Oficiální Výsledková listina Skalní kros
19. 5. 2018

10 km

#Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1.KrálVítězslav#96#MMasters1.00:43:46Detail
2.JerieMarekTJ Magla#271#Vlci1.00:45:10+00:01:24Detail
3.KotlíkKamil#92#MMasters2.00:45:30+00:01:44Detail
4.OndruchAdamLight Bike Running Team#299#Vlci2.00:45:32+00:01:46Detail
5.BorovskyJindrichHradcany#14#Vlci3.00:46:17+00:02:31Detail
6.VodičkaJosef#226#Vlci4.00:46:35+00:02:49Detail
7.PelikánKarelTJ SOKOL Podlázky - Dalovice#249#Vlci5.00:47:28+00:03:42Detail
8.SládekJakubBarbarian extreme tesm#173#Vlci6.00:48:31+00:04:45Detail
9.JanáčekJiří#68#Veteráni1.00:50:26+00:06:40Detail
10.KautzkýTomášSokol Kněžmost#80#MMasters3.00:50:38+00:06:52Detail
11.SemerákIvoKněžmost#326#MMasters4.00:50:48+00:07:02Detail
12.JahodaRostislavMaraton Jablonec nad Nisou#282#MLegendy1.00:51:08+00:07:22Detail
13.MrňákAlešTurnov#131#Vlci7.00:51:24+00:07:38Detail
14.FenclJanPraha#38#Vlci8.00:51:45+00:07:59Detail
15.HendrychTomášHorní Libchava#54#MMasters5.00:52:05+00:08:19Detail
16.HybšMarekSRTG Kolín#63#Vlci9.00:52:12+00:08:26Detail
17.PaulůBlankamaratonstav úpice#146#ZLegendy1.00:52:42+00:08:56Detail
18.DutýJaroslav Sokol Kněžmost#35#Vlci10.00:52:51+00:09:05Detail
19.NěmečekPavelBorek pod Troskami#255#Vlci11.00:53:18+00:09:32Detail
20.VýdaMichal#264#MMasters6.00:53:23+00:09:37Detail
21.EliášPavelLiberec#294#MMasters7.00:53:27+00:09:41Detail
22.SajdlováJanaŽižkovský tygři#354#Gazely1.00:53:34+00:09:48Detail
23.TržilTomáš#206#MMasters8.00:53:42+00:09:56Detail
24.KrajicekMartinSokol Veltez#95#Vlci12.00:53:49+00:10:03Detail
25.JakubičkaTomášSokol Železný Brod#66#MLegendy2.00:54:37+00:10:51Detail
26.GajdošKarol#274#MLegendy3.00:54:44+00:10:58Detail
27.MrázkováMichaelaDivišov#130#Gazely2.00:55:01+00:11:15Detail
28.DlabačPavelPraha - Barrandov#32#MMasters9.00:55:03+00:11:17Detail
29.PospíšilVítTJ Sokol Kněžmost#161#MMasters10.00:55:29+00:11:43Detail
30.PolitzerTomášPraha#159#Vlci13.00:55:36+00:11:50Detail
31.SteinerMichalKostecké panství#177#MMasters11.00:55:41+00:11:55Detail
32.VočkoJamSk VČelničná#375#Veteráni2.00:55:48+00:12:02Detail
33.BílekJiříOCRA CZ TEAM#12#Vlci14.00:56:12+00:12:26Detail
34.JohanOldřichSK Nové Město nad Metují#74#MMasters12.00:56:44+00:12:58Detail
35.PoláčkováIvanaPraha 6#158#Gazely3.00:56:49+00:13:03Detail
36.AmbrúžováSimonaJilemnické nebe#3#Gazely4.00:56:57+00:13:11Detail
37.FibrichováPetraTurnov#41#Gazely5.00:57:25+00:13:39Detail
38.KrálováPetraPraha#382#Gazely6.00:58:01+00:14:15Detail
39.CzinnerMichalPraha#25#Vlci15.00:58:02+00:14:16Detail
40.LáníkLadislavPrackovice nad Labem#110#MMasters13.00:58:27+00:14:41Detail
41.BálikŠtefanJičíněves#6#Vlci16.00:58:52+00:15:06Detail
42.KoťátkováVěraAgáta#244#ZMasters1.00:59:04+00:15:18Detail
43.HanzalovaKarolinaPraha Radotin#50#Gazely7.00:59:51+00:16:05Detail
44.ČernýLukáš#27#Vlci17.01:00:03+00:16:17Detail
45.MokráňTomášJablonec nad Nisou#126#Vlci18.01:00:24+00:16:38Detail
46.BubeníkJiříBoseň#21#Vlci19.01:00:57+00:17:11Detail
47.VelešíkMarek#232#MMasters14.01:01:02+00:17:16Detail
48.KasparovaPavlina#78#Gazely8.01:01:02+00:17:16Detail
49.MatulaMartin#121#Vlci20.01:01:10+00:17:24Detail
50.ŠantinVáclavPodháj#189#Vlci21.01:01:12+00:17:26Detail
51.MulačováMarieZrzi team#132#Gazely9.01:01:14+00:17:28Detail
52.NosekJaroslavBK Semily#138#Vlci22.01:01:28+00:17:42Detail
53.JanataTomáš#269#MMasters15.01:01:55+00:18:09Detail
54.KloučekRichardŽďár u Kumburku#75#Veteráni3.01:01:55+00:18:09Detail
55.NovákováLucie#139#Gazely10.01:01:59+00:18:13Detail
56.ŠebkováPetra#262#ZMasters2.01:02:30+00:18:44Detail
57.KmoškoPeterPraha#84#Vlci23.01:03:11+00:19:25Detail
58.ŠlapákMilan#278#MMasters16.01:03:22+00:19:36Detail
59.VysloužilováKateřinaRun Magazine Team#230#Veteránky1.01:03:38+00:19:52Detail
60.KarbanovaMichaelaŠneci v běhu #77#ZMasters3.01:03:55+00:20:09Detail
61.ChildMarkétaPraha#366#ZMasters4.01:04:20+00:20:34Detail
62.SládekJaroslavSolopisky#174#MMasters17.01:04:31+00:20:45Detail
63.PospíšilováEvaTJ Sokol Kněžmost#162#Gazely11.01:04:47+00:21:01Detail
64.TuhovčákováDana#209#ZMasters5.01:05:29+00:21:43Detail
65.ČamekJakubKladno#285#MMasters18.01:05:38+00:21:52Detail
66.DěkanovskáMarkéta#30#ZMasters6.01:05:39+00:21:53Detail
67.StaňováJitkaPraha#176#Gazely12.01:06:00+00:22:14Detail
68.DekojViktorLysa nad Labem#31#Vlci24.01:06:13+00:22:27Detail
69.ČervinkováJida#28#Gazely13.01:06:27+00:22:41Detail
70.MuranskaDominikaPraha#133#Gazely14.01:06:27+00:22:41Detail
71.PospíšilováKláraČKL HARRACHOV#163#Gazely15.01:06:39+00:22:53Detail
72.TichýStanislav#205#Veteráni4.01:06:54+00:23:08Detail
73.KoškováMartinaKORA#91#ZMasters7.01:07:12+00:23:26Detail
74.ZderadičkováLenkaJablonecké Mattonky#234#Veteránky2.01:07:32+00:23:46Detail
75.PleškováLenkaPraha#289#ZMasters8.01:07:55+00:24:09Detail
76.OudováTheodoraSRTG Příbram#275#Gazely16.01:08:14+00:24:28Detail
77.ŠtrosováAliceBonbon Praha#201#ZMasters9.01:08:16+00:24:30Detail
78.PokornáNikolaPodmoky#157#Gazely17.01:08:28+00:24:42Detail
79.PavlovičPeterKošice#149#Vlci25.01:08:29+00:24:43Detail
80.LangerováKristýna#281#Gazely18.01:08:40+00:24:54Detail
81.OudováSandraSRTG Příbram#276#ZMasters10.01:08:53+00:25:07Detail
82.StrnadováLuciePraha 9#178#ZMasters11.01:09:08+00:25:22Detail
83.SvobodovaZuzanaHradec Kralove#182#Gazely19.01:09:51+00:26:05Detail
84.HrčkulákRichardKutná Hora#58#Veteráni5.01:09:58+00:26:12Detail
85.SlavíkováPetraKutná Hora#175#Gazely20.01:09:58+00:26:12Detail
86.ŠtrosOtaBonbon Praha#200#Veteráni6.01:10:00+00:26:14Detail
87.RamešováJanaRudna#167#Gazely21.01:10:01+00:26:15Detail
88.ŠinkovskáOlgaHradec Králové#194#ZMasters12.01:10:31+00:26:45Detail
89.JelínekVladislavČ. Lípa (centrál)#290#MLegendy4.01:11:03+00:27:17Detail
90.KmochMichalPodebrady#270#Vlci26.01:11:37+00:27:51Detail
91.OpltováJana#145#Gazely22.01:11:38+00:27:52Detail
92.KřepelováAnnaPraha 8#101#ZLegendy2.01:12:04+00:28:18Detail
93.ProcházkováJanaPraha Žižkov#293#ZMasters13.01:12:40+00:28:54Detail
94.Lorencová BláhováRomanaPraha#114#ZMasters14.01:12:40+00:28:54Detail
95.KoutníkováLucieVlastibořice#245#ZMasters15.01:14:04+00:30:18Detail
96.PohlodkováLenkaHodkovice nad Mohelkou#156#Gazely23.01:14:49+00:31:03Detail
97.NěmečkováAlenaLos Bucaneros#136#Gazely24.01:14:55+00:31:09Detail
98.JerlingováLuckaŘevnice - Marná Snaha team :-)#72#Gazely25.01:14:55+00:31:09Detail
99.SokolářOndřejTurnov#273#Vlci27.01:15:25+00:31:39Detail
100.KyselováRomanaTJ Sokol Podlázky- Dalovice#109#Gazely26.01:16:15+00:32:29Detail
101.VošoustováBáraHradec Králové#228#Gazely27.01:17:46+00:34:00Detail
102.BrabcováŠtěpánka#16#Gazely28.01:17:50+00:34:04Detail
103.BrezinovaIvana#19#Gazely29.01:19:22+00:35:36Detail
104.KučerováJanaPraha#103#Veteránky3.01:20:23+00:36:37Detail
105.SzondaGabrielaPraha#186#ZMasters16.01:20:34+00:36:48Detail
106.KmochLindaPodebrady#82#ZMasters17.01:21:17+00:37:31Detail
107.JelínkováHana#71#Gazely30.01:25:28+00:41:42Detail
108.VöröšováPetraBEAST Varnsdorf#227#ZMasters18.01:27:00+00:43:14Detail
109.PokornýRomanFF Michle#365#MMasters19.01:28:43+00:44:57Detail
110.HaloPavelŠpinavej Lopéz#334#Vlci28.01:32:06+00:48:20Detail
111.ČernýJiříJablonecké Mattonky#242#MMasters20.01:47:49+01:04:03Detail
112.JanatováZuzana#267#Gazely31.02:19:32+01:35:46Detail
DNFHavlasDavid#52#VlciDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo