Oficiální Výsledková listina Hruboskalský půlmaraton
21. 4. 2018

21 km Kategorie M30

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Berka Martin#159#01:28:40Detail
2. Hron JanSu.Tri Prachatice#54#01:30:52+00:02:12Detail
3. Zvěřina PetrOK Lokomotiva Pardubice#314#01:31:09+00:02:29Detail
4. Marhoun PetrVSK MFF UK#396#01:32:27+00:03:47Detail
5. Lhota ZbyšekELEVEN RUN TEAM#209#01:35:20+00:06:40Detail
6. Balcar MichalRunSport Team#475#01:35:37+00:06:57Detail
7. Červenka Pavelmusher club Český ráj#455#01:35:45+00:07:05Detail
8. Kazda OndřejSportcentrum Jičín#303#01:36:56+00:08:16Detail
9. Kovář MyroBT#388#01:39:21+00:10:41Detail
10. Jirásek TomášRunning Stones Praha#466#01:39:50+00:11:10Detail
11. Vejnar Jiří#215#01:40:18+00:11:38Detail
12. Karabinoš Tomáš#158#01:42:18+00:13:38Detail
13. Novotný PavelBK Vysoká nad Labem#373#01:42:22+00:13:42Detail
14. Přech AlešHO Alpin 4#115#01:42:23+00:13:43Detail
15. Černý JaroslavTT3 Sport Česká Lípa#169#01:43:34+00:14:54Detail
16. Wolf TomášLiberec 30#468#01:43:51+00:15:11Detail
17. Šlégl JanRumbo Team Liberec#132#01:43:51+00:15:11Detail
18. Knébl OndřejMalý Rohozec#110#01:44:27+00:15:47Detail
19. Dušánek JanJEŠTĚD SKYRACE#488#01:44:57+00:16:17Detail
20. Skelton JamieAdidas runners#47#01:46:11+00:17:31Detail
21. Štencl Václav#479#01:47:00+00:18:20Detail
22. Muller JanTanvald#327#01:47:47+00:19:07Detail
23. Nevoral Jiřícyklogalik#349#01:47:48+00:19:08Detail
24. Rádr Jan#7#01:49:01+00:20:21Detail
25. Letko Zbyněkrunning_sl0tr#439#01:50:24+00:21:44Detail
26. Pípal PetrKamenice nad Lipou#116#01:50:24+00:21:44Detail
27. Pelikan KarelTJ SOKOL PODLAZKY-DALOVICE#434#01:50:37+00:21:57Detail
28. Grusz FilipPodej mi pivo#480#01:50:41+00:22:01Detail
29. Moravec Karel#273#01:52:08+00:23:28Detail
30. Radechovský JosefHO Bohnice#381#01:52:28+00:23:48Detail
31. Kubasch Tomáš#423#01:52:28+00:23:48Detail
32. Ullrich MartinMilovice#477#01:52:33+00:23:53Detail
33. Uzel MichalFitness Galaxie#486#01:53:02+00:24:22Detail
34. Urban LukášRungo.cz#145#01:53:17+00:24:37Detail
35. Kadečka PetrZaloňov#171#01:53:22+00:24:42Detail
36. Matas Radek#136#01:53:26+00:24:46Detail
37. Almasy Michael#19#01:53:52+00:25:12Detail
38. Matějka Ondřej#219#01:54:23+00:25:43Detail
39. Med MichalMadafaka#42#01:55:33+00:26:53Detail
40. Srb JindřichNight Run Team#87#01:56:24+00:27:44Detail
41. Oulehla MichalBeroun#218#01:56:35+00:27:55Detail
42. Leták MartinLiberec#485#01:57:09+00:28:29Detail
43. Kovář JanVyskeř#406#01:57:39+00:28:59Detail
44. Kubista JosefRunning lions#193#01:58:00+00:29:20Detail
45. Sicard Olivier#418#01:58:44+00:30:04Detail
46. Pešta LukášRadvánovice#291#01:58:56+00:30:16Detail
47. Kreuzer JanChomutov#151#01:59:34+00:30:54Detail
48. Huček Jakub#129#01:59:44+00:31:04Detail
49. Smitko LubošBěžecký svaz republik#465#02:00:05+00:31:25Detail
50. Čapek PetrBob a Bobek#370#02:00:37+00:31:57Detail
51. Hudec JanPraha#230#02:00:40+00:32:00Detail
52. Oriabinec Milan#496#02:01:25+00:32:45Detail
53. Uhlík Romansrtg kolín#458#02:01:32+00:32:52Detail
54. Laža OndřejJičín#333#02:02:19+00:33:39Detail
55. Votava ZdeněkOlomouc#48#02:02:21+00:33:41Detail
56. Kynych RadekBradlec#415#02:02:56+00:34:16Detail
57. Karásek ZbyněkJablonec nad Nisou#251#02:03:12+00:34:32Detail
58. Kozelka Pavel#241#02:03:27+00:34:47Detail
59. Nastoupil Zdeňěk#387#02:04:15+00:35:35Detail
60. Pavlica MarekPraha#4#02:05:08+00:36:28Detail
61. Černý AndrejMimoň#365#02:05:31+00:36:51Detail
62. Kašpar OldaKasparolli#247#02:05:58+00:37:18Detail
63. Veselý TomášRozběháme Prahu#172#02:06:08+00:37:28Detail
64. Stehlík OndřejLiberec#250#02:06:20+00:37:40Detail
65. Nahodil JiříPraha#192#02:06:39+00:37:59Detail
66. Zeman AlešSSC Železný Brod#443#02:07:26+00:38:46Detail
67. Vlček TomášLamy z Bolky#206#02:07:35+00:38:55Detail
68. Suk Štěpán#189#02:07:44+00:39:04Detail
69. Křivka MartinLišov#440#02:08:47+00:40:07Detail
70. Hon FrantisekNasedlovice#181#02:09:00+00:40:20Detail
71. David LubosSTRG Kolín#332#02:09:12+00:40:32Detail
72. Klusák LukášLu & Lu#127#02:09:17+00:40:37Detail
73. Krejčí LukášJanov nad Nisou#317#02:09:34+00:40:54Detail
74. Vecka MichalBáječné ženy v běhu#380#02:09:57+00:41:17Detail
75. Kasa Martin#472#02:10:44+00:42:04Detail
76. Černohous PavelJablonné nad Orlicí#278#02:11:03+00:42:23Detail
77. Plicka JanChomutov#378#02:11:47+00:43:07Detail
78. Sečkár AloisSvobodní Praha 4#367#02:11:56+00:43:16Detail
79. Wiesner RichardLiveCross Neratovice#467#02:12:34+00:43:54Detail
80. Malý Martin#69#02:13:33+00:44:53Detail
81. Kašpárek Radim#492#02:13:51+00:45:11Detail
82. Doleček DaliborRožnov pod Radhoštěm#126#02:14:18+00:45:38Detail
83. Kulhánek MiroslavPraha#5#02:14:27+00:45:47Detail
84. Petřík VáclavSudetenland#437#02:14:44+00:46:04Detail
85. Bláha Ivopivní stíhačka Malý Rohozec#304#02:14:55+00:46:15Detail
86. Kubrt PetrČeská Třebová#302#02:14:59+00:46:19Detail
87. Kašpar JanHoromerice#490#02:14:59+00:46:19Detail
88. Horáček OndřejSona Sól Praha#9#02:15:13+00:46:33Detail
89. Pišvejc LukášMariánské Lázně#106#02:15:14+00:46:34Detail
90. Mašín PetrPraha9 Czech Republic#360#02:15:27+00:46:47Detail
91. Homolka MarekLiberec 14#470#02:16:17+00:47:37Detail
92. Jaroš JosefVrchlabí#170#02:16:29+00:47:49Detail
93. Asník TomášTTE Runners#326#02:16:41+00:48:01Detail
94. Renský Michalrun4run#442#02:16:55+00:48:15Detail
95. Sojka LukášAlbrechtice nad Orlicí#168#02:17:03+00:48:23Detail
96. Markvart JanZEWL#356#02:17:44+00:49:04Detail
97. Kučera VáclavChomutov#83#02:19:29+00:50:49Detail
98. Grygorov KostiantynPraha#309#02:20:27+00:51:47Detail
99. Kolesar Michal#362#02:20:44+00:52:04Detail
100. Thoř LuděkTurnov#198#02:21:02+00:52:22Detail
101. Zelenka PetrPraha#60#02:22:15+00:53:35Detail
102. Novosvětský Pavel#130#02:25:23+00:56:43Detail
103. Lžíčař MartinKOB Dobruška#52#02:25:51+00:57:11Detail
104. Macák JiříHradec Králové#497#02:25:55+00:57:15Detail
105. Klíma JanHonza běží#294#02:26:18+00:57:38Detail
106. Chochola PetrPraha 4#184#02:27:18+00:58:38Detail
107. Cerman Radek#279#02:27:31+00:58:51Detail
108. Soudný VojtěchPraha#329#02:29:11+01:00:31Detail
109. Louda DavidSKOKOVY#481#02:30:02+01:01:22Detail
110. Tušer PavelTurnov#210#02:39:23+01:10:43Detail
111. Hájek PetrRadvánovice#123#02:43:49+01:15:09Detail
112. Sklenár LadislavLevínská Olešnice#239#02:44:17+01:15:37Detail
113. Lukášek JiříPoděbrady#61#02:51:01+01:22:21Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace