Oficiální Výsledková listina Bakovský půlmaraton
20. 4. 2019

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. TUEI Hosea KiplagatKenya216A (muži do 39)1.01:07:00Detail
2. KIBIRE Moses KiprutoKenya194A (muži do 39)2.01:09:33+00:02:33Detail
3. ŠVADLENKA JanAC MB, Lawi Stars212A (muži do 39)3.01:15:26+00:08:26Detail
4. ČIVRNÝ JiříAK Semily182A (muži do 39)4.01:16:51+00:09:51Detail
5. VIDECKÝ JanAC Mladá Boleslav219A (muži do 39)5.01:19:52+00:12:52Detail
6. ŠŤASTNÝ TomášPSK OLYMP Praha - KERTEAM211B (muži 40 - 49)1.01:20:53+00:13:53Detail
7. PEKAŘ MartinLesní Pracovníci262A (muži do 39)6.01:20:54+00:13:54Detail
8. ZIKA DanielLiberec226A (muži do 39)7.01:21:48+00:14:48Detail
9. YAMAGUCHI NobuyukiDaikin224C (muži 50 - 59)1.01:23:16+00:16:16Detail
10. TRNKA PavelNečum a běž!213A (muži do 39)8.01:25:31+00:18:31Detail
11. KURZVEIL JiříTriatlon Mladá Boleslav198A (muži do 39)9.01:26:18+00:19:18Detail
12. ŠIMEK Pavel266B (muži 40 - 49)2.01:26:20+00:19:20Detail
13. PEŠL JosefTT Loko Beroun264A (muži do 39)10.01:26:35+00:19:35Detail
14. SOFÍN Luděk258B (muži 40 - 49)3.01:26:45+00:19:45Detail
15. KOVÁŘ MichalTJ Sokol Unhošť238B (muži 40 - 49)4.01:27:07+00:20:07Detail
16. BUFKA ZdeněkAC Česká Lípa180D (muži 60plus)1.01:30:04+00:23:04Detail
17. FLANDERKA MilanKlášter Hradiště nad Jizerou232A (muži do 39)11.01:30:37+00:23:37Detail
18. VALEŠ JosefAlbrechtice v J.h.217B (muži 40 - 49)5.01:31:25+00:24:25Detail
19. JADRNÍČEK TomášAC Mladá Boleslav191B (muži 40 - 49)6.01:31:39+00:24:39Detail
20. EICHLER IvoUSK Praha185C (muži 50 - 59)2.01:32:05+00:25:05Detail
21. HÁJEK VlastimilIVAR CS - AUTHOR TEAM233B (muži 40 - 49)7.01:32:42+00:25:42Detail
22. KLAUZ JiříBakov nad Jizerou195B (muži 40 - 49)8.01:33:03+00:26:03Detail
23. VANĚK PavelPraha218C (muži 50 - 59)3.01:33:31+00:26:31Detail
24. FOŘT StanislavPlazy187B (muži 40 - 49)9.01:33:42+00:26:42Detail
25. ČEŘOVSKÝ Luděk248A (muži do 39)12.01:33:57+00:26:57Detail
26. SMRŽ OndřejNečum a běž!242B (muži 40 - 49)10.01:34:36+00:27:36Detail
27. OČENÁŠEK Vojen259B (muži 40 - 49)11.01:34:54+00:27:54Detail
28. KRAUŠNER JIříMONO 50267B (muži 40 - 49)12.01:35:58+00:28:58Detail
29. SEMERÁK IvoLauf Team Kněžmost208B (muži 40 - 49)13.01:36:23+00:29:23Detail
30. KAUTZKÝ Tomáš Lauf Team Kněžmost 193B (muži 40 - 49)14.01:38:49+00:31:49Detail
31. KŘÍŽEK MartinKona Runners265B (muži 40 - 49)15.01:40:44+00:33:44Detail
32. ŠTĚPÁNEK LiborTJ Sokol Podlázky250A (muži do 39)13.01:41:23+00:34:23Detail
33. PATOČKA ŠtěpánSLT allstars206B (muži 40 - 49)16.01:41:28+00:34:28Detail
34. SUCHÝ MiroslavForrest Gump254B (muži 40 - 49)17.01:41:42+00:34:42Detail
35. ARY EndreBenedek Team Maďarsko176C (muži 50 - 59)4.01:42:02+00:35:02Detail
36. BENEŠ MarekKněžmost177A (muži do 39)14.01:43:36+00:36:36Detail
37. OSVALD RenéMK Kladno241B (muži 40 - 49)18.01:43:51+00:36:51Detail
38. MENZEL DanMono 50202A (muži do 39)15.01:44:21+00:37:21Detail
39. FIALA EnricoPIM BK MODŘANY - KAMÝK186B (muži 40 - 49)19.01:45:48+00:38:48Detail
40. ZAPPE LukášJablonec nad Nisou225A (muži do 39)16.01:45:55+00:38:55Detail
41. ŽÁČEK PavelAIM AT SUPPORT 227B (muži 40 - 49)20.01:46:14+00:39:14Detail
42. TYLLNER DavidT-team245A (muži do 39)17.01:46:27+00:39:27Detail
43. VOHANKA Jiříjirikovsportovani246A (muži do 39)18.01:46:29+00:39:29Detail
44. KÜHNEL Michal247B (muži 40 - 49)21.01:46:42+00:39:42Detail
45. POSPÍŠIL Vít268B (muži 40 - 49)22.01:47:38+00:40:38Detail
46. PROTIVÁNEK Ivan263C (muži 50 - 59)5.01:47:40+00:40:40Detail
47. BLAŽEK MartinSDH Dneboh261C (muži 50 - 59)6.01:48:08+00:41:08Detail
48. WORONYCZ PetrMattoniFreeRunMB223A (muži do 39)19.01:48:59+00:41:59Detail
49. SEDLÁČEK Radek255B (muži 40 - 49)23.01:49:19+00:42:19Detail
50. NOVOTNÝ JiříKosmos bikes Mladá Boleslav205B (muži 40 - 49)24.01:49:25+00:42:25Detail
51. JÁNSKÝ Pavel257B (muži 40 - 49)25.01:49:53+00:42:53Detail
52. LISÝ Pavel269C (muži 50 - 59)7.01:50:20+00:43:20Detail
53. TRPIŠOVSKÝ František Běhám pro radost 215B (muži 40 - 49)26.01:52:06+00:45:06Detail
54. WOLF Janpro podporu lesních skřítků222B (muži 40 - 49)27.01:52:10+00:45:10Detail
55. VYSKOT LudekMlada boleslav221C (muži 50 - 59)8.01:53:43+00:46:43Detail
56. FROLÍK Stanislav249C (muži 50 - 59)9.01:54:53+00:47:53Detail
57. ČADIL JosefLaufteam Kněžmost181A (muži do 39)20.01:55:58+00:48:58Detail
58. HAŠL PavelČistá188B (muži 40 - 49)28.01:58:46+00:51:46Detail
59. MARUŠKA ZdeněkJablonec nad Nisou 1199C (muži 50 - 59)10.01:59:08+00:52:08Detail
60. JINDRÁK MilanТрактор Челябинск192A (muži do 39)21.02:01:34+00:54:34Detail
61. BERNÁT TomášMnichovo Hradiště178B (muži 40 - 49)29.02:04:44+00:57:44Detail
62. DOČKAL LubomírSnaha Jablonec230B (muži 40 - 49)30.02:05:19+00:58:19Detail
63. MATĚJKA MilanStaněk sport Turnov201D (muži 60plus)2.02:05:47+00:58:47Detail
64. DLABAL PetrMatonoha Free Rum183B (muži 40 - 49)31.02:08:29+01:01:29Detail
65. TUČEK JiříBřezina244B (muži 40 - 49)32.02:09:29+01:02:29Detail
66. PROKŮPEK LuděkAtletika Doksy251D (muži 60plus)3.02:14:25+01:07:25Detail
67. BRZOBOHATÝ VáclavSokol Bakov252B (muži 40 - 49)33.02:15:40+01:08:40Detail
68. DVOŘÁK VojtěchDvorak Systems184A (muži do 39)22.02:17:16+01:10:16Detail
69. NOVOTNÝ JaroslavTEP Trutnov204D (muži 60plus)4.02:28:31+01:21:31Detail
70. DOLEJŠ JanTJ Sokol Unhošť231D (muži 60plus)5.02:34:00+01:27:00Detail
71. KUČERA Miroslav Debř239D (muži 60plus)6.02:52:14+01:45:14Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz