Oficiální Výsledková listina Prague Park Race - Prokopské údolí
26. 10. 2019

8 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Hricov RadoslavRozběháme Prahu#118#M1.00:35:40Detail
2. Sláviková LujzaPraha#240#F1.00:35:53+00:00:13.75Detail
3. Bürger Michal#247#M2.00:37:45+00:02:05.75Detail
4. Hybš MarekSRTG Kolín#205#M3.00:39:30+00:03:50.75Detail
5. Kroupa ŠtěpánCafé racers#156#M4.00:39:58+00:04:18.75Detail
6. Svobodová Iveta#181#F2.00:40:15+00:04:35.75Detail
7. Šperkerová VendulaPraha#319#F3.00:40:24+00:04:44.75Detail
8. Princ AlešPraha 5#89#M5.00:40:49+00:05:09.75Detail
9. Sako LubošAdidas runners#48#M6.00:41:01+00:05:21.75Detail
10. Urbanek MartinNCS RUN #255#M7.00:41:19+00:05:39.7500:41:17.86Detail
11. Švagr Lukášadidas Runners Prague#273#M8.00:41:26+00:05:46.75Detail
12. Watson Carl Low Fell running club UK#318#M9.00:42:47+00:07:07.75Detail
13. Frančík LukášMFR#106#M10.00:42:58+00:07:18.7500:42:55.83Detail
14. Kutý MiroslavMattoni FreeRun Hvězda#306#M11.00:43:13+00:07:33.7500:43:07.74Detail
15. Landa JanPraha 5#36#M12.00:43:34+00:07:54.75Detail
16. Kačerová MonikaZvole#232#F4.00:43:36+00:07:56.75Detail
17. Balážová Sabinaadidas Runners Prague#272#F5.00:43:46+00:08:06.75Detail
18. Rudolf TomášEnergy Team#297#M13.00:44:15+00:08:35.75Detail
19. Švácha JiříÚdolí hvězd#149#M14.00:44:38+00:08:58.75Detail
20. Sezemská Lucieadidas Runners Prague#241#F6.00:44:55+00:09:15.75Detail
21. Navrátil Zdeněkadidas Runners Prague#188#M15.00:44:57+00:09:17.75Detail
22. Paulisová Petrameep - meep#152#F7.00:45:01+00:09:21.7500:45:00.58Detail
23. Bednařík MartinTJ SOKOL Chotěbuz#218#M16.00:45:02+00:09:22.7500:44:59.33Detail
24. Gončarov JurijPraha#119#M17.00:45:15+00:09:35.75Detail
25. Krajhanzlova Martina Run For Fun#261#F8.00:45:24+00:09:44.75Detail
26. Altman JakubPraha 1#5#M18.00:45:30+00:09:50.7500:45:19.99Detail
27. Pokorný JanVelké Popovice#210#M19.00:45:40+00:10:00.75Detail
28. Melichar JanKladno#196#M20.00:45:47+00:10:07.7500:45:39.20Detail
29. Fataciunová JanaPraha#19#F9.00:45:50+00:10:10.75Detail
30. Kučera VojtěchPraha - venkov#133#M21.00:46:21+00:10:41.7500:46:20.72Detail
31. Macura MartinSkorkov#162#M22.00:46:22+00:10:42.7500:46:12.93Detail
32. Koukalova Adéla #300#F10.00:48:03+00:12:23.75Detail
33. Benešová LucieSVVAT#131#F11.00:48:39+00:12:59.7500:48:34.16Detail
34. Procházka VáclavČerný Most#309#M23.00:48:48+00:13:08.7500:48:40.99Detail
35. Beneš JiříHolubice#132#M24.00:48:51+00:13:11.7500:48:46.61Detail
36. Janda Martin Most #229#M25.00:48:53+00:13:13.7500:48:47.93Detail
37. Kassasová Tereza2B Winner#269#F12.00:48:59+00:13:19.75Detail
38. Samseli VeronikaLovosice#31#F13.00:49:18+00:13:38.7500:49:16.37Detail
39. Mecková MartaKarlík#303#F14.00:49:31+00:13:51.7500:49:30.13Detail
40. Waldmannová EliškaSlaný Kobylky#100#F15.00:49:35+00:13:55.7500:49:34.64Detail
41. Němeček TomášBKČS#285#M26.00:49:40+00:14:00.75Detail
42. Čížek Tomáš#11#M27.00:49:59+00:14:19.7500:49:56.65Detail
43. Kassas Christoph2B Winner#270#M28.00:50:05+00:14:25.75Detail
44. Politzerova HelenaEndorfinove Fretky#291#F16.00:50:10+00:14:30.75Detail
45. Sláma HonzaSokolíci Praha venkov #98#M29.00:50:27+00:14:47.7500:50:25.02Detail
46. Břichnáčová SimonaVráné nad Vltavou#347#F17.00:50:27+00:14:47.7500:50:23.74Detail
47. Břichnáč JiříVrané nad Vltavou#346#M30.00:50:31+00:14:51.7500:50:27.70Detail
48. Brejcha MichalPraha Letňany#211#M31.00:50:35+00:14:55.75Detail
49. Moudrý Miroslav Olbramovice#172#M32.00:50:40+00:15:00.7500:50:36.10Detail
50. Bursík MartinBenešov#274#M33.00:50:50+00:15:10.75Detail
51. Červenka MilanTJ Dynamo Pardubice#217#M34.00:51:10+00:15:30.7500:51:05.72Detail
52. Moudrá EvaOlbramovice#173#F18.00:51:17+00:15:37.7500:51:13.38Detail
53. Faltová AnežkaĽadoví bežci Prievidza#144#F19.00:51:25+00:15:45.7500:51:19.07Detail
54. Janoš Michal#186#M35.00:51:28+00:15:48.7500:51:25.11Detail
55. Šimonek Josef Mělník #134#M36.00:51:59+00:16:19.75Detail
56. Kottová BarboraUsti nad Labem#69#F20.00:52:18+00:16:38.7500:52:13.41Detail
57. Vokolek LadislavPraha#179#M37.00:52:19+00:16:39.75Detail
58. Krč Tomáš#225#M38.00:52:27+00:16:47.7500:52:18.46Detail
59. Novotná KateřinaČeská Lípa#176#F21.00:52:49+00:17:09.7500:52:47.54Detail
60. Jirásek Vít FBK Kobylisy #46#M39.00:52:54+00:17:14.7500:52:48.22Detail
61. Kišová GabrielaŠneci v běhu #215#F22.00:52:58+00:17:18.7500:52:53.35Detail
62. Dolejší IvanaKobrlata#111#F23.00:53:59+00:18:19.7500:53:52.25Detail
63. Slámová KateřinaPraha 13#249#F24.00:54:08+00:18:28.7500:54:04.60Detail
64. Maděra Radim#180#M40.00:54:14+00:18:34.75Detail
65. Opplová VeronikaPraha#116#F25.00:54:59+00:19:19.7500:54:56.86Detail
66. Mathe KataPraha#340#F26.00:55:05+00:19:25.7500:55:01.74Detail
67. Sekerášová MichaelaPraha#315#F27.00:55:13+00:19:33.7500:55:07.59Detail
68. Rusňáková LudmilaRaněné gazely Chomutov#222#F28.00:55:20+00:19:40.7500:55:12.99Detail
69. Purmenská Marie #6#F29.00:55:24+00:19:44.7500:55:19.08Detail
70. Ježková Tereza #7#F30.00:55:25+00:19:45.7500:55:17.63Detail
71. Plášilová JindřiškaKraslice#122#F31.00:55:41+00:20:01.7500:55:34.13Detail
72. Nourse ŠtěpánkaRunning Ladies#239#F32.00:55:46+00:20:06.7500:55:44.18Detail
73. Chumlenová BohuslavaECONSTAR#244#F33.00:55:53+00:20:13.7500:55:48.54Detail
74. Burková Tereza Bagirunners#72#F34.00:56:13+00:20:33.7500:56:09.40Detail
75. Šefelín DušanN.C.S. RUN#343#M41.00:56:13+00:20:33.7500:56:10.84Detail
76. Hlaváčová Lucie#49#F35.00:57:01+00:21:21.75Detail
77. Pavel AlešN.C.S. RUN#342#M42.00:57:02+00:21:22.7500:56:53.75Detail
78. Kartusek JanPrague#288#M43.00:57:07+00:21:27.7500:57:00.04Detail
79. Kočí Petra Světice #102#F36.00:57:14+00:21:34.75Detail
80. Veselá Markéta#216#F37.00:57:25+00:21:45.7500:57:21.52Detail
81. Kočová Lucie#187#F38.00:57:26+00:21:46.7500:57:22.69Detail
82. Šámalová AnetaPraha 6 - Bubeneč#43#F39.00:57:37+00:21:57.7500:57:30.82Detail
83. Danišová IvaBKČS#170#F40.00:57:40+00:22:00.7500:57:37.82Detail
84. Kucerova PetraPraha#63#F41.00:57:42+00:22:02.7500:57:40.43Detail
85. Ostarkova Jitka Praha#73#F42.00:57:44+00:22:04.7500:57:40.04Detail
86. Danihelka OldřichNCS RUN#256#M44.00:58:04+00:22:24.7500:57:56.28Detail
87. Neubergerová Michaela #39#F43.00:58:06+00:22:26.7500:57:56.71Detail
88. Jochovičová Irena #40#F44.00:58:06+00:22:26.7500:57:56.92Detail
89. Tušlová JanaPraha#109#F45.00:58:07+00:22:27.7500:58:03.00Detail
90. Patková LenkaLibochovice MARSTAFIT#114#F46.00:58:08+00:22:28.7500:58:06.32Detail
91. Borůvka Miroslav Libochovice#115#M45.00:58:10+00:22:30.7500:58:07.16Detail
92. Šmíd PetrPraha 10#209#M46.00:58:12+00:22:32.7500:58:10.09Detail
93. Holubová PavlínaLibochovice#97#F47.00:58:39+00:22:59.7500:58:36.76Detail
94. Ditrich Jiri#183#M47.00:58:39+00:22:59.7500:58:37.82Detail
95. Bíklová Kateřina#294#F48.00:58:43+00:23:03.7500:58:36.19Detail
96. Foottit Denisa#221#F49.00:58:56+00:23:16.7500:58:49.69Detail
97. Diblíková PetraPraha#158#F50.00:58:56+00:23:16.7500:58:50.81Detail
98. Kašpar Tomáš#220#M48.00:58:57+00:23:17.7500:58:49.93Detail
99. Korbová Tereza#154#F51.00:58:57+00:23:17.7500:58:51.48Detail
100. Hulmanová Regina#199#F52.00:59:09+00:23:29.7500:59:01.20Detail
101. Šperová Pavla#282#F53.00:59:25+00:23:45.7500:59:18.42Detail
102. Škrétová Petra#279#F54.00:59:25+00:23:45.7500:59:17.96Detail
103. Barochovská Andrea Holky v pohybu#197#F55.00:59:41+00:24:01.7500:59:40.08Detail
104. Seifertová LucieBlazen z Radimovky#15#F56.00:59:53+00:24:13.7500:59:51.13Detail
105. Troníček Jan Blázni z Radimovky#78#M49.00:59:53+00:24:13.7500:59:51.64Detail
106. Aksamit MartinPraha#204#M50.01:00:17+00:24:37.7501:00:15.12Detail
107. Tremčínská MichaelaPraha#203#F57.01:00:17+00:24:37.7501:00:14.40Detail
108. Vaňková LucieŠneci v běhu #214#F58.01:00:50+00:25:10.7501:00:45.55Detail
109. Bucká KarolínaBruntál#266#F59.01:01:29+00:25:49.7501:01:19.83Detail
110. Vágnerová MagdalénaBruntál#265#F60.01:01:29+00:25:49.7501:01:19.99Detail
111. Málek Josef#14#M51.01:02:05+00:26:25.7501:02:04.45Detail
112. Bartošová Kateřina#27#F61.01:02:19+00:26:39.75Detail
113. Oulehlová JanaNadace na ochranu zvířat#260#F62.01:02:25+00:26:45.7501:02:18.66Detail
114. Svobodová MartinaÚstí nad Labem #71#F63.01:02:40+00:27:00.7501:02:35.54Detail
115. Krajíčková JitkaPraha 5#41#F64.01:03:07+00:27:27.7501:03:00.91Detail
116. Seneta Barbara#223#F65.01:07:01+00:31:21.7501:06:53.29Detail
117. Armero Emilia#171#F66.01:09:46+00:34:06.7501:09:38.72Detail
118. Schwarzová RomanaPlanetka B 612 , Praha #45#F67.01:10:00+00:34:20.7501:09:54.12Detail
119. Šebestová ZdenkaRaněné Gazely#117#F68.01:12:41+00:37:01.7501:12:34.64Detail
120. Šustová MarieŠneci v běhu#26#F69.01:34:48+00:59:08.7501:34:37.30Detail
Vokolková Ivana Praha#178#F00:00:00Detail
DNS Kajzarova LindaSpartan Gym Praha#18#FDNS Detail
DNS Lipgart Anna #47#FDNS Detail
DNS Dědová MartinaPraha#54#FDNS Detail
DNS Kudláčková GabrielaPraha 9#58#FDNS Detail
DNS Doleželová Lenka#60#FDNS Detail
DNS Velkova Barbora#66#FDNS Detail
DNS Vojáčková Magdalena#70#FDNS Detail
DNS Kyrinovičová Jana #95#FDNS Detail
DNS Küng Michael #96#MDNS Detail
DNS Šmídová DanielaPraha 9#146#FDNS Detail
DNS Groh StanislavHUDY#312#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz