Oficiální Výsledková listina Prague Park Race - Divoká Šárka
24. 6. 2018

14 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Janů JanMizuno team#66#M201.00:51:10Detail
2. Kovář JáchymMizuno team#295#M202.00:51:45+00:00:35.78Detail
3. Kubričan PavelSAUCONY#289#M301.00:55:56+00:04:46.78Detail
4. Pařík OndřejT. J. Sokol Kolín#258#M302.00:59:47+00:08:37.78Detail
5. Semenchukov MaximRunning Chef#304#M303.01:00:20+00:09:10.78Detail
6. Gregorová KamilaMizunoTeam /PSK Olymp Praha#288#Z301.01:00:27+00:09:17.78Detail
7. Friček JanPraha#194#M304.01:01:09+00:09:59.78Detail
8. Kaliberka JanPraha 5#140#M305.01:03:14+00:12:04.78Detail
9. Pražák JiříSK Zbraslav#344#M401.01:03:55+00:12:45.78Detail
10. Madron Miloš#34#M402.01:04:52+00:13:42.78Detail
11. Vojta Radek#330#M306.01:04:52+00:13:42.78Detail
12. Šimek PavelPraha 3#172#M403.01:05:06+00:13:56.78Detail
13. Svoboda RobertBajker.eu#348#M404.01:05:10+00:14:00.78Detail
14. Landovský LukášJablonec nad Nisou#109#M203.01:05:23+00:14:13.78Detail
15. Krátký Michal#233#M307.01:05:29+00:14:19.78Detail
16. Linhart Václav#302#M308.01:05:34+00:14:24.78Detail
17. Prager KarelTJ Sokol Sojovice#137#M204.01:05:41+00:14:31.78Detail
18. Bright JackKryathlon#325#M309.01:06:15+00:15:05.78Detail
19. Černý JaroslavČeská Lípa#182#M3010.01:06:22+00:15:12.78Detail
20. Girard Petr#94#M3011.01:06:36+00:15:26.78Detail
21. Rohlíček Bohumil#176#M405.01:07:02+00:15:52.78Detail
22. Bradáčová MartinaMaraton klub Kladno#201#Z401.01:07:21+00:16:11.78Detail
23. Šimonek JanPraha#146#M406.01:07:30+00:16:20.78Detail
24. Fabre Benjamin#271#M3012.01:08:01+00:16:51.78Detail
25. Jonáš MartinEdelstahl Poldi#284#M3013.01:08:14+00:17:04.78Detail
26. Princ Aleš#261#M407.01:08:43+00:17:33.78Detail
27. Palusekova KatarinaPrague#196#Z201.01:08:48+00:17:38.78Detail
28. Pavlík DavidŠneci v běhu#221#M3014.01:09:13+00:18:03.78Detail
29. Šíp OndřejASK Slavia Praha#165#M205.01:09:20+00:18:10.78Detail
30. Vaněk PavelPraha#185#M501.01:09:48+00:18:38.78Detail
31. Vydra LukášPraha#336#M408.01:10:20+00:19:10.78Detail
32. Majercik MiroslavF.C. Vsetaty#226#M206.01:10:28+00:19:18.78Detail
33. Mazoch BřetislavFrenštát p. R.#273#M3015.01:11:01+00:19:51.78Detail
34. Spurný JiříMotoDesná#131#M207.01:11:26+00:20:16.78Detail
35. Grasl KarelPostoloprty#106#M409.01:11:27+00:20:17.78Detail
36. Kahánek StanislavDýmka míru#350#M3016.01:11:44+00:20:34.78Detail
37. Ševčík DavidTišnov#57#M4010.01:11:57+00:20:47.78Detail
38. Rezic ZvonimirAR Running Prague#283#M3017.01:12:17+00:21:07.78Detail
39. Kincl JanVepřovky#339#M4011.01:12:19+00:21:09.78Detail
40. Tandler RomanKutná Hora#102#M3018.01:13:11+00:22:01.78Detail
41. Podroužková Eva#318#Z302.01:13:20+00:22:10.78Detail
42. Vošahlík HonzaPraha#313#M3019.01:13:30+00:22:20.78Detail
43. Špaček MartinPraha#197#M208.01:14:11+00:23:01.78Detail
44. Fencl RadekSK Vlaška Dobříš#167#M502.01:15:14+00:24:04.78Detail
45. Chvátalová MarkétaSDH Dolní Jirčany#17#Z402.01:15:23+00:24:13.78Detail
46. Vaněk PetrŠneci v běhu#64#M503.01:16:00+00:24:50.78Detail
47. Sečkár AloisPraha 4#240#M3020.01:16:02+00:24:52.78Detail
48. Hudec Jiří#39#M4012.01:16:09+00:24:59.78Detail
49. Třešňák PetrSlanyKobylky#268#M3021.01:16:09+00:24:59.78Detail
50. Pánek JanPraha#48#M4013.01:16:32+00:25:22.78Detail
51. Honzáková JiřinaBřevnov#114#Z501.01:16:35+00:25:25.78Detail
52. Janeček MartinPraha 6#263#M4014.01:16:45+00:25:35.78Detail
53. Šťavík JaroslavKrásně se dejchá#58#M3022.01:16:58+00:25:48.78Detail
54. Kalužný MichalPraha#142#M209.01:17:23+00:26:13.78Detail
55. Pergler TomasGoVegan#51#M3023.01:17:35+00:26:25.78Detail
56. Kováčik StanislavSolčany#349#M3024.01:17:44+00:26:34.78Detail
57. Kollner PetrKutná Hora#236#M3025.01:17:46+00:26:36.78Detail
58. Kroc MiloslavBrandýsek#308#M504.01:17:50+00:26:40.78Detail
59. Kolářová KarolinaPraha#280#Z202.01:17:52+00:26:42.78Detail
60. Zugar Robert#115#M4015.01:18:07+00:26:57.78Detail
61. Velehradský PetrNučice#218#M505.01:18:55+00:27:45.78Detail
62. Martin DaleKamýk#157#M506.01:19:06+00:27:56.78Detail
63. Veselý TomášRozběháme Prahu#291#M3026.01:19:11+00:28:01.78Detail
64. Vlachová EliškaPraha#68#Z303.01:19:11+00:28:01.78Detail
65. Knobová LucieChrášťany#133#Z203.01:19:12+00:28:02.78Detail
66. Marek TomášPraha#209#M4016.01:19:22+00:28:12.78Detail
67. Jones StevePrague#195#M3027.01:19:29+00:28:19.78Detail
68. Palírová TerezaPraha#301#Z304.01:19:31+00:28:21.78Detail
69. Liška Samuel#103#M2010.01:19:41+00:28:31.78Detail
70. Král AlešKŠ Antilopa#321#M4017.01:20:21+00:29:11.78Detail
71. Celbova PetraBojasci#262#Z305.01:20:28+00:29:18.78Detail
72. Vecka MichalBáječné ženy v běhu#184#M3028.01:20:35+00:29:25.78Detail
73. Taddei Valerio#93#M3029.01:20:36+00:29:26.78Detail
74. Topič Jiří#96#M3030.01:20:46+00:29:36.78Detail
75. Karas AdamGHB#229#M2011.01:21:13+00:30:03.78Detail
76. Srb JindřichNight Run Team#125#M3031.01:21:23+00:30:13.78Detail
77. Havlík Marek RudolfJemnice#249#M2012.01:21:35+00:30:25.78Detail
78. Celba JiříNáchod#210#M601.01:21:36+00:30:26.78Detail
79. Kupecký JosefPoděbrady#191#M507.01:21:45+00:30:35.78Detail
80. Opolecká PavlaRoztoky#315#Z306.01:21:53+00:30:43.78Detail
81. Kostka PetrPraha 5#132#M4018.01:22:10+00:31:00.78Detail
82. Beneš Petr#276#M3032.01:22:11+00:31:01.78Detail
83. Valihrach LukášPraha#61#M3033.01:22:25+00:31:15.78Detail
84. Bílek JiříOCRA CZ TEAM#227#M3034.01:22:27+00:31:17.78Detail
85. Hubáček Adam#177#M2013.01:22:31+00:31:21.78Detail
86. Bartošová AndreaPraha#175#Z307.01:22:34+00:31:24.78Detail
87. Evans PaulPraha#312#M508.01:22:55+00:31:45.78Detail
88. Machová IvanaFit body Klatovy#31#Z403.01:22:58+00:31:48.78Detail
89. Scohier FrancoisPraha#190#M2014.01:23:00+00:31:50.78Detail
90. Isaac MalcolmPraha#293#M3035.01:23:05+00:31:55.78Detail
91. Divišová Kristýna#267#Z204.01:23:12+00:32:02.78Detail
92. Jägerová Tereza#287#Z308.01:23:17+00:32:07.78Detail
93. Valihrach VáclavKolín#62#M602.01:23:31+00:32:21.78Detail
94. Zelenka PetrHurikán Praha#80#M3036.01:23:32+00:32:22.78Detail
95. Andrade TelmoTerronska UTD#1#M4019.01:23:47+00:32:37.78Detail
96. Chvátal MarekFade#139#M4020.01:24:13+00:33:03.78Detail
97. Houžvička IvanFofr-team Přehvozdí#171#M509.01:24:40+00:33:30.78Detail
98. Trnková OlgaKorouhev#253#Z309.01:24:42+00:33:32.78Detail
99. Železný VojtěchMravkolev#76#M2015.01:24:44+00:33:34.78Detail
100. Železný PetrMravkolev#75#M4021.01:24:51+00:33:41.78Detail
101. Střížová ZuzanaPraha#328#Z205.01:24:54+00:33:44.78Detail
102. Myšková KarolinaŘíčany#40#Z404.01:25:16+00:34:06.78Detail
103. Terč DanielPraha 3#169#M2016.01:25:18+00:34:08.78Detail
104. Srb ŠtěpánPraha 9 - Kbely#239#M4022.01:25:21+00:34:11.78Detail
105. Šup RadekPraha#116#M4023.01:25:32+00:34:22.78Detail
106. Novakova LuciaPsary#45#Z405.01:25:38+00:34:28.78Detail
107. Voráček DavidZlončice#246#M3037.01:25:47+00:34:37.78Detail
108. Vidal RegisLucon#281#M2017.01:26:15+00:35:05.78Detail
109. Čermáková Denisa#212#Z3010.01:26:28+00:35:18.78Detail
110. Linhart VladimírKutná Hora#220#M4024.01:26:30+00:35:20.78Detail
111. Dubovský Petr#16#M4025.01:26:53+00:35:43.78Detail
112. Eliáš Petr#319#M3038.01:27:00+00:35:50.78Detail
113. Nava Oliviercesky mararton klub#213#M4026.01:27:14+00:36:04.78Detail
114. Tlustá JitkaFufíci#231#Z3011.01:27:16+00:36:06.78Detail
115. Brejcha MichalPraha#254#M4027.01:27:18+00:36:08.78Detail
116. Tomšů LadislavSokol Střelice#250#M4028.01:27:19+00:36:09.78Detail
117. Othman MohyPrague#230#M2018.01:27:28+00:36:18.78Detail
118. Kubíček TomášBojásci#269#M2019.01:27:32+00:36:22.78Detail
119. Pashkova Veronika#211#Z3012.01:28:00+00:36:50.78Detail
120. Králik PetrPraha#151#M3039.01:28:35+00:37:25.78Detail
121. Kálal Kučerová KateřinaPraha#20#Z3013.01:28:38+00:37:28.78Detail
122. Romano GabriellaPraha#53#Z406.01:28:43+00:37:33.78Detail
123. Dudášová MonikaSK Vlaška Dobříš#166#Z502.01:28:57+00:37:47.78Detail
124. Senichev ValerySRTG Praha#149#M3040.01:29:25+00:38:15.78Detail
125. Kalfusová AnnaPraha#21#Z206.01:30:14+00:39:04.78Detail
126. Macák JiříHradec Králové#29#M3041.01:30:41+00:39:31.78Detail
127. Hrib Jakub#193#M3042.01:30:41+00:39:31.78Detail
128. Moravcová Petra#219#Z407.01:30:45+00:39:35.78Detail
129. Trn MiroslavNatur life Prievidza#59#M3043.01:31:06+00:39:56.78Detail
130. Nykodým RichardPraha#189#M4029.01:31:11+00:40:01.78Detail
131. Zápotocký MilanM&M Z POLABÍ#251#M5010.01:31:14+00:40:04.78Detail
132. Lehmann JeromePetriny#338#M3044.01:31:29+00:40:19.78Detail
133. Kafková Dagmar#22#Z3014.01:31:29+00:40:19.78Detail
134. Hložková MonikaPraha#143#Z3015.01:31:34+00:40:24.78Detail
135. Graslová KristýnaPostoloprty#107#Z207.01:31:35+00:40:25.78Detail
136. Trnka AntonínMilovice#296#M4030.01:31:42+00:40:32.78Detail
137. Pacalová Evaumčo.cz#118#Z208.01:31:48+00:40:38.78Detail
138. Kobylkina NataliaPrague#179#Z209.01:31:49+00:40:39.78Detail
139. Bártová HanaRun fór Fun#286#Z2010.01:32:12+00:41:02.78Detail
140. Čech MartinŘíčany#207#M2020.01:32:19+00:41:09.78Detail
141. Karas MilanHavl.Brod#228#M5011.01:32:25+00:41:15.78Detail
142. Jenčík PetrPraha#111#M4031.01:32:38+00:41:28.78Detail
143. Bartáková MarkétaŽdirec nad Doubravou#186#Z3016.01:32:39+00:41:29.78Detail
144. Brabcová RadmilaPraha#152#Z408.01:33:00+00:41:50.78Detail
145. Dvořáčková Tereza#206#Z3017.01:33:38+00:42:28.78Detail
146. Junová LenkaDoksy#92#Z409.01:33:39+00:42:29.78Detail
147. Šromovský VojtěchKladno#155#M3045.01:33:39+00:42:29.78Detail
148. Jelínek RomanSK Rampouch#129#M4032.01:33:39+00:42:29.78Detail
149. Kocanda Martin#150#M4033.01:33:40+00:42:30.78Detail
150. Fataciunová JanaPraha#8#Z2011.01:34:38+00:43:28.78Detail
151. Šrámková ZdeňkaŽdírec nad Doubravou#188#Z4010.01:34:55+00:43:45.78Detail
152. Fabianová IvanaPraha 13#164#Z2012.01:35:33+00:44:23.78Detail
153. Kurkova MichaelaPrague#306#Z3018.01:36:00+00:44:50.78Detail
154. Kocourek Tomᚊneci v běhu#144#M3046.01:36:29+00:45:19.78Detail
155. Vrsovska MarketaPraha 6#79#Z3019.01:36:39+00:45:29.78Detail
156. Bilić JelenaAR Running Prague#282#Z3020.01:37:41+00:46:31.78Detail
157. Tichý StanislavČervenobílá bojová síla#309#M5012.01:39:15+00:48:05.78Detail
158. Wahan ArshdeepPrague#316#M3047.01:41:02+00:49:52.78Detail
159. Skalická VlastaTaH Praha#56#Z503.01:41:05+00:49:55.78Detail
160. Zachova Dagmar#332#Z3021.01:43:39+00:52:29.78Detail
161. Štepo MichalŠneci v běhu#278#M4034.01:44:50+00:53:40.78Detail
162. Brůček JiříPraha#135#M2021.01:45:37+00:54:27.78Detail
163. Šrámek PetrDifferent Size#122#M3048.01:45:58+00:54:48.78Detail
164. Valášková BarboraPardubice#292#Z2013.01:45:59+00:54:49.78Detail
165. Graslová KateřinaPostoloprty#138#Z2014.01:46:29+00:55:19.78Detail
166. Pulchart RomanDifferent Size#121#M4035.01:46:31+00:55:21.78Detail
167. Pantůček MichalSTRG Praha#260#M3049.01:47:45+00:56:35.78Detail
168. Slancova DitaPraha 6#78#Z4011.01:48:59+00:57:49.78Detail
169. Gieszmann Tomáš#123#M2022.01:49:03+00:57:53.78Detail
170. Vecková HanaBáječné ženy v běhu#183#Z3022.01:49:35+00:58:25.78Detail
171. Jirošová BarboraTurnov#85#Z2015.01:50:50+00:59:40.78Detail
172. Vavrochová JaroslavaPraha 4#130#Z4012.01:51:43+01:00:33.78Detail
173. Šimonek JosefMělník#285#M4036.01:51:57+01:00:47.78Detail
Lantcov AntonPraha#305#M3000:00:00Detail
DNF Brindley Jamie#124#M30Detail
DNF Švomová VeronikaEkonom Praha Outdoor#274#Z20Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz