Oficiální Výsledková listina Prague Park Race - Prokopské údolí
26. 10. 2019

14 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Kubričan PavelSAUCONY#341#M1.M301.00:54:18Detail
2. Kudrna ZbyněkENDURAINNING#335#M2.M302.00:55:06+00:00:48Detail
3. Rektor AntonínModřany#351#M3.M401.00:57:38+00:03:20Detail
4. Vocetka Tomášadidas Runners Prague#258#M4.M201.00:57:51+00:03:3300:57:48.84Detail
5. Semenchukov MaximRunning Cheff#308#M5.M303.00:58:16+00:03:58Detail
6. Stewart EddieSpartak Praha 4#339#M6.M601.00:58:22+00:04:0400:58:19.88Detail
7. Pavlů OndřejColumbia Montrail#198#M7.M304.00:59:27+00:05:09Detail
8. Rybář TomášJelita.run#328#M8.M305.01:00:04+00:05:46Detail
9. Kudrna DavidTJ Slavoj Čáslav#334#M9.M402.01:01:00+00:06:42Detail
10. Sandecki MarkMika Training#165#M10.M306.01:01:49+00:07:3101:01:46.80Detail
11. Ďoubal MiroslavKolovraty#305#M11.M403.01:02:24+00:08:0601:02:21.95Detail
12. Madron MilošRozběháme Prahu#147#M12.M404.01:03:20+00:09:0201:03:18.76Detail
13. Bubeníček Jiří Slůňata#35#M13.M501.01:03:48+00:09:3001:03:45.58Detail
14. Pangrác OndřejMatfyz Praha#271#M14.M405.01:04:16+00:09:5801:04:13.83Detail
15. Lacina Tomáš Aces team Karlovy Vary#213#M15.M406.01:04:29+00:10:1101:04:27.08Detail
16. Mates Jakub#3#M16.M202.01:04:38+00:10:2001:04:35.82Detail
17. Prager KarelTJ Sokol Sojovice#177#M17.M203.01:04:44+00:10:2601:04:36.55Detail
18. Malý Jan#76#M18.M307.01:04:56+00:10:3801:04:53.29Detail
19. Beck ZdenekBK Jevany#174#M19.M407.01:05:00+00:10:4201:04:56.66Detail
20. Rohlíček BohumilPraha 2#91#M20.M408.01:05:15+00:10:57Detail
21. Nohejl TomášSK DNF/Salming#333#M21.M502.01:05:23+00:11:0501:05:19.97Detail
22. Kohoutek MichalRolníci#75#M22.M409.01:05:28+00:11:10Detail
23. Pykal TomášTaneční soubor Jaro#290#M23.M4010.01:05:31+00:11:1301:05:23.76Detail
24. Tillmann WolfgangAC Čáslav#278#M24.M503.01:05:53+00:11:3501:05:47.24Detail
25. Jones Steve#87#M25.M308.01:06:12+00:11:5401:05:50.27Detail
26. Druzescu FilipTrans Brdy Team#310#M26.M4011.01:06:24+00:12:0601:06:19.74Detail
27. Břicháček Milošadidas Runners Prague#230#M27.M309.01:06:29+00:12:1101:06:25.33Detail
28. Klein VladimírRakovník#245#M28.M3010.01:06:29+00:12:1101:06:23.17Detail
29. Pešadík Michal CSG TRI team Praha#295#M29.M3011.01:07:08+00:12:5001:07:04.79Detail
30. Moravec MarekPraha#127#M30.M3012.01:07:14+00:12:5601:06:59.02Detail
31. Železný VojtěchMravkolev#139#M31.M204.01:07:22+00:13:0401:07:15.07Detail
32. Dvořáček DanPraha#107#M32.M4012.01:07:24+00:13:0601:07:20.75Detail
33. Pražák PetrSlévárna Suchomel#338#M33.M4013.01:07:27+00:13:0901:07:23.94Detail
34. Vaněk PavelPraha#161#M34.M504.01:07:27+00:13:0901:07:24.84Detail
35. Bittner MiroslavTTT#136#M35.M4014.01:07:44+00:13:2601:07:39.56Detail
36. Martinez DanielPraha#320#M36.M3013.01:08:02+00:13:4401:07:51.81Detail
37. Pražák LadislavBOX klub Jičín#252#M37.M4015.01:08:15+00:13:5701:08:12.29Detail
38. Hejnicová EvaAces team Karlovy Vary#212#F1.Z301.01:08:34+00:14:1601:08:31.93Detail
39. Čížek MartinPraha Řepy#120#M38.M4016.01:08:56+00:14:3801:08:52.52Detail
40. Vábek JiříPraha 5#90#M39.M3014.01:09:30+00:15:1201:09:23.63Detail
41. Suchanová KateřinaPraha#280#F2.Z201.01:09:45+00:15:2701:09:41.27Detail
42. Politzer TomasEndorfinove Fretky#292#M40.M3015.01:09:48+00:15:3001:09:43.94Detail
43. Bohdalková EliškaPraha Hlubočepy#12#F3.Z202.01:10:02+00:15:4401:09:59.07Detail
44. Černý OndřejPraha 1#42#M41.M4017.01:10:30+00:16:12Detail
45. Tillmann IngridAC Čáslav#302#F4.Z203.01:11:00+00:16:4201:10:54.45Detail
46. Černý LiborMLOK Mariánské Lázně#276#M42.M505.01:11:03+00:16:4501:10:59.36Detail
47. Fencl RadekSK Vlaška#32#M43.M506.01:11:16+00:16:5801:11:09.70Detail
48. Káš František#88#M44.M205.01:11:19+00:17:0101:11:14.98Detail
49. Němec Vojtěch#153#M45.M3016.01:11:24+00:17:0601:11:19.48Detail
50. Levy MartinKOA#34#M46.M206.01:11:51+00:17:3301:11:48.99Detail
51. Dorn MíchalLouny#237#M47.M207.01:12:00+00:17:4201:11:54.01Detail
52. Brzek PavelELEVEN MERCEDES MITAS#123#M48.M3017.01:12:04+00:17:4601:12:00.54Detail
53. Novotný Martin Praha#8#M49.M4018.01:12:14+00:17:5601:12:07.47Detail
54. Němcová Jana Kouřim#166#F5.Z302.01:12:19+00:18:0101:12:06.74Detail
55. Humr JanSK Rover Praha#4#M50.M3018.01:12:21+00:18:03Detail
56. Mezník VláďaLoko Beroun#105#M51.M507.01:12:27+00:18:0901:12:09.92Detail
57. Linhart Václav#286#M52.M3019.01:12:41+00:18:2301:12:31.52Detail
58. Palírová Terezaadidas Runners Prague#231#F6.Z303.01:13:02+00:18:4401:12:58.00Detail
59. Šturala Jiří#235#M53.M3020.01:13:22+00:19:04Detail
60. Třešňák Petr#83#M54.M3021.01:13:28+00:19:1001:13:17.01Detail
61. Dirbak TomasLibina#110#M55.M208.01:13:29+00:19:1101:13:21.37Detail
62. Benda OndřejMattoni Freerun Branik#86#M56.M3022.01:13:38+00:19:2001:13:29.47Detail
63. Suchomel Michal#125#M57.M3023.01:14:05+00:19:4701:14:00.45Detail
64. Šťavík JaroslavDon't panic!#126#M58.M3024.01:14:24+00:20:0601:14:19.28Detail
65. Paulis Petermeep - meep#151#M59.M3025.01:14:24+00:20:0601:14:18.56Detail
66. Rada MichalPlzeň#313#M60.M4019.01:14:28+00:20:1001:14:19.46Detail
67. Tůmová TerezaASC DUKLA#227#F7.Z401.01:15:04+00:20:4601:15:01.88Detail
68. Grund Tomáš Praha Radlice#159#M61.M3026.01:15:10+00:20:5201:14:56.46Detail
69. Hlubina Dominik#277#M62.M209.01:15:15+00:20:5701:15:04.72Detail
70. Vaněk PetrŠneci v běhu #104#M63.M508.01:15:24+00:21:06Detail
71. Velehradský PetrNučice#67#M64.M602.01:15:26+00:21:0801:15:17.65Detail
72. Zima JiříPraha 10#287#M65.M3027.01:15:28+00:21:1001:15:25.85Detail
73. Kovařčík JosefPraha 4#289#M66.M2010.01:15:35+00:21:1701:15:28.38Detail
74. Kleibl MichalKostelec nad Černými Lesy#101#M67.M4020.01:16:05+00:21:4701:15:52.61Detail
75. Stransky JakubPraha#74#M68.M4021.01:16:10+00:21:52Detail
76. Hrček Tomáš#1#M69.M509.01:16:16+00:21:58Detail
77. Vašek LiborKomora certifikovanych ucetnich#185#M70.M4022.01:16:20+00:22:0201:16:13.89Detail
78. Gondeaux RobinPrague#267#M71.M2011.01:16:33+00:22:1501:16:19.12Detail
79. Štiller Jiří#336#M72.M5010.01:16:36+00:22:1801:16:32.33Detail
80. Krajčovič MilanAŠK Pezinok#206#M73.M4023.01:16:40+00:22:2201:16:25.44Detail
81. Střílek RadislavŠneci Chřibská#298#M74.M4024.01:16:46+00:22:2801:16:30.72Detail
82. Kaplan MatějPraha#79#M75.M3028.01:16:54+00:22:3601:16:40.09Detail
83. Skripka OlegČBK#322#M76.M3029.01:17:01+00:22:4301:16:52.36Detail
84. Kaspar PetrKamz(y)k Run Team#193#M77.M3030.01:17:08+00:22:5001:17:00.45Detail
85. Stolfa KryspinPrague#169#M78.M3031.01:17:10+00:22:5201:16:57.00Detail
86. Dogaru VasilČeská Lípa#331#M79.M3032.01:17:11+00:22:5301:17:04.05Detail
87. Pánek Jan#103#M80.M4025.01:17:46+00:23:2801:17:44.21Detail
88. Kohout MichaelPraha 3 - Žižkov#84#M81.M3033.01:17:51+00:23:3301:17:43.42Detail
89. Kunz TomášPraha#233#M82.M2012.01:18:22+00:24:0401:18:11.76Detail
90. Tomíčková Věra#2#F8.Z304.01:18:55+00:24:3701:18:51.86Detail
91. Jindra JiříPraha 5#238#M83.M4026.01:18:57+00:24:3901:18:50.98Detail
92. Stehlíková BarčaStehlíci#345#F9.Z305.01:19:03+00:24:4501:19:00.51Detail
93. Zavadil VojtěchŠneci Chřibská#296#M84.M3034.01:19:09+00:24:5101:18:54.76Detail
94. Vašíček KubaAnaheim Ducks#259#M85.M3035.01:19:21+00:25:0301:19:16.47Detail
95. Dal Ben Matteo#189#M86.M3036.01:19:41+00:25:2301:19:22.90Detail
96. Vábek JaroslavŽďár nad Sázavou#321#M87.M603.01:20:25+00:26:0701:20:18.45Detail
97. Petrackova JanaKamz(y)k Run Team#192#F10.Z306.01:20:30+00:26:1201:20:21.33Detail
98. Železný PetrMravkolev#138#M88.M4027.01:22:45+00:28:2701:22:38.41Detail
99. Kaszubski KrzysztofDHL ITS Running Club#141#M89.M4028.01:23:11+00:28:5301:23:01.80Detail
100. Denemark TomasPrague#135#M90.M4029.01:23:45+00:29:2701:23:27.26Detail
101. Márová KláraPraha 7#325#F11.Z307.01:24:07+00:29:4901:23:57.86Detail
102. Voráček DavidZlončice#145#M91.M4030.01:24:31+00:30:1301:24:23.36Detail
103. Ťapák TomášPraha 5#85#M92.M3037.01:24:33+00:30:1501:24:15.91Detail
104. Somogyi DánielTrebon#257#M93.M4031.01:24:33+00:30:1501:24:24.87Detail
105. Šup RadekPraha#30#M94.M4032.01:24:36+00:30:1801:24:25.61Detail
106. Scohier Francois#332#M95.M3038.01:25:04+00:30:4601:24:49.78Detail
107. Málek JosefUmčo.cz#13#M96.M3039.01:25:16+00:30:5801:24:55.81Detail
108. Böhm Filip#352#M97.M3040.01:25:22+00:31:0401:25:07.05Detail
109. Fiedler Adam#24#M98.M4033.01:25:28+00:31:1001:25:17.35Detail
110. Kubešová AnnaRozběháme Roudnici #243#F12.Z402.01:25:39+00:31:2101:25:28.67Detail
111. Řehák Radek Rozběháme Roudnici #242#M99.M4034.01:25:39+00:31:2101:25:27.66Detail
112. Vanova VeronikaPraha#208#F13.Z308.01:25:45+00:31:2701:25:29.90Detail
113. Urbankova BarboraEndorfinove Fretky#293#F14.Z403.01:25:45+00:31:2701:25:38.12Detail
114. Isaac MalcolmPraha 21#195#M100.M3041.01:25:58+00:31:4001:25:38.05Detail
115. Hernandez Lopez Aurelio#16#M101.M2013.01:26:00+00:31:4201:25:40.44Detail
116. Pashkova VeronikaPraha#264#F15.Z309.01:26:03+00:31:4501:25:51.16Detail
117. Příhoda MichalPraha#191#M102.M2014.01:26:07+00:31:4901:25:56.16Detail
118. Hendrich Tomáš Praha#82#M103.M2015.01:26:10+00:31:5201:25:57.33Detail
119. Lechner JanVS Uhřice#263#M104.M604.01:26:13+00:31:5501:26:00.36Detail
120. Hildprandtová EvaRunning ladies#253#F16.Z501.01:26:19+00:32:0101:26:05.32Detail
121. Kafka Jan#323#M105.M3042.01:26:23+00:32:0501:26:11.18Detail
122. Petrová MartinaPraha 8#163#F17.Z502.01:26:26+00:32:0801:26:09.84Detail
123. Pavlů VeronikaPraha 5#224#F18.Z503.01:26:27+00:32:0901:26:09.98Detail
124. Mijailovic NemanjaPrague#307#M106.M3043.01:26:29+00:32:1101:26:12.33Detail
125. Gregor PeterPoprad#167#M107.M4035.01:26:38+00:32:2001:26:31.50Detail
126. Dufek MartinJirikov#251#M108.M3044.01:26:54+00:32:3601:26:44.56Detail
127. Štafl RobinPraha#262#M109.M3045.01:26:54+00:32:3601:26:44.64Detail
128. Dubovský PetrČakovice#38#M110.M4036.01:26:58+00:32:4001:26:49.80Detail
129. Koutný JurajRotor Punkrac B#124#M111.M3046.01:27:08+00:32:5001:26:57.78Detail
130. Kobylkina Natalia#130#F19.Z3010.01:27:10+00:32:5201:27:03.29Detail
131. Kováč Pavol#28#M112.M3047.01:27:15+00:32:5701:26:53.62Detail
132. Smidžár PeterHruštín#168#M113.M3048.01:27:31+00:33:1301:27:19.94Detail
133. Zamuda KrešimirKlanjec#184#M114.M2016.01:27:38+00:33:2001:27:20.16Detail
134. Šmídová PetraBobši#10#F20.Z404.01:27:52+00:33:3401:27:44.13Detail
135. Kunstát JiříŠneci v běhu #246#M115.M4037.01:27:55+00:33:3701:27:44.05Detail
136. Šajbanová SimonaKladno#219#F21.Z204.01:27:59+00:33:4101:27:53.21Detail
137. Vršovská MarkétaPraha#128#F22.Z405.01:28:03+00:33:4501:27:44.58Detail
138. Břešťálová Iveta #112#F23.Z3011.01:28:14+00:33:5601:27:58.58Detail
139. Svatoš LiborPraha 5#52#M116.M3049.01:28:20+00:34:0201:28:17.42Detail
140. Jareš VáclavNymburk#337#M117.M605.01:28:24+00:34:0601:28:19.13Detail
141. Kartuskova ZuzanaVysoké Tatry #283#F24.Z504.01:28:35+00:34:1701:28:29.52Detail
142. Pinkava RomanNEšneci v běhu#299#M118.M4038.01:28:52+00:34:3401:28:40.72Detail
143. Kudejova Barbora#250#F25.Z205.01:28:53+00:34:3501:28:37.21Detail
144. Novák Miroslav I+M Bubenec #160#M119.M5011.01:29:11+00:34:5301:28:55.51Detail
145. Beneš MichalRoztoky#53#M120.M4039.01:29:30+00:35:1201:29:08.80Detail
146. Štěpánková VeronikaSRTG PRAHA#65#F26.Z406.01:29:32+00:35:1401:29:18.64Detail
147. Tomášek MartinJT marny#194#M121.M3050.01:29:36+00:35:1801:29:19.44Detail
148. Nykodým RichardHájek#57#M122.M4040.01:29:38+00:35:2001:29:02.79Detail
149. Hořejší LuciePraha#50#F27.Z3012.01:29:46+00:35:2801:29:37.42Detail
150. Hartvich IvanaPraha#51#F28.Z3013.01:29:46+00:35:2801:29:43.84Detail
151. Jakob RaphaelaB4 Praha#93#F29.Z206.01:29:47+00:35:2901:29:28.68Detail
152. Žrout Karel"B4" Běžecká škola Prahy 4#94#M123.M5012.01:29:53+00:35:3501:29:33.93Detail
153. Diňa DominikDobřejovice#182#M124.M2017.01:29:55+00:35:3701:29:44.10Detail
154. Hádková KristýnaŽdírec nad Doubravou#37#F30.Z3014.01:30:07+00:35:4901:29:58.04Detail
155. Valouch ViktorPraha 5#80#M125.M3051.01:30:24+00:36:0601:30:16.39Detail
156. Shvaleva OlgaPraha#275#F31.Z407.01:30:30+00:36:1201:30:23.20Detail
157. Štefan RadekPraha 3#55#M126.M3052.01:30:39+00:36:2101:30:19.11Detail
158. Dudášová MonikaSK Vlaška#33#F32.Z505.01:30:53+00:36:3501:30:47.07Detail
159. Vostřelová Zuzana Ústí nad Labem #92#F33.Z207.01:31:08+00:36:5001:30:50.21Detail
160. Hlava MilanPraha 4#44#M127.M606.01:31:10+00:36:5201:30:51.98Detail
161. Nava OlivierCesky maraton#202#M128.M4041.01:31:29+00:37:1101:31:23.35Detail
162. Jandová Lenka Most #228#F34.Z506.01:31:30+00:37:1201:31:21.19Detail
163. Kocanda MartinPraha 9#9#M129.M4042.01:32:00+00:37:4201:31:46.43Detail
164. Pilch AgnieszkaDHL ITS Running Club#140#F35.Z3015.01:32:10+00:37:5201:32:01.16Detail
165. Mišovičová KateřinaB4 - Běžecká škola Prahy 4#59#F36.Z208.01:32:17+00:37:5901:31:58.17Detail
166. Schneider ZbyněkB4 Běžecký klub Prahy 4#226#M130.M5013.01:32:17+00:37:5901:31:57.62Detail
167. Bosáková MichaelaSrdíčkáři#330#F37.Z408.01:32:31+00:38:1301:32:22.44Detail
168. Fürst Jakub#148#M131.M3053.01:32:41+00:38:2301:32:24.45Detail
169. Ženíšková DanaLoučeň#311#F38.Z507.01:32:52+00:38:3401:32:35.02Detail
170. Adamus RomanPraha 22#68#M132.M5014.01:33:37+00:39:1901:33:21.91Detail
171. Vohradská HankaTeplice#150#F39.Z3016.01:33:46+00:39:2801:33:30.75Detail
172. Hájek Lukáš Dancavideo.cz#268#M133.M3054.01:34:34+00:40:1601:34:30.40Detail
173. Marek RudolfPraha 9#234#M134.M607.01:34:36+00:40:1801:34:22.58Detail
174. Horáková Kateřina#281#F40.Z3017.01:34:44+00:40:2601:34:38.72Detail
175. Skalická VlastaTaH Praha#200#F41.Z508.01:35:21+00:41:0301:35:04.71Detail
176. Javůrková AndreaPraha#348#F42.Z3018.01:36:49+00:42:3101:36:35.39Detail
177. Votruba DavidPraha#349#M135.M4043.01:36:50+00:42:3201:36:36.83Detail
178. Blšťáková Hana#108#F43.Z3019.01:37:24+00:43:0601:37:07.28Detail
179. Chůra MichalPraha#129#M136.M4044.01:38:01+00:43:4301:37:41.13Detail
180. Vorlickova Jitka#317#F44.Z3020.01:38:08+00:43:5001:37:51.25Detail
181. Sedláčková PavlaPraha 5#113#F45.Z509.01:39:34+00:45:1601:39:17.71Detail
182. Buchtíková EvaPraha#62#F46.Z3021.01:40:12+00:45:5401:40:03.27Detail
183. Wiener OtakarPraha 5#207#M137.M608.01:41:39+00:47:2101:41:25.50Detail
184. Morovicsová AlenaŠneci v běhu#304#F47.Z409.01:42:25+00:48:0701:42:13.31Detail
185. Adamik JanZambelli ČB#314#M138.M3055.01:43:01+00:48:4301:42:49.57Detail
186. Kohutová Tereza #21#F48.Z3022.01:48:05+00:53:4701:47:44.36Detail
187. Zachová DášaPraha 10#350#F49.Z3023.01:51:44+00:57:2601:51:27.02Detail
188. Krejčí VáclavZAPOMNĚNKA Modřany#190#M139.M609.01:51:46+00:57:2801:51:27.23Detail
189. Navrátilová MartinaHelsinki#81#F50.Z209.01:53:24+00:59:0601:53:11.05Detail
190. Macák JiříHradec Králové#344#M140.M3056.01:53:54+00:59:3601:53:45.95Detail
191. Majanov Darkhan#327#M141.M2018.02:12:21+01:18:0302:12:05.54Detail
192. Galbani PaoloPraha#326#M142.M2019.02:13:10+01:18:5202:12:55.52Detail
DNF Palír Vojtěchadidas Runners Prague#236#MM20DNF Detail
DNS Soukupová JulieForrest Gump Team#316#FZ30DNS Detail
DNS Kotačka VítFirefly#17#MM40DNS Detail
DNS Bártová Olga#20#FZ20DNS Detail
DNS Macejko Walter#22#MM30DNS Detail
DNS Böhmová LenkaPraha 10#23#FZ20DNS Detail
DNS Janku OndrejOlomouc#25#MM40DNS Detail
DNS Müller JanPraha 6#29#MM20DNS Detail
DNS Jenčík PetrPraha#56#MM40DNS Detail
DNS Antl MartinB4 - Běžecká škola Prahy 4#64#MM30DNS Detail
DNS Kopáč Petr GoodShape Runners#77#MM30DNS Detail
DNS Novotný JaroslavTEP Trutnov#99#MM60DNS Detail
DNS Fujtík Ondřej#121#MM30DNS Detail
DNS Hanuš PetrHanušovi Pankáči#137#MM40DNS Detail
DNS Křivánek ZdeněkZZS HMP#142#MM30DNS Detail
DNS Poštová JanaZZS HMP#143#FZ30DNS Detail
DNS Střížová ZuzanaImunologie FNM#155#FZ20DNS Detail
DNS Klocperk AdamImunologie FNM#157#MM30DNS Detail
DNS Ščurková RadkaKrompachy#164#FZ30DNS Detail
DNS Černý PavelU Malého Berlína#175#MM30DNS Detail
DNS Hurley O'Dwyer EvanUCD Athletics Club#201#MM20DNS Detail
DNS Saska JakubTrencin#248#MM30DNS Detail
DNS Šromovský VojtěchKladno#254#MM30DNS Detail
DNS Arsov Luboslav#284#MM30DNS Detail
DNS Novakovská Michaela NEšneci v běhu#301#FZ20DNS Detail
DNS Eichler IvoUSK Praha#324#MM50DNS Detail
DNS Klika JanPraha#329#MM30DNS Detail
DQ Kliková EvaŠneci v běhu #61#FZ50DQ Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz