Oficiální Výsledková listina MTB Maraton Chýnov 2018
2. 6. 2018

25 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Syrovátka MatějAC Sparta Praha#408#A21.00:53:01.76Detail
2. Stropnický OndraPRODOLI Racing team#359#B21.00:54:09.42+00:01:07.65Detail
3. Šaroun LiborPremium Hotel Znojmo#301#C21.00:55:12.96+00:02:11.19Detail
4. Viktora JanSB Cyklo Olympia#389#C22.00:55:13.68+00:02:11.91Detail
5. Benda JanSK Fit Tábor#461#C23.00:55:43.91+00:02:42.14Detail
6. Feml DanielFitness 14#499#C24.00:57:03.37+00:04:01.60Detail
7. Lolacher Tomáš LolacherCBC team#390#M31.00:57:11.79+00:04:10.02Detail
8. Písař VojtěchJH Cycling#410#A22.00:57:44.75+00:04:42.98Detail
9. Janů LadislavCykloklub Chýnov#303#B22.00:57:56.29+00:04:54.52Detail
10. Smrčka JanEurofoam Sport Team#311#B23.00:57:56.63+00:04:54.86Detail
11. Grym TadeášGS cyklo team Jistebnice#427#M32.00:58:35.73+00:05:33.96Detail
12. Koktavý JiříČEZ CYKLO TEAM TÁBOR#402#M33.00:58:37.29+00:05:35.52Detail
13. Polanský OndřejBike Time Bulls Písek#380#A23.00:58:48.03+00:05:46.26Detail
14. Kovařík LubošCycling Academy Tábor#405#C25.00:58:48.05+00:05:46.28Detail
15. Hadáček FrantišekGS cyklo team Jistebnice#433#C26.00:59:06.67+00:06:04.90Detail
16. Bubla LadislavGS cyklo team Jistebnice#433#D21.00:59:19.51+00:06:17.74Detail
17. Tvaroh MatějBike Team Chvalšiny#439#M34.00:59:19.51+00:06:17.74Detail
18. Košťál TomášBiketime Bulls Písek#353#M35.00:59:20.02+00:06:18.25Detail
19. Pošmourný OndřejPísek#438#B24.00:59:22.66+00:06:20.89Detail
20. Procházka StanislavBike Time Bulls Písek#327#M36.00:59:42.84+00:06:41.07Detail
21. Bušek LukášBikeTime Bulls Písek#351#A24.00:59:43.51+00:06:41.74Detail
22. Polák MartinCyklo Atom#342#C27.00:59:50.29+00:06:48.52Detail
23. Horký MiroslavŽďár#399#C28.01:00:13.03+00:07:11.26Detail
24. Suzan MichalPraha 9#346#M37.01:00:21.04+00:07:19.27Detail
25. Linhart StanislavBikespace#504#C29.01:00:21.63+00:07:19.86Detail
26. Dušek MartinGS cyklo team Jistebnice#371#M38.01:00:30.93+00:07:29.16Detail
27. Šíp DavidCycling Academy Tábor#485#B25.01:00:32.20+00:07:30.43Detail
28. Krepela Luděk#422#D22.01:00:32.61+00:07:30.84Detail
29. Rozev FilipG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#469#C210.01:00:32.80+00:07:31.03Detail
30. Ošmera JanRoNaKol Pravíkov#453#E21.01:00:40.00+00:07:38.23Detail
31. Dvořák KarelCyklo viřička/Čistý sport#398#C211.01:01:20.17+00:08:18.40Detail
32. Zavadil JanČS specialized Senior Team#435#C212.01:02:00.47+00:08:58.70Detail
33. Florián PetrSK FIT Tábor#459#C213.01:02:11.76+00:09:09.99Detail
34. Macháček TomášCykloklub Chýnov z.s.#358#M39.01:02:19.40+00:09:17.63Detail
35. Petr JanPRODOLI Racing team#420#M310.01:02:30.06+00:09:28.29Detail
36. Novák RadekGS cyklo team jistebnice#423#A25.01:02:52.54+00:09:50.77Detail
37. Witkowski MarekBiketime Bulls Písek#352#M311.01:02:54.80+00:09:53.03Detail
38. Hynšt ŠtěpánGS cyklo team Jistebnice#396#M312.01:02:56.47+00:09:54.70Detail
39. Jirsa MilošKamenice nad Lipou#478#A26.01:03:00.28+00:09:58.51Detail
40. Václavík JanHinton Racing#307#C214.01:03:12.20+00:10:10.43Detail
41. Vlasatý JakubBiketime Bulls Písek#329#M313.01:03:16.57+00:10:14.80Detail
42. Khek Roman#367#D23.01:03:19.63+00:10:17.86Detail
43. Grym MartinNadějkov#428#C215.01:03:23.17+00:10:21.40Detail
44. Rybařík PavelGS cyklo team Jistebnice#363#E22.01:03:24.10+00:10:22.33Detail
45. Kopecký VáclavGS cyklo team Jistebnice#309#D24.01:03:24.25+00:10:22.48Detail
46. Janíček MartinMilevsko#417#B26.01:03:27.78+00:10:26.01Detail
47. Slabý KarelBiketime Bulls Písek#421#C216.01:03:39.53+00:10:37.76Detail
48. Novák VladimírGS Cyklo Team Jistebnice#375#C217.01:03:50.28+00:10:48.51Detail
49. Filip TomášCycling Academy Tábor#409#C218.01:04:06.62+00:11:04.85Detail
50. Florián AntonínSK FIT Tábor#443#E23.01:04:06.76+00:11:04.99Detail
51. Antonín FloránSK Fit Tábor#440#C219.01:04:37.78+00:11:36.01Detail
52. Žarecký MartinFitness Bikers Team#343#A27.01:04:40.00+00:11:38.23Detail
53. Mičan FrantišekČeský Krumlov#464#B27.01:04:53.37+00:11:51.60Detail
54. Bartoň JanKola Bakus#454#A28.01:04:54.88+00:11:53.11Detail
55. Rothbauer StanislavBiketimebulls Písek#321#B28.01:04:55.09+00:11:53.32Detail
56. Hroniček BohdanBogi 3#366#C220.01:04:55.82+00:11:54.05Detail
57. Pešiška MichalBiketime Bulls#412#M314.01:05:01.65+00:11:59.88Detail
58. Horký TomášBiketimebulls Písek#322#C221.01:05:02.45+00:12:00.68Detail
59. Tichý LukášApex-Bike klub Tábor#467#B29.01:05:20.24+00:12:18.47Detail
60. Feferce Františekčistý sport#462#D25.01:05:29.17+00:12:27.40Detail
61. Kamenický RadimPacov#457#C222.01:05:31.21+00:12:29.44Detail
62. Jurča JosefSudoměřice u Bechyně#395#B210.01:05:38.22+00:12:36.45Detail
63. Štula DanielPSK Znojmo#441#M315.01:06:02.67+00:13:00.90Detail
64. Jelínek Jancycling Academy Tábor#418#M316.01:06:06.64+00:13:04.87Detail
65. Hruška PavelSPLAŠENÝ HRUŠKY#340#C223.01:06:07.50+00:13:05.73Detail
66. Macková PavlínaCykloklub Chýnov z.s.#362#Z21.01:06:11.29+00:13:09.52Detail
67. Vališ PetrBeva bike Benešov#465#C224.01:06:22.38+00:13:20.61Detail
68. Holý LadislavCK Božejov#479#C225.01:06:23.51+00:13:21.74Detail
69. Babáček MartinCykloklub Chýnov#338#M317.01:06:28.99+00:13:27.22Detail
70. Mráček JanCYKLOKLUB CHÝNOV z.s.#315#C226.01:06:35.42+00:13:33.65Detail
71. Bartůněk TomášCCS Bike team#487#A29.01:06:45.79+00:13:44.02Detail
72. Tomeček PavelRexball.cz/Milevsko#413#B211.01:06:53.87+00:13:52.10Detail
73. Turnovský ŠtěpánCykloklub Chýnov#339#M318.01:06:54.37+00:13:52.60Detail
74. Gottwald JaroslavPRODOLI Racing team#486#C227.01:07:02.52+00:14:00.75Detail
75. Kupka RadekHangover team#496#C228.01:07:28.62+00:14:26.85Detail
76. Hanzel PetrKH Tour Stevens Bikes Team#403#B212.01:07:30.20+00:14:28.43Detail
77. Nováková VeronikaPrompt 2 go! team#376#Z22.01:07:36.79+00:14:35.02Detail
78. Činčura Václav2 Bike Team Třeboň#401#M319.01:08:02.45+00:15:00.68Detail
79. Vokatý DavidBiketime Bulls Písek#349#C229.01:08:09.10+00:15:07.33Detail
80. Zavadil PetrBechyně#381#C230.01:08:19.55+00:15:17.78Detail
81. Zelenka VladimírPísek#451#C231.01:08:20.33+00:15:18.56Detail
82. Kotlínová SimonaBiketime Bulls Písek#344#Z31.01:08:25.93+00:15:24.16Detail
83. Šika JanMilevsko#416#B213.01:08:27.99+00:15:26.22Detail
84. Šoula RomanRallye Cross Lukavec#473#C232.01:08:52.45+00:15:50.68Detail
85. Babáčková MichaelaCykloklub Chýnov#337#Z32.01:08:53.15+00:15:51.38Detail
86. Kdýr MarianTJ Sokol Maxsičky#373#C233.01:08:54.00+00:15:52.23Detail
87. Rijáčková MarieApex-Bike Klub Tábor#323#Z23.01:08:54.12+00:15:52.35Detail
88. Bartoň Václavkola Bakus#455#A210.01:08:56.48+00:15:54.71Detail
89. Karhík LubošAgro 21#404#E24.01:08:57.24+00:15:55.47Detail
90. Šašek JindřichKamenice nad Lipou#497#B214.01:09:52.31+00:16:50.54Detail
91. Michálek ZdeněkBanner Pover For You#407#C234.01:09:57.39+00:16:55.62Detail
92. Vácha VojtěchCykloklub Chýnov#357#M320.01:10:02.65+00:17:00.88Detail
93. Fric FrantišekPRODOLI Racing team#472#D26.01:10:04.84+00:17:03.07Detail
94. Ludvíková KatarínaWOLFMAN#326#H21.01:10:19.19+00:17:17.42Detail
95. Zavadil JiříPlná nad lužnicí#394#B215.01:10:20.10+00:17:18.33Detail
96. Kubík AdamCykling academy Tábor#414#M321.01:10:21.10+00:17:19.33Detail
97. Blecha JanJihope#501#C235.01:10:23.71+00:17:21.94Detail
98. Fous JanSaunabar horní cerekev#388#E25.01:10:27.72+00:17:25.95Detail
99. Valdauf RadimHluboká nad Vltavou #511#D27.01:10:44.75+00:17:42.98Detail
100. Adámková DanaTT Talín#400#H22.01:10:57.96+00:17:56.19Detail
101. Macháčková BarboraGS cyklo team Jistebnice#491#Z33.01:11:05.62+00:18:03.85Detail
102. Kornalíková EmaBajker.eu#482#H23.01:11:07.28+00:18:05.51Detail
103. Nováková KristýnaGW Jihotrans#308#Z34.01:11:11.23+00:18:09.46Detail
104. Osadčí PavelGalaxi Cykločubc Steuzhs#431#E26.01:11:17.32+00:18:15.55Detail
105. Mrázek RadovanG.Benedikt ct .želeč#387#C236.01:11:33.08+00:18:31.31Detail
106. Vlasatý RadekBiketime Bulls Písek#328#C237.01:11:38.72+00:18:36.95Detail
107. Mráčková LenkaCYKLOKLUB CHÝNOV z.s.#320#H24.01:11:44.59+00:18:42.82Detail
108. Hlinka Petrz Bike team Třeboň#450#D28.01:11:59.19+00:18:57.42Detail
109. Švec JanG. Benedikt Švec Cykloteam Želeč#313#C238.01:12:04.59+00:19:02.82Detail
110. Zeman LadislavTábor#425#B216.01:12:04.61+00:19:02.84Detail
111. Semotán Lukáš#502#A211.01:12:16.98+00:19:15.21Detail
112. Vlach JiříRallye Cross Lukavec#474#C239.01:13:20.39+00:20:18.62Detail
113. Beznosov IqorBeva bike Benešov#463#D29.01:13:22.85+00:20:21.08Detail
114. Žák JanSport Žák Písek#383#E27.01:13:27.83+00:20:26.06Detail
115. Štula RadekPSK Znojmo#445#C240.01:13:28.30+00:20:26.53Detail
116. Kučerová HanaTJ Sokol Maxičky#372#H25.01:13:28.97+00:20:27.20Detail
117. Hrůza JaromírMilevso#424#A212.01:13:37.01+00:20:35.24Detail
118. Vošlajerová JitkaCyklo ATOM cycling team#393#H26.01:13:38.88+00:20:37.11Detail
119. Minaříková KláraBiketimebulls Písek#348#Z35.01:13:42.45+00:20:40.68Detail
120. Hronek JaroslavBiketime Bulls Písek#347#B217.01:13:43.26+00:20:41.49Detail
121. Pech Romanšrouby a matice Bártová Prachatice#509#D210.01:13:48.65+00:20:46.88Detail
122. Vácha TomášTábor#356#C241.01:13:53.15+00:20:51.38Detail
123. Kotlín FrantišekBiketimebuls Pisek#345#C242.01:13:58.71+00:20:56.94Detail
124. Nováková NikolaGS cyklo team Jistebnice#370#Z24.01:13:59.99+00:20:58.22Detail
125. Hořejší JanaGS cyklo team Jistebnice#419#H27.01:14:01.28+00:20:59.51Detail
126. Janů LukášCykloklub Chýnov#304#M322.01:15:11.45+00:22:09.68Detail
127. Bartůněk DavidCCS BIKE TEAM#458#C243.01:15:36.53+00:22:34.76Detail
128. Hernych QuidoApex-Bike klub Tábor#494#C244.01:15:49.30+00:22:47.53Detail
129. Kubů PavlínaGS cyklo team Jistebnice#368#Z36.01:15:56.49+00:22:54.72Detail
130. Krešáková PavlaCykloklub Chýnov#314#H28.01:15:59.18+00:22:57.41Detail
131. Zelenka PetrTábor#476#C245.01:16:29.02+00:23:27.25Detail
132. Sedláček OndřejHangover team#495#C246.01:16:30.19+00:23:28.42Detail
133. Skala MatějCykloklub Chýnov#312#M323.01:16:31.27+00:23:29.50Detail
134. Gráf JiříPSK Znojmo#378#C247.01:17:09.63+00:24:07.86Detail
135. Hlaváč Jan#442#B218.01:17:10.44+00:24:08.67Detail
136. Šašková SilvieKamenice nad Lipou#498#Z37.01:17:25.35+00:24:23.58Detail
137. Ebertová LindaApex Bike MTB Tábor#490#H29.01:17:47.89+00:24:46.12Detail
138. Šulc PetrBiketime BullsPísek#350#D211.01:17:48.41+00:24:46.64Detail
139. Skipala Karelsk. k. Řečice#460#B219.01:17:48.63+00:24:46.86Detail
140. Soukelník RomanTábor#392#B220.01:18:22.93+00:25:21.16Detail
141. Karhan PetrAlpa J.Čechy Z.Ú.#446#B221.01:18:58.70+00:25:56.93Detail
142. Šuhaj Jan#432#B222.01:19:08.16+00:26:06.39Detail
143. Schiffer AndreaBike.altmann.at#379#H210.01:20:10.68+00:27:08.91Detail
144. Dvořák PetrFischer SKI Šumava#385#E28.01:20:43.85+00:27:42.08Detail
145. Kopecká LenkaGS cyklo team Jistebnice#310#H211.01:20:51.56+00:27:49.79Detail
146. Lehocký PavelGS CYKLO TEAM JISTEBNICE#361#A213.01:21:13.31+00:28:11.54Detail
147. Svoboda PavelCBCN#510#D212.01:21:21.40+00:28:19.63Detail
148. Morava JanKampac Lapierre Pacov#466#D213.01:21:23.12+00:28:21.35Detail
149. Vopálek JosefRally Cross Lukavec#471#C248.01:21:36.62+00:28:34.85Detail
150. Šoula TomášRallye Cross Lukavec#386#C249.01:21:38.12+00:28:36.35Detail
151. Brandová LadaHugo-team Strakonice#354#H212.01:21:38.67+00:28:36.90Detail
152. Kareš FrantišekPraha#415#M324.01:21:43.84+00:28:42.07Detail
153. Šaman Milanstevenscyklošvec Vlašim#470#D214.01:22:17.38+00:29:15.61Detail
154. Procházková NikaPlaná Nad Lužnicí#437#Z25.01:22:24.26+00:29:22.49Detail
155. Mráčková DenisaCYKLOKLUB CHÝNOV z.s.#316#Z38.01:22:28.02+00:29:26.25Detail
156. Bouchal StanislavZáhostice#505#D215.01:22:55.94+00:29:54.17Detail
157. Moravec RomanDobronice#508#C250.01:22:58.30+00:29:56.53Detail
158. Zíka RomanProtivín#447#C251.01:23:15.20+00:30:13.43Detail
159. Procházka JiříPlaná Nad Lužnicí#436#B223.01:23:22.91+00:30:21.14Detail
160. Novotný MichalCyklo Klub Cyklon#426#B224.01:23:23.08+00:30:21.31Detail
161. Švábenický JanCetoraz#430#D216.01:23:28.95+00:30:27.18Detail
162. Košťál LiborPardubice#429#C252.01:23:32.05+00:30:30.28Detail
163. Fau VlastimilPraha#334#B225.01:23:44.93+00:30:43.16Detail
164. Košecová MiroslavaCBC Team#448#Z26.01:24:23.16+00:31:21.39Detail
165. Hladík PavelTábor#355#C253.01:25:01.96+00:32:00.19Detail
166. Pokorný ZdeněkSalačova Lhota#336#E29.01:26:04.38+00:33:02.61Detail
167. Eybert TadeášCK Chýnov#306#M325.01:26:27.18+00:33:25.41Detail
168. Kolář JiříPacov#507#C254.01:26:32.11+00:33:30.34Detail
169. Berzsi GabrielPraha#319#A214.01:26:36.81+00:33:35.04Detail
170. Hrdina PavelG.Benedikt ct .želeč#318#B226.01:26:37.05+00:33:35.28Detail
171. Moravec TomášOblajovice#488#C255.01:26:55.51+00:33:53.74Detail
172. Demuthová VladimíraApex Bike MTB Tábor#492#H213.01:27:32.57+00:34:30.80Detail
173. Šalát JiříChýnov#377#B227.01:28:12.28+00:35:10.51Detail
174. Koubík DanielPacov#506#A215.01:28:23.05+00:35:21.28Detail
175. Nováková KristýnaGS cyklo team Jistebnice#369#Z27.01:28:24.79+00:35:23.02Detail
176. Roubel OldřichChýnov#365#B228.01:29:00.25+00:35:58.48Detail
177. Vondruška MichalSrubec#330#C256.01:29:01.84+00:36:00.07Detail
178. Žamboch MilanApex-Bike#391#E210.01:29:28.25+00:36:26.48Detail
179. Klampfová GabrielaMišelínské Hvězdy#324#Z39.01:29:28.46+00:36:26.69Detail
180. Janů PetraRadenín#302#H214.01:29:30.32+00:36:28.55Detail
181. Kiss MiroslavPísek#452#D217.01:30:29.27+00:37:27.50Detail
182. Susmilich JiříLinde MH Team#503#C257.01:30:36.14+00:37:34.37Detail
183. Horáček JosefTábor#333#C258.01:30:41.73+00:37:39.96Detail
184. Švédová JitkaKladno#406#H215.01:30:51.91+00:37:50.14Detail
185. Zástěra Jan#360#C259.01:31:25.87+00:38:24.10Detail
186. Straka DušanChýnov#325#B229.01:31:36.36+00:38:34.59Detail
187. Kovandová TerezaChýnov#364#Z28.01:34:33.00+00:41:31.23Detail
188. Růžek JanPacov#475#E211.01:35:01.74+00:41:59.97Detail
189. Černý JanLinde MH Team#500#C260.01:35:28.77+00:42:27.00Detail
190. Bušo DavidAC Sparta Praha Radotín#493#B230.01:36:01.41+00:42:59.64Detail
191. Eybertová IvaCK Chýnov#305#H216.01:36:58.15+00:43:56.38Detail
192. Laškajová ŠtepánkaLopaty Chýnov#484#H217.01:38:33.54+00:45:31.77Detail
193. Průšová EvaSport Žák Písek#384#H218.01:39:51.97+00:46:50.20Detail
194. Mikula  PetrJH Cycling#411#A216.01:40:32.59+00:47:30.82Detail
195. Mráčková MonikaVysoký Újezd#456#Z29.01:40:40.95+00:47:39.18Detail
196. Klímková KateřinaMarco Sport#379#H219.01:41:38.39+00:48:36.62Detail
197. Vyčichlová LucieTábor#335#Z210.01:43:48.43+00:50:46.66Detail
198. Lazy MiroslavTábor#332#C261.01:43:50.01+00:50:48.24Detail
199. Másílko MartinChýnov#374#D218.01:43:50.29+00:50:48.52Detail
200. Beták RudolfLopaty Chýnov#483#D219.01:46:53.75+00:53:51.98Detail
201. Vlachata JiříLopaty Chýnov#480#C262.01:47:08.78+00:54:07.01Detail
202. Ježková IvanaSlapy#477#H220.01:52:20.12+00:59:18.35Detail
204. Horáček VojtěchTábor#331#M326.02:25:28.50+01:32:26.73Detail
Beran Oldřichbiketeam Kunžak#468#M3Detail
Slezáček DavidFitnes Bikers Team Nuzbely#489#A2Detail
DNF Hruška KryštofSplašené Hrušky#341#M3Detail
DNF Černý VladimírOlymp Praha#382#E2Detail
DNF Havránek Jansk fit Tábor#449#A2Detail
DNF Tomíková DagmarŘevnice#481#H2Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz