Výsledková listina Hruboskalský půlmaraton
27. 4. 2019

21 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. SEMERÁD AntonínSK Praga637M201.01:24:17Detail
2. POLÁŠEK Jan FerdinandVSK MFF UK542M301.01:24:40+00:00:23Detail
3. KRATOCHVÍL MartinVysoký Újezd533M202.01:27:34+00:03:17Detail
4. PYŠEK Jiří373M203.01:32:07+00:07:50Detail
5. DRAGOUN Radek606M204.01:32:26+00:08:09Detail
6. MORÁVEK VlastaKUS Sopotnice427M401.01:32:48+00:08:31Detail
7. ANTCZAK AdrianBogatyńskie Wodociągi452M402.01:33:33+00:09:16Detail
8. OMA Jakub Turnov63M302.01:33:59+00:09:42Detail
9. MATĚJŮ MichalSlavia Liberec orienteering639M403.01:34:11+00:09:54Detail
10. ĎOUBAL JanKobDob a Hovrch349M303.01:34:40+00:10:23Detail
11. ČERNÝ OndřejŽižkovský tygři559M304.01:34:58+00:10:41Detail
12. NEVORAL JiříCyklo Galík115M305.01:35:12+00:10:55Detail
13. BRODSKÝ VladimírJičínští draci669M501.01:35:17+00:11:00Detail
14. BURDA PavelHlásná Třebaň581M306.01:36:05+00:11:48Detail
15. KOVÁŘ Myrek250M307.01:37:06+00:12:49Detail
16. PRETORIUS RuanPraha630M205.01:37:24+00:13:07Detail
17. ŠABATKA ZdeněkOK 99 Hradec Králové371M308.01:37:36+00:13:19Detail
18. LOULA JanHoPe473M206.01:37:42+00:13:25Detail
19. SVOBODA Ondřej 1976OK Slavia Hradec Králové398M404.01:37:50+00:13:33Detail
20. ŠOCHMAN PetrC.C.Koupák238M309.01:37:57+00:13:40Detail
21. BYROUTI PatrikPraha 9434M207.01:38:02+00:13:45Detail
22. BARI FilipRunning Lions389M3010.01:38:18+00:14:01Detail
23. ZIKMUND JanOrel Turnov456M405.01:38:33+00:14:16Detail
24. KREJSA TomášKUS - klub univerzálních sportovců Sopotnice...632M406.01:38:52+00:14:35Detail
25. LACHOUT MartinSedlčany528M407.01:38:56+00:14:39Detail
26. VESELÝ PavelALCATON HSK Horní Rokytnice591M502.01:39:11+00:14:54Detail
27. BENEŠ JanVarnsdorf593M208.01:39:16+00:14:59Detail
28. KOSEK PetrNALEHKO.com545M408.01:39:26+00:15:09Detail
29. APPL OndřejPraha465M209.01:39:33+00:15:16Detail
30. PEŠTA LukášRadvánovice96M3011.01:39:34+00:15:17Detail
31. MÓRO IvoKošťálov539M3012.01:39:43+00:15:26Detail
32. FLANDERKA MilanKlášter Hradiště nad Jizerou652M3013.01:39:47+00:15:30Detail
33. KNÉBL OndřejMalý Rohozec310M3014.01:39:48+00:15:31Detail
34. MELICHAR JosefNHO Jumar191M409.01:40:01+00:15:44Detail
35. VEVERKA TomášRunning Lions271M3015.01:40:02+00:15:45Detail
36. KADEČKA PetrZaloňov89M3016.01:40:06+00:15:49Detail
37. KORDÍK JanKunčice586M3017.01:40:08+00:15:51Detail
38. LANK Pavel167M2010.01:40:10+00:15:53Detail
39. KOS Martin136M3018.01:40:14+00:15:57Detail
40. VYMLATILOVA Petra510Z301.01:40:17+00:16:00Detail
41. MATEJOVIČ DanielOstrava594M2011.01:40:23+00:16:06Detail
42. DRAPÁK BohuslavRovensko pod Troskami472M4010.01:40:38+00:16:21Detail
43. PREISLEROVÁ KarolínaSportRaces Team48Z201.01:40:42+00:16:25Detail
44. KOLESAR Martin511M4011.01:41:14+00:16:57Detail
45. LNĚNIČKA JakubROB Pardubice519M2012.01:41:26+00:17:09Detail
46. DRUZESCU FilipTRANS BRDY TEAM LETY620M4012.01:41:34+00:17:17Detail
47. MIŠUREC DavidPraha569M3019.01:42:01+00:17:44Detail
48. ILLNER VojtaKapří tréninková skupina390M2013.01:42:20+00:18:03Detail
49. MALÍK TomášHruboskalský canicross 308M3020.01:42:25+00:18:08Detail
50. ŠEDÝ Martin VŠAK Praha494M2014.01:42:32+00:18:15Detail
51. TYL MichalPraha 5149M3021.01:42:43+00:18:26Detail
52. SOKOLÁŘ OndřejTurnov556M2015.01:42:47+00:18:30Detail
53. ARDAMICA David st.BĚŽÍM.PRO CENTRUM BAZALKA324M4013.01:43:02+00:18:45Detail
54. MECHLOVÁ LenkaSPORTICUS team604Z202.01:43:06+00:18:49Detail
55. VOŠTA Zdeněk603M3022.01:43:07+00:18:50Detail
56. PRAŽÁK LadislavBOX klub Jičín590M4014.01:43:13+00:18:56Detail
57. MATAS Radek154M3023.01:43:26+00:19:09Detail
58. TURSKÝ TomášTuráci585M3024.01:43:43+00:19:26Detail
59. PEŠEK DanielDoubravice509M2016.01:44:04+00:19:47Detail
60. BIČIŠTĚ TomášHořice276M3025.01:44:08+00:19:51Detail
61. MOTEJL JiříPraha598M2017.01:44:14+00:19:57Detail
62. HUDEČEK Jiří Trans Brdy team207M3026.01:44:20+00:20:03Detail
63. BERKA LukášBikeClubKralovice42M3027.01:44:35+00:20:18Detail
64. LANČARIČ PetrPraha 10498M503.01:44:39+00:20:22Detail
65. PINTA MartinNa starý kolena407M504.01:44:42+00:20:25Detail
66. ZABRODSKY DusanPraha648M4015.01:44:43+00:20:26Detail
67. RÁDR JanRá(n)dr52M3028.01:44:43+00:20:26Detail
68. MATTHEWS DougPrague50M505.01:44:46+00:20:29Detail
69. KUBÍK Mirek662M4016.01:44:52+00:20:35Detail
70. SVOBODA Petr 1968ČKS SKI Jilemnice353M506.01:44:55+00:20:38Detail
71. PILS TomášVeselí nad Lužnicí21M2018.01:45:11+00:20:54Detail
72. CHARPENTIER Mickael220M3029.01:45:16+00:20:59Detail
73. PRCHAL PavelGP Kolín500M601.01:45:51+00:21:34Detail
74. FICEK MichalPraha501M3030.01:45:57+00:21:40Detail
75. ZVĚŘINA Tomáš Magna team196M4017.01:45:58+00:21:41Detail
76. MRKLAS LubošLipidy klub661M3031.01:46:06+00:21:49Detail
77. HOROVÁ PavlaO-run running team39Z203.01:46:10+00:21:53Detail
78. SEKERKA Radko43M3032.01:46:41+00:22:24Detail
79. PÍPAL PetrKamenice nad Lipou361M3033.01:46:47+00:22:30Detail
80. ZERZÁN DominikNitro Náchod439M4018.01:46:49+00:22:32Detail
81. LAMICH BořivojRun for life Zábědov611M4019.01:46:58+00:22:41Detail
82. TORÁK TomášLiberec607M3034.01:47:00+00:22:43Detail
83. BERGAUER MarekBazmeci116M2019.01:47:05+00:22:48Detail
84. MEIER MiroslavTJ Český ráj576M4020.01:47:07+00:22:50Detail
85. PULDA ŠtěpánLiberec180M4021.01:47:17+00:23:00Detail
86. KORSELTOVA MariePraha253Z302.01:47:27+00:23:10Detail
87. ZÁMIŠ JaroslavReebok Run Crew118M2020.01:47:32+00:23:15Detail
88. SKŘIVÁNEK SebastiánBSvČT246M2021.01:47:35+00:23:18Detail
89. WACHTL VojtěchSnowSports Academy649M3035.01:47:53+00:23:36Detail
90. PODROUŽKOVÁ Eva95Z303.01:47:55+00:23:38Detail
91. HLAVÁČKOVÁ HanaPardubice110Z401.01:48:01+00:23:44Detail
92. BENEŠ Petr 53M3036.01:48:20+00:24:03Detail
93. SVOBODA Ondřej 1985481M3037.01:48:33+00:24:16Detail
94. NĚMEČEK MichalPRAHA426M4022.01:48:38+00:24:21Detail
95. ŠRAJEROVÁ IvetaDobšín, Kamenice550Z304.01:48:38+00:24:21Detail
96. BUCHTOVÁ TerezaJesenice267Z305.01:48:38+00:24:21Detail
97. PILSKÝ TomášNová Ves pod Pleší49M3038.01:48:53+00:24:36Detail
98. MULLER JanTanvald187M3039.01:49:05+00:24:48Detail
99. DLOUHÝ MichalLomnice nad Popelkou508M4023.01:49:33+00:25:16Detail
100. VOŠAHLÍK MartinCzech Tri Worx Team633M3040.01:49:53+00:25:36Detail
101. RENSKÝ MichalRun4Run38M4024.01:49:55+00:25:38Detail
102. SOUKUP PetrSo Ráj374M507.01:49:58+00:25:41Detail
103. KYNČL JakubFC Unterholz605M3041.01:49:58+00:25:41Detail
104. ČÍŽEK Martin105M3042.01:50:00+00:25:43Detail
105. SRB JindřichNight Run Team423M3043.01:50:14+00:25:57Detail
106. KUCHARIČ MilanPrague517M3044.01:50:20+00:26:03Detail
107. NEHASIL VítSOFTIM.CZ Runners30M2022.01:50:27+00:26:10Detail
108. BONK ZdeněkProstějov302M2023.01:50:37+00:26:20Detail
109. KELNAR PetrŠtramberk433M3045.01:50:55+00:26:38Detail
110. LETÁČEK RadekSTG Pardubice166M4025.01:50:56+00:26:39Detail
111. ČERMÁKOVÁ JitkaStaněk sport Turnov657Z402.01:51:04+00:26:47Detail
112. DUŠEK MilošLomnice nad Popelkou507M4026.01:51:04+00:26:47Detail
113. DOBEŠ JáchymSK Slavia Javorná185M2024.01:51:11+00:26:54Detail
114. KOLÁŘ DavidPísek516M2025.01:51:16+00:26:59Detail
115. JAKL JaroslavPraha536M508.01:51:17+00:27:00Detail
116. RYLKA AntonínToniCzech Runners Club602M4027.01:51:22+00:27:05Detail
117. PROCHÁZKA MartinLKP372M509.01:51:24+00:27:07Detail
118. KOUŘIL FilipPraha85M2026.01:51:29+00:27:12Detail
119. KUFA JanPraha104M3046.01:51:33+00:27:16Detail
120. ARDAMICA David ml.běžím pro.cz centrum bazalka333M2027.01:51:43+00:27:26Detail
121. DVOŘÁČEK Vlastimil667M602.01:51:48+00:27:31Detail
122. MUSIL OndřejDezoláti z HP13M3047.01:51:56+00:27:39Detail
123. PRINC PavelLiberec/Praha114M3048.01:51:56+00:27:39Detail
124. DAĎOURKOVÁ HelenaLiberec179Z403.01:51:56+00:27:39Detail
125. SICARD Olivier650M3049.01:52:28+00:28:11Detail
126. BERAN PetrTJ Sokol Bezděkov370M2028.01:52:39+00:28:22Detail
127. VOJTEKOVÁ MichaelaRunBoTeam Liberec 619Z204.01:52:42+00:28:25Detail
128. IVANČÁKOVÁ Sabina BK Kubánkov432Z306.01:52:42+00:28:25Detail
129. KORDINA Adam487M2029.01:52:42+00:28:25Detail
130. ZÁMEČNÍK Ondřej Šumík team 216M4028.01:52:47+00:28:30Detail
131. KLAMARČÍK Viliam540M3050.01:52:58+00:28:41Detail
132. KOŠINA MartinTJ Jiskra Třeboň492M2030.01:53:28+00:29:11Detail
133. DVOŘÁČEK RadekDoudleby nad Orlicí430M2031.01:53:35+00:29:18Detail
134. ŠAFRÁNEK Radekhafran8M4029.01:53:44+00:29:27Detail
135. LELEK MartinSpartak Vrchlabí526M5010.01:53:49+00:29:32Detail
136. GREGOR SulimaGrupa Biegowa "Bez Granic"223M5011.01:53:55+00:29:38Detail
137. ŠEBESTA JanÚsti nad Labem45M4030.01:53:59+00:29:42Detail
138. SVOBODA Petr 1960SK MAXTRI LIBEREC460M5012.01:54:12+00:29:55Detail
139. KREJČÍ JaroslavSILVINI MADSHUS team491M5013.01:54:18+00:30:01Detail
140. ODEHNALOVÁ Tereza#BPDL4Z205.01:54:20+00:30:03Detail
141. CULOS StefanoRunning Lions270M4031.01:54:35+00:30:18Detail
142. MEDLÍK JanNwow17M2032.01:54:39+00:30:22Detail
143. MATOUŠKOVÁ EvaLiberec14Z404.01:54:57+00:30:40Detail
144. KOTAČKA VítFirefly103M4032.01:55:03+00:30:46Detail
145. POLÁČKOVÁ IvanaPraha488Z307.01:55:07+00:30:50Detail
146. NEDVĚDOVÁ BělaMnichovice401Z206.01:55:12+00:30:55Detail
147. JAKOUBEK BohumilPrague584M4033.01:55:16+00:30:59Detail
148. VOŠAHLÍK HonzaPraha168M3051.01:55:44+00:31:27Detail
149. MARKVART LukášJirny412M2033.01:56:08+00:31:51Detail
150. HÜBNER PavelTurnov496M5014.01:56:14+00:31:57Detail
151. ELIÁŠ Petr524M3052.01:56:30+00:32:13Detail
152. HROUDOVÁ TerezaLiberec347Z405.01:56:49+00:32:32Detail
153. MACHYTKA MilošŠpindlerův Mlýn506M3053.01:56:51+00:32:34Detail
154. JÄGER Pavel124M3054.01:57:02+00:32:45Detail
155. KLEMA DalimilPardubice595M4034.01:57:03+00:32:46Detail
156. TOMAN PeterHataitla Bradlec251M4035.01:57:09+00:32:52Detail
157. VALENTA JanKlánovické větry217M5015.01:57:11+00:32:54Detail
158. GORČICOVÁ EliškaOK Chrastava402Z207.01:57:15+00:32:58Detail
159. VODIČKA ŠimonPraha 4325M2034.01:57:22+00:33:05Detail
160. MATLOCHA Martin431M4036.01:57:33+00:33:16Detail
161. LEJSEK Marek-204M3055.01:57:45+00:33:28Detail
162. ČERMÁK PavelJilemnice565M5016.01:57:48+00:33:31Detail
163. TWARÓG ZbigniewGrupa biegowa "Bez granic" STRZEGOM583M603.01:57:49+00:33:32Detail
164. BROŽ LuděkSK Oceláci Ostrava375M4037.01:57:51+00:33:34Detail
165. EDR PavelLedeč nad Sázavou51M4038.01:58:07+00:33:50Detail
166. ARCAS David451M4039.01:58:09+00:33:52Detail
167. KARÁSEK VáclavLKP348M2035.01:58:13+00:33:56Detail
168. VILÉM StanislavLiberec263M4040.01:58:21+00:34:04Detail
169. ŠOLTA MarcelSTG Strupčice395M5017.01:58:28+00:34:11Detail
170. SVATÁ ZdeňkaKruh469Z406.01:58:30+00:34:13Detail
171. LÁBEK TomášTurnov414M2036.01:58:32+00:34:15Detail
172. PECHÁČEK PavelMilevsko628M3056.01:58:36+00:34:19Detail
173. LEROUGE GauthierPrague641M4041.01:58:37+00:34:20Detail
174. RESLOVÁ Hana6Z208.01:58:46+00:34:29Detail
175. ŠELICHA Jan 437M4042.01:58:55+00:34:38Detail
176. NOVOTNÝ JakubAtletická škola HK331M3057.01:59:00+00:34:43Detail
177. ZRCKOVA Kristyna117Z308.01:59:02+00:34:45Detail
178. KOVÁŘ JanVyskeř173M3058.01:59:05+00:34:48Detail
179. ČERMÁK TomášVrchlabí - Lánov435M4043.01:59:14+00:34:57Detail
180. ŠKODA Michal332M3059.01:59:23+00:35:06Detail
181. MÁTL RadekTK Radošovice486M4044.01:59:30+00:35:13Detail
182. DAVID LubošSRTG Kolín11M3060.01:59:44+00:35:27Detail
183. ŘEZNÍČKOVÁ LucieKladno268Z407.01:59:48+00:35:31Detail
184. STRÁNSKÝ LuděkVrchlabí523M5018.01:59:52+00:35:35Detail
185. ČEPELKA Jiří544M2037.02:00:13+00:35:56Detail
186. KAŠPAR Oldřich573M3061.02:00:20+00:36:03Detail
187. MRÁZ TomášPlzeň93M3062.02:00:25+00:36:08Detail
188. DVOŘÁK AlešMexická vlna411M3063.02:00:27+00:36:10Detail
189. MATOUŠEK MichalBTK EURO BIKE Praha546M5019.02:00:42+00:36:25Detail
190. VEJLUPEK MilanPraha666M3064.02:01:00+00:36:43Detail
191. BURGERT Radovanhatatitla543M5020.02:01:03+00:36:46Detail
192. TOMÍŠEK Michal Pytlíkov 170M4045.02:01:03+00:36:46Detail
193. VECKA MichalBáječné ženy v běhu142M3065.02:01:04+00:36:47Detail
194. PEROUTKA Libor Vysoké mýto436M2038.02:01:05+00:36:48Detail
195. VOLF KarelKája a jeho holky127M5021.02:01:05+00:36:48Detail
196. KALINA Martin448M2039.02:01:18+00:37:01Detail
197. KARÁSEK ZbyněkJablonec nad Nisou33M4046.02:01:21+00:37:04Detail
198. ŠTEMBERA PetrVrchlabi274M3066.02:01:33+00:37:16Detail
199. KRÁSA MichalPraha 5621M4047.02:01:45+00:37:28Detail
200. BENEŠ MarekKněžmost561M3067.02:01:45+00:37:28Detail
201. WAIGNER TomášLowell Pro Racing Team137M2040.02:01:49+00:37:32Detail
202. MYŠKOVÁ KarolinaPraha 4503Z408.02:01:49+00:37:32Detail
203. DEDECEK JanHrubá Skála311M2041.02:02:09+00:37:52Detail
204. KUBIČKA RostislavBrno656M3068.02:02:23+00:38:06Detail
205. CHLUMSKÝ JanPraha107M3069.02:02:25+00:38:08Detail
206. VITÍK Martin Plzeň102M4048.02:02:31+00:38:14Detail
207. BÁLIK Štefan Bratia Hnevu98M3070.02:02:45+00:38:28Detail
208. BÁLIK LukášBratia Hnevu99M3071.02:02:53+00:38:36Detail
209. KOSINOVÁ KamilaPanda Express568Z209.02:02:54+00:38:37Detail
210. JANOUŠEK RomanLouny450M3072.02:03:00+00:38:43Detail
211. ŠRÁMOVÁ Alena157Z309.02:03:01+00:38:44Detail
212. ŠTRAUCH LiborModřišice - Podháj269M4049.02:03:15+00:38:58Detail
213. ČUMPELOVÁ KateřinaBC Nová trojka100Z3010.02:03:17+00:39:00Detail
214. ORIABINEC MilanOstrov198M3073.02:03:22+00:39:05Detail
215. KASA MartinPilulka.cz Athletic Team162M3074.02:03:24+00:39:07Detail
216. ŠTĚRBA Ondřej112M2042.02:03:42+00:39:25Detail
217. FRIČ IvoNeratovice443M5022.02:03:49+00:39:32Detail
218. ZVOLÁNEK Petr368M3075.02:03:59+00:39:42Detail
219. PRŮCHA TomášVeliny275M3076.02:04:06+00:39:49Detail
220. SAMŠIŇÁK PřemyslLiberec18M4050.02:04:20+00:40:03Detail
221. ROSENBAUM MartinJindřichovice pod Smrkem72M4051.02:04:32+00:40:15Detail
222. PIŠVEJC LukášMariánské Lázně563M3077.02:04:34+00:40:17Detail
223. CHALUPA JanDrahelčice 357M4052.02:04:46+00:40:29Detail
224. MATOUŠEK JaroslavNymburk400M3078.02:04:54+00:40:37Detail
225. JURČÍK PavelSK Oceláci Ostrava315M4053.02:05:06+00:40:49Detail
226. SKŘIČÍK PetrSyčáci91M3079.02:05:09+00:40:52Detail
227. VLACHOVÁ MonikaTOP RUN CLUB664Z2010.02:05:11+00:40:54Detail
228. MATOUŠKOVÁ MichaelaBTK EURO BIKE Praha547Z2011.02:05:11+00:40:54Detail
229. PONDĚLÍČEK PetrJBL Standa tým 527M4054.02:05:22+00:41:05Detail
230. SVOBODA MichalVarnsdorf335M3080.02:05:25+00:41:08Detail
231. HAVEL BohumilBob a Bobek659M4055.02:05:31+00:41:14Detail
232. JELEN PetrJilemnice305M5023.02:05:38+00:41:21Detail
233. ČEŠKA Pavel16M3081.02:05:42+00:41:25Detail
234. VOLEJNÍK MartinDubá346M4056.02:05:54+00:41:37Detail
235. VÁCHOVÁ Petra 1973Zdiby468Z409.02:05:54+00:41:37Detail
236. NOVÁK PetrPeNoKo587M5024.02:06:26+00:42:09Detail
237. SVATOŇ TomášLivecross Neratovice309M4057.02:06:29+00:42:12Detail
238. WAIGNER MichalOpava392M3082.02:06:30+00:42:13Detail
239. LOPOUR MiroslavFenix tým644M3083.02:06:57+00:42:40Detail
240. KALIBA DanielHKNMPSM366M2043.02:06:57+00:42:40Detail
241. BEŇASOVÁ VeronikaTriexpert běžecký klub České Budějovice ...278Z2012.02:07:18+00:43:01Detail
242. PILZOVÁ MirkaiThinkBeer218Z4010.02:07:19+00:43:02Detail
243. DĚDEK KryštofHrubá skála240M2044.02:07:21+00:43:04Detail
244. RÁDR JiříRá(n)dr88M3084.02:07:22+00:43:05Detail
245. MEDUNOVÁ DagmarZatac Brusel190Z4011.02:07:23+00:43:06Detail
246. JUSTL MartinBěžecký oddíl haptičtí Krasavci155M2045.02:07:31+00:43:14Detail
247. ŘÍZEK JiříMattoni Freerun Náchod Běloves256M3085.02:07:35+00:43:18Detail
248. PSIUCH JaroslawSTG Mladá Boleslav83M3086.02:07:40+00:43:23Detail
249. CHILD MarketaPraha 653Z4012.02:07:40+00:43:23Detail
250. VOŽDOVÁ AlenaLive cross537Z4013.02:07:59+00:43:42Detail
251. FRITZ Robert668M5025.02:08:18+00:44:01Detail
252. PAVLIŠOVÁ LucieSlatiňany284Z3011.02:08:25+00:44:08Detail
253. ANDRADE TelmoDHL ITS Running Club171M4058.02:08:34+00:44:17Detail
254. JIROUŠEK LadislavAK Spartak Slatiňany206M3087.02:08:38+00:44:21Detail
255. DANÍČEK StanislavVarnsdorf22M5026.02:08:45+00:44:28Detail
256. KOLLÁR Jan75M2046.02:08:58+00:44:41Detail
257. JENČÍK PetrPraha405M4059.02:09:05+00:44:48Detail
258. TYLOVA JanaPraha150Z3012.02:09:08+00:44:51Detail
259. SVOBODOVÁ GabrielaMladá Boleslav 588Z4014.02:09:15+00:44:58Detail
260. BARES MichalRunning Club Lety24M4060.02:09:24+00:45:07Detail
261. BARNETOVÁ Kamila122Z4015.02:09:40+00:45:23Detail
262. KOMÁRKOVÁ TerezaNová Paka121Z2013.02:09:54+00:45:37Detail
263. HURT ŠtěpánMladá Boleslav169M3088.02:09:58+00:45:41Detail
264. KAVULOVÁ IvaPraha280Z3013.02:10:02+00:45:45Detail
265. KROUPA Jan 1988326M3089.02:10:03+00:45:46Detail
266. FARSKÁ Markéta Biatlon Liberec123Z2014.02:10:08+00:45:51Detail
267. MORAVCOVÁ PetraKostomlaty pod Řípem 44Z4016.02:10:17+00:46:00Detail
268. BLAŽEK TomášSK Zásada609M3090.02:10:31+00:46:14Detail
269. SOVA JanMP Praha307M5027.02:10:42+00:46:25Detail
270. CHOCHOLOVÁ JanaPraha 9514Z4017.02:10:42+00:46:25Detail
271. HUDEČKOVÁ DanielaTrans Brdy team208Z3014.02:10:52+00:46:35Detail
272. WIESNER RichardLiveCross313M3091.02:10:58+00:46:41Detail
273. POLČIN MiroslavČeský Brod651M604.02:11:13+00:46:56Detail
274. KUČERA TomášPraha409M4061.02:11:19+00:47:02Detail
275. VAŇKOVÁ AnnaTřebušín152Z4018.02:11:39+00:47:22Detail
276. KOVAŘÍKOVÁ AleškaJimmy's club612Z3015.02:12:10+00:47:53Detail
277. LARYŠOVÁ RadkaLiveCross Neratovice521Z4019.02:12:20+00:48:03Detail
278. VACHOVÁ Petra 1988HO LEZla- BYch495Z3016.02:12:27+00:48:10Detail
279. MARENČÁK ViliamBanská Bystek CZ665M4062.02:12:38+00:48:21Detail
280. BROŽKOVÁ LenkaTurnov428Z2015.02:12:43+00:48:26Detail
281. DRÁPAL OtaVeslařský oddíl Károvsko670M3092.02:12:46+00:48:29Detail
282. KRÁSA MichalVepřo Zelo646M3093.02:12:55+00:48:38Detail
283. DŽUBÁK MatejSmižany403M3094.02:12:57+00:48:40Detail
284. ČERNÁ ZuzanaHořice562Z501.02:13:00+00:48:43Detail
285. VARHANÍK JanUSK Praha292M2047.02:13:03+00:48:46Detail
286. NEVRKLA JaroslavNehvizdy277M4063.02:13:12+00:48:55Detail
287. MIKSOVÁ PavlaChrudim522Z2016.02:13:14+00:48:57Detail
288. SIBERA JanÚdolí sviní135M3095.02:13:17+00:49:00Detail
289. GREGOR JanPraha362M3096.02:13:17+00:49:00Detail
290. SOMOGYI DánielTřeboň634M4064.02:13:26+00:49:09Detail
291. TOBIŠKOVÁ VeronikaTabata Lučany nad Nisou480Z3017.02:13:32+00:49:15Detail
292. PIVRNEC JanTTT497M3097.02:13:32+00:49:15Detail
293. MALÝ Martin108M3098.02:13:37+00:49:20Detail
294. CZAPIGA RobertWrocław283M4065.02:13:42+00:49:25Detail
295. ZAPLETAL JanPraha34M4066.02:13:46+00:49:29Detail
296. SVOBODA Petr 1973Sova Sovolusky164M4067.02:13:48+00:49:31Detail
297. RYPIEN PavelAlpy589M3099.02:13:52+00:49:35Detail
298. BÍLKOVÁ TerezaAdventure Menu297Z3018.02:13:53+00:49:36Detail
299. KREKELS JulienPraha214M30100.02:13:53+00:49:36Detail
300. HRUBÁ HanaHrupla Náchod425Z4020.02:13:53+00:49:36Detail
301. TŘEŠŇÁK Pavel186M30101.02:13:58+00:49:41Detail
302. PICEK JanTJ Tatran Jablonec148M2048.02:14:03+00:49:46Detail
303. WOHANKOVÁ GabrielaOB Vrchlabí442Z4021.02:14:22+00:50:05Detail
304. HAVELKA PetrCitrus Bike Team624M4068.02:14:37+00:50:20Detail
305. DRESLER RadekKopřivnice512M30102.02:14:41+00:50:24Detail
306. THOŘ LuděkTurnov97M30103.02:14:48+00:50:31Detail
307. ŠANTINOVÁ GabrielaSvijany316Z2017.02:14:48+00:50:31Detail
308. MAXA Ondřej Smiřice 617M2049.02:14:50+00:50:33Detail
309. PETR Aleš575M30104.02:14:52+00:50:35Detail
310. VLACHOVÁ AnnaSTG Strupčice453Z3019.02:14:58+00:50:41Detail
311. PAVLÍČEK RudolfSTG Strupčice454M4069.02:14:58+00:50:41Detail
312. LŽÍČAŘ MartinKOB Dobruška176M30105.02:15:01+00:50:44Detail
313. KNÝŘOVÁ JitkaSK MAXTRI Liberec354Z502.02:15:18+00:51:01Detail
314. VALTROVÁ KateřinaPraha182Z3020.02:15:20+00:51:03Detail
315. MOTLOVÁ TerezaPraha 9572Z3021.02:15:25+00:51:08Detail
316. LEČ Dušan Triatlon Mladá Boleslav 608M30106.02:15:47+00:51:30Detail
317. ŽMOLIL RichardBaVoKu Jičín234M4070.02:16:04+00:51:47Detail
318. SOJKA LukášOOB Albrechtice nad Orlicí28M30107.02:16:19+00:52:02Detail
319. VOKROUHLÍKOVÁ MarkétaBC NOVÁ TROJKA64Z4022.02:16:21+00:52:04Detail
320. STRAŠIL MirekPřibyslav261M5028.02:16:28+00:52:11Detail
321. PECHAROVÁ AnetaSRTG Kolín69Z3022.02:16:42+00:52:25Detail
322. KROFTA JiříŠtefko Running Team10M605.02:16:45+00:52:28Detail
323. KOSINA Pavel12M30108.02:16:52+00:52:35Detail
324. BABIK DominikSpisska Nova Ves408M30109.02:16:59+00:52:42Detail
325. PRAŽÁK PavelPraha287M30110.02:17:04+00:52:47Detail
326. VOKROUHLÍK VítBC NOVÁ TROJKA65M4071.02:17:06+00:52:49Detail
327. PLUHAŘOVÁ RutNechanice571Z4023.02:17:09+00:52:52Detail
328. SPĚŠNÁ Tereza Liberec 289Z2018.02:17:16+00:52:59Detail
329. ŘEHOŘ Michal Liberec 290M4072.02:17:16+00:52:59Detail
330. HORÁKOVÁ TerezaSvoboda nad Úpou338Z2019.02:17:20+00:53:03Detail
331. POLOVÁ BarboraTurnov262Z3023.02:17:52+00:53:35Detail
332. SUKOVATÁ KláraDřínov464Z2020.02:17:57+00:53:40Detail
333. NOVOTNÝ VojtěchSK Livecross663M2050.02:17:58+00:53:41Detail
334. KOZÁK PavelJinolice 225M4073.02:18:02+00:53:45Detail
335. LIBENSKÁ Alžběta MTD 62Z2021.02:18:03+00:53:46Detail
336. KUNZ Tomáš Praha300M2051.02:18:12+00:53:55Detail
337. SLAVÍKOVÁ MartinaLiberec466Z503.02:18:21+00:54:04Detail
338. KUPCOVÁ TerezaBrno597Z2022.02:18:29+00:54:12Detail
339. KUBRT PetrČeská Třebová193M30111.02:18:30+00:54:13Detail
340. KAŠPAR Jan 1986Horoměřice192M30112.02:18:31+00:54:14Detail
341. GEBHARTOVA Jana615Z3024.02:18:58+00:54:41Detail
342. PETRJÁNOŠ ŠimonJBL Standa Tým 529M2052.02:19:13+00:54:56Detail
343. HAKEN MartinFaurun266M4074.02:19:17+00:55:00Detail
344. HAVLÍČEK JaroslavChutnovka255M4075.02:19:28+00:55:11Detail
345. KOLÁŘOVÁ IvaCesta do Mechova205Z3025.02:19:29+00:55:12Detail
346. DOHALSKY VladimírMladá Boleslav321M4076.02:20:09+00:55:52Detail
347. PĚŠKOVÁ DenisaHrubá Skála195Z2023.02:20:35+00:56:18Detail
348. ŠŤASTNÁ ZuzkaSK Oceláci Ostrava341Z3026.02:21:02+00:56:45Detail
349. GORČICOVÁ TerezaOstrava387Z2024.02:21:02+00:56:45Detail
350. BINAR MichalOstrava388M30113.02:21:02+00:56:45Detail
351. ŠPÍNOVÁ MonikaRadvánovice25Z4024.02:21:10+00:56:53Detail
352. ŠŤASTNÝ DaliborMladá Boleslav329M4077.02:21:24+00:57:07Detail
353. KOCURKOVÁ LucieMladá Boleslav330Z3027.02:21:24+00:57:07Detail
354. KÉDA MartinRadvánovice 26M4078.02:21:46+00:57:29Detail
355. MALINA JanSmiřice 616M2053.02:21:51+00:57:34Detail
356. KRAJNIAKOVA JanaRadvanice560Z4025.02:21:56+00:57:39Detail
357. VODVÁRKA PetrAK Semily622M606.02:22:07+00:57:50Detail
358. WOLFOVÁ SylvaTJ Sokol Frýdštejn66Z4026.02:22:36+00:58:19Detail
359. VARHANÍK JaromírHO Mimoň 291M4079.02:22:56+00:58:39Detail
360. PTÁČEK JanTým Kartografie515M4080.02:22:57+00:58:40Detail
361. ŠTURMA RobertRUN magazine team317M30114.02:23:02+00:58:45Detail
362. VITIKOVA BarbaraHorice618Z2025.02:23:08+00:58:51Detail
363. BENEŠ Lukáš27M2054.02:23:14+00:58:57Detail
364. BARTÁKOVÁ MarkétaŽdírec nad Doubravou74Z3028.02:23:28+00:59:11Detail
365. POUČKOVÁ IrenaKostelec u Křížků 566Z3029.02:23:30+00:59:13Detail
366. KSIAZCZAK EvaSK Svárov 343Z504.02:23:45+00:59:28Detail
367. MARKOVÁ AndreaPraha554Z4027.02:23:45+00:59:28Detail
368. HÁJEK PetrRadvánovice243M30115.02:24:35+01:00:18Detail
369. WRONA AgnieszkaZąbkowice Ślaskie441Z3030.02:25:04+01:00:47Detail
370. STARÝ AdamLomnice nad Popelkou384M2055.02:25:07+01:00:50Detail
371. ŠOLCOVÁ KateřinaJičín386Z2026.02:25:08+01:00:51Detail
372. NOVÁK TomášLiveCross Neratovice241M4081.02:25:23+01:01:06Detail
373. ŠRÁMKOVÁ ZdeňkaŽdírec nad Doubravou37Z4028.02:25:33+01:01:16Detail
374. MORAVCOVÁ Dana422Z4029.02:25:33+01:01:16Detail
375. HOLÁ Barbora404Z2027.02:25:43+01:01:26Detail
376. ŠTĚPÁNKOVÁ VeronikaCRTC workout462Z4030.02:25:47+01:01:30Detail
377. ZÁVADSKÁ Eva244Z4031.02:25:47+01:01:30Detail
378. KÜHTREIBEROVÁ NaďaSK Oceláci Ostrava485Z3031.02:25:56+01:01:39Detail
379. VÍTEK Jan145M2056.02:26:01+01:01:44Detail
380. WIESNER HAJNOVÁ KateřinaLiveCross303Z3032.02:26:03+01:01:46Detail
381. ŠVÁCHA LubošSokol Mšeno132M607.02:26:17+01:02:00Detail
382. STRÁNSKÝ MichalKometa Bethlehem235M30116.02:26:23+01:02:06Detail
383. ŠTEMBEROVÁ VěrajElita Vrchlabí273Z3033.02:26:27+01:02:10Detail
384. VĚTROVSKÁ NinaPoděbrady513Z3034.02:26:28+01:02:11Detail
385. HUŠKOVÁ JanaSilvini Madshus Team203Z4032.02:26:37+01:02:20Detail
386. HUŠEK JaroslavSilvini Madshus Team202M4082.02:26:37+01:02:20Detail
387. ZVOLÁNKOVÁ Tereza367Z3035.02:26:42+01:02:25Detail
388. DUKA LiborSovenice209M5029.02:26:47+01:02:30Detail
389. BOUMA Lukáš Žehrov210M30117.02:26:47+01:02:30Detail
390. ŠRÁMOVÁ LeonaHradec Králové68Z3036.02:27:08+01:02:51Detail
391. ARDAMICOVÁ Radkaběžím pro.cz centrum bazalka334Z3037.02:27:30+01:03:13Detail
392. MOTVIČKOVÁ KristýnaLouny530Z3038.02:27:40+01:03:23Detail
393. KOTROUŠOVÁ VěraJinolice534Z4033.02:28:03+01:03:46Detail
394. DRAPÁKOVÁ JuliePřátelé Mamby 76Z3039.02:28:24+01:04:07Detail
395. SLAVKOVSKÝ Milan Dum spiro spero78M4083.02:28:31+01:04:14Detail
396. GÉCIOVÁ TerezaRozběháme Litoměřice601Z4034.02:28:54+01:04:37Detail
397. JANIŠOVÁ JitkaSK Oceláci Ostrava376Z4035.02:28:54+01:04:37Detail
398. BRABCOVÁ RadmilaPraha90Z4036.02:29:20+01:05:03Detail
399. KADLEČEK MartinVarnsdorf133M2057.02:30:53+01:06:36Detail
400. HOFFER LaurentFaurun265M4084.02:31:14+01:06:57Detail
401. STEZKOVÁ Janasprávná stezka87Z505.02:32:09+01:07:52Detail
402. FIŠEROVÁ Markéta MP Mahonyroach55Z4037.02:32:36+01:08:19Detail
403. ŠVÁB Michal MP Mahonyroach 56M4085.02:32:36+01:08:19Detail
404. REGENT Kamil211M30118.02:32:49+01:08:32Detail
405. URBANOVÁ Marcela#Nezkusíšnevíš364Z3040.02:32:52+01:08:35Detail
406. TAUŠ David #Nezkusíšnevíš365M2058.02:32:52+01:08:35Detail
407. SVOBODA Ondřej 1990Staré Hradiště264M2059.02:32:55+01:08:38Detail
408. RŮŽIČKA TomášHradec Králové582M2060.02:33:02+01:08:45Detail
409. KUDRNÁČOVÁ Aneta239Z2028.02:33:03+01:08:46Detail
410. LOUDA DavidSkokovy199M30119.02:33:47+01:09:30Detail
411. KRAJČOVÁ VeronikaPrague29Z3041.02:33:52+01:09:35Detail
412. LANDOVÁ MirkaMexická vlna483Z2029.02:34:30+01:10:13Detail
413. PODZIMKOVÁ MarkétaPerštejn438Z4038.02:34:31+01:10:14Detail
414. KRUMBHOLZOVÁ Álajinej gang232Z4039.02:34:32+01:10:15Detail
415. BALNER VojtěchPraha70M30120.02:34:33+01:10:16Detail
416. PORWISZOVÁ MarcelaOstrava577Z4040.02:36:36+01:12:19Detail
417. NOVOTOVÁ ElenaČernošice358Z4041.02:37:05+01:12:48Detail
418. HRICA PavelBratislava165M4086.02:37:20+01:13:03Detail
419. KINŠTOVÁ MartaHusinec322Z4042.02:37:33+01:13:16Detail
420. STEZKA Václavsprávná stezka86M5030.02:37:50+01:13:33Detail
421. KALUZSNÁ BlankaSemily 1397Z3042.02:38:56+01:14:39Detail
422. FLAŠKA JiříBC Nová Trojka47M4087.02:38:58+01:14:41Detail
423. ZDĚNKOVÁ Zuzana Praha151Z3043.02:39:13+01:14:56Detail
424. HAVLÍČKOVÁ DanaLiberec245Z4043.02:40:36+01:16:19Detail
425. JADRNÁ ŠárkaPraha79Z3044.02:41:14+01:16:57Detail
426. HÁJKOVÁ JitkaKája a jeho holky125Z4044.02:43:00+01:18:43Detail
427. VOTOČKOVÁ Petra EmilieGigathlon Czech Republic626Z3045.02:44:01+01:19:44Detail
428. ZACHOVA DagmarUhrineves188Z3046.02:44:17+01:20:00Detail
429. DANÍČEK PetrHASIČI RYCHMBURK355M5031.02:44:20+01:20:03Detail
430. BREZINOVA IvanaRuda Nad Moravou 382Z3047.02:45:50+01:21:33Detail
431. POZLEROVÁ PavlaLázně Bohdaneč599Z4045.02:48:17+01:24:00Detail
432. PAVELKOVÁ ŠárkaPřelovice600Z4046.02:48:17+01:24:00Detail
433. ŠANTROCHOVÁ Martina146Z3048.02:48:54+01:24:37Detail
434. MISTEROVÁ MichaelaKája a jeho holky126Z3049.02:50:51+01:26:34Detail
435. MERTOVÁ Eva32Z3050.02:50:55+01:26:38Detail
436. KROUPA Jan 1969Prague 8163M5032.02:51:21+01:27:04Detail
437. BÁRTA JiříPraha 6213M5033.02:51:21+01:27:04Detail
438. JONÁŠOVÁ KláraLiberec459Z2030.02:52:48+01:28:31Detail
439. LACHMAN JaroslavBěžecký oddíl haptičtí Krasavci156M2061.02:54:32+01:30:15Detail
440. LORINC MatúšSpišská Nová Ves570M2062.02:57:02+01:32:45Detail
441. MALÁ Zuzana Králův Dvůr350Z3051.02:57:13+01:32:56Detail
442. ZEMANOVÁ GabrielaMoravská Třebová285Z4047.02:57:15+01:32:58Detail
443. ZELINKA MichalStg Svitavy286M4088.02:57:17+01:33:00Detail
444. SEMERÁKOVÁ LucieKrálův Dvůr377Z2031.02:57:18+01:33:01Detail
445. KÁROVÁ TerezaPraha40Z4048.02:57:36+01:33:19Detail
446. HLAVÁČOVÁ Lucie455Z4049.02:58:04+01:33:47Detail
447. BAXA Pavel541M4089.02:58:04+01:33:47Detail
448. HOLDOVA KamilaMont Blanc2Z3052.02:59:23+01:35:06Detail
449. MAREK JakubKutná Hora369M2063.03:09:56+01:45:39Detail
450. REJŠKOVÁ AlenaOK Kamenice359Z4050.03:10:20+01:46:03Detail
NAHODIL Jiri35M3000:00:00Detail
RUZICKA PavelZa lepší budoucnost (bez zloděda na Hradě)...143M4000:00:00Detail
MATAS Jiří153M3000:00:00Detail
ŠMÍD MartinPraha183M4000:00:00Detail
PILZ PavelRádlo219M4000:00:00Detail
ZÁVESKÁ NinaRadvanice304Z4000:00:00Detail
KLEJNOVÁ Martina 417Z3000:00:00Detail
MACHOVÁ LuciePardubice579Z4000:00:00Detail
KŘOVÁKOVÁ IlonaPardubice580Z2000:00:00Detail
DNF MRKLAS LubošSkialp klub Tetřívek429M60DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz