Oficiální Výsledková listina Běh pro Paměť národa Olomouc
11. 5. 2019

10 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Juráň Radim#19#M1.M391.00:39:49Detail
2. Švec Miroslav#40#M2.M40plus1.00:41:11+00:01:22Detail
3. Kareaga Unai#51#M3.M392.00:44:23+00:04:34Detail
4. Heřmánek Martin#14#M4.M40plus2.00:45:22+00:05:33Detail
5. Dohnal Tomáš#6#M5.M393.00:46:38+00:06:49Detail
6. Bretschneider Luboš#53#M6.M394.00:46:38+00:06:49Detail
7. Doubravová Lenka#10#F1.Z35plus1.00:47:01+00:07:12Detail
8. Struna Dušan#38#M7.M40plus3.00:47:25+00:07:36Detail
9. Prlikán Šimon#54#M8.M395.00:47:52+00:08:03Detail
10. Doleček Zdislav#8#M9.M396.00:48:04+00:08:15Detail
11. Mutina Petr#27#M10.M40plus4.00:48:11+00:08:22Detail
12. Wilson PatrickFulbright CZ#44#M11.M397.00:48:18+00:08:29Detail
13. Floegel Tomas#11#M12.M398.00:49:41+00:09:52Detail
14. Machalík Petr#50#M13.M399.00:50:18+00:10:29Detail
15. Ludvík Adam#23#M14.M3910.00:50:20+00:10:31Detail
16. Tichý Jakub#41#M15.M3911.00:50:55+00:11:06Detail
17. Schubert Radim#36#M16.M3912.00:50:56+00:11:07Detail
18. Podivínský Pavel#31#M17.M40plus5.00:51:01+00:11:12Detail
19. Bartalosová Věra#2#F2.Z341.00:51:42+00:11:53Detail
20. Pavlas DaliborUPOL#30#M18.M3913.00:52:00+00:12:11Detail
21. Bahar Ryan#49#M19.M3914.00:52:32+00:12:43Detail
22. Keka Boris#48#M20.M40plus6.00:52:35+00:12:46Detail
23. Hladík JiříGYM Ladies Studio#16#M21.M40plus7.00:53:10+00:13:21Detail
24. Kezniklová Andrea#21#F3.Z342.00:53:24+00:13:35Detail
25. Šťastný Antonín#39#M22.M3915.00:53:53+00:14:04Detail
26. Prokeš Michal#33#M23.M3916.00:53:54+00:14:05Detail
27. Bednařík Lukáš#3#M24.M3917.00:54:25+00:14:36Detail
28. Malaska LukášQuadient#24#M25.M40plus8.00:56:02+00:16:13Detail
29. North PetraHO HO HO#29#F4.Z35plus2.00:56:49+00:17:00Detail
30. Venosová Kamila#52#F5.Z343.00:56:54+00:17:05Detail
31. Sečkář PavelThe Rebels Initiative#35#M26.M3918.00:57:51+00:18:02Detail
32. Měrka SvatoplukDemokracie#26#M27.M40plus9.00:58:02+00:18:13Detail
33. Zavadil Petr#46#M28.M3919.00:58:10+00:18:21Detail
34. Dolečková Kamila#9#F6.Z35plus3.00:58:15+00:18:26Detail
35. Gebhartova Jana#12#F7.Z35plus4.00:58:34+00:18:45Detail
36. Dohnalovášťastná Kristina#7#F8.Z344.00:58:41+00:18:52Detail
37. Navrátil Petr#28#M29.M40plus10.00:59:27+00:19:38Detail
38. Boturová Zuzana#5#F9.Z345.00:59:30+00:19:41Detail
39. Prokeš Jiří#34#M30.M3920.01:03:26+00:23:37Detail
40. Tučková Hanaliga stovkařů Olomouc#43#F10.Z35plus5.01:04:47+00:24:58Detail
41. Zámečníková Alena#45#F11.Z346.01:06:35+00:26:46Detail
42. Andrysová Jitka#1#F12.Z347.01:06:36+00:26:47Detail
43. Zoľák Róbert#47#M31.M3921.01:08:47+00:28:58Detail
44. Jakubkova Tereza#18#F13.Z348.01:12:48+00:32:59Detail
DNF Blume Catherine#4#FZ34DNF Detail
DNF Gottwaldová Hana#13#FZ35plusDNF Detail
DNF Hladík JiříGYM Ladies Studio#15#MM39DNF Detail
DNF Horák Pavel#17#MM40plusDNF Detail
DNF Kaláb Dalibor#20#MM40plusDNF Detail
DNF Krajíček Tomáš#22#MM39DNF Detail
DNF Melnyk IvanKukurudza#25#MM39DNF Detail
DNF Sigmundova Jana#37#FZ34DNF Detail
DNF Podlipská Zdeňka#32#FZ35plusDNF Detail
DNF Tovarkova Katerina#42#FZ35plusDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz