Oficiální Výsledková listina Vlašimská desítka a Pětka pro všechny
9. 6. 2018

Vlašimská desítka


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Jirásek MarekTJ Sokol Kbely#73#Muži1.00:42:43Detail
2. Jánošík RudolfVlašim#3#Muži2.00:43:55+00:01:12Detail
3. Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou#1#Muži3.00:44:54+00:02:11Detail
4. Šimek PavelPolná#59#Muži4.00:46:16+00:03:33Detail
5. Kučera VáclavPraha#63#Muži5.00:46:22+00:03:39Detail
6. Kahoun JanLouňovice pod Blaníkem #23#Muži6.00:47:07+00:04:24Detail
7. Krčálová OlgaPolná#37#Ženy1.00:47:13+00:04:30Detail
8. Pejša Jansmí být prázdné#40#Muži7.00:47:59+00:05:16Detail
9. Gazda VítězslavDivišov#30#Muži8.00:48:14+00:05:31Detail
10. Peroutka VincencVlašim#41#Muži9.00:48:29+00:05:46Detail
11. Šibravová Lenkakerteam#58#Ženy2.00:49:02+00:06:19Detail
12. Lejnar MartinJiskra Zruč nad Sázavou#2#Muži10.00:49:03+00:06:20Detail
13. Špůrek PetrKoloběžka Vracovice#17#Muži11.00:49:46+00:07:03Detail
14. Pálka PavelHitrádio City#6#Muži12.00:50:12+00:07:29Detail
15. Šulc MiroslavDivišov#68#Muži13.00:50:44+00:08:01Detail
16. Pála RomanMédea boxing team#20#Muži14.00:51:03+00:08:20Detail
17. Adamcová AndreaAtletika Spartak Vlašim#5#Ženy3.00:51:10+00:08:27Detail
18. Mrva PavelBBK - Popovice#74#Muži15.00:51:33+00:08:50Detail
19. Slíva PetrHitrádio City#8#Muži16.00:51:39+00:08:56Detail
20. Jiroušková HanaZnosim#7#Ženy4.00:51:58+00:09:15Detail
21. Foller MiroslavEFA Vlašim#65#Muži17.00:51:58+00:09:15Detail
22. Tůma JiříObchodní akademie Vlašim#10#Muži18.00:52:44+00:10:01Detail
23. Filip JiříVlašim#16#Muži19.00:53:01+00:10:18Detail
24. Jirásková KateřinaPraha 9#72#Ženy5.00:53:31+00:10:48Detail
25. Pavlas JanŘíčany#62#Muži20.00:53:57+00:11:14Detail
26. Hrček Tomáš#33#Muži21.00:54:16+00:11:33Detail
27. Brožík FrantišekVlašim #12#Muži22.00:54:47+00:12:04Detail
28. Fryčová LenkaPsáry#29#Ženy6.00:54:47+00:12:04Detail
29. Van MarekSK Nusle#61#Muži23.00:54:51+00:12:08Detail
30. Dvořáková RenátaZnosim#15#Ženy7.00:55:00+00:12:17Detail
31. Kortan FrantišekSokol Počepice#71#Muži24.00:55:22+00:12:39Detail
32. Knížek Lukáš#35#Muži25.00:55:57+00:13:14Detail
33. Příhoda StanislavKutná Hora#44#Muži26.00:56:03+00:13:20Detail
34. Krejča TomášJankov#18#Muži27.00:56:48+00:14:05Detail
35. Bořilová MagdalénaSOŠ a SZŠ Benešov#25#Ženy8.00:57:03+00:14:20Detail
36. Závorka MilanSDH Chabeřice#11#Muži28.00:57:28+00:14:45Detail
37. Heřmánková PavlaVlašim#75#Ženy9.00:57:28+00:14:45Detail
38. Mück Vladimír#64#Muži29.00:58:02+00:15:19Detail
39. Valeš JardaKutná Hora#54#Muži30.00:58:07+00:15:24Detail
40. Korn DavidTrhový Štěpánov#60#Muži31.00:58:24+00:15:41Detail
41. Smetana KarelBBK benešov#46#Muži32.00:58:44+00:16:01Detail
42. Petrásková NikolTJ Jiskra#4#Ženy10.00:59:13+00:16:30Detail
43. Tůma JonášDubovsko#51#Muži33.00:59:31+00:16:48Detail
44. Hejný MartinČechtice#67#Muži34.00:59:43+00:17:00Detail
45. Kučerová BlankaRunning Ladies#22#Ženy11.00:59:57+00:17:14Detail
46. Heinrich PatrickStuttgart#31#Muži35.01:00:13+00:17:30Detail
47. Tůma LadislavDubovsko#52#Muži36.01:01:38+00:18:55Detail
48. Cinka IvanBenešovský běžecký klub#13#Muži37.01:01:55+00:19:12Detail
49. Plecháč PetrKosova Hora#43#Muži38.01:02:07+00:19:24Detail
50. Drbal LubošSDH Zruč nad Sázavou#14#Muži39.01:02:25+00:19:42Detail
51. Zoulová RadkaVotice#66#Ženy12.01:02:56+00:20:13Detail
52. Bočková LucieSlapy u Tábora#24#Ženy13.01:03:29+00:20:46Detail
53. Nováková MichaelaSlapy u Tábora#69#Ženy14.01:06:03+00:23:20Detail
54. Budková IvaŠneci v běhu #26#Ženy15.01:06:44+00:24:01Detail
55. Fryč AntonínPsáry#28#Muži40.01:07:26+00:24:43Detail
56. Hennová KristinaPsáry#32#Ženy16.01:08:29+00:25:46Detail
57. Picková JanaChramiště#42#Ženy17.01:09:31+00:26:48Detail
58. Hulmáková IvanaŠaty Gazella#34#Ženy18.01:09:59+00:27:16Detail
59. Pavelková PavlínaVlašim#39#Ženy19.01:10:34+00:27:51Detail
60. Blazejova RomanaJílové u Prahy#57#Ženy20.01:12:47+00:30:04Detail
61. Lučanová Tereza#70#Ženy21.01:12:47+00:30:04Detail
62. Merasicka DagmarContinental Automotive Czech Republic s.r.o.#19#Ženy22.01:37:32+00:54:49Detail
DNF Vlasáková Martina#55#ŽenyDNF Detail
DNF Němečková Petra#21#ŽenyDNF Detail
DNS Radová BarboraBáječné ženy v běhu#9#ŽenyDNS Detail
DNS Doubravský PetrVlašim#27#MužiDNS Detail
DNS Kozlová MarieLukavec#36#ŽenyDNS Detail
DNS Krištofík Jiříbequem tempo#38#MužiDNS Detail
DNS Račanský LubošZvěstov#45#MužiDNS Detail
DNS Suchý DanVlašim#47#MužiDNS Detail
DNS Šárová AndreaVotice#48#ŽenyDNS Detail
DNS Ščobiková MonikaSlaný#49#ŽenyDNS Detail
DNS Zehnula JiříPnětluky, okr. Louny#50#MužiDNS Detail
DNS Turek DavidSokol Miřetice#53#MužiDNS Detail
DNS Vlk VáclavRadíkovice#56#MužiDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz