Oficiální Výsledková listina Velíšskej přespolňák
23. 6. 2018

5 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Šedivý Zdeněk#65#MA1.00:20:01Detail
2. Hyna Martin#51#M11.00:20:52+00:00:51Detail
3. Hlaváček Filip#66#MA2.00:21:55+00:01:54Detail
4. Koten DanielFCSV#52#MA3.00:21:56+00:01:55Detail
5. Kot Josef#17#M12.00:22:21+00:02:20Detail
6. Hergesell Jiří#25#MB1.00:22:24+00:02:23Detail
7. Foller MiroslavEFA Vlašim#77#MB2.00:22:35+00:02:34Detail
8. Blažek Vladimír#33#MC1.00:22:52+00:02:51Detail
9. Vesecký StanislavNBSF Votice#58#MA4.00:23:06+00:03:05Detail
10. Hyna Jakub#50#M13.00:23:30+00:03:29Detail
11. Hergesell Marcel#26#MA5.00:24:02+00:04:01Detail
12. Lukeš Jiří#54#MC2.00:24:38+00:04:37Detail
13. Baťková Radka#57#ZB1.00:24:43+00:04:42Detail
14. Buchal Josef#59#MA6.00:24:53+00:04:52Detail
15. Mansfield JimKosova Hora#61#MB3.00:25:18+00:05:17Detail
16. Michálek Daniel#71#M14.00:25:35+00:05:34Detail
17. Peška Matěj#16#M15.00:25:38+00:05:37Detail
18. Richtr TomášDobřejovice#5#MA7.00:25:55+00:05:54Detail
19. Tissier DanNottingham (UK)#60#MB4.00:25:58+00:05:57Detail
20. Škopek PavelVlašim#42#MC3.00:26:12+00:06:11Detail
21. Králová RadkaBáječné ženy v běhu#70#ZB2.00:26:50+00:06:49Detail
22. Hrdlicka IvetaLhýšov#72#ZB3.00:27:23+00:07:22Detail
23. Nováková VěraVeliš#1#ZB4.00:28:14+00:08:13Detail
24. Jarošová KláraPraha#31#Z11.00:28:16+00:08:15Detail
25. Nosková Klára#36#ZA1.00:28:19+00:08:18Detail
26. Šanda MichalFCSV#8#MA8.00:28:24+00:08:23Detail
27. Vondráček MarekVlašim#18#MA9.00:28:39+00:08:38Detail
28. Jandová Jitka#44#ZB5.00:28:53+00:08:52Detail
29. Sklenička Michal#74#M16.00:29:04+00:09:03Detail
30. Šandová KateřinaKondrac#23#ZA2.00:29:20+00:09:19Detail
31. Nyklová DominikaPraha#32#Z12.00:29:25+00:09:24Detail
32. Cipl František#53#MD1.00:29:45+00:09:44Detail
33. Machová KristýnaBáječné ženy v běhu#40#ZB6.00:30:05+00:10:04Detail
34. Prokopová Kristýna#20#Z13.00:30:14+00:10:13Detail
35. Kiršner Michal#46#MB5.00:30:20+00:10:19Detail
36. Brabenec TomášNespery#39#MA10.00:30:34+00:10:33Detail
37. Lukešová Jana#55#ZC1.00:30:35+00:10:34Detail
38. Kiršnerová Eliška#47#Z14.00:30:48+00:10:47Detail
39. Konopištská MonikaVeliš#21#Z15.00:30:59+00:10:58Detail
40. Pohorská Michaela#68#ZA3.00:31:17+00:11:16Detail
41. Šoltésová Nikol#15#Z16.00:31:31+00:11:30Detail
42. Houžvičková Lucie#67#ZB7.00:31:39+00:11:38Detail
43. Martínek PetrVlašim#37#MC4.00:31:40+00:11:39Detail
44. Dubová KristýnaNespery#38#ZA4.00:31:58+00:11:57Detail
45. Pešková Kateřina#69#Z17.00:32:02+00:12:01Detail
46. Kirchner Berlová Tereza#81#ZA5.00:32:08+00:12:07Detail
47. Tichá Vendula#80#ZA6.00:32:25+00:12:24Detail
48. Tichá Lenka#79#ZA7.00:32:25+00:12:24Detail
49. Vávrová LuciePraha#45#ZA8.00:32:35+00:12:34Detail
50. Vágnerová Iveta#73#ZA9.00:32:40+00:12:39Detail
51. Dobrý Vojtěch#35#MA11.00:32:54+00:12:53Detail
52. Burešová IvaSestry v akci#27#ZB8.00:32:56+00:12:55Detail
53. Spurný Michal#3#MA12.00:32:57+00:12:56Detail
54. Rozkydalová Karolína#12#ZA10.00:33:03+00:13:02Detail
55. Kožíšková Petra#14#ZA11.00:33:04+00:13:03Detail
56. Vašáková Martina#76#ZC2.00:33:07+00:13:06Detail
57. Pilát MatějYaroff Freedom Riders#41#MB6.00:33:08+00:13:07Detail
58. Šimánek Petr#75#MB7.00:34:19+00:14:18Detail
59. Bubeník KarelBenešov#28#MD2.00:34:21+00:14:20Detail
60. Smetanová Denisa#9#ZA12.00:34:26+00:14:25Detail
61. Šimánek Pavel#64#MB8.00:34:33+00:14:32Detail
62. Vrbická Pavla#63#ZA13.00:34:43+00:14:42Detail
63. Pokorná Michaela#43#ZA14.00:35:06+00:15:05Detail
64. Matějková Jaroslava#30#ZC3.00:35:23+00:15:22Detail
65. Novotný Jan#48#M17.00:35:38+00:15:37Detail
66. Cettková Jitka#22#ZB9.00:35:43+00:15:42Detail
67. Reková Pavla#24#ZB10.00:35:43+00:15:42Detail
68. Šimánek MichalLipiny#56#MA13.00:35:50+00:15:49Detail
69. Šimánková Natálie#62#Z18.00:35:55+00:15:54Detail
70. Novotná Dagmar#49#ZB11.00:35:55+00:15:54Detail
71. Červová ZuzanaMSF Vlašim#10#ZC4.00:36:39+00:16:38Detail
72. Brabencová Lucie#2#Z19.00:36:42+00:16:41Detail
73. Rozkydal Milan#13#MA14.00:36:52+00:16:51Detail
74. Stará NikolPraha#82#ZA15.00:36:58+00:16:57Detail
75. Konopišská Jitka#34#ZB12.00:37:25+00:17:24Detail
76. Pintane IneseVlašim#78#ZA16.00:39:09+00:19:08Detail
77. Konopišský Josef#83#MB9.00:39:51+00:19:50Detail
78. Prokop Jiří#19#MB10.00:40:22+00:20:21Detail
79. Vychodil TomášROPETA Tábor#29#MD3.00:45:41+00:25:40Detail
80. Kožíšková Ivana#11#ZA17.00:49:55+00:29:54Detail
81. Provazníková KláraRadlík#4#ZB13.00:51:46+00:31:45Detail
82. Richtrová LenkaKošumberk#6#ZB14.00:51:47+00:31:46Detail
DNS Koranda JanRadlík#7#M1DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz