Oficiální Výsledková listina Velíšskej přespolňák
23. 6. 2018

10 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Škeřík RobertKerteam Praha#23#MA1.00:37:49Detail
2. Jánošík RudolfVlašim#37#MB1.00:38:33+00:00:44.74Detail
3. Jirásek MarekTJ Sokol Kbely#7#MB2.00:39:12+00:01:23.74Detail
4. Jahoda VítBenešovský běžecký klub#38#MA2.00:39:25+00:01:36.74Detail
5. Pejša Jan#56#MB3.00:39:27+00:01:38.74Detail
6. Lupač AdamFCSV#8#MA3.00:40:49+00:03:00.74Detail
7. Kašpar MichalRS Vlašim#13#MB4.00:41:15+00:03:26.74Detail
8. Sklenička MartinSK Benešov#47#M11.00:41:16+00:03:27.74Detail
9. Bambas Josef#53#MB5.00:41:38+00:03:49.74Detail
10. Kahoun Jan#55#MA4.00:41:50+00:04:01.74Detail
11. Špůrek PetrKoloběžka Vracovice#63#MB6.00:42:03+00:04:14.74Detail
12. Maleček Martin#61#MB7.00:42:33+00:04:44.74Detail
13. Pavlíček MartinAC Sparta Praha#12#MA5.00:42:40+00:04:51.74Detail
14. Šoltés FilipMladá Vožice#16#MA6.00:42:48+00:04:59.74Detail
15. Žaba Jiří#57#MA7.00:42:49+00:05:00.74Detail
16. Koten DavidVlašim#33#M12.00:44:08+00:06:19.74Detail
17. Maršík MichalMalovidy - Pacov#62#MA8.00:44:08+00:06:19.74Detail
18. Babor Petr#45#MA9.00:45:06+00:07:17.74Detail
19. Babor Pavel#42#MA10.00:45:16+00:07:27.74Detail
20. Mrva PavelPopovice#15#MC1.00:45:32+00:07:43.74Detail
21. Brožík FrantišekS&B Vlašim#24#MC2.00:45:52+00:08:03.74Detail
22. Balík Martin#20#MA11.00:46:26+00:08:37.74Detail
23. Jahoda MartinKrusičany#39#MA12.00:46:42+00:08:53.74Detail
24. Vosátka Josef#32#MB8.00:46:44+00:08:55.74Detail
25. Jiroušková HanaZnosim#46#ZB1.00:46:49+00:09:00.74Detail
26. Filip Jiří#34#MA13.00:47:15+00:09:26.74Detail
27. Jirásková KateřinaPraha#9#ZB2.00:47:18+00:09:29.74Detail
28. Fiala RadovanBenešov#21#MB9.00:47:32+00:09:43.74Detail
29. Sehnal Adrien#2#MD1.00:47:33+00:09:44.74Detail
30. Neuman Jiří#36#MB10.00:47:44+00:09:55.74Detail
31. Sedláčková Markéta#3#ZA1.00:47:53+00:10:04.74Detail
32. Petrásková Nikol#48#ZA2.00:48:12+00:10:23.74Detail
33. Marek JanSK Nusle#6#MA14.00:48:59+00:11:10.74Detail
34. Šembera Jiří#30#MB11.00:49:02+00:11:13.74Detail
35. Mayer JanAtletika Benešov#26#MD2.00:49:06+00:11:17.74Detail
36. Dvořáková Renáta#51#ZB3.00:49:14+00:11:25.74Detail
37. Lebeda Jaroslav#11#MB12.00:49:21+00:11:32.74Detail
38. Mrázková MichaelaDivišov#14#ZB4.00:49:28+00:11:39.74Detail
39. Matějka Martin#18#MA15.00:49:39+00:11:50.74Detail
40. Brýl MartinDolní Kralovice#50#MA16.00:49:57+00:12:08.74Detail
41. Bořilová MagdalénaSOŠ a SZŠ Benešov#41#ZC1.00:50:23+00:12:34.74Detail
42. Krejča TomášJankov#25#MA17.00:50:31+00:12:42.74Detail
43. Prchlíková Barbora#35#ZB5.00:51:22+00:13:33.74Detail
44. Cinka Ivan#17#MD3.00:53:15+00:15:26.74Detail
45. Smetana KarelBenešovský běžecký klub#31#MD4.00:54:08+00:16:19.74Detail
46. Smažíková AlenaTábor#54#ZB6.00:54:35+00:16:46.74Detail
47. Picková JanaChramiště#19#ZB7.00:54:41+00:16:52.74Detail
48. Fialová BlankaBenešovský běžecký klub#22#ZB8.00:54:57+00:17:08.74Detail
49. Kuklík VítVlašim#52#MA18.00:55:21+00:17:32.74Detail
50. Hálová PetraBenešov#1#ZA3.00:55:36+00:17:47.74Detail
51. Krejčová Alena#28#ZA4.00:55:57+00:18:08.74Detail
52. Ulrych VáclavDobříš#5#MB13.00:57:15+00:19:26.74Detail
53. Zemková Helena#29#ZB9.00:58:32+00:20:43.74Detail
54. Červenková KateřinaBolinka#58#ZB10.00:59:03+00:21:14.74Detail
55. Provazník PavelOhrobec#4#MB14.01:00:02+00:22:13.74Detail
56. Zvárová Habalová Terezie#10#ZB11.01:02:46+00:24:57.74Detail
57. Starý StanislavRoubíčkova Lhota#59#MD5.01:04:48+00:26:59.74Detail
58. Matoušek JanPraha#60#MA19.01:06:11+00:28:22.74Detail
59. Břenda Michal#43#MA20.01:10:35+00:32:46.74Detail
60. Bresan Vlastimil#44#MB15.01:10:39+00:32:50.74Detail
61. Gruber Tomáš#27#MA21.01:18:27+00:40:38.74Detail
DNF Brebenec Pavel#40#MBDNF Detail
DNF Tůma JiříOA Vlašim#49#MCDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz