Neoficiální Výsledková listina Dačického 12
11. 8. 2018

12 km Kategorie Mdo55


# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Miler JiříLawi Stars#309#00:43:39Detail
2. Viktora MilanHodonín#275#00:45:06+00:01:27Detail
3. Kudrna ZbyněkEnduraining#141#00:45:18+00:01:39Detail
4. Skalka Jakub#346#00:46:47+00:03:08Detail
5. Herel LubosLesk Kolin#73#00:47:49+00:04:10Detail
6. Sedláček JanSK Svěrák#219#00:48:00+00:04:21Detail
7. Váňa KarelAC Čáslav z.s.#381#00:48:09+00:04:30Detail
8. Píša OndřejSK Svěrák#201#00:49:09+00:05:30Detail
9. Johaník JakubUherské Hradiště/Brno#105#00:49:14+00:05:35Detail
10. Karabinoš TomášCafé Racers#357#00:49:35+00:05:56Detail
11. Růžička JanTj Sokol Kaňk#215#00:49:38+00:05:59Detail
12. Vodička JosefTJ Zentiva#281#00:49:44+00:06:05Detail
13. Němec JanKolín#181#00:49:48+00:06:09Detail
14. Vavák MichalBystricka#289#00:49:54+00:06:15Detail
15. Čížek JanKlokan přiletí v dubnu#35#00:49:59+00:06:20Detail
16. Vrbenský JakubKutná Hora#288#00:50:09+00:06:30Detail
17. Horák JakubSK Sportík Čáslav#81#00:50:19+00:06:40Detail
18. Kotrba ŠtěpánJasmín Kutná Hora#125#00:50:29+00:06:50Detail
19. Štěpánek MartinPodhořany u Ronova#256#00:50:32+00:06:53Detail
20. Pavlík MichalKutná Hora#193#00:50:35+00:06:56Detail
21. Klíma MartinKolín#113#00:50:39+00:07:00Detail
22. Zelený ZbyněkHavlíčkova Borová#294#00:50:50+00:07:11Detail
23. Zajíc JiříCD*KH#303#00:50:56+00:07:17Detail
24. Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou#306#00:51:03+00:07:24Detail
25. Andrle JakubKostelec n.Č.lesy#1#00:51:28+00:07:49Detail
26. Vlčko Marin#365#00:52:05+00:08:26Detail
27. Pavlík DavidŠneci v běhu#192#00:52:08+00:08:29Detail
28. Cincibus OndřejČáslav#18#00:52:19+00:08:40Detail
29. Roštík PatrikPivo a Myslivec#212#00:52:23+00:08:44Detail
30. Kudláček KarelSquash klub Poděbrady#140#00:52:28+00:08:49Detail
31. Svoboda MartinTJ Sokol Paběnice#238#00:53:06+00:09:27Detail
32. Jakeš JosefTýniště nad Orlicí#96#00:53:35+00:09:56Detail
33. Hoskovec LukášSDH Zruč nad Sázavou#319#00:53:52+00:10:13Detail
34. Jordanov MarcelObec Klamoš#371#00:53:55+00:10:16Detail
35. Sychrovský PavelPoděbrady#327#00:54:26+00:10:47Detail
36. Pícha PetrPáchováci#200#00:54:58+00:11:19Detail
37. Skopal VladimírBEZLEPKA KOLÍN#223#00:55:05+00:11:26Detail
38. Schulhof JanKSM Hrádek#326#00:55:05+00:11:26Detail
39. Čepera JanZtělesněné Zlo#318#00:55:20+00:11:41Detail
40. Blažek JanRychle z Michle#7#00:55:23+00:11:44Detail
41. Kubišta PetrSokol Kolín#138#00:55:26+00:11:47Detail
42. Měchura MarekSK Svěrák#169#00:55:29+00:11:50Detail
43. Majercik MiroslavF.C. Vsetaty#163#00:55:36+00:11:57Detail
44. Doubrava DavidKutná Hora#41#00:55:55+00:12:16Detail
45. Marek JaroslavJihlava#338#00:56:00+00:12:21Detail
46. Malý MilanTJ Sokol Kamenice#337#00:56:25+00:12:46Detail
47. Froš ŠtěpánCafé Bajer Pardubice#370#00:56:36+00:12:57Detail
48. Hasala OndraTJ Sokol Libčice#64#00:56:39+00:13:00Detail
49. Maksa MichalNepomerice#322#00:56:40+00:13:01Detail
50. Totušek JanSlavia praha#302#00:56:53+00:13:14Detail
51. Czagan JanSDH Dědek#24#00:56:54+00:13:15Detail
52. Číhař TomášChvojenec#32#00:56:54+00:13:15Detail
53. Jandus DanielZbraslavice#100#00:57:01+00:13:22Detail
54. Černý JakubSokol Kaňk#31#00:57:16+00:13:37Detail
55. Černovský RadekKutná Hora#30#00:57:24+00:13:45Detail
56. Češpiva VáclavViktoria Sedlec#330#00:57:41+00:14:02Detail
57. Stránský MatějPyšely#236#00:57:45+00:14:06Detail
58. Novotný ZdeněkTITAN-NEUROREHABILITACE s.r.o.#188#00:57:56+00:14:17Detail
59. Pokorný ŠtěpánKutná Hora#205#00:57:57+00:14:18Detail
60. Jiřička Miloš#104#00:58:05+00:14:26Detail
61. Auer ŠtefanKutná Hora#358#00:58:20+00:14:41Detail
62. Rejholec JosefGP Kolín#211#00:58:26+00:14:47Detail
63. Liberský MartinTJ Sokol Červené Janovice#154#00:58:28+00:14:49Detail
64. Čentíš JánČáslav#27#00:58:31+00:14:52Detail
65. Chalupa JosefHavlíčkův Brod#91#00:58:34+00:14:55Detail
66. Kořínek MiroslavViktoria Sedlec#119#00:58:51+00:15:12Detail
67. Sukup TomášVrdy#237#00:58:53+00:15:14Detail
68. Mazac MartinCaslav#168#00:58:54+00:15:15Detail
69. Votava MartinTj Sokol Paběnice#287#00:59:06+00:15:27Detail
70. Jílek Martin#356#00:59:08+00:15:29Detail
71. Dvořák RadekPaběnice#46#00:59:14+00:15:35Detail
72. Štál VašekSTS Chvojkovice Brod#251#00:59:15+00:15:36Detail
73. Teplý OndřejJoskatel#352#00:59:16+00:15:37Detail
74. Číž JosefLázně Bohdaneč#34#00:59:18+00:15:39Detail
75. Liška Samuel#157#00:59:19+00:15:40Detail
76. Geláček PavelDřevěný nohy Kolín#54#00:59:30+00:15:51Detail
77. Starý FrantišekKutná Hora#233#00:59:31+00:15:52Detail
78. Pondělíček Michal#374#00:59:35+00:15:56Detail
79. Jirásko Jan#320#00:59:36+00:15:57Detail
80. Kysilka VratsialvGP Kolín#146#00:59:43+00:16:04Detail
81. Příhoda StanislavKutná Hora#359#00:59:48+00:16:09Detail
82. Sobotka MartinWildgym Kutná Hora#227#00:59:52+00:16:13Detail
83. Novák Marcel#183#01:00:03+00:16:24Detail
84. Kaplan DanielBěhej Poděbrady#109#01:00:07+00:16:28Detail
85. Číhař TomášChvojenec#33#01:00:16+00:16:37Detail
86. Kotrba JaroslavBratčice#124#01:00:19+00:16:40Detail
87. Košátko DanielViktoria Sedlec#121#01:00:20+00:16:41Detail
88. Faltýn JiříTJ Fotři#49#01:00:33+00:16:54Detail
89. Voseček ZdeněkKrchlebská Lhota#286#01:00:38+00:16:59Detail
90. Pávek PetrOK Bor#342#01:00:40+00:17:01Detail
91. Petrásek JosefTJ Sokol Paběnice#198#01:00:53+00:17:14Detail
92. Lipa PatrykCieszyn#156#01:00:56+00:17:17Detail
93. Šanda LadislavAnička&Ládík Chlumec nad Cidlinou#242#01:01:06+00:17:27Detail
94. Vandas MartinAC Fimfárum#271#01:01:15+00:17:36Detail
95. Trusa RudolfKutná Hora#264#01:01:30+00:17:51Detail
96. Železný MartinKutná Hora#298#01:01:40+00:18:01Detail
97. Vokoun LukášN.P.C. Kutná Hora#282#01:01:44+00:18:05Detail
98. Madera MilanP8 Čimice#160#01:01:45+00:18:06Detail
99. Král JosefZadarmo#333#01:01:58+00:18:19Detail
100. Šuhaj BohumilDačice#259#01:01:59+00:18:20Detail
101. Bubeník MichalKolín#14#01:02:00+00:18:21Detail
102. Dočekal JanMělnický šíp#305#01:02:04+00:18:25Detail
103. Protiva MarekKolín#380#01:02:11+00:18:32Detail
104. Machala PavelChvaletice#162#01:02:11+00:18:32Detail
105. Ficek TomášSK Chotěboř#51#01:02:14+00:18:35Detail
106. Veselý MatějSRTG Kutná Hora#273#01:02:16+00:18:37Detail
107. Semerád Tomᚎleby#220#01:02:21+00:18:42Detail
108. Hájek IvošTJ Sokol Červené Janovice#373#01:02:24+00:18:45Detail
109. Kropáček TomášKutná Hora#135#01:02:27+00:18:48Detail
110. Louvar LukášČáslav#159#01:02:36+00:18:57Detail
111. Hájek Jakub#363#01:02:40+00:19:01Detail
112. Kareš JiříKoudelníci Kutná Hora#110#01:03:07+00:19:28Detail
113. Valeš JaroslavKutná Hora#268#01:03:11+00:19:32Detail
114. Maloch PavelZasmuky#165#01:03:17+00:19:38Detail
115. Novotný JiříUNO Srch#369#01:03:20+00:19:41Detail
116. Sadilek LubosSazava#383#01:03:23+00:19:44Detail
117. Jančev Radoslav#98#01:03:29+00:19:50Detail
118. Havránek JosefRyzí amatér#70#01:03:36+00:19:57Detail
119. Kučera DavidOlšany#334#01:03:36+00:19:57Detail
120. Koller PetrKutná Hora#115#01:03:48+00:20:09Detail
121. Hrčkulák Richard1967#366#01:03:57+00:20:18Detail
122. Němec ArnoštKolín#180#01:04:01+00:20:22Detail
123. Hvězda JanViktoria Sedlec#90#01:04:11+00:20:32Detail
124. Šulc RadekSvětice#313#01:04:13+00:20:34Detail
125. Culek MartinViktoria Sedlec#20#01:04:19+00:20:40Detail
126. Slavíček JanKutná Hora#224#01:04:23+00:20:44Detail
127. Říha MichalČáslav#368#01:04:28+00:20:49Detail
128. Macháček TomášSRTG Kolín#161#01:04:30+00:20:51Detail
129. Menšík RobertSQUIRTLE#171#01:04:34+00:20:55Detail
130. Horký JaromírTJ Sokol Kaňk#83#01:04:37+00:20:58Detail
131. Hlavička ŠtěpánSokol Přerov#75#01:04:37+00:20:58Detail
132. Zrzavý JanSokol Kank#297#01:04:38+00:20:59Detail
133. Rambousek JanJoachym MTB#209#01:04:40+00:21:01Detail
134. Viktora MilanHodonin#276#01:04:44+00:21:05Detail
135. Výborný MichalCerhenice#376#01:04:46+00:21:07Detail
136. Vavák JindřichPraha#272#01:04:48+00:21:09Detail
137. Lacman OndřejKutná Hora#149#01:04:49+00:21:10Detail
138. Steiger KamilRazak team#235#01:05:06+00:21:27Detail
139. Král PřemyslKolín#367#01:05:17+00:21:38Detail
140. Pešout MichalVinařice#197#01:05:23+00:21:44Detail
141. Šimek PetrPlaňany#244#01:05:25+00:21:46Detail
142. Mendez LeoncioPraha#170#01:05:26+00:21:47Detail
143. Linhart VladimírKutná Hora#155#01:05:44+00:22:05Detail
144. Kupr MartinKutná Hora#307#01:05:46+00:22:07Detail
145. Podškubka PetrSK Zanzik Friends#354#01:05:47+00:22:08Detail
146. Polák JanČáslav#206#01:05:50+00:22:11Detail
147. Hnídek JanDřevěný Nohy Kolín#76#01:05:53+00:22:14Detail
148. Staněk MilanKenast Pečky#232#01:05:55+00:22:16Detail
149. Herel JiříPřítoky#72#01:06:00+00:22:21Detail
150. Hájek MatějFK Čáslav#57#01:06:11+00:22:32Detail
151. Šimek DavidPivo a Myslivec#243#01:06:14+00:22:35Detail
152. Komár JozefPraha#116#01:06:23+00:22:44Detail
153. Vavruška Michal#372#01:06:40+00:23:01Detail
154. Košťák Lubos#123#01:06:41+00:23:02Detail
155. Bernard JaroslavKutná Hora#6#01:06:59+00:23:20Detail
156. Hájek LubošTJ Sokol Červené Janovice#56#01:07:06+00:23:27Detail
157. Probst TomášKutna Hora#344#01:07:14+00:23:35Detail
158. Dlouhý JosefKutná Hora#39#01:07:22+00:23:43Detail
159. Vokoun RadekN.P.C. Kutná Hora#283#01:07:34+00:23:55Detail
160. Podaný MartinCírkvice#375#01:07:34+00:23:55Detail
161. Málek JiříCírkvice#164#01:07:45+00:24:06Detail
162. Drbal LubošSDH Zruč nad Sázavou#331#01:07:46+00:24:07Detail
163. Ernst MartinLetiště Praha#48#01:07:50+00:24:11Detail
164. Hájek OndřejAnděl#58#01:08:19+00:24:40Detail
165. Krištofík JanKutná Hora#134#01:08:32+00:24:53Detail
166. Brož RadekPraha#12#01:08:42+00:25:03Detail
167. Horák JaromírHlízov#82#01:08:43+00:25:04Detail
168. Kroupa RadekKolín#136#01:09:27+00:25:48Detail
169. Kunášek MichalTj Sokol Paběnice#143#01:09:39+00:26:00Detail
170. Skalník PavelSTS Chvojkovice Brod#222#01:09:44+00:26:05Detail
171. Šrámek JaroslavCZECHMANIA.CZ#250#01:09:44+00:26:05Detail
172. Stehlik KarelKutná Hora#234#01:09:45+00:26:06Detail
173. Chmel MiroslavKutná Hora#93#01:09:53+00:26:14Detail
174. Sobotka OndřejVodranty#228#01:10:13+00:26:34Detail
175. Vališ PatrikKutná Hora#269#01:10:27+00:26:48Detail
176. Šťastný ZděnekPřední Lhota - Poděbrady#255#01:10:34+00:26:55Detail
177. Vlastník JakubKutná Hora#316#01:10:42+00:27:03Detail
178. Sotona PetrKolín#229#01:10:45+00:27:06Detail
179. Špulák PetrPolepy#239#01:11:06+00:27:27Detail
180. Cvešpr OldřichKutná Hora 1#21#01:11:33+00:27:54Detail
181. Svoboda Pavel#349#01:11:34+00:27:55Detail
182. Jelínek FilipKutná Hora#101#01:11:47+00:28:08Detail
183. Kvíz VladimírTuzemský Um#145#01:12:03+00:28:24Detail
184. Kraus PavelPraha#130#01:12:08+00:28:29Detail
185. Novotný PetrSparta Praha#187#01:12:28+00:28:49Detail
186. Krejčí TomášKank#132#01:13:14+00:29:35Detail
187. Jílek MichalPraha 9#102#01:13:19+00:29:40Detail
188. Dvořák LukášKutná Hora#45#01:13:27+00:29:48Detail
189. Horký MartinTJ Sokol Kaňk#84#01:13:54+00:30:15Detail
190. Ondrášek PetrŽleby#189#01:14:52+00:31:13Detail
191. Hobl TomášTuzemský Um#77#01:14:57+00:31:18Detail
192. Sova JanMP Praha#230#01:15:11+00:31:32Detail
193. Opravil ZdeněkChropyně#301#01:15:19+00:31:40Detail
194. Čtvrtečka VáclavBoston team#36#01:15:43+00:32:04Detail
195. Nedvěd MarekKolín#341#01:16:39+00:33:00Detail
196. Kalaš VáclavKutná Hora#108#01:16:40+00:33:01Detail
197. Mikoláš VáclavSPARTA KH B#173#01:17:15+00:33:36Detail
198. Janda TomášČáslav#99#01:17:21+00:33:42Detail
199. Nedvěd VladimírKolín#179#01:17:46+00:34:07Detail
200. Choutka PetrKutná Hora-Malín#94#01:17:55+00:34:16Detail
201. Sedlacek RadimPraha#218#01:18:14+00:34:35Detail
202. Dostál LukášViktoria Sedlec#40#01:19:04+00:35:25Detail
203. Lutovský OndřejLiberec#336#01:20:25+00:36:46Detail
204. Martínek Pavel#361#01:20:43+00:37:04Detail
205. Míšek KarelKutná Hora#174#01:21:58+00:38:19Detail
206. Jirásko LubomírSK SRCH#103#01:22:42+00:39:03Detail
207. Laibl JanStaňkovice#151#01:23:09+00:39:30Detail
208. Sobotka JiříTJ Zbýšov#347#01:24:19+00:40:40Detail
209. Vystavěl FilipFialové kobry GLOBO GYM#291#01:24:54+00:41:15Detail
210. Kumstát JanFialové kobry GLOBO GYM#142#01:24:55+00:41:16Detail
211. Panek DavidČáslav#190#01:25:10+00:41:31Detail
212. Kozubek PetrPraha 3#128#01:26:00+00:42:21Detail
213. Jalovec Jan#364#01:27:23+00:43:44Detail
214. Strejček Jiří#386#01:29:04+00:45:25Detail
215. Borovec DavidKutná Hora#11#01:30:29+00:46:50Detail
216. Vasek JakubFan klub Petry Vaskove#315#01:31:08+00:47:29Detail
217. Vízner JanNové Dvory#280#01:31:21+00:47:42Detail
218. Pěcha TomášVTJ Běhoun Poděbrady#195#01:32:51+00:49:12Detail
219. Kavka JanFialové kobry GLOBO GYM#112#01:35:10+00:51:31Detail
220. Dieiev OleksiiFialové kobry GLOBO GYM#38#01:35:10+00:51:31Detail
221. Nedvěd TomášKolín#178#01:36:07+00:52:28Detail
222. Kožíšek VáclavControlTech#129#01:37:12+00:53:33Detail
223. Vilimovský MartinTJ Fotři#279#01:41:01+00:57:22Detail
224. Novotný TomášHavlíčkův Brod#323#01:43:34+00:59:55Detail
Lebeda StanislavWildgym Kutná Hora#152#00:00:00Detail
Šanc PavelČervené Pečky#241#00:00:00Detail
Cvešpr RadekKutná Hora 1#23#00:00:00Detail
Cvešpr OldřichKutná Hora 1#22#00:00:00Detail
Šorf JiříPraha#249#00:00:00Detail
DNF Pěgřímek MilanAutocombi Kutná Hora#194#DNF Detail
DNS Jon MiloslavPraha 9#107#DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz