Výsledková listina ACO Přibyslavský běh
25. 5. 2019

půlmaraton


# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Bořil MartinLyžaři Žďár#154#154M1.Mdo391.01:20:00Detail
2. Páral MarekSavencia#198#198M2.Mdo392.01:24:14+00:04:14Detail
3. Jeřábek VítEuthanasia#172#172M3.M40-491.01:26:09+00:06:09Detail
4. Brabenec AlešDRFG, Brno #155#155M4.Mdo393.01:26:55+00:06:55Detail
5. Mucha MiroslavVelké Meziříčí#194#194M5.M40-492.01:28:32+00:08:32Detail
6. Mucha JaromírNHÚ Balinka VM#193#193M6.M40-493.01:29:04+00:09:04Detail
7. Jureček JanJámy#174#174M7.Mdo394.01:29:17+00:09:17Detail
8. Stránský PetrKlub TJ Kafky#211#211M8.M40-494.01:30:00+00:10:00Detail
9. Konůpek DavidTurbo Chotěboř#232#232M9.M40-495.01:30:49+00:10:49Detail
10. Šimek PavelPolenský team#213#213M10.M40-496.01:32:04+00:12:04Detail
11. Krčálová OlgaPolenský team#179#179F1.Z35-441.01:32:15+00:12:15Detail
12. Meloun VítDlouhá Ves #190#190M11.Mdo395.01:32:43+00:12:43Detail
13. Kratochvíl PavelSavencia#178#178M12.M50-591.01:33:44+00:13:44Detail
14. Sláma JiříBOJ Žďár nad Sázavou#206#206M13.M50-592.01:34:29+00:14:29Detail
15. Pokorná MonikaLyžaři Žďár#201#201F2.Zdo351.01:34:45+00:14:45Detail
16. Smolka AlešTractebel Engineering a.s.#208#208M14.M40-497.01:35:10+00:15:10Detail
17. Bělehrádek PavelTJ Čolek#153#153M15.M601.01:35:21+00:15:21Detail
18. Keclík MartinŽďár nad Sázavou#175#175M16.M40-498.01:36:31+00:16:31Detail
19. Jeřábková AlenaEuthanasia#173#173F3.Z35-442.01:36:35+00:16:35Detail
20. Šrámková MonikaSavencia#218#218F4.Zdo352.01:37:18+00:17:18Detail
21. Šrámek JanSavencia#216#216M17.Mdo396.01:39:02+00:19:02Detail
22. Lacina VáclavSavencia#182#182M18.M50-593.01:40:08+00:20:08Detail
23. Milič RadekSavencia#191#191M19.Mdo397.01:40:33+00:20:33Detail
24. Koščák PeterACO#177#177M20.Mdo398.01:41:10+00:21:10Detail
25. Doležel JiříRychlé želvy#159#159M21.Mdo399.01:41:25+00:21:25Detail
26. Brabenec MiroslavŽďár nad Sázavou#156#156M22.M602.01:42:26+00:22:26Detail
27. Reznicek PetrPolnicka#203#203M23.M40-499.01:42:46+00:22:46Detail
28. Zukal PetrChýska#228#228M24.M40-4910.01:43:33+00:23:33Detail
29. Toman DavidPolná#221#221M25.Mdo3910.01:44:18+00:24:18Detail
30. Slezák JakubSK TRI CYKLOCHLUBNA#207#207M26.Mdo3911.01:45:01+00:25:01Detail
31. Mansfield JamesKosova Hora#187#187M27.M40-4911.01:46:06+00:26:06Detail
32. Lee williamPraha#185#185M28.M50-594.01:46:09+00:26:09Detail
33. Ptáček JindřichSK Sázava#202#202M29.M40-4912.01:46:15+00:26:15Detail
34. Uchytil ZdeněkŽeleznohorák tým#223#223M30.M40-4913.01:46:20+00:26:20Detail
35. Marinec PetrACO#188#188M31.M40-4914.01:46:24+00:26:24Detail
36. Stehlíková RůženaSavencia#209#209F5.Z35-443.01:46:55+00:26:55Detail
37. Pavlas AntonínPřibyslav#199#199M32.M603.01:47:25+00:27:25Detail
38. Hrubý ZdeněkACO#170#170M33.Mdo3912.01:47:34+00:27:34Detail
39. Fajmon LubošHamry nad Sázavou#162#162M34.M50-595.01:47:55+00:27:55Detail
40. Mužátko LukášSki team Vysočina#233#233M35.Mdo3913.01:50:10+00:30:10Detail
41. Tropp StanislavACO#222#222M36.M40-4915.01:50:16+00:30:16Detail
42. Omes MichaelACO#197#197M37.M50-596.01:50:25+00:30:25Detail
43. Doležal MiroslavŽďár nad Sázavou#158#158M38.M40-4916.01:51:04+00:31:04Detail
44. Ledvinka JosefPřibyslav#184#184M39.M40-4917.01:51:25+00:31:25Detail
45. Mašek Daniel SK TRI CYKLOCHLUBNA#189#189M40.M40-4918.01:51:38+00:31:38Detail
46. Fabrik MiroslavBrno#160#160M41.M604.01:52:31+00:32:31Detail
47. Holcman PavelSavencia#168#168M42.M40-4919.01:53:08+00:33:08Detail
48. Havránek JosefBratčice u Čáslavi#166#166M43.M40-4920.01:53:31+00:33:31Detail
49. Slama AdolfZDAR NAD SAZAVOU 4#205#205M44.M40-4921.01:53:58+00:33:58Detail
50. Geist JiříACO#164#164M45.M50-597.01:54:22+00:34:22Detail
51. Hitzger PetrHavlíčkův Brod#167#167M46.M40-4922.01:54:24+00:34:24Detail
52. Bárta MartinSavencia#151#151M47.M40-4923.01:55:11+00:35:11Detail
53. Šrámek RomanSavencia#217#217M48.M40-4924.01:55:34+00:35:34Detail
54. Šimonová BarboraSK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou#214#214F6.Zdo353.01:57:20+00:37:20Detail
55. Ondráček LadislavMalá Losenice#230#230M49.Mdo3914.01:57:54+00:37:54Detail
56. Lacinová HankaSavencia#183#183F7.Z45plus1.01:57:58+00:37:58Detail
57. Kučerová JanaSavencia#181#181F8.Z45plus2.01:58:21+00:38:21Detail
58. Thomayer JanSavencia#220#220M50.M40-4925.01:58:21+00:38:21Detail
59. Vrša MartinAmatér Polnička#226#226M51.M40-4926.01:58:47+00:38:47Detail
60. Houzar TomášSavencia#169#169M52.Mdo3915.01:59:39+00:39:39Detail
61. Hudečková JiřinaNové Město na Moravě#171#171F9.Z35-444.02:01:12+00:41:12Detail
62. Danihel JanAmatér Polnička#157#157M53.M40-4927.02:01:17+00:41:17Detail
63. Kinc VladimírŽďár nad Sázavou#176#176M54.M50-598.02:02:14+00:42:14Detail
64. Vlček JiříK-BOB Brzkov#225#225M55.M40-4928.02:04:23+00:44:23Detail
65. Moravec JaroslavSavencia#192#192M56.M50-599.02:04:41+00:44:41Detail
66. Mahel LeošSavencia#186#186M57.M40-4929.02:04:41+00:44:41Detail
67. Valenta Lukáš Richter + Frenzel Náchod #224#224M58.Mdo3916.02:06:31+00:46:31Detail
68. Rázlová Anna#131#131F10.Zdo354.02:07:20+00:47:20Detail
69. Štaubert MilanBroučci Humpolec#219#219M59.M40-4930.02:08:25+00:48:25Detail
70. Chlád StanislavAZ tým Světlá nad Sázavou#229#229M60.M50-5910.02:09:57+00:49:57Detail
71. Říčka JaroslavACO#204#204M61.M50-5911.02:10:11+00:50:11Detail
72. Šípková Marcela Žďár nad Sázavou#215#215F11.Z35-445.02:11:44+00:51:44Detail
73. Strašil MiroslavPřibyslav#212#212M62.M50-5912.02:11:55+00:51:55Detail
74. Fabriková BlankaBrno#161#161F12.Z45plus3.02:13:26+00:53:26Detail
75. Fišer Luděkcategory: over 100kg#163#163M63.Mdo3917.02:13:54+00:53:54Detail
76. Kučírek Petr#135#135M64.M50-5913.02:20:06+01:00:06Detail
77. Podolková Věra Havlíčkův Brod#200#200F13.Z35-446.02:41:30+01:21:30Detail
78. Bělehrádek JaroslavVysoké Mýto#152#152M65.M605.02:53:07+01:33:07Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz