Oficiální Výsledková listina Janovský trhák
4. 5. 2019

Jednotlivci

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. POSPÍŠIL FilipExpres CZ Tufo Team Kolín92M+J1.00:08:14Detail
2. SVOBODA JakubCK Kolokrám65Veteráni II.1.00:08:16+00:00:02Detail
3. BRŇÁK JanCyklotrener Team91M+J2.00:08:32+00:00:18Detail
4. TONDER OliverOF BIKE SCOTT78M+J3.00:08:58+00:00:44Detail
5. PORSTMANN VincenzDresden85M+J4.00:09:25+00:01:11Detail
6. JÍRA PetrRadejčín54Veteráni I.1.00:09:38+00:01:24Detail
7. FILÍPEK PavelKoloshop Team39Veteráni I.2.00:09:41+00:01:27Detail
8. HULA MartinCK Vinohradské šlapky42M+J5.00:09:44+00:01:30Detail
9. GALLIN Stanislav33Veteráni I.3.00:09:50+00:01:36Detail
10. BLAŽEK JiříÚstí nad Labem37Veteráni II.2.00:09:55+00:01:41Detail
11. DAVID LukášRůžová35Veteráni II.3.00:09:58+00:01:44Detail
12. NOSEK DanielMk - Cyklo Děčín 51Veteráni II.4.00:10:03+00:01:49Detail
13. WIEDERMANN JaroslavDěčín49Veteráni II.5.00:10:12+00:01:58Detail
14. NÁDVORNÍK Jan HugoCK Kolokrám48Veteráni II.6.00:10:24+00:02:10Detail
15. BOŽENÍK DavidOFF BIKE SCOTT71Veteráni II.7.00:10:36+00:02:22Detail
16. FANDERLIK DavidUnlimited Czech Team89M+J6.00:10:57+00:02:43Detail
17. ŠLECHTA PetrDěčín14Veteráni II.8.00:11:00+00:02:46Detail
18. PRÁŠEK JiříOF BIKE SCOTT79Veteráni III.1.00:11:07+00:02:53Detail
19. KLEMSA MilošKoloshop Team40Veteráni III.2.00:11:10+00:02:56Detail
20. HASMAN JiříDěčín6Veteráni I.4.00:11:12+00:02:58Detail
21. TONDER MartinDěčín80Veteráni II.9.00:11:16+00:03:02Detail
22. RŮŽIČKA AlešKolbenka81Veteráni III.3.00:11:21+00:03:07Detail
23. PIRVARA Vít87Veteráni I.5.00:11:29+00:03:15Detail
24. SALABA IvanSlavia Děčín45Veteráni III.4.00:11:38+00:03:24Detail
25. RULF JakubDěčín67M+J7.00:11:48+00:03:34Detail
26. ŘEZNÍČEK PetrDěčín5Veteráni I.6.00:11:49+00:03:35Detail
27. SVOBODA Miloš Mo/Fo Cat Algersdorf46Veteráni II.10.00:12:03+00:03:49Detail
28. BOUŠKA KarelČeská Kamenice88Veteráni III.5.00:12:03+00:03:49Detail
29. VOKOUN PetrKL sport Děčín31Veteráni III.6.00:12:04+00:03:50Detail
30. LIŠKA Miroslav74Veteráni II.11.00:12:05+00:03:51Detail
31. ONDEČKO JiříPekař Onďas Děčín93Veteráni II.12.00:12:27+00:04:13Detail
32. JEŘÁBKOVÁ IrenaDěčín30ženy I.1.00:12:46+00:04:32Detail
33. POKORNÝ JosefChvaletice50Veteráni I.7.00:12:47+00:04:33Detail
34. STRNAD MiroslavDěčín62Veteráni II.13.00:12:48+00:04:34Detail
35. ŠLECHTA MatějTGfrdt38st. chlapci a kadeti1.00:12:52+00:04:38Detail
36. LEKI Üstvan76Veteráni II.14.00:12:52+00:04:38Detail
37. KOŠÍK JanJanov63Veteráni II.15.00:12:59+00:04:45Detail
38. ŠLECHTA TomášBenešov nad Ploučnicí13Veteráni I.8.00:13:08+00:04:54Detail
39. KADLEC VítězslavHorní Habartice21Veteráni II.16.00:13:15+00:05:01Detail
40. PÁTEK Marcel1M60+1.00:13:16+00:05:02Detail
41. PEROUTKA VojtěchHřensko60st. chlapci a kadeti2.00:13:23+00:05:09Detail
42. GEBHARD PetrCK 1967 Česká Kamenice72st. chlapci a kadeti3.00:13:24+00:05:10Detail
43. SLAMĚNÁ IvanaAC ČL86juniorky1.00:13:24+00:05:10Detail
44. TRNKA OndraRedSpod&Reality-Siroky26st. chlapci a kadeti4.00:13:32+00:05:18Detail
45. OTŘÍSAL VáclavNový Bor36Veteráni III.7.00:13:51+00:05:37Detail
46. BŘÍŠKO PetrBenešov nad Ploučnicí 41Veteráni II.17.00:14:04+00:05:50Detail
47. STRNAD MiroslavPK Děčín61st. chlapci a kadeti5.00:14:07+00:05:53Detail
48. PROS JaroslavProsport27Veteráni II.18.00:14:17+00:06:03Detail
49. FIGAROVÁ ŠárkaDěčín bikers47juniorky2.00:14:38+00:06:24Detail
50. MATUROVA HelenaSmrzovka19ženy I.2.00:14:40+00:06:26Detail
51. NÍŽINA Otakar77Veteráni II.19.00:14:49+00:06:35Detail
52. LUKŠAN Patrik 3Veteráni II.20.00:14:54+00:06:40Detail
53. KOŠÍKOVÁ AnnaJanov64st. dívky a kadetky1.00:14:56+00:06:42Detail
54. KADLEC DavidŽandov20Veteráni I.9.00:15:01+00:06:47Detail
55. KILIAN MichalDěčín68M+J8.00:15:10+00:06:56Detail
56. DVOŘÁK Čestmír4Veteráni II.21.00:15:17+00:07:03Detail
57. GUT VilémDěčín17Veteráni II.22.00:15:22+00:07:08Detail
58. KRÁL JaroslavKajak Děčín32Veteráni II.23.00:15:24+00:07:10Detail
59. VÁLA MiroslavRůžová82Veteráni II.24.00:15:29+00:07:15Detail
60. TITISHOV IvanJanov 13073Veteráni III.8.00:15:42+00:07:28Detail
61. MATOUŠEK ZdeněkJanov52M60+2.00:15:43+00:07:29Detail
62. KOPECKÝ MiloslavLibouchec9M60+3.00:15:44+00:07:30Detail
63. FANDERLIK MatyášUnlimited Czech Team90st. chlapci a kadeti6.00:15:50+00:07:36Detail
64. UHLÍŘ FrantišekJanov84Veteráni II.25.00:15:51+00:07:37Detail
65. KARAS KarelDěčín18Veteráni II.26.00:16:14+00:08:00Detail
66. SAK MiroslavArnoltice83Veteráni II.27.00:16:21+00:08:07Detail
67. GUT VilémDěčín15st. chlapci a kadeti7.00:16:37+00:08:23Detail
68. FEŠÁK Hubert75Veteráni II.28.00:16:39+00:08:25Detail
69. ONDĚČKOVÁ KláraOnďas Tým Děčín94juniorky3.00:16:50+00:08:36Detail
70. VACEK MartinEvropská unie - České Švýcarsko10M60+4.00:16:52+00:08:38Detail
71. OTTA LubomírHorní Habartice23Veteráni I.10.00:17:56+00:09:42Detail
72. PEROUTKOVÁ HelenaHřensko59juniorky4.00:18:05+00:09:51Detail
73. GUT RostislavDěčín16st. chlapci a kadeti8.00:18:23+00:10:09Detail
74. HROUZEK KarelHorní Habartice22Veteráni I.11.00:18:29+00:10:15Detail
75. JÍRA PetrÚstí nad Labem53M60+5.00:19:29+00:11:15Detail
76. MEISNER PavelSkalice u České Lípy34Veteráni III.9.00:19:43+00:11:29Detail
77. ŽIŽKA PetrDěčín (Nachmelená wopice)70Veteráni II.29.00:19:56+00:11:42Detail
78. DOMECKÁ IvaDěčín - (Bejwala závodnice)69ženy I.3.00:19:56+00:11:42Detail
79. FRČKOVÁ PetraDěčín66ženy I.4.00:19:58+00:11:44Detail
80. HLAVÁČKOVÁ JaroslavaEvropská unie - České Švýcarsko11ženy II.1.00:20:39+00:12:25Detail
81. FRIŠ LadislavHřensko44M60+6.00:23:09+00:14:55Detail
82. VACKOVÁ JaroslavaEvropská unie - České Švýcarsko12ženy II.2.00:23:45+00:15:31Detail
83. BŘÍŠKO AntonínJanov DPS43M60+7.00:23:57+00:15:43Detail
MACÁN KarelÚstí nad Labem8Veteráni III.00:00:00Detail
TRNKA MartinRedSpot&reality-Siroky24Veteráni II.00:00:00Detail
STRNAD ManfredVK Blesk Praha 187928M60+00:00:00Detail
OČKOVA JanaJanov29ženy I.00:00:00Detail
ZRŮSTOVÁ Ivana Ludvíkovice56ženy II.00:00:00Detail
ZRŮST Miroslav Ludvíkovice57Veteráni III.00:00:00Detail
STRUKOVÁ DanaBřeziny55ženy II.00:00:00Detail
NEZNÁMÝ Neznámý700:00:00Detail
DNF ŠIROKÝ RomanReality-Siroky25Veteráni III.DNF Detail
DNS ZRUST DanielSTS Chvojkovice Brod58Veteráni I.DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz