Oficiální Výsledková listina Hornettlon
15. 6. 2019

Triatlon jednotlivci

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12345
1. Pařík OndřejT. J. Sokol Kolín - atletika#175#2175TM391.01:09:05.8600:08:08.4000:00:37.9100:40:05.6200:00:23.3900:19:50.52Detail
2. Pušman PetrZPcyklo PROOFY Corratec team#102#2102TM392.01:09:10.51+00:00:04.6500:08:38.7900:00:40.0000:39:39.8300:00:20.9600:19:50.92Detail
3. Kovář PetrEleven Mercedes Mitas Team#112#2112TM40plus1.01:10:52.50+00:01:46.6400:08:36.5000:00:36.9300:38:44.7900:00:26.5100:22:27.75Detail
4. Gabla MartinIron People#238#2098TM40plus2.01:12:01.38+00:02:55.5200:08:38.5400:01:00.0000:41:17.5400:00:28.6900:20:36.59Detail
5. Kočí MartinZPcyklo PROOFY Corratec team#136#2136TM291.01:12:25.34+00:03:19.4800:07:35.2900:00:29.2600:39:51.3800:00:17.8100:24:11.57Detail
6. Doubek Matyáš#La Familia#159#2159TM292.01:13:58.49+00:04:52.6300:08:25.1700:01:21.2500:41:55.6200:00:46.1600:21:30.27Detail
7. Jíra JaroslavTri club Česká Lípa#133#2133TM40plus3.01:14:19.54+00:05:13.6800:08:46.5900:01:00.0000:42:56.1200:00:26.5100:21:10.30Detail
8. Čumpelík MarekHaven team#127#2127TM293.01:14:21.11+00:05:15.2500:07:25.7700:00:41.0100:42:12.9400:00:22.4000:23:38.98Detail
9. Škoda Milan#139#2139TM40plus4.01:15:22.13+00:06:16.2700:07:23.1100:00:58.3200:44:17.6700:00:36.8900:22:06.11Detail
10. Vacek JanSPORTICUS team#160#2160TM294.01:15:37.30+00:06:31.4400:08:49.1700:01:50.9700:40:14.6300:00:28.1200:24:14.39Detail
11. Bím Marek#132#2132TM40plus5.01:15:39.51+00:06:33.6500:08:19.3600:00:57.9400:41:37.7600:00:28.2200:24:16.22Detail
12. Janeček Petr#161#2161TM40plus6.01:15:48.75+00:06:42.8900:08:45.5900:01:15.9300:43:54.5700:00:22.7700:21:29.87Detail
13. Lukeš JiříTJ Benešov u Semil#154#2154TM40plus7.01:16:35.95+00:07:30.0900:10:23.9000:01:25.2000:41:24.5200:00:31.4100:22:50.90Detail
14. Bouše Viktor#153#2153TM393.01:16:59.09+00:07:53.2300:08:12.7200:01:43.8900:43:59.3500:01:30.1900:21:32.90Detail
15. Svíčka TomášVD Hamr#188#2188TM394.01:17:12.87+00:08:07.0100:08:40.5200:01:07.6300:42:52.4600:00:43.8600:23:48.39Detail
16. Kubera PetrPivní strejc#121#2121TM40plus8.01:18:10.92+00:09:05.0600:08:38.6300:01:06.9800:44:17.7200:00:48.8500:23:18.72Detail
17. Odstrčil Petr#157#2157TM40plus9.01:18:21.53+00:09:15.6700:08:28.6500:01:00.0000:44:29.9700:00:41.6500:23:41.25Detail
18. Krejčí MilanKolaří Provodín#117#2117TM40plus10.01:18:29.32+00:09:23.4600:09:55.8900:01:34.7700:43:17.7500:00:06.9800:23:33.91Detail
19. Leurich Tomáš#236#2096TM295.01:18:43.74+00:09:37.8800:10:47.2400:00:40.0000:43:24.5600:00:36.7400:23:15.18Detail
20. Zuzánková TerezaAC Turnov#141#21411.01:19:02.04+00:09:56.1800:09:53.1200:01:25.0100:47:03.7000:00:11.3300:20:28.85Detail
21. Šedivý ŠtěpánKSM Hrádek#190#2190TM395.01:19:09.96+00:10:04.1000:10:24.7000:01:31.4400:42:57.4500:00:24.4700:23:51.87Detail
22. Měřička JiříTrimanic#120#2120TM296.01:19:13.45+00:10:07.5900:08:45.1700:01:01.8800:45:03.8100:00:35.7200:23:46.84Detail
23. Štěpán MartinHKNMpS#146#2146TM396.01:19:15.31+00:10:09.4500:08:48.9100:01:15.2500:44:46.2100:00:29.2100:23:55.72Detail
24. Kotrč OndřejCK KamíneK#116#2116TM397.01:19:22.95+00:10:17.0900:08:47.2700:01:14.6500:44:00.3500:00:35.1300:24:45.51Detail
25. Blažek JiříJablonecké Mattonky#187#2187TM40plus11.01:19:42.34+00:10:36.4800:07:55.5500:00:38.8400:43:15.7300:00:40.5600:27:11.64Detail
26. Jeřábek IvoTrimanic#115#2115TM398.01:19:46.91+00:10:41.0500:09:59.3800:01:05.9500:43:43.8100:00:21.4600:24:36.29Detail
27. Zemančík DanielDachsman Team#194#2194TM40plus12.01:20:02.52+00:10:56.6600:08:11.4600:01:09.9600:43:53.7100:00:56.0600:25:51.32Detail
28. Novák Petr#182#2182TM297.01:20:42.00+00:11:36.1400:08:05.2600:01:14.8200:43:56.1600:00:25.0200:27:00.72Detail
29. Vágnerová ViktorieTJ Lokomotiva Teplice#168#21682.01:20:45.44+00:11:39.5800:09:00.4200:01:04.2400:47:02.6000:00:30.7200:23:07.45Detail
30. Nový PavelTRIATLON MLADÁ BOLESLAV#126#2126TM40plus13.01:21:08.21+00:12:02.3500:09:43.6600:01:15.9100:45:32.8600:01:03.2400:23:32.51Detail
31. Hendrych JaroslavTri club Česká Lípa#184#2184TM40plus14.01:21:17.32+00:12:11.4600:08:44.3200:01:00.0000:49:27.5000:00:58.1000:21:07.39Detail
32. Dörner JardaSK Svojkov Haven Team#183#2183TM298.01:21:18.21+00:12:12.3500:10:57.4300:02:02.7200:42:55.8400:00:23.8300:24:58.37Detail
33. Prášek JiříOFBIKE#178#2178TM40plus15.01:21:47.19+00:12:41.3300:08:38.1500:01:06.9900:45:12.1800:01:00.8500:25:49.01Detail
34. Stránský VítězslavUFO-RIDE.CZ#131#2131TM399.01:22:49.67+00:13:43.8100:09:05.8700:01:00.1600:45:58.6900:00:40.1200:26:04.80Detail
35. Kučera JiříSport Future Team#113#2113TM3910.01:23:08.22+00:14:02.3600:10:01.0800:01:25.0700:48:00.4600:01:00.9500:22:40.64Detail
36. Srb JanRC Falkenštejn#192#2192TM40plus16.01:23:17.37+00:14:11.5100:09:06.7400:01:05.3200:46:18.3900:00:39.0700:26:07.84Detail
37. Štípl Petr#104#2104TM40plus17.01:23:33.39+00:14:27.5300:09:07.8900:01:42.2900:44:04.5800:00:38.8400:27:59.77Detail
38. Sznapka Pavel#151#2151TM40plus18.01:23:44.77+00:14:38.9100:10:17.5000:01:18.9000:44:31.0200:01:11.1200:26:26.21Detail
39. Holátko KarelTriatlon Mlada Boleslav#147#2147TM40plus19.01:24:14.62+00:15:08.7600:10:00.9000:01:21.9000:48:07.6400:00:15.2200:24:28.95Detail
40. Jeřábek MartinTJ Lokomotiva Teplice#166#2166TM299.01:25:08.98+00:16:03.1200:10:54.4600:03:02.3800:46:15.3500:00:57.0000:23:23.42Detail
41. Veselý VladimírHasiči Neratovice#125#2125TM40plus20.01:25:16.08+00:16:10.2200:10:57.7000:01:32.7800:47:04.4600:00:18.1000:24:44.75Detail
42. Klemša Tomáš#240#4004TM40plus21.01:25:37.17+00:16:31.3100:10:34.0100:00:59.2200:46:45.0500:00:53.6200:26:25.25Detail
43. Šmol MarcelOK Doksy#158#2158TM40plus22.01:25:45.25+00:16:39.3900:09:56.7100:01:50.5700:46:17.5800:00:36.4700:27:03.90Detail
44. Bartoš LadislavLamači skal#152#2152TM40plus23.01:26:04.71+00:16:58.8500:09:04.9100:00:38.6800:46:29.1500:00:41.6600:29:10.29Detail
45. Diart Tomáš#119#2119TM40plus24.01:26:05.67+00:16:59.8100:10:00.1700:01:32.0000:46:35.8300:00:54.6400:26:14.31Detail
46. Doubková Emma# La Familia#149#21493.01:26:08.45+00:17:02.5900:09:44.5600:01:35.7200:48:11.6800:00:51.8100:25:06.59Detail
47. Vítek AlešA team#118#2118TM40plus25.01:26:55.54+00:17:49.6800:10:20.9700:01:01.3700:47:01.9800:00:47.9800:27:43.22Detail
48. Minařík ŠtěpánGo Vegan!#105#2105TM3911.01:27:09.50+00:18:03.6400:08:52.1500:01:15.9500:51:54.4200:00:19.2700:24:47.68Detail
49. Věchet Ladislav#138#2138TM40plus26.01:27:15.42+00:18:09.5600:12:37.9700:00:47.7700:48:10.7800:00:49.0000:24:49.88Detail
50. Sauer JanSPONA Teplice#163#2163TM40plus27.01:27:32.72+00:18:26.8600:08:59.0000:01:46.6800:50:58.3200:00:36.9500:25:11.76Detail
51. Rafaj NikolaKT Tryskomyš#162#2162TM40plus28.01:29:02.92+00:19:57.0600:09:46.0700:01:53.3200:50:09.4200:00:59.8400:26:14.26Detail
52. Králik PavelTJ Lokomotiva Teplice#169#2169TM2910.01:29:05.27+00:19:59.4100:11:05.4200:02:13.7900:48:23.5600:00:45.4900:26:36.97Detail
53. Studený RadekUnlimited Czech Team#239#4001TM40plus29.01:29:18.61+00:20:12.7500:10:44.2700:01:08.0100:51:32.6500:00:24.0900:25:29.57Detail
54. Cingl MiroslavTJ Lokomotiva Teplice#165#2165TM40plus30.01:30:02.07+00:20:56.2100:10:11.5400:02:03.5200:51:44.7400:00:23.8000:25:38.44Detail
55. Reiser MatějCSG TRI Team#135#2135TM2911.01:30:47.87+00:21:42.0100:10:20.1900:01:15.8700:46:33.8800:00:56.0600:31:41.85Detail
56. Semelka RadekUnlimited czech team#137#2137TM3912.01:30:50.51+00:21:44.6500:10:34.6300:01:02.3100:49:05.7000:00:29.6400:29:38.22Detail
57. Ludvík MartinA - team#130#2130TM40plus31.01:31:25.46+00:22:19.6000:09:58.0800:01:06.4500:49:59.4200:00:37.5900:29:43.89Detail
58. Kaše Jakub#156#2156TM3913.01:31:31.48+00:22:25.6200:10:55.5200:01:53.6600:49:20.3000:01:05.6700:28:16.32Detail
59. Kupec RomanA - team#134#2134TM40plus32.01:32:18.79+00:23:12.9300:10:28.6900:01:22.7600:49:40.7200:00:55.1200:29:51.48Detail
60. Ponocný Libor#180#2180TM40plus33.01:32:49.77+00:23:43.9100:10:53.7500:01:59.9400:53:33.7500:01:13.3100:25:09.00Detail
61. Pavlík Martin#122#2122TM3914.01:32:55.02+00:23:49.1600:11:42.9900:02:37.2900:52:39.2200:02:14.8200:23:40.68Detail
62. Šrubař ZbyněkBěžecká škola Prahy 4#143#2143TM3915.01:32:59.72+00:23:53.8600:10:24.3700:01:29.7800:54:40.9000:00:23.7400:26:00.90Detail
63. Kahle KlausBertsdorfer SV#185#2185TM40plus34.01:33:15.92+00:24:10.0600:10:34.9100:03:55.5600:47:46.3700:01:53.4800:29:05.58Detail
64. Lacina MatyášTJ Lokomotiva Teplice#170#2170TM2912.01:33:17.42+00:24:11.5600:12:06.9500:01:08.3100:48:46.8000:00:49.1100:30:26.23Detail
65. Böhm Filip#176#2176TM3916.01:33:50.99+00:24:45.1300:10:23.5200:01:22.3800:54:34.0400:00:51.4100:26:39.61Detail
66. Žilinská NelaTJ Lokomotiva Teplice#173#21734.01:33:58.27+00:24:52.4100:11:00.7400:02:02.0800:52:54.6300:01:11.1300:26:49.66Detail
67. Prokůpek MatějTJ Lokomotiva Teplice#171#2171TM2913.01:35:15.69+00:26:09.8300:12:33.1100:02:42.3700:51:41.8200:00:56.3900:27:21.99Detail
68. Duda Josef#111#2111TM3917.01:35:34.45+00:26:28.5900:10:51.8500:02:00.4400:49:20.4000:00:53.6100:32:28.13Detail
69. Kuchciak Robert#140#2140TM40plus35.01:36:02.69+00:26:56.8300:11:21.2700:00:49.5100:54:49.1100:00:27.3500:28:35.43Detail
70. Pánek JiříChalupáři z Valkeřic#155#2155TM40plus36.01:36:17.42+00:27:11.5600:09:32.4600:01:18.3400:54:46.5900:01:02.6200:29:37.39Detail
71. Patočka Petr#177#2177TM40plus37.01:37:06.23+00:28:00.3700:10:27.7700:02:42.8700:52:27.3400:01:23.0400:00:33.86Detail
72. Schober Patrik#110#2110TM40plus38.01:37:08.14+00:28:02.2800:10:37.1600:02:24.6700:54:02.6500:00:34.8700:29:28.77Detail
73. Meluzínová Radka#124#21245.01:37:36.54+00:28:30.6800:10:46.2000:01:17.1600:55:08.4500:01:00.1300:29:24.58Detail
74. Gončar FilipIron-roman#193#2193TM2914.01:37:57.22+00:28:51.3600:11:02.5500:01:00.0000:56:19.8900:00:35.1800:28:59.59Detail
75. Stránský VladimírSlimáci Žizníkov#237#2097TM40plus39.01:39:17.69+00:30:11.8300:10:49.5200:01:15.6900:50:06.0000:00:48.8000:36:17.66Detail
76. Jirsa MartinBRZDY CZ#186#2186TM40plus40.01:42:45.09+00:33:39.2300:07:43.4700:02:23.3300:59:17.8200:01:18.2500:32:02.20Detail
77. Wnzel Richard#179#2179TM3918.01:43:59.15+00:34:53.2900:10:16.2300:01:51.4301:00:22.0800:01:19.0500:30:10.34Detail
78. Moučková MichaelaTJ Lokomotiva Teplice#167#21676.01:44:07.41+00:35:01.5500:10:02.9300:02:05.3500:59:06.7400:00:44.1500:32:08.24Detail
79. Mužík Jan#181#2181TM3919.01:44:51.33+00:35:45.4700:10:12.8100:01:38.2700:58:33.1400:01:07.3000:33:19.79Detail
80. Hánková Anna#142#21427.01:45:01.83+00:35:55.9700:13:09.6800:02:12.9500:59:09.1100:01:13.8400:29:16.23Detail
81. Lázničková KateřinaTJ Lokomotiva Teplice#172#21728.01:45:03.98+00:35:58.1200:14:55.2800:01:41.2800:57:34.9500:00:31.9000:30:20.55Detail
82. Benda TomášSpolečně#189#2189TM3920.01:46:31.08+00:37:25.2200:09:50.8300:01:17.1501:01:08.8300:00:45.4900:33:28.77Detail
83. Machold JakubTJ Lokomotiva Teplice#174#2174TM2915.01:47:33.20+00:38:27.3400:14:55.5700:01:40.3700:57:33.4800:00:57.2000:32:26.55Detail
84. Kapko Štepán#148#2148TM2916.01:47:42.22+00:38:36.3600:12:05.0200:03:41.1700:59:02.0800:00:14.7300:32:39.20Detail
85. Sádek PetrLomnice nad Popelkou#107#2107TM2917.01:48:12.95+00:39:07.0900:09:40.7400:02:09.0501:01:17.4100:00:24.6900:34:41.03Detail
86. Frus LukášAktivit Nový Bor#108#2108TM3921.01:51:10.48+00:42:04.6200:11:06.3600:02:05.3001:00:59.3800:01:18.7000:35:40.73Detail
87. Hantych Petr#144#2144TM40plus41.01:57:47.85+00:48:41.9900:10:54.6900:01:52.3101:06:39.9600:00:35.3200:37:45.55Detail
88. Kosek Karel#123#2123TM40plus42.02:00:07.85+00:51:01.9900:12:19.7600:02:19.7801:03:04.5000:01:27.9900:40:55.80Detail
Storchi SofiaTrimanic#128#212800:11:07.1900:02:30.77Detail
Prchal KarelKoodla#103#2103TM39Detail
Ptáček JosefIMIN#106#2106TM39Detail
Štefan JanLesní koutek Hradčany#109#2109TM40plusDetail
Hameta Jan#114#2114TM39Detail
Kmoch ČestmírTrimanic#129#2129TM39Detail
Svačina MartinKP#145#2145TM40plusDetail
Kašparová Iva#La Familia#150#2150Detail
Böhm FilipPantani racing team#164#2164TM39Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz