Oficiální Výsledková listina Hruboskalský půlmaraton
21. 4. 2018

21 km

#Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1.MacečekTomášBUFF#412#M201.01:23:36Detail
2.GrohRadoslavHUDY La Sportiva#426#M202.01:28:16+00:04:40Detail
3.BerkaMartin#159#M301.01:28:39+00:05:03Detail
4.MatějůLubošSild team#350#M401.01:30:02+00:06:26Detail
5.HronJanSu.Tri Prachatice#54#M302.01:30:51+00:07:15Detail
6.ZvěřinaPetrOK Lokomotiva Pardubice#314#M303.01:31:08+00:07:32Detail
7.MarhounPetrVSK MFF UK#396#M304.01:32:26+00:08:50Detail
8.SchornáPavlaMizuno team#257#Z301.01:32:36+00:09:00Detail
9.KratochvílMartinJSDH Vysoký Újezd#414#M203.01:32:45+00:09:09Detail
10.AntczakAdrianBogatyńskie Wodociągi#494#M402.01:34:17+00:10:41Detail
11.BrodskýVladimírJičínští draci#398#M501.01:34:18+00:10:42Detail
12.GregorováKamilaMizuno team/PSK Olymp Praha#377#Z302.01:34:40+00:11:04Detail
13.LhotaZbyšekELEVEN RUN TEAM#209#M305.01:35:19+00:11:43Detail
14.BalcarMichalRunSport Team#475#M306.01:35:36+00:12:00Detail
15.ČervenkaPavelmusher club Český ráj#455#M307.01:35:44+00:12:08Detail
16.KazdaOndřejSportcentrum Jičín#303#M308.01:36:55+00:13:19Detail
17.ValentaKarelBěžecký kroužek Varnsdorf#322#M403.01:37:29+00:13:53Detail
18.NovotnáTerezaOK99 Hradec Králové#119#Z201.01:37:48+00:14:12Detail
19.SeidlMiroslav#264#M404.01:38:08+00:14:32Detail
20.KovářMyroBT#388#M309.01:39:20+00:15:44Detail
21.JirásekTomášRunning Stones Praha#466#M3010.01:39:49+00:16:13Detail
22.VejnarJiří#215#M3011.01:40:17+00:16:41Detail
23.KubátLukášKubáti team#284#M204.01:40:30+00:16:54Detail
24.ŠebaJan#95#M205.01:42:05+00:18:29Detail
25.KotykJan#292#M405.01:42:14+00:18:38Detail
26.KarabinošTomáš#158#M3012.01:42:17+00:18:41Detail
27.NovotnýPavelBK Vysoká nad Labem#373#M3013.01:42:21+00:18:45Detail
28.PřechAlešHO Alpin 4#115#M3014.01:42:22+00:18:46Detail
29.PragerKarelTJ Sokol Sojovice#390#M206.01:42:29+00:18:53Detail
30.MalinskýVáclavNalehko Liberec#142#M207.01:42:49+00:19:13Detail
31.MatrasováKateřinaSalming running team#476#Z303.01:42:54+00:19:18Detail
32.VrbaMartinRUN magazine team#18#M406.01:42:58+00:19:22Detail
33.BartošMichalHK ÁDR ROCK#222#M208.01:43:03+00:19:27Detail
34.ČernýJaroslavTT3 Sport Česká Lípa#169#M3015.01:43:33+00:19:57Detail
35.EwertAdamSzczecin#307#M209.01:43:38+00:20:02Detail
36.WolfTomášLiberec 30#468#M3016.01:43:50+00:20:14Detail
37.ŠléglJanRumbo Team Liberec#132#M3017.01:43:50+00:20:14Detail
38.LoulaJan#246#M2010.01:44:02+00:20:26Detail
39.NovotnýMilanOK99 Hradec Králové#117#M502.01:44:10+00:20:34Detail
40.ZikmundJanOrel Turnov#427#M407.01:44:16+00:20:40Detail
41.KnéblOndřejMalý Rohozec#110#M3018.01:44:26+00:20:50Detail
42.LankPavel#269#M2011.01:44:30+00:20:54Detail
43.DušánekJanJEŠTĚD SKYRACE#488#M3019.01:44:56+00:21:20Detail
44.SkeltonJamieAdidas runners#47#M3020.01:46:10+00:22:34Detail
45.MedlikJanNwow#23#M2012.01:46:40+00:23:04Detail
46.ErbenJan#397#M2013.01:46:53+00:23:17Detail
47.HorováPavlaOK Lokomotiva Pardubice#103#Z202.01:46:54+00:23:18Detail
48.ŠtenclVáclav#479#M3021.01:46:59+00:23:23Detail
49.LéharAdamROB Pardubice#410#M2014.01:47:16+00:23:40Detail
50.SoukupPetrSo Ráj Hrubá Skála#96#M503.01:47:27+00:23:51Detail
51.MusilováDášaJílové#416#Z304.01:47:29+00:23:53Detail
52.NěmečekPavelPřepeře#357#M2015.01:47:42+00:24:06Detail
53.MullerJanTanvald#327#M3022.01:47:46+00:24:10Detail
54.NevoralJiřícyklogalik#349#M3023.01:47:47+00:24:11Detail
55.ZanozinaEkaterinaKerteam#1#Z305.01:48:00+00:24:24Detail
56.HraběVojtěchPraha#288#M2016.01:48:36+00:25:00Detail
57.ZvěřinováMartinaOK Lokomotiva Pardubice#313#Z306.01:48:50+00:25:14Detail
58.WeilgunyMiroslavARO Jbc#118#M2017.01:48:50+00:25:14Detail
59.RádrJan#7#M3024.01:49:00+00:25:24Detail
60.ČejkováMagdalena#207#Z307.01:49:42+00:26:06Detail
61.BittnerMiroslavTTT#93#M408.01:49:50+00:26:14Detail
62.LetkoZbyněkrunning_sl0tr#439#M3025.01:50:23+00:26:47Detail
63.PípalPetrKamenice nad Lipou#116#M3026.01:50:23+00:26:47Detail
64.SkalickýJosefActivity Lanškroun / Žichlínek...#67#M504.01:50:26+00:26:50Detail
65.PelikanKarelTJ SOKOL PODLAZKY-DALOVICE#434#M3027.01:50:36+00:27:00Detail
66.GruszFilipPodej mi pivo#480#M3028.01:50:40+00:27:04Detail
67.NovákováZuzanaKubáti team#282#Z203.01:50:53+00:27:17Detail
68.ŠkrletaPavelTJ Nová Včelnice#72#M505.01:51:17+00:27:41Detail
69.DrapákBohuslavRovensko pod Troskami#382#M409.01:51:23+00:27:47Detail
70.MezníkVláďaOB_LBE#26#M506.01:51:25+00:27:49Detail
71.MatthewsDougTerronska UTD#21#M507.01:51:34+00:27:58Detail
72.GazdaVítězslavDivišov#464#M4010.01:51:38+00:28:02Detail
73.RubickJiříHluboká nad Vltavou#260#M4011.01:51:46+00:28:10Detail
74.ŠimáčekMartinPardubice#348#M2018.01:51:47+00:28:11Detail
75.CincibusOndřejČáslav#459#M4012.01:51:48+00:28:12Detail
76.PhillipsMonikaBěhat umí každý Davle#196#Z308.01:51:57+00:28:21Detail
77.VojtěchovskýMartin#389#M4013.01:52:04+00:28:28Detail
78.PasekaŠtěpán#43#M2019.01:52:05+00:28:29Detail
79.MoravecKarel#273#M3029.01:52:07+00:28:31Detail
80.SpurnýJurášMotoDesná#445#M2020.01:52:08+00:28:32Detail
81.SchejbalJanRunSport Team#451#M4014.01:52:10+00:28:34Detail
82.PodroužkováEva#64#Z309.01:52:18+00:28:42Detail
83.HájekAdamOK Kamenice#30#M2021.01:52:18+00:28:42Detail
84.KukačPetrHO V. N. O.#35#M508.01:52:24+00:28:48Detail
85.RadechovskýJosefHO Bohnice#381#M3030.01:52:27+00:28:51Detail
86.KubaschTomáš#423#M3031.01:52:27+00:28:51Detail
87.UllrichMartinMilovice#477#M3032.01:52:32+00:28:56Detail
88.MařáčekZdeněkHradec Králové#432#M509.01:52:43+00:29:07Detail
89.PekařováJanaTJ Turnov#364#Z204.01:52:46+00:29:10Detail
90.KorečekPetrJivany#293#M5010.01:52:51+00:29:15Detail
91.NovákJiříKubáti team#286#M4015.01:52:55+00:29:19Detail
92.UzelMichalFitness Galaxie#486#M3033.01:53:01+00:29:25Detail
93.TesařIvanPraha,LK Balvan#354#M4016.01:53:03+00:29:27Detail
94.DrobníkMiroslavHonahor#383#M4017.01:53:09+00:29:33Detail
95.LéharováAlžběta#112#Z205.01:53:12+00:29:36Detail
96.PuldaŠtěpánLiberec#299#M4018.01:53:16+00:29:40Detail
97.UrbanLukášRungo.cz#145#M3034.01:53:16+00:29:40Detail
98.KadečkaPetrZaloňov#171#M3035.01:53:21+00:29:45Detail
99.MatasRadek#136#M3036.01:53:25+00:29:49Detail
100.AlmasyMichael#19#M3037.01:53:51+00:30:15Detail
101.BoháčekMilan#394#M4019.01:53:53+00:30:17Detail
102.MatouškováEvaLiberec#272#Z401.01:54:13+00:30:37Detail
103.PitelováBarboraBáječné ženy v běhu#421#Z3010.01:54:14+00:30:38Detail
104.MatějkaOndřej#219#M3038.01:54:22+00:30:46Detail
105.DaďourkováHelenaLiberec#298#Z402.01:54:24+00:30:48Detail
106.ArdamicaDavidARDY TEAM#29#M4020.01:54:24+00:30:48Detail
107.KolářDavid#385#M2022.01:54:56+00:31:20Detail
108.DvořákováPetraAC Čáslav#400#Z3011.01:55:05+00:31:29Detail
109.HurbánkováRomanaKlecany#91#Z3012.01:55:06+00:31:30Detail
110.VrbaPetrJablonecké Mattonky#454#M4021.01:55:11+00:31:35Detail
111.NovotnáMarkétaOK99 Hradec Králové#120#Z206.01:55:12+00:31:36Detail
112.NovýPavelTriatlon Mladá Boleslav#353#M4022.01:55:12+00:31:36Detail
113.MedMichalMadafaka#42#M3039.01:55:32+00:31:56Detail
114.VeselýVladimírHasiči Nratovice#363#M4023.01:55:54+00:32:18Detail
115.KulhavyVaclav#237#M4024.01:55:58+00:32:22Detail
116.KrálZdeněkVelké Přílepy#141#M5011.01:56:09+00:32:33Detail
117.SrbJindřichNight Run Team#87#M3040.01:56:23+00:32:47Detail
118.KrecbachJakubHK ADRŠPACH - ADR ROCK#316#M2023.01:56:24+00:32:48Detail
119.PilzPavelRádlo run#344#M4025.01:56:31+00:32:55Detail
120.OulehlaMichalBeroun#218#M3041.01:56:34+00:32:58Detail
121.VašekLiborRelative Team#104#M4026.01:56:59+00:33:23Detail
122.LetákMartinLiberec#485#M3042.01:57:08+00:33:32Detail
123.KošinaMartinTJ Jiskra Treboň#359#M2024.01:57:15+00:33:39Detail
124.HonzákováJiřinaBřevnov#55#Z501.01:57:21+00:33:45Detail
125.ŠafránekRadekSněbín2001#482#M4027.01:57:30+00:33:54Detail
126.KovářJanVyskeř#406#M3043.01:57:38+00:34:02Detail
127.JanoušekJiříHONAHOR Turnov#372#M4028.01:57:50+00:34:14Detail
128.KubistaJosefRunning lions#193#M3044.01:57:59+00:34:23Detail
129.PaděraMartinAlpin 4#355#M2025.01:58:03+00:34:27Detail
130.DědekMiroslavC.C.Koupák#274#M4029.01:58:04+00:34:28Detail
131.FoglMarekJablonská běžecká liga - Stand...#280#M4030.01:58:10+00:34:34Detail
132.HubenáEliškaRokytnice v Orlických horách#220#Z3013.01:58:20+00:34:44Detail
133.ZlochováSimonaTC Dvořák#53#Z207.01:58:21+00:34:45Detail
134.SicardOlivier#418#M3045.01:58:43+00:35:07Detail
135.SoukupLukášPraha 5 - Hlubočepy#369#M2026.01:58:51+00:35:15Detail
136.ValešJiříHONAHOR#384#M4031.01:58:52+00:35:16Detail
137.PeštaLukášRadvánovice#291#M3046.01:58:55+00:35:19Detail
138.ŽákJiří#375#M4032.01:58:57+00:35:21Detail
139.TomanPeterHatatitla Bradlec#74#M4033.01:59:16+00:35:40Detail
140.PlačekTomášASK Děčín#417#M5012.01:59:19+00:35:43Detail
141.EdrPavelLedeč nad Sázavou#186#M4034.01:59:25+00:35:49Detail
142.KreuzerJanChomutov#151#M3047.01:59:33+00:35:57Detail
143.KrýsováEliškaHavlíčkův Brod#90#Z208.01:59:42+00:36:06Detail
144.HučekJakub#129#M3048.01:59:43+00:36:07Detail
145.DědekMilanDědas team Turnov#301#M5013.01:59:53+00:36:17Detail
146.SmitkoLubošBěžecký svaz republik#465#M3049.02:00:04+00:36:28Detail
147.BałaAnnaOlsztyn#308#Z209.02:00:12+00:36:36Detail
148.VlčekJiří#190#M2027.02:00:21+00:36:45Detail
149.KosinováKamilaTatran Jablonec#311#Z2010.02:00:30+00:36:54Detail
150.HlaváčkováHanaPardubice#321#Z403.02:00:35+00:36:59Detail
151.MoravcováHanaBob a Bobek#374#Z3014.02:00:35+00:36:59Detail
152.ČapekPetrBob a Bobek#370#M3050.02:00:36+00:37:00Detail
153.HudecJanPraha#230#M3051.02:00:39+00:37:03Detail
154.SamšiňákPřemyslLiberec#84#M4035.02:00:41+00:37:05Detail
155.IvančákováSabinaBK Kubánkov#212#Z3015.02:00:46+00:37:10Detail
156.LněničkaJakubROB Pardubice#345#M2028.02:00:51+00:37:15Detail
157.VěchetLadislavČeská Lípa#457#M4036.02:00:54+00:37:18Detail
158.KarásekJiříKartouzy#271#M4037.02:01:06+00:37:30Detail
159.ŘíhaRadek#77#M2029.02:01:09+00:37:33Detail
160.VolejníkMartinDubá#111#M4038.02:01:12+00:37:36Detail
161.MalirRichardPraha#3#M4039.02:01:15+00:37:39Detail
162.OriabinecMilan#496#M3052.02:01:24+00:37:48Detail
163.JiráskováLucie#473#Z2011.02:01:31+00:37:55Detail
164.UhlíkRomansrtg kolín#458#M3053.02:01:31+00:37:55Detail
165.FellnerMartinFenix Ski Team Jeseník#391#M5014.02:01:33+00:37:57Detail
166.KubátTomášKubáti team#285#M2030.02:01:35+00:37:59Detail
167.WeidlichTomášUSK Pardubice#265#M4040.02:01:47+00:38:11Detail
168.SynekJiříUranové doly Hamr 1972#379#M4041.02:02:04+00:38:28Detail
169.JakoubekBohumilPraha#37#M4042.02:02:13+00:38:37Detail
170.LažaOndřejJičín#333#M3054.02:02:18+00:38:42Detail
171.ČermákPavelJilemnice#161#M5015.02:02:18+00:38:42Detail
172.VotavaZdeněkOlomouc#48#M3055.02:02:20+00:38:44Detail
173.KubátováDanaKubáti team#283#Z502.02:02:27+00:38:51Detail
174.KynychRadekBradlec#415#M3056.02:02:55+00:39:19Detail
175.ŠolcováRomanaVentilek - Opatovice n/L#346#Z3016.02:03:08+00:39:32Detail
176.KarásekZbyněkJablonec nad Nisou#251#M3057.02:03:11+00:39:35Detail
177.KozelkaPavel#241#M3058.02:03:26+00:39:50Detail
178.ČermákTomášProstřední Lánov#238#M4043.02:03:31+00:39:55Detail
179.KreuterMichalFreaky No Power#411#M4044.02:03:35+00:39:59Detail
180.BrožekTomášKOB Ústí nad Orlicí#342#M4045.02:03:55+00:40:19Detail
181.HozdováPavlaHodkovice nad Mohelkou#407#Z3017.02:03:58+00:40:22Detail
182.AntošJanPraha#268#M4046.02:04:01+00:40:25Detail
183.ValentaJanKlánovické větry#17#M5016.02:04:03+00:40:27Detail
184.StychJan#249#M2031.02:04:04+00:40:28Detail
185.RemešováKristýnaPraha#469#Z3018.02:04:04+00:40:28Detail
186.NastoupilZdeňěk#387#M3059.02:04:14+00:40:38Detail
187.KoťátkováVěra#500#Z404.02:04:14+00:40:38Detail
188.MacekMartinSK Finisher#150#M5017.02:04:15+00:40:39Detail
189.LančaričPetrPraha 7#463#M4047.02:04:36+00:41:00Detail
190.KubečekJáchymHK Pardubice#259#M4048.02:04:40+00:41:04Detail
191.PáralováMarkétaPRAHA 5#8#Z405.02:04:47+00:41:11Detail
192.NádherováMichaelaDesign4Garden#352#Z3019.02:04:57+00:41:21Detail
193.OpackiMatějTeplice#324#M2032.02:05:01+00:41:25Detail
194.PavlicaMarekPraha#4#M3060.02:05:07+00:41:31Detail
195.ČernýAndrejMimoň#365#M3061.02:05:30+00:41:54Detail
196.BrožkováKvětaKOB Ústí nad Orlicí#341#Z406.02:05:31+00:41:55Detail
197.PončováEvaRunSport Team#254#Z407.02:05:34+00:41:58Detail
198.KašparOldaKasparolli#247#M3062.02:05:57+00:42:21Detail
199.RittichJanTravčice#347#M4049.02:06:03+00:42:27Detail
200.VeselýTomášRozběháme Prahu#172#M3063.02:06:07+00:42:31Detail
201.ŠrámováAlenaKřivoklát#113#Z3020.02:06:14+00:42:38Detail
202.StehlíkOndřejLiberec#250#M3064.02:06:19+00:42:43Detail
203.SmítkováKarolínaChomutov#231#Z2012.02:06:19+00:42:43Detail
204.FričIvoNeratovice#368#M5018.02:06:22+00:42:46Detail
205.RuttkayLiborKonvalinky#403#M4050.02:06:23+00:42:47Detail
206.DucháčkováKateřina#358#Z2013.02:06:35+00:42:59Detail
207.NahodilJiříPraha#192#M3065.02:06:38+00:43:02Detail
208.SteinerMichalKostecké panství#248#M4051.02:06:44+00:43:08Detail
209.SokolLukasPraha#449#M2033.02:06:44+00:43:08Detail
210.PitthardZdeněkSTPA CZ#102#M5019.02:06:46+00:43:10Detail
211.ArdamicaDavidARDY-TEAM#32#M2034.02:06:48+00:43:12Detail
212.FryčováLenkaPsáry#15#Z408.02:06:59+00:43:23Detail
213.LábekTomášTurnov#296#M2035.02:07:05+00:43:29Detail
214.HorynaDanielOpolany#57#M4052.02:07:18+00:43:42Detail
215.ZemanAlešSSC Železný Brod#443#M3066.02:07:25+00:43:49Detail
216.PondělíčekPetrJablonská běžecká liga - Stand...#281#M4053.02:07:31+00:43:55Detail
217.VlčekTomášLamy z Bolky#206#M3067.02:07:34+00:43:58Detail
218.SukŠtěpán#189#M3068.02:07:43+00:44:07Detail
219.PavelJiříSovětice#456#M4054.02:07:43+00:44:07Detail
220.RedliDavidPraha#214#M2036.02:08:23+00:44:47Detail
221.VodičkaVítProsecké běhny#200#M2037.02:08:32+00:44:56Detail
222.MatlochaMartinPraha#211#M4055.02:08:38+00:45:02Detail
223.PasquierGuillaumeDoubek#429#M4056.02:08:40+00:45:04Detail
224.KřivkaMartinLišov#440#M3069.02:08:46+00:45:10Detail
225.RygálLiborSK MAXTRI Liberec#478#M5020.02:08:52+00:45:16Detail
226.VáclavíkováHanaKonverzační výběh na Klíč...#297#Z503.02:08:56+00:45:20Detail
227.HonFrantisekNasedlovice#181#M3070.02:08:59+00:45:23Detail
228.ŠmídMartinApollo#73#M4057.02:09:07+00:45:31Detail
229.ŠebestaJanÚstí nad Labem#236#M4058.02:09:09+00:45:33Detail
230.DavidLubosSTRG Kolín#332#M3071.02:09:11+00:45:35Detail
231.KlusákLukášLu & Lu#127#M3072.02:09:16+00:45:40Detail
232.StrejcovskáKarolína#153#Z2014.02:09:16+00:45:40Detail
233.KrejčíLukášJanov nad Nisou#317#M3073.02:09:33+00:45:57Detail
234.SvobodováBarboraJanov nad Nisou#315#Z2015.02:09:34+00:45:58Detail
235.VeckaMichalBáječné ženy v běhu#380#M3074.02:09:56+00:46:20Detail
236.FraňkováAlexandraHoroguru#208#Z2016.02:10:10+00:46:34Detail
237.DöringKatarzyna#501#Z3021.02:10:29+00:46:53Detail
238.KasaMartin#472#M3075.02:10:43+00:47:07Detail
239.PešekAdam#331#M2038.02:10:48+00:47:12Detail
240.VěchtováKamilaAC Čáslav#276#Z409.02:10:49+00:47:13Detail
241.RozsívalováMarkétaMilovičtí běžci#156#Z4010.02:10:53+00:47:17Detail
242.ZapletalPetrPraha#489#M4059.02:10:53+00:47:17Detail
243.KaděrováPetraBeroun#148#Z4011.02:10:55+00:47:19Detail
244.ČernohousPavelJablonné nad Orlicí#278#M3076.02:11:02+00:47:26Detail
245.WürzJiříLokomotiva Teplice orientační ...#22#M5021.02:11:05+00:47:29Detail
246.RůžičkováEvaPředboj#221#Z4012.02:11:08+00:47:32Detail
247.KudrováNellyPraha#409#Z3022.02:11:26+00:47:50Detail
248.JankůPetrTJ LIGA 100 OLOMOUC#258#M4060.02:11:35+00:47:59Detail
249.JankuOndrejOlomouc#266#M4061.02:11:35+00:47:59Detail
250.PavlíkováMarkétaOK Chrastava#277#Z2017.02:11:41+00:48:05Detail
251.PlickaJanChomutov#378#M3077.02:11:46+00:48:10Detail
252.BilíkováBarbora#243#Z2018.02:11:46+00:48:10Detail
253.ČernáGabriela#242#Z2019.02:11:46+00:48:10Detail
254.JakubůKláraTurnov#498#Z3023.02:11:51+00:48:15Detail
255.SečkárAloisSvobodní Praha 4#367#M3078.02:11:55+00:48:19Detail
256.DlabolováKateřinaSvijanský Újezd#450#Z3024.02:11:59+00:48:23Detail
257.TomíšekMichalMladá Boleslav#261#M4062.02:12:01+00:48:25Detail
258.FritzRobertTerronska United#499#M5022.02:12:03+00:48:27Detail
259.TručkováLenka#2#Z3025.02:12:03+00:48:27Detail
260.BartošováAndreaPraha#262#Z3026.02:12:14+00:48:38Detail
261.ČábelováLenkaPraha#428#Z4013.02:12:18+00:48:42Detail
262.PearceIvaBubovice#197#Z3027.02:12:21+00:48:45Detail
263.KettnerováDanaOK Kamenice#28#Z2020.02:12:24+00:48:48Detail
264.LaryšováRadkaNeratovice#393#Z4014.02:12:33+00:48:57Detail
265.WiesnerRichardLiveCross Neratovice#467#M3079.02:12:33+00:48:57Detail
266.KorbelDanielHO Škrovád#420#M4063.02:12:36+00:49:00Detail
267.SoučekDominikPraha#98#M2039.02:12:47+00:49:11Detail
268.DědekKryštofA.C.Podskala#275#M2040.02:13:13+00:49:37Detail
269.ŠevčíkDavidVltava Fund Craft Team#25#M4064.02:13:17+00:49:41Detail
270.KudrnáčováAneta#213#Z2021.02:13:22+00:49:46Detail
271.OndruchováAdélaTurnov#300#Z2022.02:13:27+00:49:51Detail
272.MalýMartin#69#M3080.02:13:32+00:49:56Detail
273.MarešJaromír#244#M4065.02:13:34+00:49:58Detail
274.TicháJana#419#Z3028.02:13:40+00:50:04Detail
275.KašpárekRadim#492#M3081.02:13:50+00:50:14Detail
276.KopeckáPavlaKladno#114#Z3029.02:13:55+00:50:19Detail
277.ŠpínováMonika#82#Z4015.02:14:07+00:50:31Detail
278.DolečekDaliborRožnov pod Radhoštěm#126#M3082.02:14:17+00:50:41Detail
279.PatočkováTerezaCheb#438#Z4016.02:14:23+00:50:47Detail
280.ValtrováKateřinaPraha#65#Z3030.02:14:23+00:50:47Detail
281.ErbenFilip#431#M2041.02:14:24+00:50:48Detail
282.KomárkováTerezaNová Paka#430#Z2023.02:14:24+00:50:48Detail
283.KulhánekMiroslavPraha#5#M3083.02:14:26+00:50:50Detail
284.AndradeTelmoTerronská UTD#80#M4066.02:14:40+00:51:04Detail
285.PetříkVáclavSudetenland#437#M3084.02:14:43+00:51:07Detail
286.BláhaIvopivní stíhačka Malý Rohozec...#304#M3085.02:14:54+00:51:18Detail
287.KadrmanováLenka#399#Z504.02:14:57+00:51:21Detail
288.KubrtPetrČeská Třebová#302#M3086.02:14:58+00:51:22Detail
289.KašparJanHoromerice#490#M3087.02:14:58+00:51:22Detail
290.ProcházkováKateřinaEPO#320#Z2024.02:15:11+00:51:35Detail
291.HoráčekOndřejSona Sól Praha#9#M3088.02:15:12+00:51:36Detail
292.PišvejcLukášMariánské Lázně#106#M3089.02:15:13+00:51:37Detail
293.MašínPetrPraha9 Czech Republic#360#M3090.02:15:26+00:51:50Detail
294.LukešMartinELEVEN RUN TEAM#227#M5023.02:15:34+00:51:58Detail
295.HomolkaMarekLiberec 14#470#M3091.02:16:16+00:52:40Detail
296.GruntLiborOlomouc#441#M4067.02:16:18+00:52:42Detail
297.JarošJosefVrchlabí#170#M3092.02:16:28+00:52:52Detail
298.VaňkováAnnaRungo pro ženy#121#Z4017.02:16:35+00:52:59Detail
299.AsníkTomášTTE Runners#326#M3093.02:16:40+00:53:04Detail
300.MachováIvanaKlatovy#255#Z4018.02:16:46+00:53:10Detail
301.RenskýMichalrun4run#442#M3094.02:16:54+00:53:18Detail
302.SojkaLukášAlbrechtice nad Orlicí#168#M3095.02:17:02+00:53:26Detail
303.MudraKarelFrýdlant#163#M4068.02:17:15+00:53:39Detail
304.TomováJarmila#392#Z3031.02:17:26+00:53:50Detail
305.SedláčkováMartinaMilovičtí běžci#233#Z3032.02:17:37+00:54:01Detail
306.MarkvartJanZEWL#356#M3096.02:17:43+00:54:07Detail
307.SlavíkováMartinaLiberec#16#Z505.02:18:26+00:54:50Detail
308.ŠimkováAlenaVšechlapy#58#Z3033.02:18:32+00:54:56Detail
309.KotrbancováMichaelaswsl Lucany#108#Z3034.02:18:38+00:55:02Detail
310.VilémStanislavLiberec#75#M4069.02:18:54+00:55:18Detail
311.JanegováHelenaJablonecké Mattonky#376#Z506.02:19:03+00:55:27Detail
312.BártaJiříPraha 6#351#M5024.02:19:18+00:55:42Detail
313.VorlíčkováJanaKarlovy Vary#366#Z2025.02:19:22+00:55:46Detail
314.KučeraVáclavChomutov#83#M3097.02:19:28+00:55:52Detail
315.SvobodaDanielHo Namche#290#M2042.02:19:36+00:56:00Detail
316.LíškaMichalKošice#205#M2043.02:19:37+00:56:01Detail
317.FidlerJanVšetaty#178#M4070.02:19:40+00:56:04Detail
318.MartišováPetra#245#Z2026.02:19:55+00:56:19Detail
319.KučerováVeronikaPraha#330#Z2027.02:19:55+00:56:19Detail
320.MoravcováPetraRoudnice nad Labem#124#Z4019.02:20:05+00:56:29Detail
321.KnýřováJitkaSK MAXTRI LIBEREC#491#Z507.02:20:09+00:56:33Detail
322.KocianDavidPraha 6#240#M4071.02:20:14+00:56:38Detail
323.GrygorovKostiantynPraha#309#M3098.02:20:26+00:56:50Detail
324.BittnerováZuzanaTJ Liga 100 Praha#122#Z3035.02:20:28+00:56:52Detail
325.KolesarMichal#362#M3099.02:20:43+00:57:07Detail
326.LachmannMatěj#85#M4072.02:20:44+00:57:08Detail
327.RománkováKristinaZlín#460#Z3036.02:20:44+00:57:08Detail
328.PekařováMichaelaTurnov#312#Z3037.02:20:59+00:57:23Detail
329.ZemanJakubJesenný#310#M2044.02:20:59+00:57:23Detail
330.UrbanováMarcela#256#Z3038.02:21:00+00:57:24Detail
331.ThořLuděkTurnov#198#M30100.02:21:01+00:57:25Detail
332.KollertováEvaJezdecká stáj Luisa#452#Z3039.02:21:15+00:57:39Detail
333.KáraVladimírAC-Patřín#10#M5025.02:21:15+00:57:39Detail
334.MatúškováNatáliaKonvalinky#404#Z4020.02:21:26+00:57:50Detail
335.PilzováMirkaIThinkBeer#78#Z4021.02:21:37+00:58:01Detail
336.VondrováMichaela#149#Z3040.02:21:49+00:58:13Detail
337.SvobodaPetrSova Sovolusky#461#M4073.02:21:50+00:58:14Detail
338.ZelenkaPetrPraha#60#M30101.02:22:14+00:58:38Detail
339.NěmečkováEliškaGlede team#424#Z2028.02:22:25+00:58:49Detail
340.BrabcováRadmilaPraha#234#Z4022.02:22:27+00:58:51Detail
341.OpackáTerezaTeplice#323#Z2029.02:22:44+00:59:08Detail
342.RenskáLenkaHvězda Pardubice#446#Z3041.02:24:06+01:00:30Detail
343.PashkovaVeronika#49#Z3042.02:24:35+01:00:59Detail
344.CetlováKateřinaBrno#462#Z508.02:24:54+01:01:18Detail
345.MoravPavelZlej sen#179#M4074.02:25:00+01:01:24Detail
346.JindřichJosefZlej sen#180#M4075.02:25:01+01:01:25Detail
347.KoubíkKamilPraha#448#M2045.02:25:03+01:01:27Detail
348.PavlíčkováŠárkaKralupy nad Vltavou#447#Z2030.02:25:03+01:01:27Detail
349.HniličkováIvetaKlášterec nad Ohří#263#Z3043.02:25:09+01:01:33Detail
350.NovosvětskýPavel#130#M30102.02:25:22+01:01:46Detail
351.TobiškováVeronikaJumping a Tabata Lučany nad Ni...#471#Z3044.02:25:25+01:01:49Detail
352.BenešLukáš#13#M2046.02:25:27+01:01:51Detail
353.LžíčařMartinKOB Dobruška#52#M30103.02:25:50+01:02:14Detail
354.SmolíkMilošNové Jirny#144#M4076.02:25:54+01:02:18Detail
355.MacákJiříHradec Králové#497#M30104.02:25:54+01:02:18Detail
356.KlímaJanHonza běží#294#M30105.02:26:17+01:02:41Detail
357.HavlíčekJaroslavMírová pod Kozákovem#68#M4077.02:26:21+01:02:45Detail
358.KinštováMarta#252#Z4023.02:27:12+01:03:36Detail
359.SazonovaAnna#24#Z3045.02:27:13+01:03:37Detail
360.ChocholaPetrPraha 4#184#M30106.02:27:17+01:03:41Detail
361.StezkováJana#504#Z509.02:27:30+01:03:54Detail
362.CermanRadek#279#M30107.02:27:30+01:03:54Detail
363.MešoJanaUSK Provod Usti nad Labem#51#Z4024.02:27:35+01:03:59Detail
364.FiklíkováPetraUSK PROVOD Ústí nad Labem#50#Z4025.02:27:35+01:03:59Detail
365.HoškováAnnette#295#Z2031.02:27:42+01:04:06Detail
366.ŠálekMarekPraha#453#M5026.02:27:44+01:04:08Detail
367.BabikDominikSpišská Nová Ves#146#M2047.02:27:46+01:04:10Detail
368.KašpárkováMarcela#507#Z2032.02:28:00+01:04:24Detail
369.MikyskováTerezaJablonská běžecká liga - Stand...#306#Z2033.02:28:05+01:04:29Detail
370.MikyskaMichalJablonská běžecká liga - Stand...#305#M4078.02:28:06+01:04:30Detail
371.OzaniakLukášKonvalinky#405#M2048.02:28:29+01:04:53Detail
372.FaltysováSimonaMilovice#226#Z4026.02:28:36+01:05:00Detail
373.KozákPavelJinolice#164#M4079.02:28:48+01:05:12Detail
374.KotrošováVěraJinolice#131#Z4027.02:28:48+01:05:12Detail
375.HabartPetrKraslice#202#M5027.02:29:03+01:05:27Detail
376.CernakovaLenkaPraha#36#Z2034.02:29:10+01:05:34Detail
377.SoudnýVojtěchPraha#329#M30108.02:29:10+01:05:34Detail
378.EgrešiStanislavLitoměřice#228#M5028.02:29:17+01:05:41Detail
379.VodvárkaPetrBáječné ženy v běhu#224#M601.02:29:26+01:05:50Detail
380.BartákováMarkétaŽdírec nad Doubravou#166#Z3046.02:29:57+01:06:21Detail
381.KsiazczakEva#502#Z5010.02:30:00+01:06:24Detail
382.ŠantinováGabrielaSvijany#325#Z2035.02:30:01+01:06:25Detail
383.LoudaDavidSKOKOVY#481#M30109.02:30:01+01:06:25Detail
384.RychláLindaJoudrs Praha#66#Z4028.02:30:12+01:06:36Detail
385.KavulováIvaPraha#413#Z3047.02:30:14+01:06:38Detail
386.ČihákTomášDobříš#435#M4080.02:30:37+01:07:01Detail
387.KaněvováEvaPraha 4#39#Z4029.02:30:40+01:07:04Detail
388.RejmanJosefOK Jiskra Nový Bor#225#M4081.02:31:05+01:07:29Detail
389.SovaJanMP Praha#33#M5029.02:31:29+01:07:53Detail
390.ŠestákJindřichASP#340#M602.02:31:41+01:08:05Detail
391.HrstkováHelenaPraha#425#Z2036.02:32:00+01:08:24Detail
392.KupeckýJosefPoděbrady#174#M5030.02:32:13+01:08:37Detail
393.MosiurczákováJanaJablonecké Mattonky#176#Z4030.02:32:25+01:08:49Detail
394.ElisováAnna#216#Z2037.02:32:25+01:08:49Detail
395.TribučkováVeronikaJablonecké Mattonky#175#Z3048.02:32:26+01:08:50Detail
396.FilipPetrFrýdlant#229#M4082.02:32:29+01:08:53Detail
397.HladíkováBarboraProsecké běhny#201#Z2038.02:32:52+01:09:16Detail
398.ŠrámkováZdeňkaŽdírec nad Doubravou#162#Z4031.02:32:55+01:09:19Detail
399.MeislováTerezaJablonec nad Nisou#444#Z2039.02:33:31+01:09:55Detail
400.UrbanVítRunning lions#194#M4083.02:33:32+01:09:56Detail
401.ZajickovaBarboraPraha#97#Z2040.02:33:38+01:10:02Detail
402.VeselkaMichalJičín#56#M2049.02:33:47+01:10:11Detail
403.ŠiklováEditaMalý Újezd#167#Z4032.02:33:53+01:10:17Detail
404.ŠumaPetrPolepy#338#M4084.02:34:47+01:11:11Detail
405.VodvárkováEliškaBáječné ženy v běhu#223#Z5011.02:34:52+01:11:16Detail
406.TemerMatúšKonvalinky#401#M4085.02:35:02+01:11:26Detail
407.PeškováAlenaHrubá Skála#154#Z5012.02:35:15+01:11:39Detail
408.PeškováDenisaHrubá Skála#155#Z2041.02:35:15+01:11:39Detail
409.KroftaJiříLiga 100 Praha#109#M603.02:36:15+01:12:39Detail
410.MotlMartinLoko Teplice#361#M4086.02:37:24+01:13:48Detail
411.TrešlováHanaBaláž EXTREME-TEAM#371#Z2042.02:37:34+01:13:58Detail
412.ZderadičkováLenkaJablonecké mattonky#319#Z5013.02:37:37+01:14:01Detail
413.NovákTomášLiveCross Neratovice#337#M4087.02:37:44+01:14:08Detail
414.KaluzsnáBlankaBěžecký klub Semily#160#Z3049.02:38:36+01:15:00Detail
415.TušerPavelTurnov#210#M30110.02:39:22+01:15:46Detail
416.ZvolankovaTerezaPraha#105#Z2043.02:39:38+01:16:02Detail
417.DědečkováLucie#81#Z2044.02:39:45+01:16:09Detail
418.HlavaMilanPraha 12#45#M604.02:40:09+01:16:33Detail
419.HoláBarboraStod#188#Z2045.02:40:13+01:16:37Detail
420.VaňkováNikolaÚstí nad Orlicí#334#Z2046.02:40:46+01:17:10Detail
421.DomalípováEvaMladá Boleslav#11#Z3050.02:40:51+01:17:15Detail
422.LangrováSimonaÚstí nad Orlicí#335#Z3051.02:41:01+01:17:25Detail
423.BellJasonPraque 6#493#M4088.02:42:44+01:19:08Detail
424.VáňováEliška#152#Z2047.02:43:47+01:20:11Detail
425.HájekPetrRadvánovice#123#M30111.02:43:48+01:20:12Detail
426.SklenárLadislavLevínská Olešnice#239#M30112.02:44:16+01:20:40Detail
427.OulehlováJanaNadace na ochranu zvířat#217#Z3052.02:44:40+01:21:04Detail
428.LipińskaKingaBydgoszcz#34#Z3053.02:44:41+01:21:05Detail
429.MoldaMilanPraha#204#M2050.02:44:56+01:21:20Detail
430.BlumentritovaSimonaAdventní běhání#191#Z4033.02:45:17+01:21:41Detail
431.DědečekJan#79#M2051.02:46:07+01:22:31Detail
432.MatoušováJitkaRun magazine team#185#Z4034.02:46:11+01:22:35Detail
433.VladykaJaromírStudio POLE Velké Popovice#183#M605.02:46:29+01:22:53Detail
434.StocknerováEliškaSokolov#89#Z2048.02:46:31+01:22:55Detail
435.ZachovaDagmarPraha#135#Z3054.02:46:39+01:23:03Detail
436.ChovaňákPetr#339#M5031.02:46:51+01:23:15Detail
437.Wiesner HajnováKateřinaLiveCross Neratovice#336#Z3055.02:47:27+01:23:51Detail
438.ZděnkováZuzana#195#Z3056.02:47:28+01:23:52Detail
439.LexmanováMarcelaJablonecké mattonky#436#Z4035.02:48:04+01:24:28Detail
440.KočárkováAnet#506#Z2049.02:48:34+01:24:58Detail
441.KočárkováPetra#505#Z4036.02:48:34+01:24:58Detail
442.StezkaVáclav#503#M4089.02:48:37+01:25:01Detail
443.KorbelováBlanka#253#Z3057.02:48:48+01:25:12Detail
444.ZemanováKateřinaJesenný#318#Z4037.02:50:47+01:27:11Detail
445.ZemanMartinJesenný#474#M4090.02:50:47+01:27:11Detail
446.LukášekJiříPoděbrady#61#M30113.02:51:00+01:27:24Detail
447.KyselováRomanaKněžmost#433#Z3058.02:51:00+01:27:24Detail
448.KovářováJitkaPraha Hostivař#59#Z5014.02:51:01+01:27:25Detail
449.HavlínováJanaRun magazine team#137#Z3059.02:51:07+01:27:31Detail
450.TachezyovaMichaelaKonvalinky#402#Z3060.02:52:37+01:29:01Detail
451.HýřMarekLitoměřice#232#M2052.02:53:07+01:29:31Detail
452.ZuzánekJiří#133#M2053.02:54:06+01:30:30Detail
453.ŠváchaLubošSokol Mšeno#408#M5032.02:54:07+01:30:31Detail
454.KubištováLucie#76#Z2050.02:54:21+01:30:45Detail
455.ČechováKarolína#38#Z2051.02:54:22+01:30:46Detail
456.LorincMatúšSpišská Nová Ves#147#M2054.02:55:16+01:31:40Detail
457.ArdamicováRadkaArdy Team#487#Z3061.02:56:12+01:32:36Detail
458.PekárkováBlankaBáječné ženy v běhu#101#Z4038.02:56:30+01:32:54Detail
459.VarhaníkJanUSK Praha#495#M2055.02:56:55+01:33:19Detail
460.BakováMartinaHejnice#395#Z2052.02:56:58+01:33:22Detail
461.ČernáDaniela#46#Z4039.02:57:24+01:33:48Detail
462.ŠantrochováMartinaHrubá Skála#99#Z3062.02:58:53+01:35:17Detail
463.VágnerDavidJarošov nad Nežárkou#86#M2056.03:00:12+01:36:36Detail
464.KolocPavelAC Total Zero#41#M5033.03:01:37+01:38:01Detail
465.BugnováJanaHrubá Skála#63#Z4040.03:24:12+02:00:36Detail
466.BugnoTomášHrubá Skála#62#M4091.03:24:13+02:00:37Detail
DNFŠkvorJosefPraha 4#6#M60Detail
DNFŽmolilRichardBaVoKu Jičín#139#M40Detail
DNFŘípaVladimírPraha#143#M40Detail
DNFHaklovaRenataMělník#173#Z40Detail
DNFNovotnáGabrielaMělník#177#Z30Detail
DNFChovancováVeronika#267#Z20Detail
DNFVeselkováHelena#12#Z20Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo