Výsledková listina Hruboskalský půlmaraton
27. 4. 2019

21 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Semerád AntonínSK Praga#637#M201.01:24:17Detail
2. Polášek Jan FerdinandVSK MFF UK#542#M301.01:24:40+00:00:23Detail
3. Kratochvíl MartinVysoký Újezd#533#M202.01:27:34+00:03:17Detail
4. Pyšek Jiří#373#M203.01:32:07+00:07:50Detail
5. Dragoun Radek#606#M204.01:32:26+00:08:09Detail
6. Morávek VlastaKUS Sopotnice#427#M401.01:32:48+00:08:31Detail
7. Antczak AdrianBogatyńskie Wodociągi#452#M402.01:33:33+00:09:16Detail
8. Oma Jakub Turnov#63#M302.01:33:59+00:09:42Detail
9. Matějů MichalSlavia Liberec orienteering#639#M403.01:34:11+00:09:54Detail
10. Ďoubal JanKobDob a Hovrch#349#M303.01:34:40+00:10:23Detail
11. Černý OndřejŽižkovský tygři#559#M304.01:34:58+00:10:41Detail
12. Nevoral JiříCyklo Galík#115#M305.01:35:12+00:10:55Detail
13. Brodský VladimírJičínští draci#669#M501.01:35:17+00:11:00Detail
14. Burda PavelHlásná Třebaň#581#M306.01:36:05+00:11:48Detail
15. Kovář Myrek#250#M307.01:37:06+00:12:49Detail
16. Pretorius RuanPraha#630#M205.01:37:24+00:13:07Detail
17. Šabatka ZdeněkOK 99 Hradec Králové#371#M308.01:37:36+00:13:19Detail
18. Loula JanHoPe#473#M206.01:37:42+00:13:25Detail
19. Svoboda Ondřej 1976OK Slavia Hradec Králové#398#M404.01:37:50+00:13:33Detail
20. Šochman PetrC.C.Koupák#238#M309.01:37:57+00:13:40Detail
21. Byrouti PatrikPraha 9#434#M207.01:38:02+00:13:45Detail
22. Bari FilipRunning Lions#389#M3010.01:38:18+00:14:01Detail
23. Zikmund JanOrel Turnov#456#M405.01:38:33+00:14:16Detail
24. Krejsa TomášKUS - klub univerzálních sportovců Sopotnice...#632#M406.01:38:52+00:14:35Detail
25. Lachout MartinSedlčany#528#M407.01:38:56+00:14:39Detail
26. Veselý PavelALCATON HSK Horní Rokytnice#591#M502.01:39:11+00:14:54Detail
27. Beneš JanVarnsdorf#593#M208.01:39:16+00:14:59Detail
28. Kosek PetrNALEHKO.com#545#M408.01:39:26+00:15:09Detail
29. Appl OndřejPraha#465#M209.01:39:33+00:15:16Detail
30. Pešta LukášRadvánovice#96#M3011.01:39:34+00:15:17Detail
31. Móro IvoKošťálov#539#M3012.01:39:43+00:15:26Detail
32. Flanderka MilanKlášter Hradiště nad Jizerou#652#M3013.01:39:47+00:15:30Detail
33. Knébl OndřejMalý Rohozec#310#M3014.01:39:48+00:15:31Detail
34. Melichar JosefNHO Jumar#191#M409.01:40:01+00:15:44Detail
35. Veverka TomášRunning Lions#271#M3015.01:40:02+00:15:45Detail
36. Kadečka PetrZaloňov#89#M3016.01:40:06+00:15:49Detail
37. Kordík JanKunčice#586#M3017.01:40:08+00:15:51Detail
38. Lank Pavel#167#M2010.01:40:10+00:15:53Detail
39. Kos Martin#136#M3018.01:40:14+00:15:57Detail
40. Vymlatilova Petra#510#Z301.01:40:17+00:16:00Detail
41. Matejovič DanielOstrava#594#M2011.01:40:23+00:16:06Detail
42. Drapák BohuslavRovensko pod Troskami#472#M4010.01:40:38+00:16:21Detail
43. Preislerová KarolínaSportRaces Team#48#Z201.01:40:42+00:16:25Detail
44. Kolesar Martin#511#M4011.01:41:14+00:16:57Detail
45. Lněnička JakubROB Pardubice#519#M2012.01:41:26+00:17:09Detail
46. Druzescu FilipTRANS BRDY TEAM LETY#620#M4012.01:41:34+00:17:17Detail
47. Mišurec DavidPraha#569#M3019.01:42:01+00:17:44Detail
48. Illner VojtaKapří tréninková skupina#390#M2013.01:42:20+00:18:03Detail
49. Malík TomášHruboskalský canicross #308#M3020.01:42:25+00:18:08Detail
50. Šedý Martin VŠAK Praha#494#M2014.01:42:32+00:18:15Detail
51. Tyl MichalPraha 5#149#M3021.01:42:43+00:18:26Detail
52. Sokolář OndřejTurnov#556#M2015.01:42:47+00:18:30Detail
53. Ardamica David st.BĚŽÍM.PRO CENTRUM BAZALKA#324#M4013.01:43:02+00:18:45Detail
54. Mechlová LenkaSPORTICUS team#604#Z202.01:43:06+00:18:49Detail
55. Vošta Zdeněk#603#M3022.01:43:07+00:18:50Detail
56. Pražák LadislavBOX klub Jičín#590#M4014.01:43:13+00:18:56Detail
57. Matas Radek#154#M3023.01:43:26+00:19:09Detail
58. Turský TomášTuráci#585#M3024.01:43:43+00:19:26Detail
59. Pešek DanielDoubravice#509#M2016.01:44:04+00:19:47Detail
60. Bičiště TomášHořice#276#M3025.01:44:08+00:19:51Detail
61. Motejl JiříPraha#598#M2017.01:44:14+00:19:57Detail
62. Hudeček Jiří Trans Brdy team#207#M3026.01:44:20+00:20:03Detail
63. Berka LukášBikeClubKralovice#42#M3027.01:44:35+00:20:18Detail
64. Lančarič PetrPraha 10#498#M503.01:44:39+00:20:22Detail
65. Pinta MartinNa starý kolena#407#M504.01:44:42+00:20:25Detail
66. Zabrodsky DusanPraha#648#M4015.01:44:43+00:20:26Detail
67. Rádr JanRá(n)dr#52#M3028.01:44:43+00:20:26Detail
68. Matthews DougPrague#50#M505.01:44:46+00:20:29Detail
69. Kubík Mirek#662#M4016.01:44:52+00:20:35Detail
70. Svoboda Petr 1968ČKS SKI Jilemnice#353#M506.01:44:55+00:20:38Detail
71. Pils TomášVeselí nad Lužnicí#21#M2018.01:45:11+00:20:54Detail
72. Charpentier Mickael#220#M3029.01:45:16+00:20:59Detail
73. Prchal PavelGP Kolín#500#M601.01:45:51+00:21:34Detail
74. Ficek MichalPraha#501#M3030.01:45:57+00:21:40Detail
75. Zvěřina Tomáš Magna team#196#M4017.01:45:58+00:21:41Detail
76. Mrklas LubošLipidy klub#661#M3031.01:46:06+00:21:49Detail
77. Horová PavlaO-run running team#39#Z203.01:46:10+00:21:53Detail
78. Sekerka Radko#43#M3032.01:46:41+00:22:24Detail
79. Pípal PetrKamenice nad Lipou#361#M3033.01:46:47+00:22:30Detail
80. Zerzán DominikNitro Náchod#439#M4018.01:46:49+00:22:32Detail
81. Lamich BořivojRun for life Zábědov#611#M4019.01:46:58+00:22:41Detail
82. Torák TomášLiberec#607#M3034.01:47:00+00:22:43Detail
83. Bergauer MarekBazmeci#116#M2019.01:47:05+00:22:48Detail
84. Meier MiroslavTJ Český ráj#576#M4020.01:47:07+00:22:50Detail
85. Pulda ŠtěpánLiberec#180#M4021.01:47:17+00:23:00Detail
86. Korseltova MariePraha#253#Z302.01:47:27+00:23:10Detail
87. Zámiš JaroslavReebok Run Crew#118#M2020.01:47:32+00:23:15Detail
88. Skřivánek SebastiánBSvČT#246#M2021.01:47:35+00:23:18Detail
89. Wachtl VojtěchSnowSports Academy#649#M3035.01:47:53+00:23:36Detail
90. Podroužková Eva#95#Z303.01:47:55+00:23:38Detail
91. Hlaváčková HanaPardubice#110#Z401.01:48:01+00:23:44Detail
92. Beneš Petr #53#M3036.01:48:20+00:24:03Detail
93. Svoboda Ondřej 1985#481#M3037.01:48:33+00:24:16Detail
94. Němeček MichalPRAHA#426#M4022.01:48:38+00:24:21Detail
95. Šrajerová IvetaDobšín, Kamenice#550#Z304.01:48:38+00:24:21Detail
96. Buchtová TerezaJesenice#267#Z305.01:48:38+00:24:21Detail
97. Pilský TomášNová Ves pod Pleší#49#M3038.01:48:53+00:24:36Detail
98. Muller JanTanvald#187#M3039.01:49:05+00:24:48Detail
99. Dlouhý MichalLomnice nad Popelkou#508#M4023.01:49:33+00:25:16Detail
100. Vošahlík MartinCzech Tri Worx Team#633#M3040.01:49:53+00:25:36Detail
101. Renský MichalRun4Run#38#M4024.01:49:55+00:25:38Detail
102. Soukup PetrSo Ráj#374#M507.01:49:58+00:25:41Detail
103. Kynčl JakubFC Unterholz#605#M3041.01:49:58+00:25:41Detail
104. Čížek Martin#105#M3042.01:50:00+00:25:43Detail
105. Srb JindřichNight Run Team#423#M3043.01:50:14+00:25:57Detail
106. Kucharič MilanPrague#517#M3044.01:50:20+00:26:03Detail
107. Nehasil VítSOFTIM.CZ Runners#30#M2022.01:50:27+00:26:10Detail
108. Bonk ZdeněkProstějov#302#M2023.01:50:37+00:26:20Detail
109. Kelnar PetrŠtramberk#433#M3045.01:50:55+00:26:38Detail
110. Letáček RadekSTG Pardubice#166#M4025.01:50:56+00:26:39Detail
111. Čermáková JitkaStaněk sport Turnov#657#Z402.01:51:04+00:26:47Detail
112. Dušek MilošLomnice nad Popelkou#507#M4026.01:51:04+00:26:47Detail
113. Dobeš JáchymSK Slavia Javorná#185#M2024.01:51:11+00:26:54Detail
114. Kolář DavidPísek#516#M2025.01:51:16+00:26:59Detail
115. Jakl JaroslavPraha#536#M508.01:51:17+00:27:00Detail
116. Rylka AntonínToniCzech Runners Club#602#M4027.01:51:22+00:27:05Detail
117. Procházka MartinLKP#372#M509.01:51:24+00:27:07Detail
118. Kouřil FilipPraha#85#M2026.01:51:29+00:27:12Detail
119. Kufa JanPraha#104#M3046.01:51:33+00:27:16Detail
120. Ardamica David ml.běžím pro.cz centrum bazalka#333#M2027.01:51:43+00:27:26Detail
121. Dvořáček Vlastimil#667#M602.01:51:48+00:27:31Detail
122. Musil OndřejDezoláti z HP#13#M3047.01:51:56+00:27:39Detail
123. Princ PavelLiberec/Praha#114#M3048.01:51:56+00:27:39Detail
124. Daďourková HelenaLiberec#179#Z403.01:51:56+00:27:39Detail
125. Sicard Olivier#650#M3049.01:52:28+00:28:11Detail
126. Beran PetrTJ Sokol Bezděkov#370#M2028.01:52:39+00:28:22Detail
127. Vojteková MichaelaRunBoTeam Liberec #619#Z204.01:52:42+00:28:25Detail
128. Ivančáková Sabina BK Kubánkov#432#Z306.01:52:42+00:28:25Detail
129. Kordina Adam#487#M2029.01:52:42+00:28:25Detail
130. Zámečník Ondřej Šumík team #216#M4028.01:52:47+00:28:30Detail
131. Klamarčík Viliam#540#M3050.01:52:58+00:28:41Detail
132. Košina MartinTJ Jiskra Třeboň#492#M2030.01:53:28+00:29:11Detail
133. Dvořáček RadekDoudleby nad Orlicí#430#M2031.01:53:35+00:29:18Detail
134. Šafránek Radekhafran#8#M4029.01:53:44+00:29:27Detail
135. Lelek MartinSpartak Vrchlabí#526#M5010.01:53:49+00:29:32Detail
136. Gregor SulimaGrupa Biegowa "Bez Granic"#223#M5011.01:53:55+00:29:38Detail
137. Šebesta JanÚsti nad Labem#45#M4030.01:53:59+00:29:42Detail
138. Svoboda Petr 1960SK MAXTRI LIBEREC#460#M5012.01:54:12+00:29:55Detail
139. Krejčí JaroslavSILVINI MADSHUS team#491#M5013.01:54:18+00:30:01Detail
140. Odehnalová Tereza#BPDL#4#Z205.01:54:20+00:30:03Detail
141. Culos StefanoRunning Lions#270#M4031.01:54:35+00:30:18Detail
142. Medlík JanNwow#17#M2032.01:54:39+00:30:22Detail
143. Matoušková EvaLiberec#14#Z404.01:54:57+00:30:40Detail
144. Kotačka VítFirefly#103#M4032.01:55:03+00:30:46Detail
145. Poláčková IvanaPraha#488#Z307.01:55:07+00:30:50Detail
146. Nedvědová BělaMnichovice#401#Z206.01:55:12+00:30:55Detail
147. Jakoubek BohumilPrague#584#M4033.01:55:16+00:30:59Detail
148. Vošahlík HonzaPraha#168#M3051.01:55:44+00:31:27Detail
149. Markvart LukášJirny#412#M2033.01:56:08+00:31:51Detail
150. Hübner PavelTurnov#496#M5014.01:56:14+00:31:57Detail
151. Eliáš Petr#524#M3052.01:56:30+00:32:13Detail
152. Hroudová TerezaLiberec#347#Z405.01:56:49+00:32:32Detail
153. Machytka MilošŠpindlerův Mlýn#506#M3053.01:56:51+00:32:34Detail
154. Jäger Pavel#124#M3054.01:57:02+00:32:45Detail
155. Klema DalimilPardubice#595#M4034.01:57:03+00:32:46Detail
156. Toman PeterHataitla Bradlec#251#M4035.01:57:09+00:32:52Detail
157. Valenta JanKlánovické větry#217#M5015.01:57:11+00:32:54Detail
158. Gorčicová EliškaOK Chrastava#402#Z207.01:57:15+00:32:58Detail
159. Vodička ŠimonPraha 4#325#M2034.01:57:22+00:33:05Detail
160. Matlocha Martin#431#M4036.01:57:33+00:33:16Detail
161. Lejsek Marek-#204#M3055.01:57:45+00:33:28Detail
162. Čermák PavelJilemnice#565#M5016.01:57:48+00:33:31Detail
163. Twaróg ZbigniewGrupa biegowa "Bez granic" STRZEGOM#583#M603.01:57:49+00:33:32Detail
164. Brož LuděkSK Oceláci Ostrava#375#M4037.01:57:51+00:33:34Detail
165. Edr PavelLedeč nad Sázavou#51#M4038.01:58:07+00:33:50Detail
166. Arcas David#451#M4039.01:58:09+00:33:52Detail
167. Karásek VáclavLKP#348#M2035.01:58:13+00:33:56Detail
168. Vilém StanislavLiberec#263#M4040.01:58:21+00:34:04Detail
169. Šolta MarcelSTG Strupčice#395#M5017.01:58:28+00:34:11Detail
170. Svatá ZdeňkaKruh#469#Z406.01:58:30+00:34:13Detail
171. Lábek TomášTurnov#414#M2036.01:58:32+00:34:15Detail
172. Pecháček PavelMilevsko#628#M3056.01:58:36+00:34:19Detail
173. Lerouge GauthierPrague#641#M4041.01:58:37+00:34:20Detail
174. Reslová Hana#6#Z208.01:58:46+00:34:29Detail
175. Šelicha Jan #437#M4042.01:58:55+00:34:38Detail
176. Novotný JakubAtletická škola HK#331#M3057.01:59:00+00:34:43Detail
177. Zrckova Kristyna#117#Z308.01:59:02+00:34:45Detail
178. Kovář JanVyskeř#173#M3058.01:59:05+00:34:48Detail
179. Čermák TomášVrchlabí - Lánov#435#M4043.01:59:14+00:34:57Detail
180. Škoda Michal#332#M3059.01:59:23+00:35:06Detail
181. Mátl RadekTK Radošovice#486#M4044.01:59:30+00:35:13Detail
182. David LubošSRTG Kolín#11#M3060.01:59:44+00:35:27Detail
183. Řezníčková LucieKladno#268#Z407.01:59:48+00:35:31Detail
184. Stránský LuděkVrchlabí#523#M5018.01:59:52+00:35:35Detail
185. Čepelka Jiří#544#M2037.02:00:13+00:35:56Detail
186. Kašpar Oldřich#573#M3061.02:00:20+00:36:03Detail
187. Mráz TomášPlzeň#93#M3062.02:00:25+00:36:08Detail
188. Dvořák AlešMexická vlna#411#M3063.02:00:27+00:36:10Detail
189. Matoušek MichalBTK EURO BIKE Praha#546#M5019.02:00:42+00:36:25Detail
190. Vejlupek MilanPraha#666#M3064.02:01:00+00:36:43Detail
191. Burgert Radovanhatatitla#543#M5020.02:01:03+00:36:46Detail
192. Tomíšek Michal Pytlíkov #170#M4045.02:01:03+00:36:46Detail
193. Vecka MichalBáječné ženy v běhu#142#M3065.02:01:04+00:36:47Detail
194. Peroutka Libor Vysoké mýto#436#M2038.02:01:05+00:36:48Detail
195. Volf KarelKája a jeho holky#127#M5021.02:01:05+00:36:48Detail
196. Kalina Martin#448#M2039.02:01:18+00:37:01Detail
197. Karásek ZbyněkJablonec nad Nisou#33#M4046.02:01:21+00:37:04Detail
198. Štembera PetrVrchlabi#274#M3066.02:01:33+00:37:16Detail
199. Krása MichalPraha 5#621#M4047.02:01:45+00:37:28Detail
200. Beneš MarekKněžmost#561#M3067.02:01:45+00:37:28Detail
201. Waigner TomášLowell Pro Racing Team#137#M2040.02:01:49+00:37:32Detail
202. Myšková KarolinaPraha 4#503#Z408.02:01:49+00:37:32Detail
203. Dedecek JanHrubá Skála#311#M2041.02:02:09+00:37:52Detail
204. Kubička RostislavBrno#656#M3068.02:02:23+00:38:06Detail
205. Chlumský JanPraha#107#M3069.02:02:25+00:38:08Detail
206. Vitík Martin Plzeň#102#M4048.02:02:31+00:38:14Detail
207. Bálik Štefan Bratia Hnevu#98#M3070.02:02:45+00:38:28Detail
208. Bálik LukášBratia Hnevu#99#M3071.02:02:53+00:38:36Detail
209. Kosinová KamilaPanda Express#568#Z209.02:02:54+00:38:37Detail
210. Janoušek RomanLouny#450#M3072.02:03:00+00:38:43Detail
211. Šrámová Alena#157#Z309.02:03:01+00:38:44Detail
212. Štrauch LiborModřišice - Podháj#269#M4049.02:03:15+00:38:58Detail
213. Čumpelová KateřinaBC Nová trojka#100#Z3010.02:03:17+00:39:00Detail
214. Oriabinec MilanOstrov#198#M3073.02:03:22+00:39:05Detail
215. Kasa MartinPilulka.cz Athletic Team#162#M3074.02:03:24+00:39:07Detail
216. Štěrba Ondřej#112#M2042.02:03:42+00:39:25Detail
217. Frič IvoNeratovice#443#M5022.02:03:49+00:39:32Detail
218. Zvolánek Petr#368#M3075.02:03:59+00:39:42Detail
219. Průcha TomášVeliny#275#M3076.02:04:06+00:39:49Detail
220. Samšiňák PřemyslLiberec#18#M4050.02:04:20+00:40:03Detail
221. Rosenbaum MartinJindřichovice pod Smrkem#72#M4051.02:04:32+00:40:15Detail
222. Pišvejc LukášMariánské Lázně#563#M3077.02:04:34+00:40:17Detail
223. Chalupa JanDrahelčice #357#M4052.02:04:46+00:40:29Detail
224. Matoušek JaroslavNymburk#400#M3078.02:04:54+00:40:37Detail
225. Jurčík PavelSK Oceláci Ostrava#315#M4053.02:05:06+00:40:49Detail
226. Skřičík PetrSyčáci#91#M3079.02:05:09+00:40:52Detail
227. Vlachová MonikaTOP RUN CLUB#664#Z2010.02:05:11+00:40:54Detail
228. Matoušková MichaelaBTK EURO BIKE Praha#547#Z2011.02:05:11+00:40:54Detail
229. Pondělíček PetrJBL Standa tým #527#M4054.02:05:22+00:41:05Detail
230. Svoboda MichalVarnsdorf#335#M3080.02:05:25+00:41:08Detail
231. Havel BohumilBob a Bobek#659#M4055.02:05:31+00:41:14Detail
232. Jelen PetrJilemnice#305#M5023.02:05:38+00:41:21Detail
233. Češka Pavel#16#M3081.02:05:42+00:41:25Detail
234. Volejník MartinDubá#346#M4056.02:05:54+00:41:37Detail
235. Váchová Petra 1973Zdiby#468#Z409.02:05:54+00:41:37Detail
236. Novák PetrPeNoKo#587#M5024.02:06:26+00:42:09Detail
237. Svatoň TomášLivecross Neratovice#309#M4057.02:06:29+00:42:12Detail
238. Waigner MichalOpava#392#M3082.02:06:30+00:42:13Detail
239. Lopour MiroslavFenix tým#644#M3083.02:06:57+00:42:40Detail
240. Kaliba DanielHKNMPSM#366#M2043.02:06:57+00:42:40Detail
241. Beňasová VeronikaTriexpert běžecký klub České Budějovice ...#278#Z2012.02:07:18+00:43:01Detail
242. Pilzová MirkaiThinkBeer#218#Z4010.02:07:19+00:43:02Detail
243. Dědek KryštofHrubá skála#240#M2044.02:07:21+00:43:04Detail
244. Rádr JiříRá(n)dr#88#M3084.02:07:22+00:43:05Detail
245. Medunová DagmarZatac Brusel#190#Z4011.02:07:23+00:43:06Detail
246. Justl MartinBěžecký oddíl haptičtí Krasavci#155#M2045.02:07:31+00:43:14Detail
247. Řízek JiříMattoni Freerun Náchod Běloves#256#M3085.02:07:35+00:43:18Detail
248. Psiuch JaroslawSTG Mladá Boleslav#83#M3086.02:07:40+00:43:23Detail
249. Child MarketaPraha #653#Z4012.02:07:40+00:43:23Detail
250. Voždová AlenaLive cross#537#Z4013.02:07:59+00:43:42Detail
251. Fritz Robert#668#M5025.02:08:18+00:44:01Detail
252. Pavlišová LucieSlatiňany#284#Z3011.02:08:25+00:44:08Detail
253. Andrade TelmoDHL ITS Running Club#171#M4058.02:08:34+00:44:17Detail
254. Jiroušek LadislavAK Spartak Slatiňany#206#M3087.02:08:38+00:44:21Detail
255. Daníček StanislavVarnsdorf#22#M5026.02:08:45+00:44:28Detail
256. Kollár Jan#75#M2046.02:08:58+00:44:41Detail
257. Jenčík PetrPraha#405#M4059.02:09:05+00:44:48Detail
258. Tylova JanaPraha#150#Z3012.02:09:08+00:44:51Detail
259. Svobodová GabrielaMladá Boleslav #588#Z4014.02:09:15+00:44:58Detail
260. Bares MichalRunning Club Lety#24#M4060.02:09:24+00:45:07Detail
261. Barnetová Kamila#122#Z4015.02:09:40+00:45:23Detail
262. Komárková TerezaNová Paka#121#Z2013.02:09:54+00:45:37Detail
263. Hurt ŠtěpánMladá Boleslav#169#M3088.02:09:58+00:45:41Detail
264. Kavulová IvaPraha#280#Z3013.02:10:02+00:45:45Detail
265. Kroupa Jan 1988#326#M3089.02:10:03+00:45:46Detail
266. Farská Markéta Biatlon Liberec#123#Z2014.02:10:08+00:45:51Detail
267. Moravcová PetraKostomlaty pod Řípem #44#Z4016.02:10:17+00:46:00Detail
268. Blažek TomášSK Zásada#609#M3090.02:10:31+00:46:14Detail
269. Sova JanMP Praha#307#M5027.02:10:42+00:46:25Detail
270. Chocholová JanaPraha 9#514#Z4017.02:10:42+00:46:25Detail
271. Hudečková DanielaTrans Brdy team#208#Z3014.02:10:52+00:46:35Detail
272. Wiesner RichardLiveCross#313#M3091.02:10:58+00:46:41Detail
273. Polčin MiroslavČeský Brod#651#M604.02:11:13+00:46:56Detail
274. Kučera TomášPraha#409#M4061.02:11:19+00:47:02Detail
275. Vaňková AnnaTřebušín#152#Z4018.02:11:39+00:47:22Detail
276. Kovaříková AleškaJimmy's club#612#Z3015.02:12:10+00:47:53Detail
277. Laryšová RadkaLiveCross Neratovice#521#Z4019.02:12:20+00:48:03Detail
278. Vachová Petra 1988HO LEZla- BYch#495#Z3016.02:12:27+00:48:10Detail
279. Marenčák ViliamBanská Bystek CZ#665#M4062.02:12:38+00:48:21Detail
280. Brožková LenkaTurnov#428#Z2015.02:12:43+00:48:26Detail
281. Drápal OtaVeslařský oddíl Károvsko#670#M3092.02:12:46+00:48:29Detail
282. Krása MichalVepřo Zelo#646#M3093.02:12:55+00:48:38Detail
283. Džubák MatejSmižany#403#M3094.02:12:57+00:48:40Detail
284. Černá ZuzanaHořice#562#Z501.02:13:00+00:48:43Detail
285. Varhaník JanUSK Praha#292#M2047.02:13:03+00:48:46Detail
286. Nevrkla JaroslavNehvizdy#277#M4063.02:13:12+00:48:55Detail
287. Miksová PavlaChrudim#522#Z2016.02:13:14+00:48:57Detail
288. Sibera JanÚdolí sviní#135#M3095.02:13:17+00:49:00Detail
289. Gregor JanPraha#362#M3096.02:13:17+00:49:00Detail
290. Somogyi DánielTřeboň#634#M4064.02:13:26+00:49:09Detail
291. Tobišková VeronikaTabata Lučany nad Nisou#480#Z3017.02:13:32+00:49:15Detail
292. Pivrnec JanTTT#497#M3097.02:13:32+00:49:15Detail
293. Malý Martin#108#M3098.02:13:37+00:49:20Detail
294. Czapiga RobertWrocław#283#M4065.02:13:42+00:49:25Detail
295. Zapletal JanPraha#34#M4066.02:13:46+00:49:29Detail
296. Svoboda Petr 1973Sova Sovolusky#164#M4067.02:13:48+00:49:31Detail
297. Rypien PavelAlpy#589#M3099.02:13:52+00:49:35Detail
298. Bílková TerezaAdventure Menu#297#Z3018.02:13:53+00:49:36Detail
299. Krekels JulienPraha#214#M30100.02:13:53+00:49:36Detail
300. Hrubá HanaHrupla Náchod#425#Z4020.02:13:53+00:49:36Detail
301. Třešňák Pavel#186#M30101.02:13:58+00:49:41Detail
302. Picek JanTJ Tatran Jablonec#148#M2048.02:14:03+00:49:46Detail
303. Wohanková GabrielaOB Vrchlabí#442#Z4021.02:14:22+00:50:05Detail
304. Havelka PetrCitrus Bike Team#624#M4068.02:14:37+00:50:20Detail
305. Dresler RadekKopřivnice#512#M30102.02:14:41+00:50:24Detail
306. Thoř LuděkTurnov#97#M30103.02:14:48+00:50:31Detail
307. Šantinová GabrielaSvijany#316#Z2017.02:14:48+00:50:31Detail
308. Maxa Ondřej Smiřice #617#M2049.02:14:50+00:50:33Detail
309. Petr Aleš#575#M30104.02:14:52+00:50:35Detail
310. Vlachová AnnaSTG Strupčice#453#Z3019.02:14:58+00:50:41Detail
311. Pavlíček RudolfSTG Strupčice#454#M4069.02:14:58+00:50:41Detail
312. Lžíčař MartinKOB Dobruška#176#M30105.02:15:01+00:50:44Detail
313. Knýřová JitkaSK MAXTRI Liberec#354#Z502.02:15:18+00:51:01Detail
314. Valtrová KateřinaPraha#182#Z3020.02:15:20+00:51:03Detail
315. Motlová TerezaPraha 9#572#Z3021.02:15:25+00:51:08Detail
316. Leč Dušan Triatlon Mladá Boleslav #608#M30106.02:15:47+00:51:30Detail
317. Žmolil RichardBaVoKu Jičín#234#M4070.02:16:04+00:51:47Detail
318. Sojka LukášOOB Albrechtice nad Orlicí#28#M30107.02:16:19+00:52:02Detail
319. Vokrouhlíková MarkétaBC NOVÁ TROJKA#64#Z4022.02:16:21+00:52:04Detail
320. Strašil MirekPřibyslav#261#M5028.02:16:28+00:52:11Detail
321. Pecharová AnetaSRTG Kolín#69#Z3022.02:16:42+00:52:25Detail
322. Krofta JiříŠtefko Running Team#10#M605.02:16:45+00:52:28Detail
323. Kosina Pavel#12#M30108.02:16:52+00:52:35Detail
324. Babik DominikSpisska Nova Ves#408#M30109.02:16:59+00:52:42Detail
325. Pražák PavelPraha#287#M30110.02:17:04+00:52:47Detail
326. Vokrouhlík VítBC NOVÁ TROJKA#65#M4071.02:17:06+00:52:49Detail
327. Pluhařová RutNechanice#571#Z4023.02:17:09+00:52:52Detail
328. Spěšná Tereza Liberec #289#Z2018.02:17:16+00:52:59Detail
329. Řehoř Michal Liberec #290#M4072.02:17:16+00:52:59Detail
330. Horáková TerezaSvoboda nad Úpou#338#Z2019.02:17:20+00:53:03Detail
331. Polová BarboraTurnov#262#Z3023.02:17:52+00:53:35Detail
332. Sukovatá KláraDřínov#464#Z2020.02:17:57+00:53:40Detail
333. Novotný VojtěchSK Livecross#663#M2050.02:17:58+00:53:41Detail
334. Kozák PavelJinolice #225#M4073.02:18:02+00:53:45Detail
335. Libenská Alžběta MTD #62#Z2021.02:18:03+00:53:46Detail
336. Kunz Tomáš Praha#300#M2051.02:18:12+00:53:55Detail
337. Slavíková MartinaLiberec#466#Z503.02:18:21+00:54:04Detail
338. Kupcová TerezaBrno#597#Z2022.02:18:29+00:54:12Detail
339. Kubrt PetrČeská Třebová#193#M30111.02:18:30+00:54:13Detail
340. Kašpar Jan 1986Horoměřice#192#M30112.02:18:31+00:54:14Detail
341. Gebhartova Jana#615#Z3024.02:18:58+00:54:41Detail
342. Petrjánoš ŠimonJBL Standa Tým #529#M2052.02:19:13+00:54:56Detail
343. Haken MartinFaurun#266#M4074.02:19:17+00:55:00Detail
344. Havlíček JaroslavChutnovka#255#M4075.02:19:28+00:55:11Detail
345. Kolářová IvaCesta do Mechova#205#Z3025.02:19:29+00:55:12Detail
346. Dohalsky VladimírMladá Boleslav#321#M4076.02:20:09+00:55:52Detail
347. Pěšková DenisaHrubá Skála#195#Z2023.02:20:35+00:56:18Detail
348. Šťastná ZuzkaSK Oceláci Ostrava#341#Z3026.02:21:02+00:56:45Detail
349. Gorčicová TerezaOstrava#387#Z2024.02:21:02+00:56:45Detail
350. Binar MichalOstrava#388#M30113.02:21:02+00:56:45Detail
351. Špínová MonikaRadvánovice#25#Z4024.02:21:10+00:56:53Detail
352. Šťastný DaliborMladá Boleslav#329#M4077.02:21:24+00:57:07Detail
353. Kocurková LucieMladá Boleslav#330#Z3027.02:21:24+00:57:07Detail
354. Kéda MartinRadvánovice #26#M4078.02:21:46+00:57:29Detail
355. Malina JanSmiřice #616#M2053.02:21:51+00:57:34Detail
356. Krajniakova JanaRadvanice#560#Z4025.02:21:56+00:57:39Detail
357. Vodvárka PetrAK Semily#622#M606.02:22:07+00:57:50Detail
358. Wolfová SylvaTJ Sokol Frýdštejn#66#Z4026.02:22:36+00:58:19Detail
359. Varhaník JaromírHO Mimoň #291#M4079.02:22:56+00:58:39Detail
360. Ptáček JanTým Kartografie#515#M4080.02:22:57+00:58:40Detail
361. Šturma RobertRUN magazine team#317#M30114.02:23:02+00:58:45Detail
362. Vitikova BarbaraHorice#618#Z2025.02:23:08+00:58:51Detail
363. Beneš Lukáš#27#M2054.02:23:14+00:58:57Detail
364. Bartáková MarkétaŽdírec nad Doubravou#74#Z3028.02:23:28+00:59:11Detail
365. Poučková IrenaKostelec u Křížků #566#Z3029.02:23:30+00:59:13Detail
366. Ksiazczak EvaSK Svárov #343#Z504.02:23:45+00:59:28Detail
367. Marková AndreaPraha#554#Z4027.02:23:45+00:59:28Detail
368. Hájek PetrRadvánovice#243#M30115.02:24:35+01:00:18Detail
369. Wrona AgnieszkaZąbkowice Ślaskie#441#Z3030.02:25:04+01:00:47Detail
370. Starý AdamLomnice nad Popelkou#384#M2055.02:25:07+01:00:50Detail
371. Šolcová KateřinaJičín#386#Z2026.02:25:08+01:00:51Detail
372. Novák TomášLiveCross Neratovice#241#M4081.02:25:23+01:01:06Detail
373. Šrámková ZdeňkaŽdírec nad Doubravou#37#Z4028.02:25:33+01:01:16Detail
374. Moravcová Dana#422#Z4029.02:25:33+01:01:16Detail
375. Holá Barbora#404#Z2027.02:25:43+01:01:26Detail
376. Štěpánková VeronikaCRTC workout#462#Z4030.02:25:47+01:01:30Detail
377. Závadská Eva#244#Z4031.02:25:47+01:01:30Detail
378. Kühtreiberová NaďaSK Oceláci Ostrava#485#Z3031.02:25:56+01:01:39Detail
379. Vítek Jan#145#M2056.02:26:01+01:01:44Detail
380. Wiesner Hajnová KateřinaLiveCross#303#Z3032.02:26:03+01:01:46Detail
381. Švácha LubošSokol Mšeno#132#M607.02:26:17+01:02:00Detail
382. Stránský MichalKometa Bethlehem#235#M30116.02:26:23+01:02:06Detail
383. Štemberová VěrajElita Vrchlabí#273#Z3033.02:26:27+01:02:10Detail
384. Větrovská NinaPoděbrady#513#Z3034.02:26:28+01:02:11Detail
385. Hušková JanaSilvini Madshus Team#203#Z4032.02:26:37+01:02:20Detail
386. Hušek JaroslavSilvini Madshus Team#202#M4082.02:26:37+01:02:20Detail
387. Zvolánková Tereza#367#Z3035.02:26:42+01:02:25Detail
388. Duka LiborSovenice#209#M5029.02:26:47+01:02:30Detail
389. Bouma Lukáš Žehrov#210#M30117.02:26:47+01:02:30Detail
390. Šrámová LeonaHradec Králové#68#Z3036.02:27:08+01:02:51Detail
391. Ardamicová Radkaběžím pro.cz centrum bazalka#334#Z3037.02:27:30+01:03:13Detail
392. Motvičková KristýnaLouny#530#Z3038.02:27:40+01:03:23Detail
393. Kotroušová VěraJinolice#534#Z4033.02:28:03+01:03:46Detail
394. Drapáková JuliePřátelé Mamby #76#Z3039.02:28:24+01:04:07Detail
395. Slavkovský Milan Dum spiro spero#78#M4083.02:28:31+01:04:14Detail
396. Géciová TerezaRozběháme Litoměřice#601#Z4034.02:28:54+01:04:37Detail
397. Janišová JitkaSK Oceláci Ostrava#376#Z4035.02:28:54+01:04:37Detail
398. Brabcová RadmilaPraha#90#Z4036.02:29:20+01:05:03Detail
399. Kadleček MartinVarnsdorf#133#M2057.02:30:53+01:06:36Detail
400. Hoffer LaurentFaurun#265#M4084.02:31:14+01:06:57Detail
401. Stezková Janasprávná stezka#87#Z505.02:32:09+01:07:52Detail
402. Fišerová Markéta MP Mahonyroach#55#Z4037.02:32:36+01:08:19Detail
403. Šváb Michal MP Mahonyroach #56#M4085.02:32:36+01:08:19Detail
404. Regent Kamil#211#M30118.02:32:49+01:08:32Detail
405. Urbanová Marcela#Nezkusíšnevíš#364#Z3040.02:32:52+01:08:35Detail
406. Tauš David #Nezkusíšnevíš#365#M2058.02:32:52+01:08:35Detail
407. Svoboda Ondřej 1990Staré Hradiště#264#M2059.02:32:55+01:08:38Detail
408. Růžička TomášHradec Králové#582#M2060.02:33:02+01:08:45Detail
409. Kudrnáčová Aneta#239#Z2028.02:33:03+01:08:46Detail
410. Louda DavidSkokovy#199#M30119.02:33:47+01:09:30Detail
411. Krajčová VeronikaPrague#29#Z3041.02:33:52+01:09:35Detail
412. Landová MirkaMexická vlna#483#Z2029.02:34:30+01:10:13Detail
413. Podzimková MarkétaPerštejn#438#Z4038.02:34:31+01:10:14Detail
414. Krumbholzová Álajinej gang#232#Z4039.02:34:32+01:10:15Detail
415. Balner VojtěchPraha#70#M30120.02:34:33+01:10:16Detail
416. Porwiszová MarcelaOstrava#577#Z4040.02:36:36+01:12:19Detail
417. Novotová ElenaČernošice#358#Z4041.02:37:05+01:12:48Detail
418. Hrica PavelBratislava#165#M4086.02:37:20+01:13:03Detail
419. Kinštová MartaHusinec#322#Z4042.02:37:33+01:13:16Detail
420. Stezka Václavsprávná stezka#86#M5030.02:37:50+01:13:33Detail
421. Kaluzsná BlankaSemily 1#397#Z3042.02:38:56+01:14:39Detail
422. Flaška JiříBC Nová Trojka#47#M4087.02:38:58+01:14:41Detail
423. Zděnková Zuzana Praha#151#Z3043.02:39:13+01:14:56Detail
424. Havlíčková DanaLiberec#245#Z4043.02:40:36+01:16:19Detail
425. Jadrná ŠárkaPraha#79#Z3044.02:41:14+01:16:57Detail
426. Hájková JitkaKája a jeho holky#125#Z4044.02:43:00+01:18:43Detail
427. Votočková Petra EmilieGigathlon Czech Republic#626#Z3045.02:44:01+01:19:44Detail
428. Zachova DagmarUhrineves#188#Z3046.02:44:17+01:20:00Detail
429. Daníček PetrHASIČI RYCHMBURK#355#M5031.02:44:20+01:20:03Detail
430. Brezinova IvanaRuda Nad Moravou #382#Z3047.02:45:50+01:21:33Detail
431. Pozlerová PavlaLázně Bohdaneč#599#Z4045.02:48:17+01:24:00Detail
432. Pavelková ŠárkaPřelovice#600#Z4046.02:48:17+01:24:00Detail
433. Šantrochová Martina#146#Z3048.02:48:54+01:24:37Detail
434. Misterová MichaelaKája a jeho holky#126#Z3049.02:50:51+01:26:34Detail
435. Mertová Eva#32#Z3050.02:50:55+01:26:38Detail
436. Kroupa Jan 1969Prague 8#163#M5032.02:51:21+01:27:04Detail
437. Bárta JiříPraha 6#213#M5033.02:51:21+01:27:04Detail
438. Jonášová KláraLiberec#459#Z2030.02:52:48+01:28:31Detail
439. Lachman JaroslavBěžecký oddíl haptičtí Krasavci#156#M2061.02:54:32+01:30:15Detail
440. Lorinc MatúšSpišská Nová Ves#570#M2062.02:57:02+01:32:45Detail
441. Malá Zuzana Králův Dvůr#350#Z3051.02:57:13+01:32:56Detail
442. Zemanová GabrielaMoravská Třebová#285#Z4047.02:57:15+01:32:58Detail
443. Zelinka MichalStg Svitavy#286#M4088.02:57:17+01:33:00Detail
444. Semeráková LucieKrálův Dvůr#377#Z2031.02:57:18+01:33:01Detail
445. Kárová TerezaPraha#40#Z4048.02:57:36+01:33:19Detail
446. Hlaváčová Lucie#455#Z4049.02:58:04+01:33:47Detail
447. Baxa Pavel#541#M4089.02:58:04+01:33:47Detail
448. Holdova KamilaMont Blanc#2#Z3052.02:59:23+01:35:06Detail
449. Marek JakubKutná Hora#369#M2063.03:09:56+01:45:39Detail
450. Rejšková AlenaOK Kamenice#359#Z4050.03:10:20+01:46:03Detail
Nahodil Jiri#35#M3000:00:00Detail
Ruzicka PavelZa lepší budoucnost (bez zloděda na Hradě)...#143#M4000:00:00Detail
Matas Jiří#153#M3000:00:00Detail
Šmíd MartinPraha#183#M4000:00:00Detail
Pilz PavelRádlo#219#M4000:00:00Detail
Záveská NinaRadvanice#304#Z4000:00:00Detail
Klejnová Martina #417#Z3000:00:00Detail
Machová LuciePardubice#579#Z4000:00:00Detail
Křováková IlonaPardubice#580#Z2000:00:00Detail
DNF Mrklas LubošSkialp klub Tetřívek#429#M60DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz