Oficiální Výsledková listina Skalní kros
19. 5. 2018

15 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Maceček TomášBuff/Salomon#300#Vlci1.01:02:47Detail
2. Beránek ŠimonKoloděje#353#Vlci2.01:04:30+00:01:43.66Detail
3. Makovský JakubOB Tretra Praha#286#Vlci3.01:05:21+00:02:34.66Detail
4. Vinický PetrSWEEP OCRA CZ ELITE team#223#Vlci4.01:06:17+00:03:30.66Detail
5. Novotný JiříDukla Liberec#141#MMasters1.01:09:11+00:06:24.66Detail
6. Vitásek AlešSRTG Mladá Boleslav#224#MMasters2.01:09:29+00:06:42.66Detail
7. Šinkovský Romanwww.SPORTVISIO.cz/#195#MMasters3.01:09:44+00:06:57.66Detail
8. Kocumová ZuzanaInov-8 team#376#Gazely1.01:10:00+00:07:13.66Detail
9. Zemánek Milanhradove strimelice#237#MMasters4.01:10:07+00:07:20.66Detail
10. Camrda PavelChotoviny#22#Veteráni1.01:10:43+00:07:56.66Detail
11. Loula JanHoPe#116#Vlci5.01:10:53+00:08:06.66Detail
12. Bubeníček JiříPraha 4 #20#Veteráni2.01:11:24+00:08:37.66Detail
13. El Hassan Júnis#37#Vlci6.01:11:34+00:08:47.66Detail
14. Linhart MartinPraha#112#MMasters5.01:11:40+00:08:53.66Detail
15. Goja Tomáš#337#Vlci7.01:11:47+00:09:00.66Detail
16. Vaněk PavelPraha#219#Veteráni3.01:12:21+00:09:34.66Detail
17. Němec Jan#135#MMasters6.01:12:50+00:10:03.66Detail
18. Schovanec JanRoudnice nad Labem#172#Vlci8.01:13:17+00:10:30.66Detail
19. Vrba Martindragonboat.cz#324#MMasters7.01:14:07+00:11:20.66Detail
20. Kopaček JanKostelní Lhota#89#Vlci9.01:15:07+00:12:20.66Detail
21. Koutník DušanSokol Vlastibořice#94#MMasters8.01:15:13+00:12:26.66Detail
22. Harkabuz OndrejSezemice#51#MMasters9.01:15:20+00:12:33.66Detail
23. Tuhovčák Milan#208#MMasters10.01:16:18+00:13:31.66Detail
24. Gazda VítězslavDivišov#47#MMasters11.01:16:55+00:14:08.66Detail
25. Nováková ZuzanaSK LOB Nová Paka#140#Gazely2.01:17:51+00:15:04.66Detail
26. Uhlíř TomášRK Olšina#210#MMasters12.01:18:06+00:15:19.66Detail
27. Růžička LukášRunsport Team#169#Vlci10.01:18:10+00:15:23.66Detail
28. Zeman DanielRSFK#339#Vlci11.01:18:18+00:15:31.66Detail
29. Veselý Lukáš#259#Vlci12.01:18:29+00:15:42.66Detail
30. Němec ArnoštKolín#134#Veteráni4.01:18:35+00:15:48.66Detail
31. Cikhardt JakubKOB Tretra Praha#327#Vlci13.01:18:38+00:15:51.66Detail
32. Ded PavelPraha#29#MMasters13.01:18:38+00:15:51.66Detail
33. Bégoc RonanChamonix Mont Blanc#338#MMasters14.01:18:53+00:16:06.66Detail
34. Zvěřina TomášMagna#238#MMasters15.01:19:15+00:16:28.66Detail
35. Hroneš MichaelJosefov#59#MMasters16.01:19:26+00:16:39.66Detail
36. Phillips MonikaBěhat umí každý#277#Gazely3.01:19:36+00:16:49.66Detail
37. Hampejsová Martina#48#ZMasters1.01:19:46+00:16:59.66Detail
38. Lhota JindrichLany#345#MMasters17.01:19:53+00:17:06.66Detail
39. Pohlodek JanHodkovice nad Mohelkou#155#Vlci14.01:20:07+00:17:20.66Detail
40. Ševčík David#192#MMasters18.01:20:28+00:17:41.66Detail
41. Kovářík Petr#86#MMasters19.01:20:33+00:17:46.66Detail
42. Picek DanielSokol Vlkava #151#MMasters20.01:20:36+00:17:49.66Detail
43. Matějka LukášKralupy nad Vltavou#120#Vlci15.01:21:08+00:18:21.66Detail
44. Svatošová JanaLiberec#181#ZMasters2.01:21:08+00:18:21.66Detail
45. Nedbal JanKrhanice#291#MMasters21.01:21:44+00:18:57.66Detail
46. Hamršmíd JanLarse Heletága#49#Vlci16.01:21:55+00:19:08.66Detail
47. Jančárek TomášPraha#69#Vlci17.01:22:34+00:19:47.66Detail
48. Němeček PetrLos Bucaneros#247#Vlci18.01:24:07+00:21:20.66Detail
49. Fujak MartinEndorfinové Fretky#369#Vlci19.01:24:08+00:21:21.66Detail
50. Kuhn PavelPraha 15#106#MMasters22.01:24:53+00:22:06.66Detail
51. Mahdal Jakub Kubovic StavitelAtleticky Klub Usain Bolt#118#MMasters23.01:24:54+00:22:07.66Detail
52. Vytinová MonikaSychrov#231#Gazely4.01:24:58+00:22:11.66Detail
53. Morysek TomášPivo a Myslivec#129#Vlci20.01:25:35+00:22:48.66Detail
54. Hulinova KaterinaPraha 6#292#Gazely5.01:25:37+00:22:50.66Detail
55. Lhotova PavlaLany#343#Gazely6.01:25:56+00:23:09.66Detail
56. Kreuter MichalBraník#97#MMasters24.01:26:00+00:23:13.66Detail
57. Urbanek LukasPraha 5#384#MMasters25.01:26:25+00:23:38.66Detail
58. Vraný LukášSRTG Praha#229#Vlci21.01:26:28+00:23:41.66Detail
59. Bráza JirkaLAIC#18#MMasters26.01:26:50+00:24:03.66Detail
60. Holzbauer JanNebovidy#57#MMasters27.01:27:22+00:24:35.66Detail
61. Jirásková LucieKolín#73#Gazely7.01:27:23+00:24:36.66Detail
62. Adie AlexK-WAY VOB#1#Gazely8.01:27:45+00:24:58.66Detail
63. Bláha IvoPivni stíhačka z Malýho Rohozce#240#Vlci22.01:27:48+00:25:01.66Detail
64. Lang RomanBojiště#261#Veteráni5.01:27:50+00:25:03.66Detail
65. Veselý MatějSRTG Kutná Hora#260#Vlci23.01:30:28+00:27:41.66Detail
66. Konopásek Štěpán#88#Vlci24.01:30:29+00:27:42.66Detail
67. Antoš Jan#4#MMasters28.01:30:43+00:27:56.66Detail
68. Šnajperk Viktorshimpi_cz#254#MMasters29.01:30:46+00:27:59.66Detail
69. Čermáková AlenaČeská Lípa#26#Gazely9.01:30:58+00:28:11.66Detail
70. Kudrna MichalSportigo.cz#104#MMasters30.01:31:02+00:28:15.66Detail
71. Kudrnová BarboraSportigo.cz#105#Gazely10.01:31:02+00:28:15.66Detail
72. Bulín PavelPraha#348#MMasters31.01:31:03+00:28:16.66Detail
73. Benýr PavelMBM Praha#11#Veteráni6.01:31:12+00:28:25.66Detail
74. Bártlová KláraJablonec nad Nisou#8#Gazely11.01:31:13+00:28:26.66Detail
75. Koldovský Martin#87#MMasters32.01:31:23+00:28:36.66Detail
76. Drahokoupil JakubPraha#33#Vlci25.01:31:25+00:28:38.66Detail
77. Szonda IstvanVelke Hamry#187#Vlci26.01:31:40+00:28:53.66Detail
78. Pearce IvankaBěhat umí každý#150#Gazely12.01:31:49+00:29:02.66Detail
79. Oplt Rudolf#144#Vlci27.01:32:00+00:29:13.66Detail
80. Puncocharova DitaKerberos#164#ZMasters3.01:32:12+00:29:25.66Detail
81. Martišová PetraHoPe#119#Gazely13.01:32:14+00:29:27.66Detail
82. Plch Matěj#153#Vlci28.01:32:16+00:29:29.66Detail
83. Kolarovský MilanHrubý Jeseník#283#MMasters33.01:32:31+00:29:44.66Detail
84. Tarnóczy MiroslavBeast Varnsdorf#203#Vlci29.01:32:32+00:29:45.66Detail
85. Mokranova VeronikaPraha#127#Gazely14.01:32:35+00:29:48.66Detail
86. Valihrach VáclavKolín#213#MLegendy1.01:33:04+00:30:17.66Detail
87. Thoř LuděkTurnov#204#Vlci30.01:33:07+00:30:20.66Detail
88. Kamarádová DanielaDolní Lomnice#76#ZMasters4.01:33:25+00:30:38.66Detail
89. Valterová IvanaBeroun#217#ZMasters5.01:33:26+00:30:39.66Detail
90. Valter DaliborSilvini Madshus Team #214#MMasters34.01:33:27+00:30:40.66Detail
91. Pavlikova LenkaPraha 9#147#ZMasters6.01:33:31+00:30:44.66Detail
92. Fryšová KristýnaT-Runners#42#ZMasters7.01:33:43+00:30:56.66Detail
93. Vedral LadislavŘíčany#221#MMasters35.01:34:11+00:31:24.66Detail
94. Oulický RomanČernošice#248#Veteráni7.01:34:15+00:31:28.66Detail
95. Boudný HonzaFF-Michle#15#MMasters36.01:34:20+00:31:33.66Detail
96. Uhlířová RadkaRK Olšina#211#Gazely15.01:34:37+00:31:50.66Detail
97. Pospíšil MartinPraha#160#Vlci31.01:35:11+00:32:24.66Detail
98. Sojka LukášAlbrechtice nad Orlicí#250#Vlci32.01:35:27+00:32:40.66Detail
99. Novotný TomášBeast Varnsdorf#142#Vlci33.01:35:33+00:32:46.66Detail
100. Milec JindřichBEAST Varnsdorf#124#Vlci34.01:35:34+00:32:47.66Detail
101. Louda DavidSkokovy#115#Vlci35.01:35:40+00:32:53.66Detail
102. Metelkova RadkaKladno#122#ZMasters8.01:36:43+00:33:56.66Detail
103. Brandejská IrenaKutná Hora#17#Gazely16.01:37:53+00:35:06.66Detail
104. Racková Nikola. #165#Gazely17.01:37:53+00:35:06.66Detail
105. Nevrkla JaroslavNehvizfy#137#MMasters37.01:38:32+00:35:45.66Detail
106. Jahelka DušanPabas team#243#Vlci36.01:40:10+00:37:23.66Detail
107. Hřivna DavidKostelec nad Labem#60#MMasters38.01:42:06+00:39:19.66Detail
108. Trachta PetrPraha 4#257#MLegendy2.01:42:06+00:39:19.66Detail
109. Šindler RadekKněžmost#193#Vlci37.01:43:08+00:40:21.66Detail
110. Ksiazczak EvaUnhošť#102#Veteránky1.01:43:50+00:41:03.66Detail
111. Pabiška Jaroslav#356#Vlci38.01:45:24+00:42:37.66Detail
112. Svozilík JosefPraha#183#Veteráni8.01:45:29+00:42:42.66Detail
113. Rýdl VladimírJENTAK#171#Veteráni9.01:45:38+00:42:51.66Detail
114. Štěpán IvanJihlava#256#Vlci39.01:46:24+00:43:37.66Detail
115. Belica Ondřej#10#Vlci40.01:46:28+00:43:41.66Detail
116. Šrámková ZdeňkaŽdírec nad Doubravou#198#ZMasters9.01:46:59+00:44:12.66Detail
117. Bláhová VeronikaMalá prdelka pivni stíhačky#241#Gazely18.01:47:10+00:44:23.66Detail
118. Šantinová GabrielaSvijany#190#Gazely19.01:50:41+00:47:54.66Detail
119. Svoboda MilosHradec Kralove#252#Vlci41.01:50:43+00:47:56.66Detail
120. Milcová MartinaBEAST Varnsdorf#123#Gazely20.01:54:47+00:52:00.66Detail
121. Vladyka JaromírStudio POLE Velké Popovice#225#MLegendy3.01:56:05+00:53:18.66Detail
122. Chládková BohdanaPchery#64#ZMasters10.01:59:27+00:56:40.66Detail
123. Zděnková ZuzanaZuZ#233#Gazely21.01:59:38+00:56:51.66Detail
124. Zelenková HanaHrádek nad Nisou#235#Veteránky2.01:59:54+00:57:07.66Detail
125. Macák JiříHradec Králové#117#Vlci42.02:01:39+00:58:52.66Detail
126. Jungová LuciePraha 2#367#ZMasters11.02:03:33+01:00:46.66Detail
Uhlík Romansrtg Kolín#258#Vlci00:00:00Detail
DNF Blahuta JanBrno#13#VlciDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz