Oficiální Výsledková listina Hruboskalský půlmaraton
21. 4. 2018

21 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. MACEČEK TomášBUFF412M201.01:23:37Detail
2. GROH RadoslavHUDY La Sportiva426M202.01:28:17+00:04:40Detail
3. BERKA Martin159M301.01:28:40+00:05:03Detail
4. MATĚJŮ LubošSild team350M401.01:30:03+00:06:26Detail
5. HRON JanSu.Tri Prachatice54M302.01:30:52+00:07:15Detail
6. ZVĚŘINA PetrOK Lokomotiva Pardubice314M303.01:31:09+00:07:32Detail
7. MARHOUN PetrVSK MFF UK396M304.01:32:27+00:08:50Detail
8. SCHORNÁ PavlaMizuno team257Z301.01:32:37+00:09:00Detail
9. KRATOCHVÍL MartinJSDH Vysoký Újezd414M203.01:32:46+00:09:09Detail
10. ANTCZAK AdrianBogatyńskie Wodociągi494M402.01:34:18+00:10:41Detail
11. BRODSKÝ VladimírJičínští draci398M501.01:34:19+00:10:42Detail
12. GREGOROVÁ KamilaMizuno team/PSK Olymp Praha377Z302.01:34:41+00:11:04Detail
13. LHOTA ZbyšekELEVEN RUN TEAM209M305.01:35:20+00:11:43Detail
14. BALCAR MichalRunSport Team475M306.01:35:37+00:12:00Detail
15. ČERVENKA Pavelmusher club Český ráj455M307.01:35:45+00:12:08Detail
16. KAZDA OndřejSportcentrum Jičín303M308.01:36:56+00:13:19Detail
17. VALENTA KarelBěžecký kroužek Varnsdorf322M403.01:37:30+00:13:53Detail
18. NOVOTNÁ TerezaOK99 Hradec Králové119Z201.01:37:49+00:14:12Detail
19. SEIDL Miroslav264M404.01:38:09+00:14:32Detail
20. KOVÁŘ MyroBT388M309.01:39:21+00:15:44Detail
21. JIRÁSEK TomášRunning Stones Praha466M3010.01:39:50+00:16:13Detail
22. VEJNAR Jiří215M3011.01:40:18+00:16:41Detail
23. KUBÁT LukášKubáti team284M204.01:40:31+00:16:54Detail
24. ŠEBA Jan95M205.01:42:06+00:18:29Detail
25. KOTYK Jan292M405.01:42:15+00:18:38Detail
26. KARABINOŠ Tomáš158M3012.01:42:18+00:18:41Detail
27. NOVOTNÝ PavelBK Vysoká nad Labem373M3013.01:42:22+00:18:45Detail
28. PŘECH AlešHO Alpin 4115M3014.01:42:23+00:18:46Detail
29. PRAGER KarelTJ Sokol Sojovice390M206.01:42:30+00:18:53Detail
30. MALINSKÝ VáclavNalehko Liberec142M207.01:42:50+00:19:13Detail
31. MATRASOVÁ KateřinaSalming running team476Z303.01:42:55+00:19:18Detail
32. VRBA MartinRUN magazine team18M406.01:42:59+00:19:22Detail
33. BARTOŠ MichalHK ÁDR ROCK222M208.01:43:04+00:19:27Detail
34. ČERNÝ JaroslavTT3 Sport Česká Lípa169M3015.01:43:34+00:19:57Detail
35. EWERT AdamSzczecin307M209.01:43:39+00:20:02Detail
36. WOLF TomášLiberec 30468M3016.01:43:51+00:20:14Detail
37. ŠLÉGL JanRumbo Team Liberec132M3017.01:43:51+00:20:14Detail
38. LOULA Jan246M2010.01:44:03+00:20:26Detail
39. NOVOTNÝ MilanOK99 Hradec Králové117M502.01:44:11+00:20:34Detail
40. ZIKMUND JanOrel Turnov427M407.01:44:17+00:20:40Detail
41. KNÉBL OndřejMalý Rohozec110M3018.01:44:27+00:20:50Detail
42. LANK Pavel269M2011.01:44:31+00:20:54Detail
43. DUŠÁNEK JanJEŠTĚD SKYRACE488M3019.01:44:57+00:21:20Detail
44. SKELTON JamieAdidas runners47M3020.01:46:11+00:22:34Detail
45. MEDLIK JanNwow23M2012.01:46:41+00:23:04Detail
46. ERBEN Jan397M2013.01:46:54+00:23:17Detail
47. HOROVÁ PavlaOK Lokomotiva Pardubice103Z202.01:46:55+00:23:18Detail
48. ŠTENCL Václav479M3021.01:47:00+00:23:23Detail
49. LÉHAR AdamROB Pardubice410M2014.01:47:17+00:23:40Detail
50. SOUKUP PetrSo Ráj Hrubá Skála96M503.01:47:28+00:23:51Detail
51. MUSILOVÁ DášaJílové416Z304.01:47:30+00:23:53Detail
52. NĚMEČEK PavelPřepeře357M2015.01:47:43+00:24:06Detail
53. MULLER JanTanvald327M3022.01:47:47+00:24:10Detail
54. NEVORAL Jiřícyklogalik349M3023.01:47:48+00:24:11Detail
55. ZANOZINA EkaterinaKerteam1Z305.01:48:01+00:24:24Detail
56. HRABĚ VojtěchPraha288M2016.01:48:37+00:25:00Detail
57. ZVĚŘINOVÁ MartinaOK Lokomotiva Pardubice313Z306.01:48:51+00:25:14Detail
58. WEILGUNY MiroslavARO Jbc118M2017.01:48:51+00:25:14Detail
59. RÁDR Jan7M3024.01:49:01+00:25:24Detail
60. ČEJKOVÁ Magdalena207Z307.01:49:43+00:26:06Detail
61. BITTNER MiroslavTTT93M408.01:49:51+00:26:14Detail
62. LETKO Zbyněkrunning_sl0tr439M3025.01:50:24+00:26:47Detail
63. PÍPAL PetrKamenice nad Lipou116M3026.01:50:24+00:26:47Detail
64. SKALICKÝ JosefActivity Lanškroun / Žichlínek67M504.01:50:27+00:26:50Detail
65. PELIKAN KarelTJ SOKOL PODLAZKY-DALOVICE434M3027.01:50:37+00:27:00Detail
66. GRUSZ FilipPodej mi pivo480M3028.01:50:41+00:27:04Detail
67. NOVÁKOVÁ ZuzanaKubáti team282Z203.01:50:54+00:27:17Detail
68. ŠKRLETA PavelTJ Nová Včelnice72M505.01:51:18+00:27:41Detail
69. DRAPÁK BohuslavRovensko pod Troskami382M409.01:51:24+00:27:47Detail
70. MEZNÍK VláďaOB_LBE26M506.01:51:26+00:27:49Detail
71. MATTHEWS DougTerronska UTD21M507.01:51:35+00:27:58Detail
72. GAZDA VítězslavDivišov464M4010.01:51:39+00:28:02Detail
73. RUBICK JiříHluboká nad Vltavou260M4011.01:51:47+00:28:10Detail
74. ŠIMÁČEK MartinPardubice348M2018.01:51:48+00:28:11Detail
75. CINCIBUS OndřejČáslav459M4012.01:51:49+00:28:12Detail
76. PHILLIPS MonikaBěhat umí každý Davle196Z308.01:51:58+00:28:21Detail
77. VOJTĚCHOVSKÝ Martin389M4013.01:52:05+00:28:28Detail
78. PASEKA Štěpán43M2019.01:52:06+00:28:29Detail
79. MORAVEC Karel273M3029.01:52:08+00:28:31Detail
80. SPURNÝ JurášMotoDesná445M2020.01:52:09+00:28:32Detail
81. SCHEJBAL JanRunSport Team451M4014.01:52:11+00:28:34Detail
82. PODROUŽKOVÁ Eva64Z309.01:52:19+00:28:42Detail
83. HÁJEK AdamOK Kamenice30M2021.01:52:19+00:28:42Detail
84. KUKAČ PetrHO V. N. O.35M508.01:52:25+00:28:48Detail
85. RADECHOVSKÝ JosefHO Bohnice381M3030.01:52:28+00:28:51Detail
86. KUBASCH Tomáš423M3031.01:52:28+00:28:51Detail
87. ULLRICH MartinMilovice477M3032.01:52:33+00:28:56Detail
88. MAŘÁČEK ZdeněkHradec Králové432M509.01:52:44+00:29:07Detail
89. PEKAŘOVÁ JanaTJ Turnov364Z204.01:52:47+00:29:10Detail
90. KOREČEK PetrJivany293M5010.01:52:52+00:29:15Detail
91. NOVÁK JiříKubáti team286M4015.01:52:56+00:29:19Detail
92. UZEL MichalFitness Galaxie486M3033.01:53:02+00:29:25Detail
93. TESAŘ IvanPraha,LK Balvan354M4016.01:53:04+00:29:27Detail
94. DROBNÍK MiroslavHonahor383M4017.01:53:10+00:29:33Detail
95. LÉHAROVÁ Alžběta112Z205.01:53:13+00:29:36Detail
96. PULDA ŠtěpánLiberec299M4018.01:53:17+00:29:40Detail
97. URBAN LukášRungo.cz145M3034.01:53:17+00:29:40Detail
98. KADEČKA PetrZaloňov171M3035.01:53:22+00:29:45Detail
99. MATAS Radek136M3036.01:53:26+00:29:49Detail
100. ALMASY Michael19M3037.01:53:52+00:30:15Detail
101. BOHÁČEK Milan394M4019.01:53:54+00:30:17Detail
102. MATOUŠKOVÁ EvaLiberec272Z401.01:54:14+00:30:37Detail
103. PITELOVÁ BarboraBáječné ženy v běhu421Z3010.01:54:15+00:30:38Detail
104. MATĚJKA Ondřej219M3038.01:54:23+00:30:46Detail
105. DAĎOURKOVÁ HelenaLiberec298Z402.01:54:25+00:30:48Detail
106. ARDAMICA DavidARDY TEAM29M4020.01:54:25+00:30:48Detail
107. KOLÁŘ David385M2022.01:54:57+00:31:20Detail
108. DVOŘÁKOVÁ PetraAC Čáslav400Z3011.01:55:06+00:31:29Detail
109. HURBÁNKOVÁ RomanaKlecany91Z3012.01:55:07+00:31:30Detail
110. VRBA PetrJablonecké Mattonky454M4021.01:55:12+00:31:35Detail
111. NOVOTNÁ MarkétaOK99 Hradec Králové120Z206.01:55:13+00:31:36Detail
112. NOVÝ PavelTriatlon Mladá Boleslav353M4022.01:55:13+00:31:36Detail
113. MED MichalMadafaka42M3039.01:55:33+00:31:56Detail
114. VESELÝ VladimírHasiči Nratovice363M4023.01:55:55+00:32:18Detail
115. KULHAVY Vaclav237M4024.01:55:59+00:32:22Detail
116. KRÁL ZdeněkVelké Přílepy141M5011.01:56:10+00:32:33Detail
117. SRB JindřichNight Run Team87M3040.01:56:24+00:32:47Detail
118. KRECBACH JakubHK ADRŠPACH - ADR ROCK316M2023.01:56:25+00:32:48Detail
119. PILZ PavelRádlo run344M4025.01:56:32+00:32:55Detail
120. OULEHLA MichalBeroun218M3041.01:56:35+00:32:58Detail
121. VAŠEK LiborRelative Team104M4026.01:57:00+00:33:23Detail
122. LETÁK MartinLiberec485M3042.01:57:09+00:33:32Detail
123. KOŠINA MartinTJ Jiskra Treboň359M2024.01:57:16+00:33:39Detail
124. HONZÁKOVÁ JiřinaBřevnov55Z501.01:57:22+00:33:45Detail
125. ŠAFRÁNEK RadekSněbín2001482M4027.01:57:31+00:33:54Detail
126. KOVÁŘ JanVyskeř406M3043.01:57:39+00:34:02Detail
127. JANOUŠEK JiříHONAHOR Turnov372M4028.01:57:51+00:34:14Detail
128. KUBISTA JosefRunning lions193M3044.01:58:00+00:34:23Detail
129. PADĚRA MartinAlpin 4355M2025.01:58:04+00:34:27Detail
130. DĚDEK MiroslavC.C.Koupák274M4029.01:58:05+00:34:28Detail
131. FOGL MarekJablonská běžecká liga - Standa tým280M4030.01:58:11+00:34:34Detail
132. HUBENÁ EliškaRokytnice v Orlických horách220Z3013.01:58:21+00:34:44Detail
133. ZLOCHOVÁ SimonaTC Dvořák53Z207.01:58:22+00:34:45Detail
134. SICARD Olivier418M3045.01:58:44+00:35:07Detail
135. SOUKUP LukášPraha 5 - Hlubočepy369M2026.01:58:52+00:35:15Detail
136. VALEŠ JiříHONAHOR384M4031.01:58:53+00:35:16Detail
137. PEŠTA LukášRadvánovice291M3046.01:58:56+00:35:19Detail
138. ŽÁK Jiří375M4032.01:58:58+00:35:21Detail
139. TOMAN PeterHatatitla Bradlec74M4033.01:59:17+00:35:40Detail
140. PLAČEK TomášASK Děčín417M5012.01:59:20+00:35:43Detail
141. EDR PavelLedeč nad Sázavou186M4034.01:59:26+00:35:49Detail
142. KREUZER JanChomutov151M3047.01:59:34+00:35:57Detail
143. KRÝSOVÁ EliškaHavlíčkův Brod90Z208.01:59:43+00:36:06Detail
144. HUČEK Jakub129M3048.01:59:44+00:36:07Detail
145. DĚDEK MilanDědas team Turnov301M5013.01:59:54+00:36:17Detail
146. SMITKO LubošBěžecký svaz republik465M3049.02:00:05+00:36:28Detail
147. BAŁA AnnaOlsztyn308Z209.02:00:13+00:36:36Detail
148. VLČEK Jiří190M2027.02:00:22+00:36:45Detail
149. KOSINOVÁ KamilaTatran Jablonec311Z2010.02:00:31+00:36:54Detail
150. HLAVÁČKOVÁ HanaPardubice321Z403.02:00:36+00:36:59Detail
151. MORAVCOVÁ HanaBob a Bobek374Z3014.02:00:36+00:36:59Detail
152. ČAPEK PetrBob a Bobek370M3050.02:00:37+00:37:00Detail
153. HUDEC JanPraha230M3051.02:00:40+00:37:03Detail
154. SAMŠIŇÁK PřemyslLiberec84M4035.02:00:42+00:37:05Detail
155. IVANČÁKOVÁ SabinaBK Kubánkov212Z3015.02:00:47+00:37:10Detail
156. LNĚNIČKA JakubROB Pardubice345M2028.02:00:52+00:37:15Detail
157. VĚCHET LadislavČeská Lípa457M4036.02:00:55+00:37:18Detail
158. KARÁSEK JiříKartouzy271M4037.02:01:07+00:37:30Detail
159. ŘÍHA Radek77M2029.02:01:10+00:37:33Detail
160. VOLEJNÍK MartinDubá111M4038.02:01:13+00:37:36Detail
161. MALIR RichardPraha3M4039.02:01:16+00:37:39Detail
162. ORIABINEC Milan496M3052.02:01:25+00:37:48Detail
163. JIRÁSKOVÁ Lucie473Z2011.02:01:32+00:37:55Detail
164. UHLÍK Romansrtg kolín458M3053.02:01:32+00:37:55Detail
165. FELLNER MartinFenix Ski Team Jeseník391M5014.02:01:34+00:37:57Detail
166. KUBÁT TomášKubáti team285M2030.02:01:36+00:37:59Detail
167. WEIDLICH TomášUSK Pardubice265M4040.02:01:48+00:38:11Detail
168. SYNEK JiříUranové doly Hamr 1972379M4041.02:02:05+00:38:28Detail
169. JAKOUBEK BohumilPraha37M4042.02:02:14+00:38:37Detail
170. LAŽA OndřejJičín333M3054.02:02:19+00:38:42Detail
171. ČERMÁK PavelJilemnice161M5015.02:02:19+00:38:42Detail
172. VOTAVA ZdeněkOlomouc48M3055.02:02:21+00:38:44Detail
173. KUBÁTOVÁ DanaKubáti team283Z502.02:02:28+00:38:51Detail
174. KYNYCH RadekBradlec415M3056.02:02:56+00:39:19Detail
175. ŠOLCOVÁ RomanaVentilek - Opatovice n/L346Z3016.02:03:09+00:39:32Detail
176. KARÁSEK ZbyněkJablonec nad Nisou251M3057.02:03:12+00:39:35Detail
177. KOZELKA Pavel241M3058.02:03:27+00:39:50Detail
178. ČERMÁK TomášProstřední Lánov238M4043.02:03:32+00:39:55Detail
179. KREUTER MichalFreaky No Power411M4044.02:03:36+00:39:59Detail
180. BROŽEK TomášKOB Ústí nad Orlicí342M4045.02:03:56+00:40:19Detail
181. HOZDOVÁ PavlaHodkovice nad Mohelkou407Z3017.02:03:59+00:40:22Detail
182. ANTOŠ JanPraha268M4046.02:04:02+00:40:25Detail
183. VALENTA JanKlánovické větry17M5016.02:04:04+00:40:27Detail
184. STYCH Jan249M2031.02:04:05+00:40:28Detail
185. REMEŠOVÁ KristýnaPraha469Z3018.02:04:05+00:40:28Detail
186. NASTOUPIL Zdeňěk387M3059.02:04:15+00:40:38Detail
187. KOŤÁTKOVÁ Věra500Z404.02:04:15+00:40:38Detail
188. MACEK MartinSK Finisher150M5017.02:04:16+00:40:39Detail
189. LANČARIČ PetrPraha 7463M4047.02:04:37+00:41:00Detail
190. KUBEČEK JáchymHK Pardubice259M4048.02:04:41+00:41:04Detail
191. PÁRALOVÁ MarkétaPRAHA 58Z405.02:04:48+00:41:11Detail
192. NÁDHEROVÁ MichaelaDesign4Garden352Z3019.02:04:58+00:41:21Detail
193. OPACKI MatějTeplice324M2032.02:05:02+00:41:25Detail
194. PAVLICA MarekPraha4M3060.02:05:08+00:41:31Detail
195. ČERNÝ AndrejMimoň365M3061.02:05:31+00:41:54Detail
196. BROŽKOVÁ KvětaKOB Ústí nad Orlicí341Z406.02:05:32+00:41:55Detail
197. PONČOVÁ EvaRunSport Team254Z407.02:05:35+00:41:58Detail
198. KAŠPAR OldaKasparolli247M3062.02:05:58+00:42:21Detail
199. RITTICH JanTravčice347M4049.02:06:04+00:42:27Detail
200. VESELÝ TomášRozběháme Prahu172M3063.02:06:08+00:42:31Detail
201. ŠRÁMOVÁ AlenaKřivoklát113Z3020.02:06:15+00:42:38Detail
202. STEHLÍK OndřejLiberec250M3064.02:06:20+00:42:43Detail
203. SMÍTKOVÁ KarolínaChomutov231Z2012.02:06:20+00:42:43Detail
204. FRIČ IvoNeratovice368M5018.02:06:23+00:42:46Detail
205. RUTTKAY LiborKonvalinky403M4050.02:06:24+00:42:47Detail
206. DUCHÁČKOVÁ Kateřina358Z2013.02:06:36+00:42:59Detail
207. NAHODIL JiříPraha192M3065.02:06:39+00:43:02Detail
208. STEINER MichalKostecké panství248M4051.02:06:45+00:43:08Detail
209. SOKOL LukasPraha449M2033.02:06:45+00:43:08Detail
210. PITTHARD ZdeněkSTPA CZ102M5019.02:06:47+00:43:10Detail
211. ARDAMICA DavidARDY-TEAM32M2034.02:06:49+00:43:12Detail
212. FRYČOVÁ LenkaPsáry15Z408.02:07:00+00:43:23Detail
213. LÁBEK TomášTurnov296M2035.02:07:06+00:43:29Detail
214. HORYNA DanielOpolany57M4052.02:07:19+00:43:42Detail
215. ZEMAN AlešSSC Železný Brod443M3066.02:07:26+00:43:49Detail
216. PONDĚLÍČEK PetrJablonská běžecká liga - Standa tým, Jablonné...281M4053.02:07:32+00:43:55Detail
217. VLČEK TomášLamy z Bolky206M3067.02:07:35+00:43:58Detail
218. SUK Štěpán189M3068.02:07:44+00:44:07Detail
219. PAVEL JiříSovětice456M4054.02:07:44+00:44:07Detail
220. REDLI DavidPraha214M2036.02:08:24+00:44:47Detail
221. VODIČKA VítProsecké běhny200M2037.02:08:33+00:44:56Detail
222. MATLOCHA MartinPraha211M4055.02:08:39+00:45:02Detail
223. PASQUIER GuillaumeDoubek429M4056.02:08:41+00:45:04Detail
224. KŘIVKA MartinLišov440M3069.02:08:47+00:45:10Detail
225. RYGÁL LiborSK MAXTRI Liberec478M5020.02:08:53+00:45:16Detail
226. VÁCLAVÍKOVÁ HanaKonverzační výběh na Klíč297Z503.02:08:57+00:45:20Detail
227. HON FrantisekNasedlovice181M3070.02:09:00+00:45:23Detail
228. ŠMÍD MartinApollo73M4057.02:09:08+00:45:31Detail
229. ŠEBESTA JanÚstí nad Labem236M4058.02:09:10+00:45:33Detail
230. DAVID LubosSTRG Kolín332M3071.02:09:12+00:45:35Detail
231. KLUSÁK LukášLu & Lu127M3072.02:09:17+00:45:40Detail
232. STREJCOVSKÁ Karolína153Z2014.02:09:17+00:45:40Detail
233. KREJČÍ LukášJanov nad Nisou317M3073.02:09:34+00:45:57Detail
234. SVOBODOVÁ BarboraJanov nad Nisou315Z2015.02:09:35+00:45:58Detail
235. VECKA MichalBáječné ženy v běhu380M3074.02:09:57+00:46:20Detail
236. FRAŇKOVÁ AlexandraHoroguru208Z2016.02:10:11+00:46:34Detail
237. DÖRING Katarzyna501Z3021.02:10:30+00:46:53Detail
238. KASA Martin472M3075.02:10:44+00:47:07Detail
239. PEŠEK Adam331M2038.02:10:49+00:47:12Detail
240. VĚCHTOVÁ KamilaAC Čáslav276Z409.02:10:50+00:47:13Detail
241. ROZSÍVALOVÁ MarkétaMilovičtí běžci156Z4010.02:10:54+00:47:17Detail
242. ZAPLETAL PetrPraha489M4059.02:10:54+00:47:17Detail
243. KADĚROVÁ PetraBeroun148Z4011.02:10:56+00:47:19Detail
244. ČERNOHOUS PavelJablonné nad Orlicí278M3076.02:11:03+00:47:26Detail
245. WÜRZ JiříLokomotiva Teplice orientační běh22M5021.02:11:06+00:47:29Detail
246. RŮŽIČKOVÁ EvaPředboj221Z4012.02:11:09+00:47:32Detail
247. KUDROVÁ NellyPraha409Z3022.02:11:27+00:47:50Detail
248. JANKŮ PetrTJ LIGA 100 OLOMOUC258M4060.02:11:36+00:47:59Detail
249. JANKU OndrejOlomouc266M4061.02:11:36+00:47:59Detail
250. PAVLÍKOVÁ MarkétaOK Chrastava277Z2017.02:11:42+00:48:05Detail
251. PLICKA JanChomutov378M3077.02:11:47+00:48:10Detail
252. BILÍKOVÁ Barbora243Z2018.02:11:47+00:48:10Detail
253. ČERNÁ Gabriela242Z2019.02:11:47+00:48:10Detail
254. JAKUBŮ KláraTurnov498Z3023.02:11:52+00:48:15Detail
255. SEČKÁR AloisSvobodní Praha 4367M3078.02:11:56+00:48:19Detail
256. DLABOLOVÁ KateřinaSvijanský Újezd450Z3024.02:12:00+00:48:23Detail
257. TOMÍŠEK MichalMladá Boleslav261M4062.02:12:02+00:48:25Detail
258. FRITZ RobertTerronska United499M5022.02:12:04+00:48:27Detail
259. TRUČKOVÁ Lenka2Z3025.02:12:04+00:48:27Detail
260. BARTOŠOVÁ AndreaPraha262Z3026.02:12:15+00:48:38Detail
261. ČÁBELOVÁ LenkaPraha428Z4013.02:12:19+00:48:42Detail
262. PEARCE IvaBubovice197Z3027.02:12:22+00:48:45Detail
263. KETTNEROVÁ DanaOK Kamenice28Z2020.02:12:25+00:48:48Detail
264. LARYŠOVÁ RadkaNeratovice393Z4014.02:12:34+00:48:57Detail
265. WIESNER RichardLiveCross Neratovice467M3079.02:12:34+00:48:57Detail
266. KORBEL DanielHO Škrovád420M4063.02:12:37+00:49:00Detail
267. SOUČEK DominikPraha98M2039.02:12:48+00:49:11Detail
268. DĚDEK KryštofA.C.Podskala275M2040.02:13:14+00:49:37Detail
269. ŠEVČÍK DavidVltava Fund Craft Team25M4064.02:13:18+00:49:41Detail
270. KUDRNÁČOVÁ Aneta213Z2021.02:13:23+00:49:46Detail
271. ONDRUCHOVÁ AdélaTurnov300Z2022.02:13:28+00:49:51Detail
272. MALÝ Martin69M3080.02:13:33+00:49:56Detail
273. MAREŠ Jaromír244M4065.02:13:35+00:49:58Detail
274. TICHÁ Jana419Z3028.02:13:41+00:50:04Detail
275. KAŠPÁREK Radim492M3081.02:13:51+00:50:14Detail
276. KOPECKÁ PavlaKladno114Z3029.02:13:56+00:50:19Detail
277. ŠPÍNOVÁ Monika82Z4015.02:14:08+00:50:31Detail
278. DOLEČEK DaliborRožnov pod Radhoštěm126M3082.02:14:18+00:50:41Detail
279. PATOČKOVÁ TerezaCheb438Z4016.02:14:24+00:50:47Detail
280. VALTROVÁ KateřinaPraha65Z3030.02:14:24+00:50:47Detail
281. ERBEN Filip431M2041.02:14:25+00:50:48Detail
282. KOMÁRKOVÁ TerezaNová Paka430Z2023.02:14:25+00:50:48Detail
283. KULHÁNEK MiroslavPraha5M3083.02:14:27+00:50:50Detail
284. ANDRADE TelmoTerronská UTD80M4066.02:14:41+00:51:04Detail
285. PETŘÍK VáclavSudetenland437M3084.02:14:44+00:51:07Detail
286. BLÁHA Ivopivní stíhačka Malý Rohozec304M3085.02:14:55+00:51:18Detail
287. KADRMANOVÁ Lenka399Z504.02:14:58+00:51:21Detail
288. KUBRT PetrČeská Třebová302M3086.02:14:59+00:51:22Detail
289. KAŠPAR JanHoromerice490M3087.02:14:59+00:51:22Detail
290. PROCHÁZKOVÁ KateřinaEPO320Z2024.02:15:12+00:51:35Detail
291. HORÁČEK OndřejSona Sól Praha9M3088.02:15:13+00:51:36Detail
292. PIŠVEJC LukášMariánské Lázně106M3089.02:15:14+00:51:37Detail
293. MAŠÍN PetrPraha9 Czech Republic360M3090.02:15:27+00:51:50Detail
294. LUKEŠ MartinELEVEN RUN TEAM227M5023.02:15:35+00:51:58Detail
295. HOMOLKA MarekLiberec 14470M3091.02:16:17+00:52:40Detail
296. GRUNT LiborOlomouc441M4067.02:16:19+00:52:42Detail
297. JAROŠ JosefVrchlabí170M3092.02:16:29+00:52:52Detail
298. VAŇKOVÁ AnnaRungo pro ženy121Z4017.02:16:36+00:52:59Detail
299. ASNÍK TomášTTE Runners326M3093.02:16:41+00:53:04Detail
300. MACHOVÁ IvanaKlatovy255Z4018.02:16:47+00:53:10Detail
301. RENSKÝ Michalrun4run442M3094.02:16:55+00:53:18Detail
302. SOJKA LukášAlbrechtice nad Orlicí168M3095.02:17:03+00:53:26Detail
303. MUDRA KarelFrýdlant163M4068.02:17:16+00:53:39Detail
304. TOMOVÁ Jarmila392Z3031.02:17:27+00:53:50Detail
305. SEDLÁČKOVÁ MartinaMilovičtí běžci233Z3032.02:17:38+00:54:01Detail
306. MARKVART JanZEWL356M3096.02:17:44+00:54:07Detail
307. SLAVÍKOVÁ MartinaLiberec16Z505.02:18:27+00:54:50Detail
308. ŠIMKOVÁ AlenaVšechlapy58Z3033.02:18:33+00:54:56Detail
309. KOTRBANCOVÁ Michaelaswsl Lucany108Z3034.02:18:39+00:55:02Detail
310. VILÉM StanislavLiberec75M4069.02:18:55+00:55:18Detail
311. JANEGOVÁ HelenaJablonecké Mattonky376Z506.02:19:04+00:55:27Detail
312. BÁRTA JiříPraha 6351M5024.02:19:19+00:55:42Detail
313. VORLÍČKOVÁ JanaKarlovy Vary366Z2025.02:19:23+00:55:46Detail
314. KUČERA VáclavChomutov83M3097.02:19:29+00:55:52Detail
315. SVOBODA DanielHo Namche290M2042.02:19:37+00:56:00Detail
316. LÍŠKA MichalKošice205M2043.02:19:38+00:56:01Detail
317. FIDLER JanVšetaty178M4070.02:19:41+00:56:04Detail
318. MARTIŠOVÁ Petra245Z2026.02:19:56+00:56:19Detail
319. KUČEROVÁ VeronikaPraha330Z2027.02:19:56+00:56:19Detail
320. MORAVCOVÁ PetraRoudnice nad Labem124Z4019.02:20:06+00:56:29Detail
321. KNÝŘOVÁ JitkaSK MAXTRI LIBEREC491Z507.02:20:10+00:56:33Detail
322. KOCIAN DavidPraha 6240M4071.02:20:15+00:56:38Detail
323. GRYGOROV KostiantynPraha309M3098.02:20:27+00:56:50Detail
324. BITTNEROVÁ ZuzanaTJ Liga 100 Praha122Z3035.02:20:29+00:56:52Detail
325. KOLESAR Michal362M3099.02:20:44+00:57:07Detail
326. LACHMANN Matěj85M4072.02:20:45+00:57:08Detail
327. ROMÁNKOVÁ KristinaZlín460Z3036.02:20:45+00:57:08Detail
328. PEKAŘOVÁ MichaelaTurnov312Z3037.02:21:00+00:57:23Detail
329. ZEMAN JakubJesenný310M2044.02:21:00+00:57:23Detail
330. URBANOVÁ Marcela256Z3038.02:21:01+00:57:24Detail
331. THOŘ LuděkTurnov198M30100.02:21:02+00:57:25Detail
332. KOLLERTOVÁ EvaJezdecká stáj Luisa452Z3039.02:21:16+00:57:39Detail
333. KÁRA VladimírAC-Patřín10M5025.02:21:16+00:57:39Detail
334. MATÚŠKOVÁ NatáliaKonvalinky404Z4020.02:21:27+00:57:50Detail
335. PILZOVÁ MirkaIThinkBeer78Z4021.02:21:38+00:58:01Detail
336. VONDROVÁ Michaela149Z3040.02:21:50+00:58:13Detail
337. SVOBODA PetrSova Sovolusky461M4073.02:21:51+00:58:14Detail
338. ZELENKA PetrPraha60M30101.02:22:15+00:58:38Detail
339. NĚMEČKOVÁ EliškaGlede team424Z2028.02:22:26+00:58:49Detail
340. BRABCOVÁ RadmilaPraha234Z4022.02:22:28+00:58:51Detail
341. OPACKÁ TerezaTeplice323Z2029.02:22:45+00:59:08Detail
342. RENSKÁ LenkaHvězda Pardubice446Z3041.02:24:07+01:00:30Detail
343. PASHKOVA Veronika49Z3042.02:24:36+01:00:59Detail
344. CETLOVÁ KateřinaBrno462Z508.02:24:55+01:01:18Detail
345. MORAV PavelZlej sen179M4074.02:25:01+01:01:24Detail
346. JINDŘICH JosefZlej sen180M4075.02:25:02+01:01:25Detail
347. KOUBÍK KamilPraha448M2045.02:25:04+01:01:27Detail
348. PAVLÍČKOVÁ ŠárkaKralupy nad Vltavou447Z2030.02:25:04+01:01:27Detail
349. HNILIČKOVÁ IvetaKlášterec nad Ohří263Z3043.02:25:10+01:01:33Detail
350. NOVOSVĚTSKÝ Pavel130M30102.02:25:23+01:01:46Detail
351. TOBIŠKOVÁ VeronikaJumping a Tabata Lučany nad Nisou471Z3044.02:25:26+01:01:49Detail
352. BENEŠ Lukáš13M2046.02:25:28+01:01:51Detail
353. LŽÍČAŘ MartinKOB Dobruška52M30103.02:25:51+01:02:14Detail
354. SMOLÍK MilošNové Jirny144M4076.02:25:55+01:02:18Detail
355. MACÁK JiříHradec Králové497M30104.02:25:55+01:02:18Detail
356. KLÍMA JanHonza běží294M30105.02:26:18+01:02:41Detail
357. HAVLÍČEK JaroslavMírová pod Kozákovem68M4077.02:26:22+01:02:45Detail
358. KINŠTOVÁ Marta252Z4023.02:27:13+01:03:36Detail
359. SAZONOVA Anna24Z3045.02:27:14+01:03:37Detail
360. CHOCHOLA PetrPraha 4184M30106.02:27:18+01:03:41Detail
361. STEZKOVÁ Jana504Z509.02:27:31+01:03:54Detail
362. CERMAN Radek279M30107.02:27:31+01:03:54Detail
363. MEŠO JanaUSK Provod Usti nad Labem51Z4024.02:27:36+01:03:59Detail
364. FIKLÍKOVÁ PetraUSK PROVOD Ústí nad Labem50Z4025.02:27:36+01:03:59Detail
365. HOŠKOVÁ Annette295Z2031.02:27:43+01:04:06Detail
366. ŠÁLEK MarekPraha453M5026.02:27:45+01:04:08Detail
367. BABIK DominikSpišská Nová Ves146M2047.02:27:47+01:04:10Detail
368. KAŠPÁRKOVÁ Marcela507Z2032.02:28:01+01:04:24Detail
369. MIKYSKOVÁ TerezaJablonská běžecká liga - Standa tým306Z2033.02:28:06+01:04:29Detail
370. MIKYSKA MichalJablonská běžecká liga - Standa tým305M4078.02:28:07+01:04:30Detail
371. OZANIAK LukášKonvalinky405M2048.02:28:30+01:04:53Detail
372. FALTYSOVÁ SimonaMilovice226Z4026.02:28:37+01:05:00Detail
373. KOZÁK PavelJinolice164M4079.02:28:49+01:05:12Detail
374. KOTROŠOVÁ VěraJinolice131Z4027.02:28:49+01:05:12Detail
375. HABART PetrKraslice202M5027.02:29:04+01:05:27Detail
376. CERNAKOVA LenkaPraha36Z2034.02:29:11+01:05:34Detail
377. SOUDNÝ VojtěchPraha329M30108.02:29:11+01:05:34Detail
378. EGREŠI StanislavLitoměřice228M5028.02:29:18+01:05:41Detail
379. VODVÁRKA PetrBáječné ženy v běhu224M601.02:29:27+01:05:50Detail
380. BARTÁKOVÁ MarkétaŽdírec nad Doubravou166Z3046.02:29:58+01:06:21Detail
381. KSIAZCZAK Eva502Z5010.02:30:01+01:06:24Detail
382. ŠANTINOVÁ GabrielaSvijany325Z2035.02:30:02+01:06:25Detail
383. LOUDA DavidSKOKOVY481M30109.02:30:02+01:06:25Detail
384. RYCHLÁ LindaJoudrs Praha66Z4028.02:30:13+01:06:36Detail
385. KAVULOVÁ IvaPraha413Z3047.02:30:15+01:06:38Detail
386. ČIHÁK TomášDobříš435M4080.02:30:38+01:07:01Detail
387. KANĚVOVÁ EvaPraha 439Z4029.02:30:41+01:07:04Detail
388. REJMAN JosefOK Jiskra Nový Bor225M4081.02:31:06+01:07:29Detail
389. SOVA JanMP Praha33M5029.02:31:30+01:07:53Detail
390. ŠESTÁK JindřichASP340M602.02:31:42+01:08:05Detail
391. HRSTKOVÁ HelenaPraha425Z2036.02:32:01+01:08:24Detail
392. KUPECKÝ JosefPoděbrady174M5030.02:32:14+01:08:37Detail
393. MOSIURCZÁKOVÁ JanaJablonecké Mattonky176Z4030.02:32:26+01:08:49Detail
394. ELISOVÁ Anna216Z2037.02:32:26+01:08:49Detail
395. TRIBUČKOVÁ VeronikaJablonecké Mattonky175Z3048.02:32:27+01:08:50Detail
396. FILIP PetrFrýdlant229M4082.02:32:30+01:08:53Detail
397. HLADÍKOVÁ BarboraProsecké běhny201Z2038.02:32:53+01:09:16Detail
398. ŠRÁMKOVÁ ZdeňkaŽdírec nad Doubravou162Z4031.02:32:56+01:09:19Detail
399. MEISLOVÁ TerezaJablonec nad Nisou444Z2039.02:33:32+01:09:55Detail
400. URBAN VítRunning lions194M4083.02:33:33+01:09:56Detail
401. ZAJICKOVA BarboraPraha97Z2040.02:33:39+01:10:02Detail
402. VESELKA MichalJičín56M2049.02:33:48+01:10:11Detail
403. ŠIKLOVÁ EditaMalý Újezd167Z4032.02:33:54+01:10:17Detail
404. ŠUMA PetrPolepy338M4084.02:34:48+01:11:11Detail
405. VODVÁRKOVÁ EliškaBáječné ženy v běhu223Z5011.02:34:53+01:11:16Detail
406. TEMER MatúšKonvalinky401M4085.02:35:03+01:11:26Detail
407. PEŠKOVÁ AlenaHrubá Skála154Z5012.02:35:16+01:11:39Detail
408. PEŠKOVÁ DenisaHrubá Skála155Z2041.02:35:16+01:11:39Detail
409. KROFTA JiříLiga 100 Praha109M603.02:36:16+01:12:39Detail
410. MOTL MartinLoko Teplice361M4086.02:37:25+01:13:48Detail
411. TREŠLOVÁ HanaBaláž EXTREME-TEAM371Z2042.02:37:35+01:13:58Detail
412. ZDERADIČKOVÁ LenkaJablonecké mattonky319Z5013.02:37:38+01:14:01Detail
413. NOVÁK TomášLiveCross Neratovice337M4087.02:37:45+01:14:08Detail
414. KALUZSNÁ BlankaBěžecký klub Semily160Z3049.02:38:37+01:15:00Detail
415. TUŠER PavelTurnov210M30110.02:39:23+01:15:46Detail
416. ZVOLANKOVA TerezaPraha105Z2043.02:39:39+01:16:02Detail
417. DĚDEČKOVÁ Lucie81Z2044.02:39:46+01:16:09Detail
418. HLAVA MilanPraha 1245M604.02:40:10+01:16:33Detail
419. HOLÁ BarboraStod188Z2045.02:40:14+01:16:37Detail
420. VAŇKOVÁ NikolaÚstí nad Orlicí334Z2046.02:40:47+01:17:10Detail
421. DOMALÍPOVÁ EvaMladá Boleslav11Z3050.02:40:52+01:17:15Detail
422. LANGROVÁ SimonaÚstí nad Orlicí335Z3051.02:41:02+01:17:25Detail
423. BELL JasonPraque 6493M4088.02:42:45+01:19:08Detail
424. VÁŇOVÁ Eliška152Z2047.02:43:48+01:20:11Detail
425. HÁJEK PetrRadvánovice123M30111.02:43:49+01:20:12Detail
426. SKLENÁR LadislavLevínská Olešnice239M30112.02:44:17+01:20:40Detail
427. OULEHLOVÁ JanaNadace na ochranu zvířat217Z3052.02:44:41+01:21:04Detail
428. LIPIŃSKA KingaBydgoszcz34Z3053.02:44:42+01:21:05Detail
429. MOLDA MilanPraha204M2050.02:44:57+01:21:20Detail
430. BLUMENTRITOVA SimonaAdventní běhání191Z4033.02:45:18+01:21:41Detail
431. DĚDEČEK Jan79M2051.02:46:08+01:22:31Detail
432. MATOUŠOVÁ JitkaRun magazine team185Z4034.02:46:12+01:22:35Detail
433. VLADYKA JaromírStudio POLE Velké Popovice183M605.02:46:30+01:22:53Detail
434. STOCKNEROVÁ EliškaSokolov89Z2048.02:46:32+01:22:55Detail
435. ZACHOVA DagmarPraha135Z3054.02:46:40+01:23:03Detail
436. CHOVAŇÁK Petr339M5031.02:46:52+01:23:15Detail
437. WIESNER HAJNOVÁ KateřinaLiveCross Neratovice336Z3055.02:47:28+01:23:51Detail
438. ZDĚNKOVÁ Zuzana195Z3056.02:47:29+01:23:52Detail
439. LEXMANOVÁ MarcelaJablonecké mattonky436Z4035.02:48:05+01:24:28Detail
440. KOČÁRKOVÁ Anet506Z2049.02:48:35+01:24:58Detail
441. KOČÁRKOVÁ Petra505Z4036.02:48:35+01:24:58Detail
442. STEZKA Václav503M4089.02:48:38+01:25:01Detail
443. KORBELOVÁ Blanka253Z3057.02:48:49+01:25:12Detail
444. ZEMANOVÁ KateřinaJesenný318Z4037.02:50:48+01:27:11Detail
445. ZEMAN MartinJesenný474M4090.02:50:48+01:27:11Detail
446. LUKÁŠEK JiříPoděbrady61M30113.02:51:01+01:27:24Detail
447. KYSELOVÁ RomanaKněžmost433Z3058.02:51:01+01:27:24Detail
448. KOVÁŘOVÁ JitkaPraha Hostivař59Z5014.02:51:02+01:27:25Detail
449. HAVLÍNOVÁ JanaRun magazine team137Z3059.02:51:08+01:27:31Detail
450. TACHEZYOVA MichaelaKonvalinky402Z3060.02:52:38+01:29:01Detail
451. HÝŘ MarekLitoměřice232M2052.02:53:08+01:29:31Detail
452. ZUZÁNEK Jiří133M2053.02:54:07+01:30:30Detail
453. ŠVÁCHA LubošSokol Mšeno408M5032.02:54:08+01:30:31Detail
454. KUBIŠTOVÁ Lucie76Z2050.02:54:22+01:30:45Detail
455. ČECHOVÁ Karolína38Z2051.02:54:23+01:30:46Detail
456. LORINC MatúšSpišská Nová Ves147M2054.02:55:17+01:31:40Detail
457. ARDAMICOVÁ RadkaArdy Team487Z3061.02:56:13+01:32:36Detail
458. PEKÁRKOVÁ BlankaBáječné ženy v běhu101Z4038.02:56:31+01:32:54Detail
459. VARHANÍK JanUSK Praha495M2055.02:56:56+01:33:19Detail
460. BAKOVÁ MartinaHejnice395Z2052.02:56:59+01:33:22Detail
461. ČERNÁ Daniela46Z4039.02:57:25+01:33:48Detail
462. ŠANTROCHOVÁ MartinaHrubá Skála99Z3062.02:58:54+01:35:17Detail
463. VÁGNER DavidJarošov nad Nežárkou86M2056.03:00:13+01:36:36Detail
464. KOLOC PavelAC Total Zero41M5033.03:01:38+01:38:01Detail
465. BUGNOVÁ JanaHrubá Skála63Z4040.03:24:13+02:00:36Detail
466. BUGNO TomášHrubá Skála62M4091.03:24:14+02:00:37Detail
DNF ŠKVOR JosefPraha 46M60DNF Detail
DNF ŽMOLIL RichardBaVoKu Jičín139M40DNF Detail
DNF ŘÍPA VladimírPraha143M40DNF Detail
DNF HAKLOVA RenataMělník173Z40DNF Detail
DNF NOVOTNÁ GabrielaMělník177Z30DNF Detail
DNF CHOVANCOVÁ Veronika267Z20DNF Detail
DNF VESELKOVÁ Helena12Z20DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz