Oficiální Výsledková listina Skalní kros
19. 5. 2018
15 km Kategorie Vlci
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Maceček | Tomáš | Buff/Salomon | #300# | 01:02:47 | | Detail |
2. | Beránek | Šimon | Koloděje | #353# | 01:04:30 | +00:01:43 | Detail |
3. | Makovský | Jakub | OB Tretra Praha | #286# | 01:05:21 | +00:02:34 | Detail |
4. | Vinický | Petr | SWEEP OCRA CZ ELITE team | #223# | 01:06:17 | +00:03:30 | Detail |
5. | Loula | Jan | HoPe | #116# | 01:10:53 | +00:08:06 | Detail |
6. | El Hassan | Júnis | | #37# | 01:11:34 | +00:08:47 | Detail |
7. | Goja | Tomáš | | #337# | 01:11:47 | +00:09:00 | Detail |
8. | Schovanec | Jan | Roudnice nad Labem | #172# | 01:13:17 | +00:10:30 | Detail |
9. | Kopaček | Jan | Kostelní Lhota | #89# | 01:15:07 | +00:12:20 | Detail |
10. | Růžička | Lukáš | Runsport Team | #169# | 01:18:10 | +00:15:23 | Detail |
11. | Zeman | Daniel | RSFK | #339# | 01:18:18 | +00:15:31 | Detail |
12. | Veselý | Lukáš | | #259# | 01:18:29 | +00:15:42 | Detail |
13. | Cikhardt | Jakub | KOB Tretra Praha | #327# | 01:18:38 | +00:15:51 | Detail |
14. | Pohlodek | Jan | Hodkovice nad Mohelkou | #155# | 01:20:07 | +00:17:20 | Detail |
15. | Matějka | Lukáš | Kralupy nad Vltavou | #120# | 01:21:08 | +00:18:21 | Detail |
16. | Hamršmíd | Jan | Larse Heletága | #49# | 01:21:55 | +00:19:08 | Detail |
17. | Jančárek | Tomáš | Praha | #69# | 01:22:34 | +00:19:47 | Detail |
18. | Němeček | Petr | Los Bucaneros | #247# | 01:24:07 | +00:21:20 | Detail |
19. | Fujak | Martin | Endorfinové Fretky | #369# | 01:24:08 | +00:21:21 | Detail |
20. | Morysek | Tomáš | Pivo a Myslivec | #129# | 01:25:35 | +00:22:48 | Detail |
21. | Vraný | Lukáš | SRTG Praha | #229# | 01:26:28 | +00:23:41 | Detail |
22. | Bláha | Ivo | Pivni stíhačka z Malýho Rohoz... | #240# | 01:27:48 | +00:25:01 | Detail |
23. | Veselý | Matěj | SRTG Kutná Hora | #260# | 01:30:28 | +00:27:41 | Detail |
24. | Konopásek | Štěpán | | #88# | 01:30:29 | +00:27:42 | Detail |
25. | Drahokoupil | Jakub | Praha | #33# | 01:31:25 | +00:28:38 | Detail |
26. | Szonda | Istvan | Velke Hamry | #187# | 01:31:40 | +00:28:53 | Detail |
27. | Oplt | Rudolf | | #144# | 01:32:00 | +00:29:13 | Detail |
28. | Plch | Matěj | | #153# | 01:32:16 | +00:29:29 | Detail |
29. | Tarnóczy | Miroslav | Beast Varnsdorf | #203# | 01:32:32 | +00:29:45 | Detail |
30. | Thoř | Luděk | Turnov | #204# | 01:33:07 | +00:30:20 | Detail |
31. | Pospíšil | Martin | Praha | #160# | 01:35:11 | +00:32:24 | Detail |
32. | Sojka | Lukáš | Albrechtice nad Orlicí | #250# | 01:35:27 | +00:32:40 | Detail |
33. | Novotný | Tomáš | Beast Varnsdorf | #142# | 01:35:33 | +00:32:46 | Detail |
34. | Milec | Jindřich | BEAST Varnsdorf | #124# | 01:35:34 | +00:32:47 | Detail |
35. | Louda | David | Skokovy | #115# | 01:35:40 | +00:32:53 | Detail |
36. | Jahelka | Dušan | Pabas team | #243# | 01:40:10 | +00:37:23 | Detail |
37. | Šindler | Radek | Kněžmost | #193# | 01:43:08 | +00:40:21 | Detail |
38. | Pabiška | Jaroslav | | #356# | 01:45:24 | +00:42:37 | Detail |
39. | Štěpán | Ivan | Jihlava | #256# | 01:46:24 | +00:43:37 | Detail |
40. | Belica | Ondřej | | #10# | 01:46:28 | +00:43:41 | Detail |
41. | Svoboda | Milos | Hradec Kralove | #252# | 01:50:43 | +00:47:56 | Detail |
42. | Macák | Jiří | Hradec Králové | #117# | 02:01:39 | +00:58:52 | Detail |
| Uhlík | Roman | srtg Kolín | #258# | 00:00:00 | | Detail |
DNF | Blahuta | Jan | Brno | #13# | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |