Oficiální Výsledková listina Janovský trhák
4. 5. 2019

Jednotlivci


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Pospíšil FilipExpres CZ Tufo Team Kolín#92#M+J1.00:08:14Detail
2. Svoboda JakubCK Kolokrám#65#Veteráni II.1.00:08:16+00:00:02Detail
3. Brňák JanCyklotrener Team#91#M+J2.00:08:32+00:00:18Detail
4. Tonder OliverOF BIKE SCOTT#78#M+J3.00:08:58+00:00:44Detail
5. Porstmann VincenzDresden#85#M+J4.00:09:25+00:01:11Detail
6. Jíra PetrRadejčín#54#Veteráni I.1.00:09:38+00:01:24Detail
7. Filípek PavelKoloshop Team#39#Veteráni I.2.00:09:41+00:01:27Detail
8. Hula MartinCK Vinohradské šlapky#42#M+J5.00:09:44+00:01:30Detail
9. Gallin Stanislav#33#Veteráni I.3.00:09:50+00:01:36Detail
10. Blažek JiříÚstí nad Labem#37#Veteráni II.2.00:09:55+00:01:41Detail
11. David LukášRůžová#35#Veteráni II.3.00:09:58+00:01:44Detail
12. Nosek DanielMk - Cyklo Děčín #51#Veteráni II.4.00:10:03+00:01:49Detail
13. Wiedermann JaroslavDěčín#49#Veteráni II.5.00:10:12+00:01:58Detail
14. Nádvorník Jan HugoCK Kolokrám#48#Veteráni II.6.00:10:24+00:02:10Detail
15. Boženík DavidOFF BIKE SCOTT#71#Veteráni II.7.00:10:36+00:02:22Detail
16. Fanderlik DavidUnlimited Czech Team#89#M+J6.00:10:57+00:02:43Detail
17. Šlechta PetrDěčín#14#Veteráni II.8.00:11:00+00:02:46Detail
18. Prášek JiříOF BIKE SCOTT#79#Veteráni III.1.00:11:07+00:02:53Detail
19. Klemsa MilošKoloshop Team#40#Veteráni III.2.00:11:10+00:02:56Detail
20. Hasman JiříDěčín#6#Veteráni I.4.00:11:12+00:02:58Detail
21. Tonder MartinDěčín#80#Veteráni II.9.00:11:16+00:03:02Detail
22. Růžička AlešKolbenka#81#Veteráni III.3.00:11:21+00:03:07Detail
23. Pirvara Vít#87#Veteráni I.5.00:11:29+00:03:15Detail
24. Salaba IvanSlavia Děčín#45#Veteráni III.4.00:11:38+00:03:24Detail
25. Rulf JakubDěčín#67#M+J7.00:11:48+00:03:34Detail
26. Řezníček PetrDěčín#5#Veteráni I.6.00:11:49+00:03:35Detail
27. Svoboda Miloš Mo/Fo Cat Algersdorf#46#Veteráni II.10.00:12:03+00:03:49Detail
28. Bouška KarelČeská Kamenice#88#Veteráni III.5.00:12:03+00:03:49Detail
29. Vokoun PetrKL sport Děčín#31#Veteráni III.6.00:12:04+00:03:50Detail
30. Liška Miroslav#74#Veteráni II.11.00:12:05+00:03:51Detail
31. Ondečko JiříPekař Onďas Děčín#93#Veteráni II.12.00:12:27+00:04:13Detail
32. Jeřábková IrenaDěčín#30#ženy I.1.00:12:46+00:04:32Detail
33. Pokorný JosefChvaletice#50#Veteráni I.7.00:12:47+00:04:33Detail
34. Strnad MiroslavDěčín#62#Veteráni II.13.00:12:48+00:04:34Detail
35. Šlechta MatějTGfrdt#38#st. chlapci a kadeti1.00:12:52+00:04:38Detail
36. Leki Üstvan#76#Veteráni II.14.00:12:52+00:04:38Detail
37. Košík JanJanov#63#Veteráni II.15.00:12:59+00:04:45Detail
38. Šlechta TomášBenešov nad Ploučnicí#13#Veteráni I.8.00:13:08+00:04:54Detail
39. Kadlec VítězslavHorní Habartice#21#Veteráni II.16.00:13:15+00:05:01Detail
40. Pátek Marcel#1#M60+1.00:13:16+00:05:02Detail
41. Peroutka VojtěchHřensko#60#st. chlapci a kadeti2.00:13:23+00:05:09Detail
42. Gebhard PetrCK 1967 Česká Kamenice#72#st. chlapci a kadeti3.00:13:24+00:05:10Detail
43. Slaměná IvanaAC ČL#86#juniorky1.00:13:24+00:05:10Detail
44. Trnka OndraRedSpod&Reality-Siroky#26#st. chlapci a kadeti4.00:13:32+00:05:18Detail
45. Otřísal VáclavNový Bor#36#Veteráni III.7.00:13:51+00:05:37Detail
46. Bříško PetrBenešov nad Ploučnicí #41#Veteráni II.17.00:14:04+00:05:50Detail
47. Strnad MiroslavPK Děčín#61#st. chlapci a kadeti5.00:14:07+00:05:53Detail
48. Pros JaroslavProsport#27#Veteráni II.18.00:14:17+00:06:03Detail
49. Figarová ŠárkaDěčín bikers#47#juniorky2.00:14:38+00:06:24Detail
50. Maturova HelenaSmrzovka#19#ženy I.2.00:14:40+00:06:26Detail
51. Nížina Otakar#77#Veteráni II.19.00:14:49+00:06:35Detail
52. Lukšan Patrik #3#Veteráni II.20.00:14:54+00:06:40Detail
53. Košíková AnnaJanov#64#st. dívky a kadetky1.00:14:56+00:06:42Detail
54. Kadlec DavidŽandov#20#Veteráni I.9.00:15:01+00:06:47Detail
55. Kilian MichalDěčín#68#M+J8.00:15:10+00:06:56Detail
56. Dvořák Čestmír#4#Veteráni II.21.00:15:17+00:07:03Detail
57. Gut VilémDěčín#17#Veteráni II.22.00:15:22+00:07:08Detail
58. Král JaroslavKajak Děčín#32#Veteráni II.23.00:15:24+00:07:10Detail
59. Vála MiroslavRůžová#82#Veteráni II.24.00:15:29+00:07:15Detail
60. Titishov IvanJanov 130#73#Veteráni III.8.00:15:42+00:07:28Detail
61. Matoušek ZdeněkJanov#52#M60+2.00:15:43+00:07:29Detail
62. Kopecký MiloslavLibouchec#9#M60+3.00:15:44+00:07:30Detail
63. Fanderlik MatyášUnlimited Czech Team#90#st. chlapci a kadeti6.00:15:50+00:07:36Detail
64. Uhlíř FrantišekJanov#84#Veteráni II.25.00:15:51+00:07:37Detail
65. Karas KarelDěčín#18#Veteráni II.26.00:16:14+00:08:00Detail
66. Sak MiroslavArnoltice#83#Veteráni II.27.00:16:21+00:08:07Detail
67. Gut VilémDěčín#15#st. chlapci a kadeti7.00:16:37+00:08:23Detail
68. Fešák Hubert#75#Veteráni II.28.00:16:39+00:08:25Detail
69. Onděčková KláraOnďas Tým Děčín#94#juniorky3.00:16:50+00:08:36Detail
70. Vacek MartinEvropská unie - České Švýcarsko#10#M60+4.00:16:52+00:08:38Detail
71. Otta LubomírHorní Habartice#23#Veteráni I.10.00:17:56+00:09:42Detail
72. Peroutková HelenaHřensko#59#juniorky4.00:18:05+00:09:51Detail
73. Gut RostislavDěčín#16#st. chlapci a kadeti8.00:18:23+00:10:09Detail
74. Hrouzek KarelHorní Habartice#22#Veteráni I.11.00:18:29+00:10:15Detail
75. Jíra PetrÚstí nad Labem#53#M60+5.00:19:29+00:11:15Detail
76. Meisner PavelSkalice u České Lípy#34#Veteráni III.9.00:19:43+00:11:29Detail
77. Žižka PetrDěčín (Nachmelená wopice)#70#Veteráni II.29.00:19:56+00:11:42Detail
78. Domecká IvaDěčín - (Bejwala závodnice)#69#ženy I.3.00:19:56+00:11:42Detail
79. Frčková PetraDěčín#66#ženy I.4.00:19:58+00:11:44Detail
80. Hlaváčková JaroslavaEvropská unie - České Švýcarsko#11#ženy II.1.00:20:39+00:12:25Detail
81. Friš LadislavHřensko#44#M60+6.00:23:09+00:14:55Detail
82. Vacková JaroslavaEvropská unie - České Švýcarsko#12#ženy II.2.00:23:45+00:15:31Detail
83. Bříško AntonínJanov DPS#43#M60+7.00:23:57+00:15:43Detail
Macán KarelÚstí nad Labem#8#Veteráni III.00:00:00Detail
Trnka MartinRedSpot&reality-Siroky#24#Veteráni II.00:00:00Detail
Strnad ManfredVK Blesk Praha 1879#28#M60+00:00:00Detail
Očkova JanaJanov#29#ženy I.00:00:00Detail
Zrůstová Ivana Ludvíkovice#56#ženy II.00:00:00Detail
Zrůst Miroslav Ludvíkovice#57#Veteráni III.00:00:00Detail
Struková DanaBřeziny#55#ženy II.00:00:00Detail
neznámý Neznámý#7#00:00:00Detail
DNF Široký RomanReality-Siroky#25#Veteráni III.DNF Detail
DNS Zrust DanielSTS Chvojkovice Brod#58#Veteráni I.DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz