Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25 a 10
12. 8. 2018

10 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Skupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta
1. Sedláček MiroslavSpartak Žebrák Muay thai / kickboxing#326#CZEMuži1.00:38:56Detail
2. Chvalová TeodoraForrest Gump Team#314#CZEŽeny1.00:39:03+00:00:07Detail
3. Cibulka StanislavIronstars Beroun#382#CZEMuži2.00:39:08+00:00:12Detail
4. Šimurda RichardStřela Žebrák#370#CZEMuži3.00:39:55+00:00:59Detail
5. Ludrovský MartinTrubín#389#CZEMuži4.00:40:34+00:01:38Detail
6. Toušek Petrsalviaparadise#332#CZEMuži5.00:41:19+00:02:23Detail
7. Bartoš PavelSokol Roztoky#391#CZEMuži6.00:41:28+00:02:32Detail
8. Holeček VáclavKyšice#373#CZEMuži7.00:41:50+00:02:54Detail
9. Šnebergerová Lucie#376#CZEŽeny2.00:42:29+00:03:33Detail
10. Nosek JanSmurfit Kappa#374#CZEMuži8.00:42:50+00:03:54Detail
11. Perglerová AnnaStřela Žebrák#324#CZEŽeny3.00:42:59+00:04:03Detail
12. Frantová AndreaLoko Beroun#364#CZEŽeny4.00:43:18+00:04:22Detail
13. Kozler VladimírŽebrák#349#CZEMuži9.00:43:19+00:04:23Detail
14. Hřích VáclavStřela Žebrák#380#CZEMuži10.00:43:32+00:04:36Detail
15. Bureš PavelSK Tlustice#369#CZEMuži11.00:43:43+00:04:47Detail
16. Cibulková MarkétaIronstars Beroun#381#CZEŽeny5.00:44:05+00:05:09Detail
17. Raboch MartinŠtřela Žebrák#353#CZEMuži12.00:44:19+00:05:23Detail
18. Hrstková VladěnaKerteam#378#CZEŽeny6.00:44:24+00:05:28Detail
19. Pergler LukášAC Sporák#341#CZEMuži13.00:44:30+00:05:34Detail
20. Kopecký JiříKladno#318#CZEMuži14.00:44:53+00:05:57Detail
21. Rock JanSokol Uhnošť#325#CZEMuži15.00:46:12+00:07:16Detail
22. Švejda JakubPraskolesy#366#CZEMuži16.00:46:39+00:07:43Detail
23. Šimonovský JiříŽebrák#306#CZEMuži17.MDom101.00:46:55+00:07:59Detail
24. Smělý JaroslavBeroun#360#CZEMuži18.00:47:07+00:08:11Detail
25. Frýba VladimírPraha#350#CZEMuži19.00:47:59+00:09:03Detail
26. Otčenášek VítBeroun#347#CZEMuži20.00:48:06+00:09:10Detail
27. Dvořák KamilNové Strašecí#393#CZEMuži21.00:48:20+00:09:24Detail
28. Spilka JanUniverzita Karlova#396#CZEMuži22.00:48:48+00:09:52Detail
29. Handl LadislavPraskolesy#310#CZEMuži23.00:48:50+00:09:54Detail
30. Kuník JosefAC Střela Žebrák#372#CZEMuži24.MDom102.00:48:54+00:09:58Detail
31. Labohm EstherApeldorn#337#CZEŽeny7.00:49:00+00:10:04Detail
32. Lesanovský Robert#357#CZEMuži25.00:49:03+00:10:07Detail
33. Spilka JiříGymnázium Českolipská#394#CZEMuži26.00:49:26+00:10:30Detail
34. Kraus TomášBranovský statek#355#CZEMuži27.00:49:57+00:11:01Detail
35. Bauer MartinChlustina#386#CZEMuži28.00:50:04+00:11:08Detail
36. Rada PetrACON#377#CZEMuži29.00:50:25+00:11:29Detail
37. Pech DavidHořovice#348#CZEMuži30.00:50:29+00:11:33Detail
38. Šidlík MichalŽebrák#336#CZEMuži31.00:50:41+00:11:45Detail
39. Holina RadimírŽebrák#302#CZEMuži32.MDom103.00:50:49+00:11:53Detail
40. Erdinger JosefKomárov#375#CZEMuži33.00:50:52+00:11:56Detail
41. Kozohorský JanŽebrák#304#CZEMuži34.MDom104.00:51:58+00:13:02Detail
42. Černý VáclavBlue Wings#354#CZEMuži35.00:52:19+00:13:23Detail
43. Justych JiříFbc Bzova#316#CZEMuži36.00:52:23+00:13:27Detail
44. Bouška MartinBzová#308#CZEMuži37.00:52:40+00:13:44Detail
45. Chval MarekForrest Gump Team#365#CZEMuži38.00:52:41+00:13:45Detail
46. Baumann DanielHorní Pěna#368#CZEMuži39.00:53:08+00:14:12Detail
47. Šimonovský JiříŽebrák#305#CZEMuži40.MDom105.00:53:17+00:14:21Detail
48. Lukavský SimonFK Komárov#371#CZEMuži41.00:53:27+00:14:31Detail
49. Usoltsev DmytroBzová#387#CZEMuži42.00:53:28+00:14:32Detail
50. Komárek RenéHořovice#363#CZEMuži43.00:53:45+00:14:49Detail
51. Pavol OravíkHořovice#323#CZEMuži44.00:54:03+00:15:07Detail
52. Banot PetrPraha#359#CZEMuži45.00:54:04+00:15:08Detail
53. Filip KarelN. Strašecí#344#CZEMuži46.00:54:07+00:15:11Detail
54. Kratochvilova Pavla#319#CZEŽeny8.00:54:12+00:15:16Detail
55. Červenka MiroslavMK Žebrák#301#CZEMuži47.MDom106.00:54:14+00:15:18Detail
56. Hrdličková RomanaPraskolesy#313#CZEŽeny9.00:54:32+00:15:36Detail
57. Vimer MartinaKladno#385#CZEŽeny10.00:54:58+00:16:02Detail
58. Mikulová RenataIronstars Beroun#358#CZEŽeny11.00:55:09+00:16:13Detail
59. Zázvorka JaroslavSolar Turbines Team#334#CZEMuži48.00:55:21+00:16:25Detail
60. Flachs VáclavKrálův Dvůr#335#CZEMuži49.00:55:40+00:16:44Detail
61. Gregorová JitkaŽleby#312#CZEŽeny12.00:55:41+00:16:45Detail
62. Raška Václav#342#CZEMuži50.00:55:51+00:16:55Detail
63. Baumann JaroslavKomárov#367#CZEMuži51.00:56:19+00:17:23Detail
64. Zavada Vladimír#333#CZEMuži52.00:56:25+00:17:29Detail
65. Škvára PetrAC Sparta Podluhy#329#CZEMuži53.00:56:31+00:17:35Detail
66. Vimer JanKladno#384#CZEMuži54.00:56:43+00:17:47Detail
67. Kaprhál JanRpety#317#CZEMuži55.00:57:44+00:18:48Detail
68. Šaradín RoboPlevník-Drienové#328#SVKMuži56.00:57:44+00:18:48Detail
69. Kroupar PavelRozběháme Česko Klatovy#351#CZEMuži57.00:57:50+00:18:54Detail
70. Šimon Pavel#340#CZEMuži58.00:58:25+00:19:29Detail
71. Szitaš MartinSmurfit Kappa#327#CZEMuži59.00:58:38+00:19:42Detail
72. Zámečník LadislavAtletika Roztoky#390#CZEMuži60.00:58:53+00:19:57Detail
73. Krouparová HanaKlatovy#352#CZEŽeny13.00:59:22+00:20:26Detail
74. Usoltsev VladyslavBzová#388#CZEMuži61.00:59:42+00:20:46Detail
75. Ježek JaroslavPlzeň#315#CZEMuži62.00:59:42+00:20:46Detail
76. Huml Tomᚎebrák#303#CZEMuži63.MDom107.00:59:47+00:20:51Detail
77. Ratajová HanaRokycany#383#CZEŽeny14.00:59:54+00:20:58Detail
78. Neděla ŠimonT. Štěpánov#362#CZEMuži64.01:00:07+00:21:11Detail
79. Joklík MiroslavŽebrák#345#CZEMuži65.MDom108.01:00:55+00:21:59Detail
80. Urík TonyPlevník-Drienové#331#SVKMuži66.01:00:59+00:22:03Detail
81. Nová JanaTOS Žebrák#379#CZEŽeny15.01:00:59+00:22:03Detail
82. Pechová MichaelaNikdy Nemame Dost#361#CZEMuži67.01:01:42+00:22:46Detail
83. Špot JiříŽebrák#338#CZEMuži68.MDom109.01:02:09+00:23:13Detail
84. Holičková LubicaSlovensko#397#CZEŽeny16.01:02:31+00:23:35Detail
85. Zick WolfhardLC Dosse Wittstock#339#CZEMuži69.01:03:05+00:24:09Detail
86. Oulehlová JanaNadace na ochranu zvířat#322#CZEŽeny17.01:03:19+00:24:23Detail
88. Zákravská Kateřina#392#CZEŽeny18.01:04:16+00:25:20Detail
89. Kuníková AdélaŽebrák#320#CZEŽeny19.ZDom101.01:04:54+00:25:58Detail
90. Šimáček Zdeněk#343#CZEMuži71.01:04:58+00:26:02Detail
91. Beranková JaroslavaŽebrák#311#CZEŽeny20.ZDom102.01:12:10+00:33:14Detail
92. Havlová KateřinaTT Loko Beroun#346#CZEŽeny21.01:12:10+00:33:14Detail
93. Lesanovský Mark#356#CZEMuži72.01:21:16+00:42:20Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz