Oficiální Výsledková listina Český kros Kunžak
5. 7. 2019

Kros Střední

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Studnař LukášVal - Veselí nad Lužnicí#548#muži1.01:30:17.74Detail
2. Nehonský ZdenekPlaná nad Lužnicí#538#muži2.01:37:54.84+00:07:37Detail
3. Miklík Marek#536#muži3.01:38:59.98+00:08:42Detail
4. Barcal Richarddos amigos#567#muži4.01:41:19.83+00:11:02Detail
5. Škrleta PavelTJ Nová Včelnice#587#muži5.01:42:12.55+00:11:54Detail
6. Rokos LukášJiskra Třeboň#542#muži6.01:44:46.95+00:14:29Detail
7. Chlupová TerezaDVABEZCI.CZ#517#ženy1.01:44:47.38+00:14:29Detail
8. Sýkora FrantišekDobřejovice#579#muži7.01:45:00.47+00:14:42Detail
9. Holeček MartinVIVOBAREFOOT ČB#513#muži8.01:47:39.47+00:17:21Detail
10. Jakl JaroslavSK Slatiny#627#muži9.01:48:01.22+00:17:43Detail
11. Hulík PavelAC Buk#619#muži10.01:49:57.42+00:19:39Detail
12. Řáda MatějJindřichův Hradec #543#muži11.01:50:53.98+00:20:36Detail
13. Marek VlastimilMladá Vožice#533#muži12.01:52:39.25+00:22:21Detail
14. Dubský Roman#508#muži13.01:52:51.20+00:22:33Detail
15. Marek MilošPelhřimov#532#muži14.01:53:53.46+00:23:35Detail
16. Hańur RomanBBK#604#muži15.01:59:46.70+00:29:28Detail
17. Moučka VítMosty#616#muži16.02:03:05.95+00:32:48Detail
18. Rokos IvanTJ Jiskra Třeboň#541#muži17.02:09:24.07+00:39:06Detail
19. Neděla TomášTrhový Štěpánov#618#muži18.02:12:09.49+00:41:51Detail
20. Bílek StanislavPMI ČR#615#muži19.02:13:22.93+00:43:05Detail
21. Kroupa EvženBBK#605#muži20.02:13:30.08+00:43:12Detail
22. Studený MartinBrno#607#muži21.02:14:26.02+00:44:08Detail
23. Zákostelecký FrantišekMokré#564#muži22.02:15:39.26+00:45:21Detail
24. Mazochova LenkaCanaries#588#ženy2.02:18:09.27+00:47:51Detail
25. Prucha PavelPravčice#623#muži23.02:24:19.51+00:54:01Detail
26. Kachlík PřemyslSanasport Runners Brno#521#muži24.02:32:22.48+01:02:04Detail
27. Kachlíková KateřinaSanasport Runners Brno#522#ženy3.02:32:22.97+01:02:05Detail
28. Holovská MarkétaJindřichův Hradec #514#ženy4.02:38:36.35+01:08:18Detail
29. Stejskalová IrenaÚstrašín#547#ženy5.02:40:48.17+01:10:30Detail
30. Balý OndřejPraha#504#muži25.02:40:48.61+01:10:30Detail
31. Binder VáclavPLNEJ PUPEK CB#584#muži26.02:41:27.60+01:11:09Detail
32. Korecká BlankaŠneci v běhu#611#ženy6.02:48:11.77+01:17:54Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace