
134 Mokrý Matouš ACOpřípravkaPřípravka kluciano
135 Musil Štěpán Stříbrné HorypřípravkaPřípravka kluciano
136 Novotný Tobiáš Nová Ves u Noveho Města na MoravepřípravkaPřípravka kluciano
137 Pařil Kryštof ACOpřípravkaPřípravka kluciano
138 Říčka Antonín ACOpřípravkaPřípravka kluciano
139 Sobotka Antonín Žďár nad SázavoupřípravkaPřípravka kluciano
140 Staněk Matěj ACOpřípravkaPřípravka kluciano
141 Stránský Zdeněk Havlíčkův BrodpřípravkaPřípravka kluciano
142 Trnka Šimon Havlíčkův BrodpřípravkaPřípravka kluciano
143 Večeřa Dominik Sokol NížkovpřípravkaPřípravka kluciano
144 Veselý Samuel Přibyslav přípravkaPřípravka kluciano
145 Vrba Vojtěch ChotěbořpřípravkaPřípravka kluciano
146 Zach Lukáš ACOpřípravkaPřípravka kluciano
153 Slejška Jakub Oudoleňmladší žactvoMladší žácine
161 Bárta Daniel SAVENCIAmladší žactvoMladší žáciano
162 Bouchner Hugo ACOmladší žactvoMladší žáciano
163 Doležel Adam mladší žactvoMladší žáciano
164 Hlaváček Michal Havlíčkův Brodmladší žactvoMladší žáciano
165 Holzbauer William Havlíčkův Brodmladší žactvoMladší žáciano
166 Melechovský Maxmilián Tj Jiskra Havlíčkův Brod mladší žactvoMladší žáciano
167 Mrtka Mikuláš Přibyslavmladší žactvoMladší žáciano
168 Musil Tadeáš Stříbrné Horymladší žactvoMladší žáciano
169 Rubáč Sebastian Žďár nad Sázavou mladší žactvoMladší žácine
170 Stránský Petr Havlíčkova Borová mladší žactvoMladší žáciano
171 Svoboda Vít ACOmladší žactvoMladší žáciano
172 Thomayer Vojtěch SAVENCIAmladší žactvoMladší žáciano
173 Tonar Jan Havlíčkova Borová mladší žactvoMladší žáciano
174 Turek Ondřej Chotěboř mladší žactvoMladší žáciano
175 Vrba Matouš Chotěbořmladší žactvoMladší žáciano
176 Wagner Radek SAVENCIAmladší žactvoMladší žáciano
177 Zadina Martin Dobrámladší žactvoMladší žáciano
178 Žák Martin Dobrámladší žactvoMladší žáciano
184 Cieślar Adam Bystricestarší žactvoStarší žáciano
185 Mazák Šimon Bludovstarší žactvoStarší žáciano
186 Svoboda Petr ACOstarší žactvoStarší žáciano
187 Šrámek Matěj SAVENCIAstarší žactvoStarší žáciano
192 Bedrna Michal Nové DvoryjuniořiJuniořiano
193 Došek Vladimír PolnájuniořiJuniořiano
194 Havlíček Radek PřibyslavjuniořiJuniořiano
198 Jaroš Zdeněk Krásněvesmladší žactvoMladší žáciano
199 Linhart David HřištěpřípravkaPřípravka kluciano
200 Niklfeld Dominik PřibyslavpřípravkaPřípravka kluciano
203 Vykoukal Adam PřibyslavpřípravkaPřípravka kluciano
205 Dvořák Václav BUGABOOSpřípravkaPřípravka kluciano
206 Dvořák Josef BUGABOOSpřípravkaPřípravka kluciano
213 Voda Jan Triatlon TřebíčjuniořiJunioři
221 Hromádko Theodor přípravkaPřípravka kluci
222 Solář Michal Malí LyžařipřípravkaPřípravka kluci
223 Solář Marek Malí Lyžařimladší žactvoMladší žáci
225 Šerejch Ladislav půlmaratonKategorie B
338 Adam Mikuláš ACOpředpřípravka
339 Brus David Jindřichův Hradecpředpřípravka
340 Brus Viktor Jindřichův Hradecpředpřípravka
341 Doležal Lukáš Přibyslavpředpřípravka
342 Eliáš Bohuslav ACOpředpřípravka
343 Forman Jakub Přibyslavpředpřípravka
344 Jeřábek Jan Týnec nad Sázavoupředpřípravka
345 Jokl Tobiáš Žďár nad Sázavou předpřípravka
346 Keř David Přibyslavpředpřípravka
347 Klement Pavel ACOpředpřípravka
348 Koščák Daniel ACOpředpřípravka
349 Němec Jiří Havlíčkův Brod předpřípravka
350 Němec Václav Havlíčkův Brod předpřípravka
351 Novotný Bořek Nové Město na Moravěpředpřípravka
352 Pařil Tobiáš ACOpředpřípravka
353 Pátek Jiří ACOpředpřípravka
354 Pátek Václav Velká Losenicepředpřípravka
355 Stejskal Dominik Táborpředpřípravka
356 Šíma Vojtěch Žďár nad Sázavoupředpřípravka
357 Šindelář Petr SAVENCIApředpřípravka
358 Trnka Michal Havlíčkův Brodpředpřípravka
359 Trnka Václav Havlíčkův Brodpředpřípravka
360 Veselý Eliáš Přibyslav předpřípravka
361 Zadina Jakub ACOpředpřípravka
362 Zach Aleš ACOpředpřípravka
364 Kutlvašr Adam Kutracypředpřípravka
366 Jaroš Matěj Krásněvespředpřípravka
368 Zelený Viktor Havlíčkova Borovápředpřípravka
370 Moštěk Jakub Přibyslavpředpřípravka
375 Formánek Ondřej předpřípravka
376 Málek Teodor předpřípravka
377 Málek Eduard předpřípravka
378 Hlaváč Tomáš NMNMpředpřípravka
379 Routner David předpřípravka
380 Blažek Filip Pardubicepředpřípravka
381 Culka Petr Přibyslavpředpřípravka
401 Bárta Aleš VKS Pohledští Dvořáci BR1štafeta 4člennáano
402 Brych Jiří VKS Pohledští Dvořáci KR1štafeta 4člennáano
404 Eisner Josef jACO logistikaštafeta 4člennáano
405 Kamarád Pavel SAVENCIA - Pribinatorsštafeta 4člennáano
406 Kos Zdeněk Chábři z Jičínaštafeta 4člennáano
408 Musil Jiří Borci z Cargaštafeta 4člennáano
410 Omes Michal ČD PŘIMO - SKOROBĚŽCIštafeta 4člennáano
411 Poul Kryštof Lyžaři Žďár nad Sázavouštafeta 4člennáano
451 Anděl Zdeněk Polnáštafeta 2člennáano
452 Benda Jiří OTB Štokyštafeta 2člennáano
453 Danielka Filip Pribyslavštafeta 2člennáano
454 Dvořák Václav ACO - Bugaboosštafeta 2člennáano
457 Hrenic Ondřej ACOrádštafeta 2člennáano
459 Pometlo Kamil Duo Savenciaštafeta 2člennáano
461 Sochor Miloš Savencia teamštafeta 2člennáano
463 Tlustoš Zdeněk ACO - Běžím na jednoštafeta 2člennáano
465 Vábek Jiří štafeta 2člennáano
466 Votava Filip Fryšava pod Žákovou horouštafeta 2člennáano