Oficiální Výsledková listina Třeboňský maraton
20. 10. 2018

Maraton / Marathon

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Exner JakubJihlava#118#Vlci1.02:42:2702:42:25.42Detail
2. Veber JosefLK Tatran Chodov#675#MMasters1.02:42:31+00:00:04.6102:42:30.26Detail
3. Holub Václav Velosport Valenta Scott #171#Vlci2.02:42:42+00:00:15.61Detail
4. Procházka MichalPerňa System#497#Vlci3.02:44:13+00:01:46.6102:44:11.39Detail
5. Šunka JanMoravan Louňovice#625#MMasters2.02:48:10+00:05:43.61Detail
6. Dvořák MartinSK Míle#108#MMasters3.02:48:24+00:05:57.61Detail
7. Kučera PetrKES BUK Grymov#320#MMasters4.02:48:59+00:06:32.61Detail
8. Bauer Václav Kleť#17#MMasters5.02:49:19+00:06:52.6102:49:18.16Detail
9. Sedláček OndřejTrisk České Budějovice#538#Vlci4.02:51:28+00:09:01.61Detail
10. Hlaváč BronislavENERGY TEAM Bolatice#160#MMasters6.02:52:24+00:09:57.6102:52:23.18Detail
11. Lepier Jan#347#MMasters7.02:54:28+00:12:01.6102:54:26.60Detail
12. Opletal MartinHisport team#446#Vlci5.02:54:29+00:12:02.6102:54:24.89Detail
13. Trnka PavelNečum a běž#654#Vlci6.02:55:28+00:13:01.6102:55:25.82Detail
14. Kasík KonstantinJKM#244#MMasters8.02:55:37+00:13:10.6102:55:31.00Detail
16. Kapalčík ŠimonMistrovice#236#Vlci7.02:57:36+00:15:09.6102:57:33.58Detail
17. Pejša Jansmí být prázdné#466#MMasters9.02:57:39+00:15:12.6102:57:33.89Detail
18. Dzian PatienceBěžecký klub české spořitelny#111#MMasters10.02:57:46+00:15:19.61Detail
19. Skála VáclavPraha#543#Vlci8.02:59:12+00:16:45.6102:59:10.06Detail
20. Sandecki MarkMika Training#536#Vlci9.02:59:38+00:17:11.61Detail
22. Vondrášek MartinTJ Jiskra Třeboň#686#Vlci10.03:00:06+00:17:39.6103:00:04.51Detail
23. Provazník TomášFK Sokolov#502#Vlci11.03:00:41+00:18:14.6103:00:34.40Detail
24. Hašpl MarcelOddíl 2015 / Pohořelice#149#MMasters11.03:00:42+00:18:15.6103:00:36.31Detail
25. Jína PavelTJ Liga 100 Olomouc#216#Veteráni1.03:01:08+00:18:41.61Detail
26. Krátký TomášSK Los Lobos#295#Veteráni2.03:01:28+00:19:01.6103:01:25.87Detail
27. Krejzlík VáclavKlínec#302#MMasters12.03:01:59+00:19:32.6103:01:56.81Detail
29. Makai András#377#MMasters13.03:02:09+00:19:42.6103:02:06.47Detail
30. Chlup TomášKamenice nad Lipou#198#Vlci12.03:02:58+00:20:31.6103:02:56.93Detail
31. Hommer RomanDěti Kleti#172#Veteráni3.03:03:32+00:21:05.6103:03:30.61Detail
32. Linhart MartinPraha#351#MMasters14.03:03:48+00:21:21.6103:03:43.98Detail
33. Zelenka LiborTJ Jiskra Třeboň#704#MMasters15.03:04:22+00:21:55.6103:04:19.27Detail
34. Viščor PavelBrno#681#MMasters16.03:04:38+00:22:11.6103:04:35.49Detail
35. Pokorný VáclavBrno#486#MMasters17.03:05:39+00:23:12.6103:05:35.02Detail
36. Touška MirekNová Ves#647#Vlci13.03:05:54+00:23:27.6103:05:46.83Detail
37. Neumann MartinStrážnice#426#Vlci14.03:05:58+00:23:31.6103:05:56.62Detail
39. Liška AlešUniversal USU Team#354#MMasters18.03:07:31+00:25:04.6103:07:26.65Detail
40. Jirásek TomášRunning Stones#217#Vlci15.03:08:09+00:25:42.6103:08:01.79Detail
41. Kadlec MiroslavASV Salzburg#225#Veteráni4.03:08:15+00:25:48.6103:08:14.57Detail
42. Bilina PetrSK Petrovice u Sedlčan#33#MMasters19.03:08:17+00:25:50.6103:08:07.05Detail
44. Šíp OndřejPraha#590#Vlci16.03:08:42+00:26:15.6103:08:40.03Detail
45. Fiala TomášKřemže#124#MMasters20.03:09:01+00:26:34.61Detail
46. Havel ViktorJindřichův Hradec#152#Vlci17.03:09:03+00:26:36.6103:09:00.99Detail
47. Kysela TomášČeské Budějovice#334#Vlci18.03:09:20+00:26:53.6103:09:17.70Detail
49. Ondráček ZdeněkEurosoftware#443#MMasters21.03:11:21+00:28:54.61Detail
50. Bezecný Robert Dobříš #27#MMasters22.03:11:33+00:29:06.61Detail
51. Miškovič DušanPlzeňští běžci KLUB#410#MMasters23.03:11:41+00:29:14.61Detail
52. Fanta LadislavMaratón klub Kladno#122#Veteráni5.03:11:50+00:29:23.61Detail
53. Král Pavel#289#MMasters24.03:11:58+00:29:31.6103:11:56.05Detail
54. Trnka PavelTřebíč#655#MMasters25.03:12:01+00:29:34.6103:11:58.48Detail
55. Kučera VáclavPraha#321#Veteráni6.03:12:07+00:29:40.6103:12:04.14Detail
56. Konvalina MatějMost#271#Vlci19.03:12:33+00:30:06.6103:12:31.97Detail
57. Šourek MartinHradec Králové#603#Vlci20.03:12:55+00:30:28.6103:12:18.27Detail
58. Jelínek ZbyněkTJ Liga 100 Olomouc#215#Veteráni7.03:13:08+00:30:41.6103:13:00.28Detail
59. Lorenc MartinOlomouc#360#MMasters26.03:13:17+00:30:50.6103:13:05.22Detail
60. Toll AndersUppsala LK#641#Veteráni8.03:13:44+00:31:17.61Detail
62. Fučík PavelMilovičtí běžci#131#Vlci21.03:14:06+00:31:39.6103:13:52.94Detail
63. Chovanec MichalPraha 10#201#MMasters27.03:14:35+00:32:08.6103:14:24.76Detail
65. Skřivan TomášJindřichův Hradec #545#Vlci22.03:15:27+00:33:00.6103:15:18.39Detail
66. Rincon SalvadorUppsala LK#521#MMasters28.03:16:19+00:33:52.61Detail
68. Makovský JakubPraha#378#Vlci23.03:16:28+00:34:01.61Detail
70. Ardamica David#6#MMasters29.03:16:37+00:34:10.6103:16:31.19Detail
71. Werner Lukáš Zelená liška#696#Vlci24.03:17:21+00:34:54.6103:17:09.43Detail
72. Momot YuriyJihlava#413#MMasters30.03:17:21+00:34:54.6103:17:15.24Detail
73. Šlampa MartinPraha#597#Vlci25.03:17:33+00:35:06.6103:17:30.81Detail
74. Wala PetrBK SAK Karviná#692#MMasters31.03:18:14+00:35:47.6103:18:11.63Detail
75. Strnad DavidTriSK České Budějovice#565#Vlci26.03:18:27+00:36:00.6103:18:20.55Detail
76. Reuteler ErichTřeboň#518#MLegendy1.03:18:44+00:36:17.61Detail
77. Sedlák PavelSlatiňany#539#MMasters32.03:18:55+00:36:28.61Detail
79. Šimek PavelPolná #588#MMasters33.03:19:03+00:36:36.6103:19:01.09Detail
80. Toupal JanBKV Holýšov#646#MMasters34.03:19:17+00:36:50.6103:19:11.30Detail
81. Tlustý TomášPodlešín#640#Vlci27.03:20:30+00:38:03.6103:20:25.98Detail
82. Macek JanZelená liška#370#MMasters35.03:20:50+00:38:23.6103:20:42.71Detail
83. Dočekal FrantaMaraton klub Kladno#83#MMasters36.03:20:54+00:38:27.6103:20:50.34Detail
84. Ondrášik MilanBKV Holýšov#444#MMasters37.03:20:55+00:38:28.6103:20:47.81Detail
86. Kinc PavelVF Sport Team Černá Hora#251#MMasters38.03:21:08+00:38:41.6103:21:05.68Detail
87. Vondrák MartinHorní Bříza#685#Vlci28.03:21:27+00:39:00.6103:21:22.94Detail
89. Kujíček TomášBk Spořice#324#MMasters39.03:22:09+00:39:42.6103:22:08.25Detail
90. Kozánek PetrKyjov#284#Vlci29.03:22:18+00:39:51.6103:22:11.85Detail
91. Bělehrádek PavelVelké Tresné 58#20#MLegendy2.03:22:20+00:39:53.6103:22:15.62Detail
92. Bronec MartinStříbro#53#MMasters40.03:22:36+00:40:09.6103:22:35.08Detail
93. Brož MichalJihlava#55#MMasters41.03:22:47+00:40:20.6103:22:39.32Detail
95. Němec Jan#423#MMasters42.03:23:16+00:40:49.6103:23:12.35Detail
96. Smetana FilipRybářská škola Třeboň - Větřní#552#Vlci30.03:23:21+00:40:54.6103:23:07.45Detail
97. Buchlovský PetrAtletika Prachatice#61#MMasters43.03:23:32+00:41:05.6103:23:23.01Detail
99. Žaba JiříBenešovský běžecký klub#715#Vlci31.03:24:02+00:41:35.6103:23:56.62Detail
100. Kotrba ŠtěpánJasmín Kutná Hora#279#MMasters44.03:24:26+00:41:59.61Detail
101. Balogh MiroslavDrhovice#13#MMasters45.03:24:32+00:42:05.6103:24:26.25Detail
102. Studeny LubomirOddil 2015#568#Veteráni9.03:24:45+00:42:18.6103:24:39.79Detail
103. Omrai JanTj slavoj Bečov nad Teplou#442#MMasters46.03:25:00+00:42:33.61Detail
104. Chalupa PetrMK Kladno#195#Vlci32.03:25:21+00:42:54.6103:25:17.82Detail
105. Štýbnar Zbyněkpteam#622#MMasters47.03:25:22+00:42:55.61Detail
106. Maxa MilanPísek#404#Vlci33.03:25:47+00:43:20.6103:25:31.27Detail
108. Dubjel RobertBrno#99#Vlci34.03:26:18+00:43:51.6103:26:09.09Detail
109. Macek JanPraha#369#Vlci35.03:26:18+00:43:51.6103:26:12.33Detail
110. Orlovský MartinTj Drslavice#449#Vlci36.03:26:42+00:44:15.6103:26:37.36Detail
111. Dubec JanTriexpert Milt racing#98#Vlci37.03:26:46+00:44:19.6103:26:45.03Detail
112. Nagy MiroslavMatfyz#421#Vlci38.03:26:47+00:44:20.61Detail
114. Bicelli RaphaelPrague#29#Vlci39.03:26:48+00:44:21.61Detail
115. Holeček MartinVIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE#166#MMasters48.03:26:54+00:44:27.61Detail
116. Stastny Tomas Praha#562#Vlci40.03:26:59+00:44:32.6103:26:49.52Detail
117. Svenda Alex#574#Vlci41.03:27:01+00:44:34.6103:26:56.82Detail
118. Šoltés FilipMladá Vožice#1590#Vlci42.03:27:10+00:44:43.6103:27:03.58Detail
119. Cechmeister BohumilPřisnotice#66#MMasters49.03:27:15+00:44:48.6103:27:02.88Detail
120. Žemla, Ing. PetrPraha 4 - Chodov#718#MMasters50.03:27:18+00:44:51.6103:27:08.92Detail
122. Rudolf Jan Praha#528#Vlci43.03:27:22+00:44:55.6103:27:11.33Detail
123. Kubíček MartinČeskomoravský cement#317#Vlci44.03:27:27+00:45:00.6103:27:19.67Detail
125. Srb Jindřich#560#Vlci45.03:27:31+00:45:04.6103:27:23.65Detail
126. Martinek JiříSK Městec#394#MMasters51.03:27:41+00:45:14.6103:27:36.43Detail
127. Holeček JiříBěžci Chomutov#165#Vlci46.03:27:46+00:45:19.6103:27:39.32Detail
128. Macek PetrTEMPO MAKERS#371#Vlci47.03:27:47+00:45:20.61Detail
129. Kucko Miroslav#318#MLegendy3.03:28:24+00:45:57.61Detail
130. Kykal JanPraha 6#333#Vlci48.03:28:42+00:46:15.6103:28:37.06Detail
131. Dubský RomanPřibyslav#101#MMasters52.03:28:43+00:46:16.61Detail
132. Lindahl AndersUppsala LK#1596#MMasters53.03:29:43+00:47:16.6103:29:41.57Detail
133. Novák VilémPraha#434#Vlci49.03:29:49+00:47:22.6103:29:45.37Detail
135. Kňava MartinBike a Běh Ostrov#258#Vlci50.03:30:16+00:47:49.6103:30:04.51Detail
136. Kreidl OndřejPraha#300#MMasters54.03:30:22+00:47:55.61Detail
137. Košina FrantišekTřeboň#277#Vlci51.03:30:25+00:47:58.6103:30:14.77Detail
138. Benko TomášPraha#23#Vlci52.03:30:56+00:48:29.6103:30:15.90Detail
139. Bubla DanielPIM BK Divoká Šárka#59#Veteráni10.03:30:59+00:48:32.6103:30:57.29Detail
140. Nguyen GaelPraha#428#Vlci53.03:31:17+00:48:50.6103:31:12.32Detail
141. Landsman PetrRozběháme Česko - Plzeň#337#Vlci54.03:32:05+00:49:38.6103:31:56.06Detail
142. Davídek JanValachiarun.cz#81#Vlci55.03:32:46+00:50:19.61Detail
143. Hladík TomášPlzeň#159#MMasters55.03:33:17+00:50:50.6103:33:11.64Detail
144. Hejda LadislavLadermon #158#MMasters56.03:33:23+00:50:56.61Detail
145. Nejedlý PetrPraha 5#422#MMasters57.03:33:29+00:51:02.61Detail
146. Šolta MarcelSRTG Strupčice#602#Veteráni11.03:33:31+00:51:04.6103:33:22.03Detail
147. Macán MiloslavBKV Holýšov#367#MMasters58.03:33:32+00:51:05.61Detail
148. Jasiok LumírTrek 1324#210#MMasters59.03:33:41+00:51:14.6103:33:34.69Detail
149. Karabut VitaliyPraha/Almaty#237#Vlci56.03:34:31+00:52:04.6103:34:27.86Detail
150. Tesař MilanCerekvice nad Loučnou#632#MMasters60.03:34:37+00:52:10.6103:34:23.72Detail
151. Vrátný KamilAC Praha 1890#688#MMasters61.03:34:47+00:52:20.61Detail
152. Liška RadekBěžecká škola #356#Vlci57.03:35:03+00:52:36.61Detail
153. Doubal JakubTřeboň#90#Vlci58.03:35:20+00:52:53.6103:35:11.35Detail
154. Levý MiroslavChirurgie TN#350#MMasters62.03:35:29+00:53:02.6103:35:27.06Detail
156. Havlíček ZdeněkJirkov#154#Veteráni12.03:35:59+00:53:32.6103:35:51.77Detail
157. Al-Kaysy SaidPraha 5#3#Veteráni13.03:36:00+00:53:33.6103:35:42.24Detail
158. Škorpil MilošBěžecká škola Miloše Škorpila#593#MLegendy4.03:36:04+00:53:37.6103:35:31.21Detail
159. Šimák PavelVodňany#586#MMasters63.03:36:06+00:53:39.61Detail
160. Kvapil Milan Salamon#332#Vlci59.03:36:08+00:53:41.6103:35:55.95Detail
162. Bíbrlík DavidBK Ludgeřovice#28#Vlci60.03:36:10+00:53:43.6103:35:55.16Detail
163. Štindl JanTaekwon-Do škola Velešín ITF#619#Vlci61.03:36:19+00:53:52.6103:36:09.69Detail
164. Rakovič MatějLety#513#Vlci62.03:36:20+00:53:53.6103:36:05.21Detail
165. Dvořáček JanTJ Sokol Mnich#103#MMasters64.03:36:27+00:54:00.6103:35:57.78Detail
166. Podhajský PavelSK LIBORCI TRUTNOV#481#MMasters65.03:36:55+00:54:28.61Detail
167. Jankot RomanČMK#207#MMasters66.03:37:12+00:54:45.6103:37:03.86Detail
168. Slaba PetrTábor#546#Veteráni14.03:37:21+00:54:54.6103:37:17.66Detail
169. Kepka TomasCT Weber#248#Vlci63.03:37:25+00:54:58.6103:37:21.53Detail
170. Moka MichalTriathlon Team Chrudim#412#Vlci64.03:37:35+00:55:08.6103:37:23.15Detail
172. Hába OndřejDiscipline equals freedom#140#Vlci65.03:38:28+00:56:01.6103:38:17.02Detail
173. Dikan JozefSPSVD Jistebnice#82#Vlci66.03:38:31+00:56:04.6103:37:57.59Detail
174. Běhoun VlastislavČlunek#19#MMasters67.03:38:36+00:56:09.6103:38:30.60Detail
175. Štych PřemyslČerčany#623#MMasters68.03:38:38+00:56:11.6103:38:03.13Detail
177. Vaněk JanTCV-JH#672#MMasters69.03:38:52+00:56:25.6103:38:47.36Detail
178. Možíš ZbyněkUniversal USU Team#418#MMasters70.03:39:08+00:56:41.6103:39:02.18Detail
179. Olšjak LadislavMarcelky GW stáj#441#Veteráni15.03:39:26+00:56:59.6103:39:25.29Detail
180. Ebel EduardEDY Lovosice#112#Veteráni16.03:39:27+00:57:00.6103:39:00.18Detail
181. Bálka StanislavVelké Pavlovice#12#MMasters71.03:39:28+00:57:01.6103:39:14.72Detail
182. Bergmann FilipVEUS Vyškov#24#Vlci67.03:39:40+00:57:13.61Detail
185. Faltus JanPraha - Radotín#121#MMasters72.03:39:48+00:57:21.6103:39:38.47Detail
186. Bittner JosefVitality Brno#35#MMasters73.03:40:03+00:57:36.6103:39:28.30Detail
187. Vrtiška OndejPraha#690#MMasters74.03:40:04+00:57:37.6103:39:51.56Detail
188. Jirout BohumilVysoké Mýto #219#MMasters75.03:40:11+00:57:44.6103:39:58.78Detail
189. Novák JiříJihlava #431#MMasters76.03:40:15+00:57:48.61Detail
190. Weigel LiborPraha Komořany#694#MMasters77.03:40:26+00:57:59.6103:40:16.36Detail
191. Kalaš RudolfGreenpeace Boskovice#228#MMasters78.03:40:50+00:58:23.6103:40:43.32Detail
192. Fabiánek BronislavTJ Orel Dolní Čermná#119#MMasters79.03:40:50+00:58:23.6103:40:39.92Detail
193. Štíbr DavidPraha#618#MMasters80.03:40:55+00:58:28.6103:40:51.10Detail
194. Hrubý MartinČeský Krumlov#183#MMasters81.03:40:55+00:58:28.6103:40:46.44Detail
197. Huml JakubKralupy Nad Vltavou#189#MMasters82.03:41:10+00:58:43.6103:40:36.23Detail
198. Šlais JiříStarý Plzenec#595#MMasters83.03:41:10+00:58:43.6103:40:59.79Detail
200. Žák MiroslavStříbrné Hory#716#Veteráni17.03:41:14+00:58:47.6103:41:06.51Detail
201. Pěnkava Petr#468#MMasters84.03:41:17+00:58:50.6103:41:04.53Detail
202. Šindelář Ondřej Elite Sport Boskovice#589#Vlci68.03:41:18+00:58:51.61Detail
203. Legát MartinTábor#344#MMasters85.03:41:20+00:58:53.6103:41:02.07Detail
204. Zbořil VlastimilIvanovice na Hané#701#MMasters86.03:41:28+00:59:01.6103:41:14.89Detail
205. Vítů Michal Salming Running Česko#1589#MMasters87.03:41:36+00:59:09.6103:41:28.04Detail
206. Moravec KarelRunning Stones Praha#415#Vlci69.03:41:43+00:59:16.6103:41:36.02Detail
207. Špirek VáclavZelená liška#604#Vlci70.03:41:51+00:59:24.6103:41:40.00Detail
208. Breznen Igor#52#MMasters88.03:41:55+00:59:28.6103:41:44.13Detail
209. Kincl JanPraha 4#252#Vlci71.03:42:17+00:59:50.6103:41:53.18Detail
211. Tesař PavelOpava#633#MMasters89.03:42:24+00:59:57.6103:42:11.94Detail
212. Kraus DanielCheznovice#297#Vlci72.03:42:25+00:59:58.6103:42:20.35Detail
213. Jelínek JanBěh Kladno#214#MMasters90.03:42:26+00:59:59.61Detail
214. Sečkár AloisSvobodní Praha 4#537#Vlci73.03:42:28+01:00:01.6103:42:12.33Detail
215. Pospíšil DavidPraha#491#Vlci74.03:42:29+01:00:02.6103:42:01.01Detail
216. Voborský DavidPraha#683#Veteráni18.03:42:34+01:00:07.6103:42:22.82Detail
217. Dolejší JanSuchdol nad Lužnicí#87#MMasters91.03:42:44+01:00:17.6103:42:18.97Detail
218. Parma TomášRungo Core#457#MMasters92.03:42:55+01:00:28.6103:42:44.24Detail
219. Král StanislavRun the World#290#MMasters93.03:43:13+01:00:46.6103:42:40.37Detail
220. Veselý TomášRozběháme Česko#679#Vlci75.03:43:44+01:01:17.6103:43:35.11Detail
221. Blažek JanSŽMT#41#Vlci76.03:43:56+01:01:29.61Detail
222. Loula StanislavTatiná#365#Vlci77.03:44:02+01:01:35.6103:43:46.90Detail
223. Šizling JiříBKV Holýšov#592#MMasters94.03:44:08+01:01:41.6103:44:01.99Detail
225. Toman MartinSK Babice#643#MMasters95.03:44:28+01:02:01.61Detail
226. Červenka JiříBrno#77#Vlci78.03:44:40+01:02:13.61Detail
227. Jukl Václav#221#Vlci79.03:44:57+01:02:30.6103:44:41.35Detail
228. Hurda MiroslavTeplice#190#MMasters96.03:45:01+01:02:34.6103:44:42.17Detail
229. Prokopec DanielVysoké Mýto#500#MMasters97.03:45:30+01:03:03.6103:45:08.43Detail
230. Maleňák MiroslavPlzeň#381#MMasters98.03:46:16+01:03:49.6103:45:51.96Detail
231. Kačenka MichalPraha#223#Vlci80.03:46:31+01:04:04.6103:46:20.41Detail
232. Svoboda OndřejHumpolec#576#Vlci81.03:46:35+01:04:08.6103:46:25.24Detail
233. Kučera OndřejJindřichův Hradec#319#MMasters99.03:46:39+01:04:12.6103:46:27.27Detail
235. Bílek PetrHorní Skrýchov#31#MMasters100.03:46:50+01:04:23.6103:46:45.78Detail
236. Sládek Vilém#547#Vlci82.03:47:16+01:04:49.61Detail
237. Kejšar JanČeské Budějovice#246#MMasters101.03:47:19+01:04:52.6103:47:04.57Detail
238. Majer MilošJamajka Team#375#MMasters102.03:47:24+01:04:57.6103:47:03.60Detail
242. Jukl Jan#220#Vlci83.03:48:11+01:05:44.6103:48:10.15Detail
244. Hodaň LukášAF TEAM PLZEŇ - SAFEREX#163#Vlci84.03:48:19+01:05:52.61Detail
245. Srb LadislavLevice#561#MMasters103.03:48:34+01:06:07.6103:48:00.94Detail
247. Vorlik PavelŘehlovice, Stadice#687#Veteráni19.03:48:43+01:06:16.6103:48:33.82Detail
249. Ryneš LukášTAKADA Louny#534#Vlci85.03:48:47+01:06:20.6103:48:30.65Detail
250. Lenkvik JanSEKO Louny#346#Vlci86.03:48:47+01:06:20.61Detail
251. Valenta JanBěžecká škola Miloše Škorpilaj#666#Vlci87.03:49:09+01:06:42.6103:48:39.49Detail
252. Růžička LukášLoma Runners#531#Vlci88.03:49:10+01:06:43.6103:49:00.34Detail
254. Havelka VladimírBorovany#153#MMasters104.03:49:36+01:07:09.6103:49:09.81Detail
255. Záleský JiříGymnázium Třeboň#699#Vlci89.03:49:47+01:07:20.6103:49:30.45Detail
256. Petr MilanMattoni FreeRun Jihlava#469#Vlci90.03:49:49+01:07:22.6103:49:35.64Detail
257. Binder VáclavPlnej pupek CB#34#MLegendy5.03:49:50+01:07:23.6103:49:43.91Detail
258. Valenta PavelChrudim#667#Veteráni20.03:49:50+01:07:23.6103:49:39.01Detail
260. Zemek OndřejBudeč#445#Vlci91.03:50:03+01:07:36.6103:49:52.06Detail
261. Jánský PavelStrakonice#208#MMasters105.03:50:09+01:07:42.6103:49:52.18Detail
262. Cibulka RadimIronstars Beroun#67#Vlci92.03:50:23+01:07:56.6103:50:14.62Detail
263. Kanka LukasVyprachtice#234#MMasters106.03:50:25+01:07:58.6103:50:10.74Detail
264. Veselý OldřichJindřichův Hradec#678#MMasters107.03:50:40+01:08:13.6103:50:29.89Detail
265. Tomášek JiříBoršov n/Vl.#644#MMasters108.03:50:40+01:08:13.6103:50:20.96Detail
266. Novak TomasSpartak Žebrák Muay Thai Kickboxing#433#Vlci93.03:50:54+01:08:27.61Detail
267. Korba LukášNová Ves pod Pleší#273#Vlci94.03:50:58+01:08:31.61Detail
268. Pečenka JakubKutná Hora#464#Vlci95.03:51:15+01:08:48.6103:50:56.13Detail
269. Tichota DavidNýrsko#637#Vlci96.03:51:22+01:08:55.6103:51:09.90Detail
270. Valenta DavidPelhřimov#665#Vlci97.03:51:28+01:09:01.6103:50:49.03Detail
271. Egersdorf JiříPraha#115#Vlci98.03:51:43+01:09:16.6103:51:00.28Detail
272. Bedenk PetrMaraton Team Sexy Guru#1597#MMasters109.03:51:46+01:09:19.6103:51:05.42Detail
273. Taušek VáclavMEA Water#631#Vlci99.03:51:53+01:09:26.6103:51:36.94Detail
274. Kalenský JanProtivanov#229#Vlci100.03:51:53+01:09:26.6103:51:31.75Detail
276. Říha Petr#535#MMasters110.03:51:55+01:09:28.6103:51:15.42Detail
277. Sladky TomasRUN PRAHA - PLZEŇ#548#Vlci101.03:52:00+01:09:33.6103:51:26.46Detail
278. Švajcr RadekBŠMŠ Plzeň #627#MMasters111.03:52:01+01:09:34.6103:51:27.45Detail
280. Čapek Stanislav#71#Vlci102.03:52:02+01:09:35.6103:51:29.28Detail
281. Švarc PavelDVA A PŮL OSLA#629#Vlci103.03:52:02+01:09:35.6103:51:29.58Detail
285. Procházka Petr Vernéřovice#498#MMasters112.03:52:51+01:10:24.6103:52:11.99Detail
286. Rakovič PavelLety#514#Veteráni21.03:52:53+01:10:26.6103:52:39.70Detail
287. Štěch MartinAK Bílina#609#MMasters113.03:52:59+01:10:32.6103:52:41.27Detail
288. Létal LubošRozběháme Břeclav, SRTG Břeclav#348#Vlci104.03:53:23+01:10:56.6103:53:08.39Detail
289. Hoštička RadekPlzen#177#MMasters114.03:53:25+01:10:58.6103:53:02.06Detail
290. Holeksa PetrBílá#167#MMasters115.03:53:26+01:10:59.6103:52:42.53Detail
291. Rakovič JakubLety#512#Vlci105.03:53:28+01:11:01.6103:53:13.85Detail
292. Landa Jan Spartak Žebrák #336#MMasters116.03:53:36+01:11:09.6103:53:16.23Detail
294. Patočka ŠtěpánSLT allstars#458#MMasters117.03:53:52+01:11:25.6103:53:13.48Detail
295. Círal FrantišekDvory nad Lužnicí#68#MMasters118.03:53:53+01:11:26.6103:53:45.08Detail
296. Podhorský VladimírAtex007#482#MMasters119.03:53:54+01:11:27.6103:53:41.99Detail
297. Kamenec IvanVsetín#232#MLegendy6.03:54:06+01:11:39.6103:54:00.24Detail
298. Maceček Martin#368#MMasters120.03:54:08+01:11:41.61Detail
299. Růžička TomášEnsemble Terrible#532#MMasters121.03:54:08+01:11:41.6103:53:51.12Detail
300. Martinek JanBudeč#393#Vlci106.03:54:13+01:11:46.6103:53:56.16Detail
301. Máca JakubPredator Workout Počátky#366#Vlci107.03:54:15+01:11:48.6103:53:54.70Detail
302. Háva LukášPredator Workout Počátky#151#Vlci108.03:54:16+01:11:49.6103:53:57.64Detail
303. Petrášek TomášČeské Budějovice#471#Vlci109.03:54:19+01:11:52.61Detail
304. Slezák PetrFrýdek-Místek#551#Vlci110.03:54:20+01:11:53.6103:54:02.64Detail
305. Kanta JanPraha 9#235#MMasters122.03:54:22+01:11:55.6103:54:05.46Detail
306. Jančář StanislavMK Seitl Ostrava#1588#Veteráni22.03:54:28+01:12:01.6103:54:08.17Detail
307. Dvořák LeošPraha#106#MMasters123.03:54:44+01:12:17.6103:54:29.02Detail
310. Loser MartinStruhařov#362#MMasters124.03:54:53+01:12:26.61Detail
311. Menza MartinPlzeň#406#MMasters125.03:54:59+01:12:32.6103:54:25.30Detail
312. Nezbeda TomášVeselí nad Lužnicí#427#Vlci111.03:55:00+01:12:33.6103:54:47.52Detail
313. Havránek JiříZÁLUŽÍ NA SEKERÁCH#156#MMasters126.03:55:00+01:12:33.6103:54:42.69Detail
315. Cupal Pepa "Pomalý"Běžecká škola Miloše Škorpila#69#MMasters127.03:55:03+01:12:36.6103:54:32.10Detail
317. Láska RudolfTHOSE RESILIENT #338#MMasters128.03:55:05+01:12:38.6103:54:58.53Detail
319. Baroch LukášSRTG Most#14#Vlci112.03:55:10+01:12:43.6103:55:00.48Detail
320. Procházka DanielDoosan Škoda Power#496#MMasters129.03:55:26+01:12:59.6103:55:09.95Detail
321. Kaška RadekKostelec nad Orlicí#245#MMasters130.03:55:31+01:13:04.6103:55:01.36Detail
322. Hůrka OtakarBike a běh Ostrov#191#MMasters131.03:55:33+01:13:06.6103:55:22.56Detail
324. Klobouk JiříOtaslavice#256#Veteráni23.03:55:56+01:13:29.6103:55:39.17Detail
325. Kerlin Tomáš(r)UNISáci#249#Vlci113.03:55:58+01:13:31.6103:55:19.73Detail
326. Kreml Zdenek#304#MMasters132.03:55:58+01:13:31.61Detail
328. Kuneš AdamKorejský Sršni#326#Vlci114.03:56:32+01:14:05.6103:56:19.15Detail
329. Drnek MartinDrndíci#1593#MMasters133.03:56:50+01:14:23.6103:56:29.15Detail
330. Štěrba Ondřej#612#Vlci115.03:57:11+01:14:44.61Detail
331. Dolejš MartinMlazice#86#Vlci116.03:57:22+01:14:55.6103:56:53.50Detail
332. Martinec PetrVeselá#392#MMasters134.03:57:33+01:15:06.6103:57:09.74Detail
333. Šíma Jan Cyklo Outdoor Netolice#585#MMasters135.03:57:36+01:15:09.6103:57:27.31Detail
335. Bubeníček JosefDecathlon Plzeň#58#Vlci117.03:58:05+01:15:38.61Detail
337. Dočkal VladimírPraha#84#MMasters136.03:58:37+01:16:10.6103:58:13.77Detail
339. Rygál LiborSK MAXTRI LIBEREC#533#Veteráni24.03:58:56+01:16:29.6103:58:47.11Detail
340. Hubáček PavelTempo Makers#186#Vlci118.03:59:01+01:16:34.6103:58:43.44Detail
341. Zelenka PetrPraha#705#Vlci119.03:59:47+01:17:20.6103:59:30.74Detail
342. Hanousek MiroslavVeltrusy#145#MMasters137.04:00:26+01:17:59.6103:59:45.70Detail
344. Valíček MichalWohnout running team#669#MMasters138.04:00:28+01:18:01.6104:00:14.10Detail
346. Slavětínský Martin Pelhřimov#549#Vlci120.04:01:03+01:18:36.6104:00:41.51Detail
348. Drázda Petr#94#Veteráni25.04:01:25+01:18:58.6104:01:03.88Detail
351. Hruška TomášKbelští sokoli#184#MMasters139.04:02:08+01:19:41.6104:01:47.40Detail
352. Hora JanPraha 4#173#Vlci121.04:02:24+01:19:57.6104:01:54.97Detail
354. Zeidler MilanNeratovice #703#Veteráni26.04:03:07+01:20:40.6104:02:55.59Detail
355. Prášil AdamPraha#492#Vlci122.04:03:23+01:20:56.6104:03:06.34Detail
356. Aulík David České Budějovice#8#Vlci123.04:03:39+01:21:12.6104:03:10.60Detail
357. Závodník MilanBrno#700#MMasters140.04:03:48+01:21:21.6104:03:35.69Detail
358. Chochol MichaelPraha 9#199#MMasters141.04:04:05+01:21:38.6104:03:42.86Detail
359. Klír ZdeněkRoudnice nad Labem#255#Vlci124.04:04:49+01:22:22.61Detail
360. Novák MartinBrázdim - Šneci v běhu#432#MMasters142.04:05:06+01:22:39.6104:04:48.99Detail
362. Pres DavidOlšany#494#MMasters143.04:05:37+01:23:10.6104:05:24.27Detail
363. Veverka PetrBěžecká škola Miloše Škorpila#680#MMasters144.04:05:38+01:23:11.6104:05:05.02Detail
364. Beneda RadekPeakmachine#22#Vlci125.04:05:38+01:23:11.61Detail
365. Kortan PavelKamenice nad Lipou#274#Vlci126.04:05:40+01:23:13.6104:05:17.96Detail
366. Janásek AlešOstrava#203#MMasters145.04:05:41+01:23:14.6104:05:19.38Detail
367. Ploch JiříBudějovice#480#MMasters146.04:05:41+01:23:14.6104:05:24.08Detail
368. Janecký JaroslavOstrov#205#MMasters147.04:05:47+01:23:20.6104:05:19.78Detail
370. Maleček PetrPraha#380#MMasters148.04:06:17+01:23:50.6104:05:57.94Detail
374. Gärtner PetrBKČS#133#Vlci127.04:07:30+01:25:03.6104:07:08.92Detail
376. Zelenka VladimírKladno#706#Veteráni27.04:07:42+01:25:15.6104:07:14.76Detail
377. Pazour MilanJindřichův Hradec#463#Veteráni28.04:07:45+01:25:18.6104:07:17.76Detail
379. Kabát ArnoštPísek#222#Vlci128.04:08:20+01:25:53.6104:08:05.02Detail
380. Latka VladislavČeské Budějovice#342#MMasters149.04:08:44+01:26:17.6104:08:28.83Detail
381. Wachtarczyk TomášNoDNF.cz#691#MMasters150.04:08:57+01:26:30.6104:08:13.44Detail
382. Kšanda PetrPlzeň #313#MMasters151.04:09:17+01:26:50.61Detail
383. Stupka JakubPraha 4#569#Vlci129.04:09:42+01:27:15.6104:09:18.11Detail
384. Motyka JanKomorní Lhotka#417#Vlci130.04:10:14+01:27:47.6104:10:09.42Detail
385. Steinbauer JiříTrhové Sviny-Rejta#563#MMasters152.04:11:06+01:28:39.61Detail
386. Vaněk PetrJindřichův Hradec#673#Vlci131.04:11:30+01:29:03.61Detail
387. Šmídovec PatrikPlzeň#600#MMasters153.04:11:35+01:29:08.6104:11:12.40Detail
388. Burian Martin#63#MMasters154.04:11:42+01:29:15.6104:11:34.49Detail
389. Dvořák Marek#107#MMasters155.04:11:47+01:29:20.6104:11:26.48Detail
391. Pruckner DietmarIFIRMI#503#Veteráni29.04:12:35+01:30:08.6104:12:15.48Detail
392. Kárný JanAC FOFR#242#Vlci132.04:12:38+01:30:11.6104:12:13.76Detail
393. Marzin MartinB ohumín#396#Veteráni30.04:12:46+01:30:19.6104:12:21.89Detail
395. Folbrecht JanHope České Budějovice#125#MMasters156.04:13:14+01:30:47.6104:12:46.12Detail
396. Pavlůsek PetrKateřinice#462#Veteráni31.04:13:23+01:30:56.6104:13:12.78Detail
397. ČVANČARA PavelTEMPO MAKERS#80#MMasters157.04:13:24+01:30:57.6104:12:59.41Detail
399. Toman LiborSpálené Poříčí#642#MMasters158.04:14:12+01:31:45.6104:13:47.02Detail
400. Hnízdo PetrPraha 6#162#MMasters159.04:14:14+01:31:47.6104:13:47.99Detail
403. Kohout LuděkNová Ves#264#Veteráni32.04:14:45+01:32:18.6104:14:25.43Detail
405. Palaclý VáclavForrest Gump team Chanovice#454#MMasters160.04:15:34+01:33:07.6104:15:03.32Detail
406. Tupy MartinCeske Budejovice#659#MMasters161.04:15:39+01:33:12.6104:15:25.81Detail
407. Červený VáclavPlzeň#78#Veteráni33.04:15:44+01:33:17.6104:15:31.38Detail
409. Černý JardaKotěhůlky#75#MMasters162.04:16:08+01:33:41.6104:15:37.56Detail
410. Bednář MilošJindřichův Hradec#18#MMasters163.04:16:08+01:33:41.6104:15:40.34Detail
411. Blafka MartinSuchdol nad Luznici#38#Vlci133.04:16:10+01:33:43.6104:15:50.38Detail
412. Petráček DominikLetohrad#470#Vlci134.04:16:21+01:33:54.6104:16:04.35Detail
413. Sita JaroslavLanškroun#542#Vlci135.04:16:21+01:33:54.61Detail
414. Houška MichalHoušánci#179#MMasters164.04:16:25+01:33:58.6104:16:22.78Detail
417. Harvan MarekVysoké Mýto#148#Veteráni34.04:16:47+01:34:20.6104:16:19.42Detail
418. Švanda PetrTřeboň#628#MMasters165.04:16:48+01:34:21.6104:16:18.20Detail
420. Hrstka Pavel(R)UNISáci#182#MMasters166.04:17:12+01:34:45.6104:16:34.69Detail
421. Šťastný OndřejPraha 1#607#Vlci136.04:17:24+01:34:57.6104:16:46.76Detail
423. Kroc MiloslavBrandýsek#307#Veteráni35.04:18:06+01:35:39.6104:17:38.42Detail
424. Drastík JakubKIWI#93#MMasters167.04:18:19+01:35:52.6104:18:05.06Detail
427. Balada JakubPardubice#11#Vlci137.04:19:31+01:37:04.6104:19:13.86Detail
428. Medek Jan#405#Vlci138.04:19:48+01:37:21.6104:19:29.98Detail
429. Platonov Igor#1599#MMasters168.04:19:58+01:37:31.6104:19:24.55Detail
430. Koukolíček Josef#281#Vlci139.04:20:13+01:37:46.6104:19:51.65Detail
432. Pucholt JiříUnhošť#507#Veteráni36.04:20:47+01:38:20.6104:20:15.36Detail
433. Martin DavidTábor#391#Vlci140.04:20:55+01:38:28.6104:20:13.60Detail
434. Kocáb RadimVolary#260#Veteráni37.04:21:16+01:38:49.6104:20:55.18Detail
435. Boháč JiříBehejBrno.com#44#MLegendy7.04:21:34+01:39:07.6104:21:20.50Detail
436. Kutek LukášPraha#330#Vlci141.04:22:00+01:39:33.6104:21:35.32Detail
437. Vepřek JarmilBrno#677#Vlci142.04:22:10+01:39:43.6104:22:08.41Detail
439. Liška DavidForrest Gump Team#355#MMasters169.04:22:43+01:40:16.6104:22:13.00Detail
440. Hulán PetreAdvokacie Praha#187#MMasters170.04:22:56+01:40:29.6104:22:26.77Detail
441. Minařík Miloš#409#Vlci143.04:22:57+01:40:30.61Detail
442. Křivánek PetrPelhřimov#310#Vlci144.04:23:04+01:40:37.6104:22:29.63Detail
443. Franěk PetrTo rozchodíš!#127#Veteráni38.04:23:04+01:40:37.6104:22:36.67Detail
444. Pavlík MiroslavKOB Litvínov#461#MLegendy8.04:23:07+01:40:40.6104:22:36.71Detail
445. Šlechta JaroslavChlum u Třeboně#598#MMasters171.04:23:08+01:40:41.6104:22:36.36Detail
446. Pokorný XX#485#Vlci145.04:23:19+01:40:52.6104:23:03.43Detail
449. Buzinkay AlexanderFotri Bratislava#64#Veteráni39.04:23:39+01:41:12.6104:23:06.23Detail
450. Šlajs Štěpán Loučovice #596#Vlci146.04:24:14+01:41:47.6104:23:38.20Detail
451. Engstrand UlfUppsala LK#117#MMasters172.04:24:41+01:42:14.6104:24:30.78Detail
452. Kocanda Tomáš#261#MMasters173.04:25:00+01:42:33.6104:24:25.74Detail
453. Fulín JanPraha 8 - Karlín#132#MMasters174.04:25:22+01:42:55.6104:25:07.33Detail
454. Tichý Jaromír RUN magazine TEAM#638#MMasters175.04:25:48+01:43:21.6104:25:17.67Detail
456. Sevruk AlexejLitoměřice#541#Vlci147.04:26:02+01:43:35.6104:25:57.24Detail
457. Häusler VáclavPříbram#150#Veteráni40.04:26:20+01:43:53.6104:25:40.76Detail
458. Krejčí AlešHavlíčkův Brod#301#Vlci148.04:27:02+01:44:35.6104:26:37.39Detail
459. Šalanda Marek#579#Vlci149.04:27:12+01:44:45.6104:26:43.92Detail
462. Blaha LiborTeam Bedihošť#39#Vlci150.04:27:53+01:45:26.6104:27:17.77Detail
463. Blaha VáclavTEAM Bedihošť#40#Veteráni41.04:27:53+01:45:26.6104:27:17.07Detail
464. Kukol Tomáš#325#MMasters176.04:28:35+01:46:08.6104:28:13.43Detail
465. Krekels JulienPraha#303#Vlci151.04:29:03+01:46:36.6104:28:41.77Detail
466. Sýkora Martin#577#Veteráni42.04:29:07+01:46:40.6104:28:30.29Detail
467. Jelínek AntonínHavlíčkův Brod#213#MLegendy9.04:29:10+01:46:43.6104:28:38.83Detail
468. Kalužný MichalPraha#231#Vlci152.04:29:11+01:46:44.6104:28:52.50Detail
469. Linhart StanislavHluboka u Borovan#353#MMasters177.04:29:27+01:47:00.6104:29:01.05Detail
471. Orlinger Herbert EmilHPLC Linz, Rakousko#448#Veteráni43.04:31:12+01:48:45.6104:30:39.89Detail
472. Chalaš Zdeněk#194#Vlci153.04:31:30+01:49:03.6104:31:12.91Detail
473. Kadlec Jaroslav#224#MMasters178.04:31:31+01:49:04.6104:30:50.42Detail
474. Rajmon JanPraha#511#Veteráni44.04:31:32+01:49:05.6104:31:18.54Detail
475. Rezek MichalPIM Kings#519#Veteráni45.04:32:49+01:50:22.6104:32:25.54Detail
476. Suttr Pavel#570#Veteráni46.04:33:48+01:51:21.6104:33:22.05Detail
479. Holoubek Jindřich OddíL2015#169#Veteráni47.04:35:20+01:52:53.61Detail
481. Kubec LiborPraha#315#MMasters179.04:36:01+01:53:34.6104:35:37.32Detail
482. Nigrin PřemyslLom u Mostu #429#MMasters180.04:36:01+01:53:34.6104:35:34.15Detail
484. Šťastný JiříPraha 8#606#Veteráni48.04:36:13+01:53:46.6104:35:36.12Detail
490. Keslar MilanBrno#250#Vlci154.04:37:12+01:54:45.6104:36:44.58Detail
491. Hurtík PavelPraha#192#Vlci155.04:37:52+01:55:25.6104:37:13.83Detail
492. bystřičan jiříBK Ludgeřovice#65#Veteráni49.04:38:08+01:55:41.6104:37:51.20Detail
493. Kellner LiborBrno#247#MMasters181.04:38:30+01:56:03.6104:37:45.91Detail
496. Mačuda MilanKarlovy Vary#373#MMasters182.04:38:42+01:56:15.6104:38:05.00Detail
498. Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška#352#Veteráni50.04:39:02+01:56:35.6104:38:50.51Detail
503. Munster LudvikVysoké Mýto#420#MMasters183.04:39:54+01:57:27.6104:39:16.01Detail
504. Krátký JanRokycany#294#MMasters184.04:40:23+01:57:56.6104:39:55.63Detail
505. Bobysud MartinPraha#42#MMasters185.04:42:11+01:59:44.6104:42:03.58Detail
507. Bouzek VítTřebíč 1#46#Vlci156.04:42:49+02:00:22.6104:42:28.44Detail
509. Orság JosefPomalé šípy Kopřivnice #450#Veteráni51.04:43:02+02:00:35.6104:42:41.08Detail
510. Pála OndřejPraha#452#Vlci157.04:44:15+02:01:48.6104:43:44.98Detail
511. Pála RomanPraha#453#Vlci158.04:44:15+02:01:48.6104:43:44.89Detail
512. Rousek Jan#526#Vlci159.04:44:19+02:01:52.6104:44:03.61Detail
514. Kolařík JanPraha#268#Vlci160.04:44:46+02:02:19.6104:44:31.19Detail
516. Dvořák AlešMexická vlna#105#Vlci161.04:45:30+02:03:03.6104:44:58.65Detail
517. Pokorný PetrTehov#1594#Vlci162.04:46:23+02:03:56.6104:45:56.90Detail
518. Folbrecht LukášFanklub Ivety Bartošové#126#MMasters186.04:46:29+02:04:02.6104:46:01.41Detail
519. Markvart JanZEWL#389#Vlci163.04:46:54+02:04:27.6104:46:39.29Detail
521. Dubovský PetrČakovice#100#MMasters187.04:48:09+02:05:42.6104:47:39.87Detail
524. Chlup Petrwww.dvabezci.cz#197#Veteráni52.04:48:39+02:06:12.6104:48:36.12Detail
528. Štěrba Vojta#613#Vlci164.04:52:48+02:10:21.61Detail
530. Šerek Daniel#584#Vlci165.04:53:26+02:10:59.6104:52:44.75Detail
531. Ulma TomášPraha #662#Veteráni53.04:53:44+02:11:17.6104:53:10.86Detail
532. Lolek PetrVohančice#358#Vlci166.04:54:41+02:12:14.6104:54:18.54Detail
533. Prikryl PetrZuble#495#Vlci167.04:55:26+02:12:59.6104:53:48.98Detail
535. Gassenbauer Vlastislavall the vogue#134#MMasters188.04:56:17+02:13:50.6104:55:51.27Detail
536. Chlanda OldřichŽižkova Borohrádek #196#MMasters189.04:56:45+02:14:18.6104:56:04.93Detail
537. Malý OndřejSiko koupelny#384#Vlci168.04:57:03+02:14:36.6104:56:28.32Detail
539. Klíma LadislavČeské Budějovice#254#MMasters190.04:58:39+02:16:12.6104:58:27.30Detail
541. Švadlena FrantišekMighty Sounds#626#MMasters191.05:00:15+02:17:48.6104:59:34.17Detail
542. Kosina JiriPraha#275#Vlci169.05:00:23+02:17:56.6104:59:54.31Detail
543. Gruber Martin Bystřice #137#MMasters192.05:00:29+02:18:02.6104:59:48.81Detail
546. Hulec JakubSK Městský úřad Třeboň#188#Vlci170.05:01:08+02:18:41.6105:00:43.15Detail
547. Frouz PetrTábor#130#MMasters193.05:03:42+02:21:15.6105:03:06.52Detail
550. Emanuel ĽudovítŘíčany#116#MMasters194.05:09:02+02:26:35.6105:08:34.91Detail
551. Štětka PavelDobětický expres#615#Veteráni54.05:09:14+02:26:47.6105:08:53.32Detail
556. Hajíček Pavel#143#MMasters195.05:13:37+02:31:10.6105:12:55.89Detail
558. Faist OndřejPlzeň#871#MMasters196.05:20:27+02:38:00.6105:04:35.20Detail
559. Vancl DanielPísek#671#Vlci171.05:21:59+02:39:32.6105:21:12.29Detail
562. Kareš LadislavBěžci Chomutov#240#Veteráni55.05:23:59+02:41:32.6105:23:25.17Detail
563. Hornák PavelOlomouc#176#MMasters197.05:24:02+02:41:35.6105:23:24.70Detail
566. Karbusický ZbyněkPraha#239#Vlci172.05:25:22+02:42:55.6105:24:46.33Detail
568. Holub JaromírŠneci v běhu#170#Veteráni56.05:30:09+02:47:42.6105:29:53.00Detail
569. Nilsson GunnarUppsala LK#430#MLegendy10.05:30:35+02:48:08.6105:30:19.26Detail
571. Malčík Pavel#379#Veteráni57.05:34:10+02:51:43.6105:33:33.37Detail
572. Králíček MilošRakovník#291#MLegendy11.05:36:27+02:54:00.6105:35:46.00Detail
0. Maršík JindřichŠiroká veřejnost#390#MMasters00:00:00Detail
0. Macek TomášTábor#372#MMasters00:00:00Detail
0. Študlar Jiří#620#MMasters00:00:00Detail
0. Redondo Asier#516#Vlci00:00:00Detail
0. Leisser Petr#345#MMasters00:00:00Detail
0. Koukolíček Václav#282#Vlci00:00:00Detail
0. Rokos LukášTřeboň#525#Vlci00:00:00Detail
0. Rokos IvanTřeboň#524#Veteráni00:00:00Detail
0. Mašita MartinHoroušany#398#Veteráni00:00:00Detail
0. Protuš Marek Sluníčkáři#501#Vlci00:00:00Detail
0. Šofránek JanBrno#601#Vlci00:00:00Detail
0. Theiner MartinSenior Klub Team Tábor#635#Veteráni00:00:00Detail
0. Hromada MichalPraha#181#MMasters00:00:00Detail
0. Платонов ИгорьРоссия, г. Новосибирск#719#MMasters00:00:00Detail
0. Kolář PavelTJ Liga 100 Olomouc#267#Veteráni00:00:00Detail
0. Hadrava TomášKozy Koule#141#MMasters00:00:00Detail
0.DNF Mareš BohumilPosilovna Průvan Brno#387#MLegendyDNF Detail
0.DNF Grygar DavidARCHITEKTI Grygar#138#MMastersDNF Detail
0.DNF Pávek MilošÚstí nad Orlicí#460#MMastersDNF Detail
0.DNS Havrlant JiriCafe Racers#157#MMastersDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz