Oficiální Výsledková listina Běh pro Paměť národa Hradec Králové
18. 5. 2019

5 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Lněnička JanUHK#5021#M1.M391.00:19:11Detail
2. Olívka TomášHradec Králové#5041#M2.M392.00:20:44+00:01:33Detail
3. Lebedínský PetrLebe-team#5020#M3.M393.00:21:14+00:02:03Detail
4. Osladil MartinHradec Králové#5049#M4.M394.00:21:57+00:02:46Detail
5. Tomšíková LenkaRun 4 Fun#5029#F1.Z341.00:22:54+00:03:43Detail
6. Lebedínská AndreaLebe-team#5019#F2.Z342.00:23:12+00:04:01Detail
7. Syrový Filip•#GLADIATORRACETEAM#5027#M5.M395.00:24:05+00:04:54Detail
8. Cach Jakub#5003#M6.M396.00:24:21+00:05:10Detail
9. Voříšek RomanJoker Team Jaroměř#5040#M7.M40plus1.00:24:33+00:05:22Detail
10. Rejsek MatyášHradec Králové#5053#M8.M397.00:24:53+00:05:42Detail
11. Vlachynská KristýnaHaKi-run#5037#F3.Z35plus1.00:25:16+00:06:05Detail
12. Neyrinck MarkétaChlumec nad Cidlinou#5051#F4.Z35plus2.00:25:22+00:06:11Detail
13. Rejsková JanaHradec Králové#5052#F5.Z35plus3.00:25:37+00:06:26Detail
14. Horský LukášHolice#5043#M9.M40plus2.00:26:04+00:06:53Detail
15. Hajská GabrielaHradec Králové#5056#F6.Z35plus4.00:26:11+00:07:00Detail
16. Bednář Jan#5002#M10.M398.00:26:29+00:07:18Detail
17. Drbohlav Plicková MichaelaPraha#5054#F7.Z343.00:26:42+00:07:31Detail
18. Kristková Markéta#5017#F8.Z344.00:26:54+00:07:43Detail
19. Hellerová TerezaIntegrační centrum Kosatec#5008#F9.Z345.00:27:15+00:08:04Detail
20. Novotná Jitkarun4fun#5022#F10.Z346.00:27:23+00:08:12Detail
21. Antošová Žaneta#5001#F11.Z347.00:27:35+00:08:24Detail
22. Kristek Dušan#5016#M11.M40plus3.00:28:46+00:09:35Detail
23. Izaiaszová TerezaHolice#5047#F12.Z348.00:28:47+00:09:36Detail
24. Janáčková Anna#5012#F13.Z349.00:29:18+00:10:07Detail
25. Víchová Sára#5036#F14.Z3410.00:29:41+00:10:30Detail
26. Víchová Magdaléna#5035#F15.Z3411.00:29:41+00:10:30Detail
27. Hejná Veronika#5#F16.Z3412.00:30:08+00:10:57Detail
28. Láštinová MartinaHradec Králové#5055#F17.Z35plus5.00:30:09+00:10:58Detail
29. Petr Aleš#5024#M12.M40plus4.00:30:10+00:10:59Detail
30. Grézlová Kateřina#5006#F18.Z3413.00:30:27+00:11:16Detail
31. Heller TomášPost Bellum#5007#M13.M399.00:30:55+00:11:44Detail
32. Majeríková KarolínaPardubice#5044#F19.Z3414.00:31:35+00:12:24Detail
33. Vích OndřejDobříkov#5046#M14.M3910.00:32:06+00:12:55Detail
34. Sirový MichalKamenný Újezd#5057#M15.M3911.00:32:10+00:12:59Detail
35. Oravec Marcel#5023#M16.M40plus5.00:32:31+00:13:20Detail
36. Víchová Barbora#5034#F20.Z3415.00:33:40+00:14:29Detail
37. Tylšová Anna#5032#F21.Z3416.00:33:45+00:14:34Detail
38. Tylšová Adéla#5031#F22.Z3417.00:33:54+00:14:43Detail
39. Kohoutová Kamila#5014#F23.Z3418.00:34:31+00:15:20Detail
40. Kohoutová Eva#5013#F24.Z35plus6.00:34:35+00:15:24Detail
41. Štysová Petra#5028#F25.Z3419.00:34:37+00:15:26Detail
42. Jakubcová Žaneta#5011#F26.Z35plus7.00:35:18+00:16:07Detail
43. Čípelová Šárka#5004#F27.Z35plus8.00:35:19+00:16:08Detail
44. Hybešová Hana#5010#F28.Z35plus9.00:35:27+00:16:16Detail
45. Korotvičková Miroslava#5015#F29.Z35plus10.00:35:42+00:16:31Detail
46. Živná HanaChlumec nad Cidlinou#5045#F30.Z3420.00:35:46+00:16:35Detail
47. Voborníková IvaTrivium Plus o.p.s.#5039#F31.Z35plus11.00:35:51+00:16:40Detail
48. Dašková AndreaZŠ TRIVIUM PLUS o.p.s.#5005#F32.Z35plus12.00:35:51+00:16:40Detail
49. Růžičková MarcelaHradec Králové#5048#F33.Z3421.00:36:17+00:17:06Detail
50. Rozkovcová Iva#5025#F34.Z35plus13.00:36:17+00:17:06Detail
51. Tuzová EvaMěsto máme na salámu#5030#F35.Z3422.00:36:18+00:17:07Detail
52. Kroupová Eva#5018#F36.Z35plus14.00:36:19+00:17:08Detail
53. Hlavatá Veronika#5009#F37.Z35plus15.00:36:30+00:17:19Detail
54. Heger LeošHradec Králové#5050#M17.M40plus6.00:37:38+00:18:27Detail
55. Vích Miloš#5033#M18.M40plus7.00:40:16+00:21:05Detail
DNF Vlachynský LiborDTJ HK#5038#MM39DNF Detail
DNF Stránská Zuzana#5026#FZ35plusDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz