Oficiální Výsledková listina Hruboskalský půlmaraton
21. 4. 2018

21 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Maceček TomášBUFF#412#M201.01:23:37Detail
2. Groh RadoslavHUDY La Sportiva#426#M202.01:28:17+00:04:40Detail
3. Berka Martin#159#M301.01:28:40+00:05:03Detail
4. Matějů LubošSild team#350#M401.01:30:03+00:06:26Detail
5. Hron JanSu.Tri Prachatice#54#M302.01:30:52+00:07:15Detail
6. Zvěřina PetrOK Lokomotiva Pardubice#314#M303.01:31:09+00:07:32Detail
7. Marhoun PetrVSK MFF UK#396#M304.01:32:27+00:08:50Detail
8. Schorná PavlaMizuno team#257#Z301.01:32:37+00:09:00Detail
9. Kratochvíl MartinJSDH Vysoký Újezd#414#M203.01:32:46+00:09:09Detail
10. Antczak AdrianBogatyńskie Wodociągi#494#M402.01:34:18+00:10:41Detail
11. Brodský VladimírJičínští draci#398#M501.01:34:19+00:10:42Detail
12. Gregorová KamilaMizuno team/PSK Olymp Praha#377#Z302.01:34:41+00:11:04Detail
13. Lhota ZbyšekELEVEN RUN TEAM#209#M305.01:35:20+00:11:43Detail
14. Balcar MichalRunSport Team#475#M306.01:35:37+00:12:00Detail
15. Červenka Pavelmusher club Český ráj#455#M307.01:35:45+00:12:08Detail
16. Kazda OndřejSportcentrum Jičín#303#M308.01:36:56+00:13:19Detail
17. Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf#322#M403.01:37:30+00:13:53Detail
18. Novotná TerezaOK99 Hradec Králové#119#Z201.01:37:49+00:14:12Detail
19. Seidl Miroslav#264#M404.01:38:09+00:14:32Detail
20. Kovář MyroBT#388#M309.01:39:21+00:15:44Detail
21. Jirásek TomášRunning Stones Praha#466#M3010.01:39:50+00:16:13Detail
22. Vejnar Jiří#215#M3011.01:40:18+00:16:41Detail
23. Kubát LukášKubáti team#284#M204.01:40:31+00:16:54Detail
24. Šeba Jan#95#M205.01:42:06+00:18:29Detail
25. Kotyk Jan#292#M405.01:42:15+00:18:38Detail
26. Karabinoš Tomáš#158#M3012.01:42:18+00:18:41Detail
27. Novotný PavelBK Vysoká nad Labem#373#M3013.01:42:22+00:18:45Detail
28. Přech AlešHO Alpin 4#115#M3014.01:42:23+00:18:46Detail
29. Prager KarelTJ Sokol Sojovice#390#M206.01:42:30+00:18:53Detail
30. Malinský VáclavNalehko Liberec#142#M207.01:42:50+00:19:13Detail
31. Matrasová KateřinaSalming running team#476#Z303.01:42:55+00:19:18Detail
32. Vrba MartinRUN magazine team#18#M406.01:42:59+00:19:22Detail
33. Bartoš MichalHK ÁDR ROCK#222#M208.01:43:04+00:19:27Detail
34. Černý JaroslavTT3 Sport Česká Lípa#169#M3015.01:43:34+00:19:57Detail
35. Ewert AdamSzczecin#307#M209.01:43:39+00:20:02Detail
36. Wolf TomášLiberec 30#468#M3016.01:43:51+00:20:14Detail
37. Šlégl JanRumbo Team Liberec#132#M3017.01:43:51+00:20:14Detail
38. Loula Jan#246#M2010.01:44:03+00:20:26Detail
39. Novotný MilanOK99 Hradec Králové#117#M502.01:44:11+00:20:34Detail
40. Zikmund JanOrel Turnov#427#M407.01:44:17+00:20:40Detail
41. Knébl OndřejMalý Rohozec#110#M3018.01:44:27+00:20:50Detail
42. Lank Pavel#269#M2011.01:44:31+00:20:54Detail
43. Dušánek JanJEŠTĚD SKYRACE#488#M3019.01:44:57+00:21:20Detail
44. Skelton JamieAdidas runners#47#M3020.01:46:11+00:22:34Detail
45. Medlik JanNwow#23#M2012.01:46:41+00:23:04Detail
46. Erben Jan#397#M2013.01:46:54+00:23:17Detail
47. Horová PavlaOK Lokomotiva Pardubice#103#Z202.01:46:55+00:23:18Detail
48. Štencl Václav#479#M3021.01:47:00+00:23:23Detail
49. Léhar AdamROB Pardubice#410#M2014.01:47:17+00:23:40Detail
50. Soukup PetrSo Ráj Hrubá Skála#96#M503.01:47:28+00:23:51Detail
51. Musilová DášaJílové#416#Z304.01:47:30+00:23:53Detail
52. Němeček PavelPřepeře#357#M2015.01:47:43+00:24:06Detail
53. Muller JanTanvald#327#M3022.01:47:47+00:24:10Detail
54. Nevoral Jiřícyklogalik#349#M3023.01:47:48+00:24:11Detail
55. Zanozina EkaterinaKerteam#1#Z305.01:48:01+00:24:24Detail
56. Hrabě VojtěchPraha#288#M2016.01:48:37+00:25:00Detail
57. Zvěřinová MartinaOK Lokomotiva Pardubice#313#Z306.01:48:51+00:25:14Detail
58. Weilguny MiroslavARO Jbc#118#M2017.01:48:51+00:25:14Detail
59. Rádr Jan#7#M3024.01:49:01+00:25:24Detail
60. Čejková Magdalena#207#Z307.01:49:43+00:26:06Detail
61. Bittner MiroslavTTT#93#M408.01:49:51+00:26:14Detail
62. Letko Zbyněkrunning_sl0tr#439#M3025.01:50:24+00:26:47Detail
63. Pípal PetrKamenice nad Lipou#116#M3026.01:50:24+00:26:47Detail
64. Skalický JosefActivity Lanškroun / Žichlínek#67#M504.01:50:27+00:26:50Detail
65. Pelikan KarelTJ SOKOL PODLAZKY-DALOVICE#434#M3027.01:50:37+00:27:00Detail
66. Grusz FilipPodej mi pivo#480#M3028.01:50:41+00:27:04Detail
67. Nováková ZuzanaKubáti team#282#Z203.01:50:54+00:27:17Detail
68. Škrleta PavelTJ Nová Včelnice#72#M505.01:51:18+00:27:41Detail
69. Drapák BohuslavRovensko pod Troskami#382#M409.01:51:24+00:27:47Detail
70. Mezník VláďaOB_LBE#26#M506.01:51:26+00:27:49Detail
71. Matthews DougTerronska UTD#21#M507.01:51:35+00:27:58Detail
72. Gazda VítězslavDivišov#464#M4010.01:51:39+00:28:02Detail
73. Rubick JiříHluboká nad Vltavou#260#M4011.01:51:47+00:28:10Detail
74. Šimáček MartinPardubice#348#M2018.01:51:48+00:28:11Detail
75. Cincibus OndřejČáslav#459#M4012.01:51:49+00:28:12Detail
76. Phillips MonikaBěhat umí každý Davle#196#Z308.01:51:58+00:28:21Detail
77. Vojtěchovský Martin#389#M4013.01:52:05+00:28:28Detail
78. Paseka Štěpán#43#M2019.01:52:06+00:28:29Detail
79. Moravec Karel#273#M3029.01:52:08+00:28:31Detail
80. Spurný JurášMotoDesná#445#M2020.01:52:09+00:28:32Detail
81. Schejbal JanRunSport Team#451#M4014.01:52:11+00:28:34Detail
82. Podroužková Eva#64#Z309.01:52:19+00:28:42Detail
83. Hájek AdamOK Kamenice#30#M2021.01:52:19+00:28:42Detail
84. Kukač PetrHO V. N. O.#35#M508.01:52:25+00:28:48Detail
85. Radechovský JosefHO Bohnice#381#M3030.01:52:28+00:28:51Detail
86. Kubasch Tomáš#423#M3031.01:52:28+00:28:51Detail
87. Ullrich MartinMilovice#477#M3032.01:52:33+00:28:56Detail
88. Mařáček ZdeněkHradec Králové#432#M509.01:52:44+00:29:07Detail
89. Pekařová JanaTJ Turnov#364#Z204.01:52:47+00:29:10Detail
90. Koreček PetrJivany#293#M5010.01:52:52+00:29:15Detail
91. Novák JiříKubáti team#286#M4015.01:52:56+00:29:19Detail
92. Uzel MichalFitness Galaxie#486#M3033.01:53:02+00:29:25Detail
93. Tesař IvanPraha,LK Balvan#354#M4016.01:53:04+00:29:27Detail
94. Drobník MiroslavHonahor#383#M4017.01:53:10+00:29:33Detail
95. Léharová Alžběta#112#Z205.01:53:13+00:29:36Detail
96. Pulda ŠtěpánLiberec#299#M4018.01:53:17+00:29:40Detail
97. Urban LukášRungo.cz#145#M3034.01:53:17+00:29:40Detail
98. Kadečka PetrZaloňov#171#M3035.01:53:22+00:29:45Detail
99. Matas Radek#136#M3036.01:53:26+00:29:49Detail
100. Almasy Michael#19#M3037.01:53:52+00:30:15Detail
101. Boháček Milan#394#M4019.01:53:54+00:30:17Detail
102. Matoušková EvaLiberec#272#Z401.01:54:14+00:30:37Detail
103. Pitelová BarboraBáječné ženy v běhu#421#Z3010.01:54:15+00:30:38Detail
104. Matějka Ondřej#219#M3038.01:54:23+00:30:46Detail
105. Daďourková HelenaLiberec#298#Z402.01:54:25+00:30:48Detail
106. Ardamica DavidARDY TEAM#29#M4020.01:54:25+00:30:48Detail
107. Kolář David#385#M2022.01:54:57+00:31:20Detail
108. Dvořáková PetraAC Čáslav#400#Z3011.01:55:06+00:31:29Detail
109. Hurbánková RomanaKlecany#91#Z3012.01:55:07+00:31:30Detail
110. Vrba PetrJablonecké Mattonky#454#M4021.01:55:12+00:31:35Detail
111. Novotná MarkétaOK99 Hradec Králové#120#Z206.01:55:13+00:31:36Detail
112. Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav#353#M4022.01:55:13+00:31:36Detail
113. Med MichalMadafaka#42#M3039.01:55:33+00:31:56Detail
114. Veselý VladimírHasiči Nratovice#363#M4023.01:55:55+00:32:18Detail
115. Kulhavy Vaclav#237#M4024.01:55:59+00:32:22Detail
116. Král ZdeněkVelké Přílepy#141#M5011.01:56:10+00:32:33Detail
117. Srb JindřichNight Run Team#87#M3040.01:56:24+00:32:47Detail
118. Krecbach JakubHK ADRŠPACH - ADR ROCK#316#M2023.01:56:25+00:32:48Detail
119. Pilz PavelRádlo run#344#M4025.01:56:32+00:32:55Detail
120. Oulehla MichalBeroun#218#M3041.01:56:35+00:32:58Detail
121. Vašek LiborRelative Team#104#M4026.01:57:00+00:33:23Detail
122. Leták MartinLiberec#485#M3042.01:57:09+00:33:32Detail
123. Košina MartinTJ Jiskra Treboň#359#M2024.01:57:16+00:33:39Detail
124. Honzáková JiřinaBřevnov#55#Z501.01:57:22+00:33:45Detail
125. Šafránek RadekSněbín2001#482#M4027.01:57:31+00:33:54Detail
126. Kovář JanVyskeř#406#M3043.01:57:39+00:34:02Detail
127. Janoušek JiříHONAHOR Turnov#372#M4028.01:57:51+00:34:14Detail
128. Kubista JosefRunning lions#193#M3044.01:58:00+00:34:23Detail
129. Paděra MartinAlpin 4#355#M2025.01:58:04+00:34:27Detail
130. Dědek MiroslavC.C.Koupák#274#M4029.01:58:05+00:34:28Detail
131. Fogl MarekJablonská běžecká liga - Standa tým#280#M4030.01:58:11+00:34:34Detail
132. Hubená EliškaRokytnice v Orlických horách#220#Z3013.01:58:21+00:34:44Detail
133. Zlochová SimonaTC Dvořák#53#Z207.01:58:22+00:34:45Detail
134. Sicard Olivier#418#M3045.01:58:44+00:35:07Detail
135. Soukup LukášPraha 5 - Hlubočepy#369#M2026.01:58:52+00:35:15Detail
136. Valeš JiříHONAHOR#384#M4031.01:58:53+00:35:16Detail
137. Pešta LukášRadvánovice#291#M3046.01:58:56+00:35:19Detail
138. Žák Jiří#375#M4032.01:58:58+00:35:21Detail
139. Toman PeterHatatitla Bradlec#74#M4033.01:59:17+00:35:40Detail
140. Plaček TomášASK Děčín#417#M5012.01:59:20+00:35:43Detail
141. Edr PavelLedeč nad Sázavou#186#M4034.01:59:26+00:35:49Detail
142. Kreuzer JanChomutov#151#M3047.01:59:34+00:35:57Detail
143. Krýsová EliškaHavlíčkův Brod#90#Z208.01:59:43+00:36:06Detail
144. Huček Jakub#129#M3048.01:59:44+00:36:07Detail
145. Dědek MilanDědas team Turnov#301#M5013.01:59:54+00:36:17Detail
146. Smitko LubošBěžecký svaz republik#465#M3049.02:00:05+00:36:28Detail
147. Bała AnnaOlsztyn#308#Z209.02:00:13+00:36:36Detail
148. Vlček Jiří#190#M2027.02:00:22+00:36:45Detail
149. Kosinová KamilaTatran Jablonec#311#Z2010.02:00:31+00:36:54Detail
150. Hlaváčková HanaPardubice#321#Z403.02:00:36+00:36:59Detail
151. Moravcová HanaBob a Bobek#374#Z3014.02:00:36+00:36:59Detail
152. Čapek PetrBob a Bobek#370#M3050.02:00:37+00:37:00Detail
153. Hudec JanPraha#230#M3051.02:00:40+00:37:03Detail
154. Samšiňák PřemyslLiberec#84#M4035.02:00:42+00:37:05Detail
155. Ivančáková SabinaBK Kubánkov#212#Z3015.02:00:47+00:37:10Detail
156. Lněnička JakubROB Pardubice#345#M2028.02:00:52+00:37:15Detail
157. Věchet LadislavČeská Lípa#457#M4036.02:00:55+00:37:18Detail
158. Karásek JiříKartouzy#271#M4037.02:01:07+00:37:30Detail
159. Říha Radek#77#M2029.02:01:10+00:37:33Detail
160. Volejník MartinDubá#111#M4038.02:01:13+00:37:36Detail
161. Malir RichardPraha#3#M4039.02:01:16+00:37:39Detail
162. Oriabinec Milan#496#M3052.02:01:25+00:37:48Detail
163. Jirásková Lucie#473#Z2011.02:01:32+00:37:55Detail
164. Uhlík Romansrtg kolín#458#M3053.02:01:32+00:37:55Detail
165. Fellner MartinFenix Ski Team Jeseník#391#M5014.02:01:34+00:37:57Detail
166. Kubát TomášKubáti team#285#M2030.02:01:36+00:37:59Detail
167. Weidlich TomášUSK Pardubice#265#M4040.02:01:48+00:38:11Detail
168. Synek JiříUranové doly Hamr 1972#379#M4041.02:02:05+00:38:28Detail
169. Jakoubek BohumilPraha#37#M4042.02:02:14+00:38:37Detail
170. Laža OndřejJičín#333#M3054.02:02:19+00:38:42Detail
171. Čermák PavelJilemnice#161#M5015.02:02:19+00:38:42Detail
172. Votava ZdeněkOlomouc#48#M3055.02:02:21+00:38:44Detail
173. Kubátová DanaKubáti team#283#Z502.02:02:28+00:38:51Detail
174. Kynych RadekBradlec#415#M3056.02:02:56+00:39:19Detail
175. Šolcová RomanaVentilek - Opatovice n/L#346#Z3016.02:03:09+00:39:32Detail
176. Karásek ZbyněkJablonec nad Nisou#251#M3057.02:03:12+00:39:35Detail
177. Kozelka Pavel#241#M3058.02:03:27+00:39:50Detail
178. Čermák TomášProstřední Lánov#238#M4043.02:03:32+00:39:55Detail
179. Kreuter MichalFreaky No Power#411#M4044.02:03:36+00:39:59Detail
180. Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí#342#M4045.02:03:56+00:40:19Detail
181. Hozdová PavlaHodkovice nad Mohelkou#407#Z3017.02:03:59+00:40:22Detail
182. Antoš JanPraha#268#M4046.02:04:02+00:40:25Detail
183. Valenta JanKlánovické větry#17#M5016.02:04:04+00:40:27Detail
184. Stych Jan#249#M2031.02:04:05+00:40:28Detail
185. Remešová KristýnaPraha#469#Z3018.02:04:05+00:40:28Detail
186. Nastoupil Zdeňěk#387#M3059.02:04:15+00:40:38Detail
187. Koťátková Věra#500#Z404.02:04:15+00:40:38Detail
188. Macek MartinSK Finisher#150#M5017.02:04:16+00:40:39Detail
189. Lančarič PetrPraha 7#463#M4047.02:04:37+00:41:00Detail
190. Kubeček JáchymHK Pardubice#259#M4048.02:04:41+00:41:04Detail
191. Páralová MarkétaPRAHA 5#8#Z405.02:04:48+00:41:11Detail
192. Nádherová MichaelaDesign4Garden#352#Z3019.02:04:58+00:41:21Detail
193. Opacki MatějTeplice#324#M2032.02:05:02+00:41:25Detail
194. Pavlica MarekPraha#4#M3060.02:05:08+00:41:31Detail
195. Černý AndrejMimoň#365#M3061.02:05:31+00:41:54Detail
196. Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí#341#Z406.02:05:32+00:41:55Detail
197. Pončová EvaRunSport Team#254#Z407.02:05:35+00:41:58Detail
198. Kašpar OldaKasparolli#247#M3062.02:05:58+00:42:21Detail
199. Rittich JanTravčice#347#M4049.02:06:04+00:42:27Detail
200. Veselý TomášRozběháme Prahu#172#M3063.02:06:08+00:42:31Detail
201. Šrámová AlenaKřivoklát#113#Z3020.02:06:15+00:42:38Detail
202. Stehlík OndřejLiberec#250#M3064.02:06:20+00:42:43Detail
203. Smítková KarolínaChomutov#231#Z2012.02:06:20+00:42:43Detail
204. Frič IvoNeratovice#368#M5018.02:06:23+00:42:46Detail
205. Ruttkay LiborKonvalinky#403#M4050.02:06:24+00:42:47Detail
206. Ducháčková Kateřina#358#Z2013.02:06:36+00:42:59Detail
207. Nahodil JiříPraha#192#M3065.02:06:39+00:43:02Detail
208. Steiner MichalKostecké panství#248#M4051.02:06:45+00:43:08Detail
209. Sokol LukasPraha#449#M2033.02:06:45+00:43:08Detail
210. Pitthard ZdeněkSTPA CZ#102#M5019.02:06:47+00:43:10Detail
211. Ardamica DavidARDY-TEAM#32#M2034.02:06:49+00:43:12Detail
212. Fryčová LenkaPsáry#15#Z408.02:07:00+00:43:23Detail
213. Lábek TomášTurnov#296#M2035.02:07:06+00:43:29Detail
214. Horyna DanielOpolany#57#M4052.02:07:19+00:43:42Detail
215. Zeman AlešSSC Železný Brod#443#M3066.02:07:26+00:43:49Detail
216. Pondělíček PetrJablonská běžecká liga - Standa tým, Jablonné...#281#M4053.02:07:32+00:43:55Detail
217. Vlček TomášLamy z Bolky#206#M3067.02:07:35+00:43:58Detail
218. Suk Štěpán#189#M3068.02:07:44+00:44:07Detail
219. Pavel JiříSovětice#456#M4054.02:07:44+00:44:07Detail
220. Redli DavidPraha#214#M2036.02:08:24+00:44:47Detail
221. Vodička VítProsecké běhny#200#M2037.02:08:33+00:44:56Detail
222. Matlocha MartinPraha#211#M4055.02:08:39+00:45:02Detail
223. Pasquier GuillaumeDoubek#429#M4056.02:08:41+00:45:04Detail
224. Křivka MartinLišov#440#M3069.02:08:47+00:45:10Detail
225. Rygál LiborSK MAXTRI Liberec#478#M5020.02:08:53+00:45:16Detail
226. Václavíková HanaKonverzační výběh na Klíč#297#Z503.02:08:57+00:45:20Detail
227. Hon FrantisekNasedlovice#181#M3070.02:09:00+00:45:23Detail
228. Šmíd MartinApollo#73#M4057.02:09:08+00:45:31Detail
229. Šebesta JanÚstí nad Labem#236#M4058.02:09:10+00:45:33Detail
230. David LubosSTRG Kolín#332#M3071.02:09:12+00:45:35Detail
231. Klusák LukášLu & Lu#127#M3072.02:09:17+00:45:40Detail
232. Strejcovská Karolína#153#Z2014.02:09:17+00:45:40Detail
233. Krejčí LukášJanov nad Nisou#317#M3073.02:09:34+00:45:57Detail
234. Svobodová BarboraJanov nad Nisou#315#Z2015.02:09:35+00:45:58Detail
235. Vecka MichalBáječné ženy v běhu#380#M3074.02:09:57+00:46:20Detail
236. Fraňková AlexandraHoroguru#208#Z2016.02:10:11+00:46:34Detail
237. Döring Katarzyna#501#Z3021.02:10:30+00:46:53Detail
238. Kasa Martin#472#M3075.02:10:44+00:47:07Detail
239. Pešek Adam#331#M2038.02:10:49+00:47:12Detail
240. Věchtová KamilaAC Čáslav#276#Z409.02:10:50+00:47:13Detail
241. Rozsívalová MarkétaMilovičtí běžci#156#Z4010.02:10:54+00:47:17Detail
242. Zapletal PetrPraha#489#M4059.02:10:54+00:47:17Detail
243. Kaděrová PetraBeroun#148#Z4011.02:10:56+00:47:19Detail
244. Černohous PavelJablonné nad Orlicí#278#M3076.02:11:03+00:47:26Detail
245. Würz JiříLokomotiva Teplice orientační běh#22#M5021.02:11:06+00:47:29Detail
246. Růžičková EvaPředboj#221#Z4012.02:11:09+00:47:32Detail
247. Kudrová NellyPraha#409#Z3022.02:11:27+00:47:50Detail
248. Janků PetrTJ LIGA 100 OLOMOUC#258#M4060.02:11:36+00:47:59Detail
249. Janku OndrejOlomouc#266#M4061.02:11:36+00:47:59Detail
250. Pavlíková MarkétaOK Chrastava#277#Z2017.02:11:42+00:48:05Detail
251. Plicka JanChomutov#378#M3077.02:11:47+00:48:10Detail
252. Bilíková Barbora#243#Z2018.02:11:47+00:48:10Detail
253. Černá Gabriela#242#Z2019.02:11:47+00:48:10Detail
254. Jakubů KláraTurnov#498#Z3023.02:11:52+00:48:15Detail
255. Sečkár AloisSvobodní Praha 4#367#M3078.02:11:56+00:48:19Detail
256. Dlabolová KateřinaSvijanský Újezd#450#Z3024.02:12:00+00:48:23Detail
257. Tomíšek MichalMladá Boleslav#261#M4062.02:12:02+00:48:25Detail
258. Fritz RobertTerronska United#499#M5022.02:12:04+00:48:27Detail
259. Tručková Lenka#2#Z3025.02:12:04+00:48:27Detail
260. Bartošová AndreaPraha#262#Z3026.02:12:15+00:48:38Detail
261. Čábelová LenkaPraha#428#Z4013.02:12:19+00:48:42Detail
262. Pearce IvaBubovice#197#Z3027.02:12:22+00:48:45Detail
263. Kettnerová DanaOK Kamenice#28#Z2020.02:12:25+00:48:48Detail
264. Laryšová RadkaNeratovice#393#Z4014.02:12:34+00:48:57Detail
265. Wiesner RichardLiveCross Neratovice#467#M3079.02:12:34+00:48:57Detail
266. Korbel DanielHO Škrovád#420#M4063.02:12:37+00:49:00Detail
267. Souček DominikPraha#98#M2039.02:12:48+00:49:11Detail
268. Dědek KryštofA.C.Podskala#275#M2040.02:13:14+00:49:37Detail
269. Ševčík DavidVltava Fund Craft Team#25#M4064.02:13:18+00:49:41Detail
270. Kudrnáčová Aneta#213#Z2021.02:13:23+00:49:46Detail
271. Ondruchová AdélaTurnov#300#Z2022.02:13:28+00:49:51Detail
272. Malý Martin#69#M3080.02:13:33+00:49:56Detail
273. Mareš Jaromír#244#M4065.02:13:35+00:49:58Detail
274. Tichá Jana#419#Z3028.02:13:41+00:50:04Detail
275. Kašpárek Radim#492#M3081.02:13:51+00:50:14Detail
276. Kopecká PavlaKladno#114#Z3029.02:13:56+00:50:19Detail
277. Špínová Monika#82#Z4015.02:14:08+00:50:31Detail
278. Doleček DaliborRožnov pod Radhoštěm#126#M3082.02:14:18+00:50:41Detail
279. Patočková TerezaCheb#438#Z4016.02:14:24+00:50:47Detail
280. Valtrová KateřinaPraha#65#Z3030.02:14:24+00:50:47Detail
281. Erben Filip#431#M2041.02:14:25+00:50:48Detail
282. Komárková TerezaNová Paka#430#Z2023.02:14:25+00:50:48Detail
283. Kulhánek MiroslavPraha#5#M3083.02:14:27+00:50:50Detail
284. Andrade TelmoTerronská UTD#80#M4066.02:14:41+00:51:04Detail
285. Petřík VáclavSudetenland#437#M3084.02:14:44+00:51:07Detail
286. Bláha Ivopivní stíhačka Malý Rohozec#304#M3085.02:14:55+00:51:18Detail
287. Kadrmanová Lenka#399#Z504.02:14:58+00:51:21Detail
288. Kubrt PetrČeská Třebová#302#M3086.02:14:59+00:51:22Detail
289. Kašpar JanHoromerice#490#M3087.02:14:59+00:51:22Detail
290. Procházková KateřinaEPO#320#Z2024.02:15:12+00:51:35Detail
291. Horáček OndřejSona Sól Praha#9#M3088.02:15:13+00:51:36Detail
292. Pišvejc LukášMariánské Lázně#106#M3089.02:15:14+00:51:37Detail
293. Mašín PetrPraha9 Czech Republic#360#M3090.02:15:27+00:51:50Detail
294. Lukeš MartinELEVEN RUN TEAM#227#M5023.02:15:35+00:51:58Detail
295. Homolka MarekLiberec 14#470#M3091.02:16:17+00:52:40Detail
296. Grunt LiborOlomouc#441#M4067.02:16:19+00:52:42Detail
297. Jaroš JosefVrchlabí#170#M3092.02:16:29+00:52:52Detail
298. Vaňková AnnaRungo pro ženy#121#Z4017.02:16:36+00:52:59Detail
299. Asník TomášTTE Runners#326#M3093.02:16:41+00:53:04Detail
300. Machová IvanaKlatovy#255#Z4018.02:16:47+00:53:10Detail
301. Renský Michalrun4run#442#M3094.02:16:55+00:53:18Detail
302. Sojka LukášAlbrechtice nad Orlicí#168#M3095.02:17:03+00:53:26Detail
303. Mudra KarelFrýdlant#163#M4068.02:17:16+00:53:39Detail
304. Tomová Jarmila#392#Z3031.02:17:27+00:53:50Detail
305. Sedláčková MartinaMilovičtí běžci#233#Z3032.02:17:38+00:54:01Detail
306. Markvart JanZEWL#356#M3096.02:17:44+00:54:07Detail
307. Slavíková MartinaLiberec#16#Z505.02:18:27+00:54:50Detail
308. Šimková AlenaVšechlapy#58#Z3033.02:18:33+00:54:56Detail
309. Kotrbancová Michaelaswsl Lucany#108#Z3034.02:18:39+00:55:02Detail
310. Vilém StanislavLiberec#75#M4069.02:18:55+00:55:18Detail
311. Janegová HelenaJablonecké Mattonky#376#Z506.02:19:04+00:55:27Detail
312. Bárta JiříPraha 6#351#M5024.02:19:19+00:55:42Detail
313. Vorlíčková JanaKarlovy Vary#366#Z2025.02:19:23+00:55:46Detail
314. Kučera VáclavChomutov#83#M3097.02:19:29+00:55:52Detail
315. Svoboda DanielHo Namche#290#M2042.02:19:37+00:56:00Detail
316. Líška MichalKošice#205#M2043.02:19:38+00:56:01Detail
317. Fidler JanVšetaty#178#M4070.02:19:41+00:56:04Detail
318. Martišová Petra#245#Z2026.02:19:56+00:56:19Detail
319. Kučerová VeronikaPraha#330#Z2027.02:19:56+00:56:19Detail
320. Moravcová PetraRoudnice nad Labem#124#Z4019.02:20:06+00:56:29Detail
321. Knýřová JitkaSK MAXTRI LIBEREC#491#Z507.02:20:10+00:56:33Detail
322. Kocian DavidPraha 6#240#M4071.02:20:15+00:56:38Detail
323. Grygorov KostiantynPraha#309#M3098.02:20:27+00:56:50Detail
324. Bittnerová ZuzanaTJ Liga 100 Praha#122#Z3035.02:20:29+00:56:52Detail
325. Kolesar Michal#362#M3099.02:20:44+00:57:07Detail
326. Lachmann Matěj#85#M4072.02:20:45+00:57:08Detail
327. Románková KristinaZlín#460#Z3036.02:20:45+00:57:08Detail
328. Pekařová MichaelaTurnov#312#Z3037.02:21:00+00:57:23Detail
329. Zeman JakubJesenný#310#M2044.02:21:00+00:57:23Detail
330. Urbanová Marcela#256#Z3038.02:21:01+00:57:24Detail
331. Thoř LuděkTurnov#198#M30100.02:21:02+00:57:25Detail
332. Kollertová EvaJezdecká stáj Luisa#452#Z3039.02:21:16+00:57:39Detail
333. Kára VladimírAC-Patřín#10#M5025.02:21:16+00:57:39Detail
334. Matúšková NatáliaKonvalinky#404#Z4020.02:21:27+00:57:50Detail
335. Pilzová MirkaIThinkBeer#78#Z4021.02:21:38+00:58:01Detail
336. Vondrová Michaela#149#Z3040.02:21:50+00:58:13Detail
337. Svoboda PetrSova Sovolusky#461#M4073.02:21:51+00:58:14Detail
338. Zelenka PetrPraha#60#M30101.02:22:15+00:58:38Detail
339. Němečková EliškaGlede team#424#Z2028.02:22:26+00:58:49Detail
340. Brabcová RadmilaPraha#234#Z4022.02:22:28+00:58:51Detail
341. Opacká TerezaTeplice#323#Z2029.02:22:45+00:59:08Detail
342. Renská LenkaHvězda Pardubice#446#Z3041.02:24:07+01:00:30Detail
343. Pashkova Veronika#49#Z3042.02:24:36+01:00:59Detail
344. Cetlová KateřinaBrno#462#Z508.02:24:55+01:01:18Detail
345. Morav PavelZlej sen#179#M4074.02:25:01+01:01:24Detail
346. Jindřich JosefZlej sen#180#M4075.02:25:02+01:01:25Detail
347. Koubík KamilPraha#448#M2045.02:25:04+01:01:27Detail
348. Pavlíčková ŠárkaKralupy nad Vltavou#447#Z2030.02:25:04+01:01:27Detail
349. Hniličková IvetaKlášterec nad Ohří#263#Z3043.02:25:10+01:01:33Detail
350. Novosvětský Pavel#130#M30102.02:25:23+01:01:46Detail
351. Tobišková VeronikaJumping a Tabata Lučany nad Nisou#471#Z3044.02:25:26+01:01:49Detail
352. Beneš Lukáš#13#M2046.02:25:28+01:01:51Detail
353. Lžíčař MartinKOB Dobruška#52#M30103.02:25:51+01:02:14Detail
354. Smolík MilošNové Jirny#144#M4076.02:25:55+01:02:18Detail
355. Macák JiříHradec Králové#497#M30104.02:25:55+01:02:18Detail
356. Klíma JanHonza běží#294#M30105.02:26:18+01:02:41Detail
357. Havlíček JaroslavMírová pod Kozákovem#68#M4077.02:26:22+01:02:45Detail
358. Kinštová Marta#252#Z4023.02:27:13+01:03:36Detail
359. Sazonova Anna#24#Z3045.02:27:14+01:03:37Detail
360. Chochola PetrPraha 4#184#M30106.02:27:18+01:03:41Detail
361. Stezková Jana#504#Z509.02:27:31+01:03:54Detail
362. Cerman Radek#279#M30107.02:27:31+01:03:54Detail
363. Mešo JanaUSK Provod Usti nad Labem#51#Z4024.02:27:36+01:03:59Detail
364. Fiklíková PetraUSK PROVOD Ústí nad Labem#50#Z4025.02:27:36+01:03:59Detail
365. Hošková Annette#295#Z2031.02:27:43+01:04:06Detail
366. Šálek MarekPraha#453#M5026.02:27:45+01:04:08Detail
367. Babik DominikSpišská Nová Ves#146#M2047.02:27:47+01:04:10Detail
368. Kašpárková Marcela#507#Z2032.02:28:01+01:04:24Detail
369. Mikysková TerezaJablonská běžecká liga - Standa tým#306#Z2033.02:28:06+01:04:29Detail
370. Mikyska MichalJablonská běžecká liga - Standa tým#305#M4078.02:28:07+01:04:30Detail
371. Ozaniak LukášKonvalinky#405#M2048.02:28:30+01:04:53Detail
372. Faltysová SimonaMilovice#226#Z4026.02:28:37+01:05:00Detail
373. Kozák PavelJinolice#164#M4079.02:28:49+01:05:12Detail
374. Kotrošová VěraJinolice#131#Z4027.02:28:49+01:05:12Detail
375. Habart PetrKraslice#202#M5027.02:29:04+01:05:27Detail
376. Cernakova LenkaPraha#36#Z2034.02:29:11+01:05:34Detail
377. Soudný VojtěchPraha#329#M30108.02:29:11+01:05:34Detail
378. Egreši StanislavLitoměřice#228#M5028.02:29:18+01:05:41Detail
379. Vodvárka PetrBáječné ženy v běhu#224#M601.02:29:27+01:05:50Detail
380. Bartáková MarkétaŽdírec nad Doubravou#166#Z3046.02:29:58+01:06:21Detail
381. Ksiazczak Eva#502#Z5010.02:30:01+01:06:24Detail
382. Šantinová GabrielaSvijany#325#Z2035.02:30:02+01:06:25Detail
383. Louda DavidSKOKOVY#481#M30109.02:30:02+01:06:25Detail
384. Rychlá LindaJoudrs Praha#66#Z4028.02:30:13+01:06:36Detail
385. Kavulová IvaPraha#413#Z3047.02:30:15+01:06:38Detail
386. Čihák TomášDobříš#435#M4080.02:30:38+01:07:01Detail
387. Kaněvová EvaPraha 4#39#Z4029.02:30:41+01:07:04Detail
388. Rejman JosefOK Jiskra Nový Bor#225#M4081.02:31:06+01:07:29Detail
389. Sova JanMP Praha#33#M5029.02:31:30+01:07:53Detail
390. Šesták JindřichASP#340#M602.02:31:42+01:08:05Detail
391. Hrstková HelenaPraha#425#Z2036.02:32:01+01:08:24Detail
392. Kupecký JosefPoděbrady#174#M5030.02:32:14+01:08:37Detail
393. Mosiurczáková JanaJablonecké Mattonky#176#Z4030.02:32:26+01:08:49Detail
394. Elisová Anna#216#Z2037.02:32:26+01:08:49Detail
395. Tribučková VeronikaJablonecké Mattonky#175#Z3048.02:32:27+01:08:50Detail
396. Filip PetrFrýdlant#229#M4082.02:32:30+01:08:53Detail
397. Hladíková BarboraProsecké běhny#201#Z2038.02:32:53+01:09:16Detail
398. Šrámková ZdeňkaŽdírec nad Doubravou#162#Z4031.02:32:56+01:09:19Detail
399. Meislová TerezaJablonec nad Nisou#444#Z2039.02:33:32+01:09:55Detail
400. Urban VítRunning lions#194#M4083.02:33:33+01:09:56Detail
401. Zajickova BarboraPraha#97#Z2040.02:33:39+01:10:02Detail
402. Veselka MichalJičín#56#M2049.02:33:48+01:10:11Detail
403. Šiklová EditaMalý Újezd#167#Z4032.02:33:54+01:10:17Detail
404. Šuma PetrPolepy#338#M4084.02:34:48+01:11:11Detail
405. Vodvárková EliškaBáječné ženy v běhu#223#Z5011.02:34:53+01:11:16Detail
406. Temer MatúšKonvalinky#401#M4085.02:35:03+01:11:26Detail
407. Pešková AlenaHrubá Skála#154#Z5012.02:35:16+01:11:39Detail
408. Pešková DenisaHrubá Skála#155#Z2041.02:35:16+01:11:39Detail
409. Krofta JiříLiga 100 Praha#109#M603.02:36:16+01:12:39Detail
410. Motl MartinLoko Teplice#361#M4086.02:37:25+01:13:48Detail
411. Trešlová HanaBaláž EXTREME-TEAM#371#Z2042.02:37:35+01:13:58Detail
412. Zderadičková LenkaJablonecké mattonky#319#Z5013.02:37:38+01:14:01Detail
413. Novák TomášLiveCross Neratovice#337#M4087.02:37:45+01:14:08Detail
414. Kaluzsná BlankaBěžecký klub Semily#160#Z3049.02:38:37+01:15:00Detail
415. Tušer PavelTurnov#210#M30110.02:39:23+01:15:46Detail
416. Zvolankova TerezaPraha#105#Z2043.02:39:39+01:16:02Detail
417. Dědečková Lucie#81#Z2044.02:39:46+01:16:09Detail
418. Hlava MilanPraha 12#45#M604.02:40:10+01:16:33Detail
419. Holá BarboraStod#188#Z2045.02:40:14+01:16:37Detail
420. Vaňková NikolaÚstí nad Orlicí#334#Z2046.02:40:47+01:17:10Detail
421. Domalípová EvaMladá Boleslav#11#Z3050.02:40:52+01:17:15Detail
422. Langrová SimonaÚstí nad Orlicí#335#Z3051.02:41:02+01:17:25Detail
423. Bell JasonPraque 6#493#M4088.02:42:45+01:19:08Detail
424. Váňová Eliška#152#Z2047.02:43:48+01:20:11Detail
425. Hájek PetrRadvánovice#123#M30111.02:43:49+01:20:12Detail
426. Sklenár LadislavLevínská Olešnice#239#M30112.02:44:17+01:20:40Detail
427. Oulehlová JanaNadace na ochranu zvířat#217#Z3052.02:44:41+01:21:04Detail
428. Lipińska KingaBydgoszcz#34#Z3053.02:44:42+01:21:05Detail
429. Molda MilanPraha#204#M2050.02:44:57+01:21:20Detail
430. Blumentritova SimonaAdventní běhání#191#Z4033.02:45:18+01:21:41Detail
431. Dědeček Jan#79#M2051.02:46:08+01:22:31Detail
432. Matoušová JitkaRun magazine team#185#Z4034.02:46:12+01:22:35Detail
433. Vladyka JaromírStudio POLE Velké Popovice#183#M605.02:46:30+01:22:53Detail
434. Stocknerová EliškaSokolov#89#Z2048.02:46:32+01:22:55Detail
435. Zachova DagmarPraha#135#Z3054.02:46:40+01:23:03Detail
436. Chovaňák Petr#339#M5031.02:46:52+01:23:15Detail
437. Wiesner Hajnová KateřinaLiveCross Neratovice#336#Z3055.02:47:28+01:23:51Detail
438. Zděnková Zuzana#195#Z3056.02:47:29+01:23:52Detail
439. Lexmanová MarcelaJablonecké mattonky#436#Z4035.02:48:05+01:24:28Detail
440. Kočárková Anet#506#Z2049.02:48:35+01:24:58Detail
441. Kočárková Petra#505#Z4036.02:48:35+01:24:58Detail
442. Stezka Václav#503#M4089.02:48:38+01:25:01Detail
443. Korbelová Blanka#253#Z3057.02:48:49+01:25:12Detail
444. Zemanová KateřinaJesenný#318#Z4037.02:50:48+01:27:11Detail
445. Zeman MartinJesenný#474#M4090.02:50:48+01:27:11Detail
446. Lukášek JiříPoděbrady#61#M30113.02:51:01+01:27:24Detail
447. Kyselová RomanaKněžmost#433#Z3058.02:51:01+01:27:24Detail
448. Kovářová JitkaPraha Hostivař#59#Z5014.02:51:02+01:27:25Detail
449. Havlínová JanaRun magazine team#137#Z3059.02:51:08+01:27:31Detail
450. Tachezyova MichaelaKonvalinky#402#Z3060.02:52:38+01:29:01Detail
451. Hýř MarekLitoměřice#232#M2052.02:53:08+01:29:31Detail
452. Zuzánek Jiří#133#M2053.02:54:07+01:30:30Detail
453. Švácha LubošSokol Mšeno#408#M5032.02:54:08+01:30:31Detail
454. Kubištová Lucie#76#Z2050.02:54:22+01:30:45Detail
455. Čechová Karolína#38#Z2051.02:54:23+01:30:46Detail
456. Lorinc MatúšSpišská Nová Ves#147#M2054.02:55:17+01:31:40Detail
457. Ardamicová RadkaArdy Team#487#Z3061.02:56:13+01:32:36Detail
458. Pekárková BlankaBáječné ženy v běhu#101#Z4038.02:56:31+01:32:54Detail
459. Varhaník JanUSK Praha#495#M2055.02:56:56+01:33:19Detail
460. Baková MartinaHejnice#395#Z2052.02:56:59+01:33:22Detail
461. Černá Daniela#46#Z4039.02:57:25+01:33:48Detail
462. Šantrochová MartinaHrubá Skála#99#Z3062.02:58:54+01:35:17Detail
463. Vágner DavidJarošov nad Nežárkou#86#M2056.03:00:13+01:36:36Detail
464. Koloc PavelAC Total Zero#41#M5033.03:01:38+01:38:01Detail
465. Bugnová JanaHrubá Skála#63#Z4040.03:24:13+02:00:36Detail
466. Bugno TomášHrubá Skála#62#M4091.03:24:14+02:00:37Detail
DNF Škvor JosefPraha 4#6#M60DNF Detail
DNF Žmolil RichardBaVoKu Jičín#139#M40DNF Detail
DNF Řípa VladimírPraha#143#M40DNF Detail
DNF Haklova RenataMělník#173#Z40DNF Detail
DNF Novotná GabrielaMělník#177#Z30DNF Detail
DNF Chovancová Veronika#267#Z20DNF Detail
DNF Veselková Helena#12#Z20DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz