Oficiální Výsledková listina Všechlapská šlapka
14. 9. 2019

hlavní


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Miškovský LubošCSC#50#M501.01:04:47.53Detail
2. Macek Tomáš #22#M301.01:04:48.95+00:00:01.42Detail
3. Pohl MiloslavNymburk#25#M401.01:04:48.97+00:00:01.44Detail
4. Zbýň MartinPřerov nad Labem#35#M302.01:06:19.09+00:01:31.56Detail
5. Krupička VlastimilOskořínek#17#M303.01:07:12.70+00:02:25.17Detail
6. Horyna VlastíkTJ Lokomotiva Nymburk#11#Junioři1.01:07:13.23+00:02:25.70Detail
7. Šimeček LuděkLoučeň#103#M502.01:07:13.63+00:02:26.10Detail
8. Šemlej VladimírHořátev#31#M503.01:07:14.12+00:02:26.59Detail
9. Bezdička MiroslavCS Stodůlky#3#M402.01:07:30.80+00:02:43.27Detail
10. Davídek TomášVšechlapy#5#M403.všechlapák1.01:07:37.89+00:02:50.36Detail
11. Kubín Miroslav#2#M601.01:07:45.90+00:02:58.37Detail
12. Janata PavelTj Lokomotiva Nymburk#108#M404.01:08:57.36+00:04:09.83Detail
13. Šemlej VladimírTJ lokomotiva Nymburk#30#M304.01:10:02.82+00:05:15.29Detail
14. Mejzr JanVšechlapy#23#M305.všechlapák2.01:10:03.83+00:05:16.30Detail
15. Hospodka PatrikTJ Lokomotiva Nymburk#13#Junioři2.01:10:10.37+00:05:22.84Detail
16. Ponec JiříLysá nad Labem#60#M504.01:10:16.90+00:05:29.37Detail
17. Kojvanec DavidNymurk#107#M405.01:10:27.20+00:05:39.67Detail
18. Horyna VlastimilTJ Lokomotiva Nymburk#12#M505.01:10:36.76+00:05:49.23Detail
19. Křena MartinLysá nad Labem#18#M406.01:10:37.29+00:05:49.76Detail
20. Hodboď MiroslavNymburk#36#M506.01:11:13.53+00:06:26.00Detail
21. Michl JosefLokomotiva Nymburk#106#M602.01:12:42.49+00:07:54.96Detail
22. Cíba HonzaTETA TEAM NBK#4#M306.01:13:45.93+00:08:58.40Detail
23. Hodboď ZdeněkTJ Lokomotiva Nymburk#8#M507.01:13:46.64+00:08:59.11Detail
24. Horký MichalTETA TEAM NBK#9#M307.01:13:47.69+00:09:00.16Detail
25. Kubina FilipNymburk#21#M308.01:13:57.82+00:09:10.29Detail
26. Černý VladimírBradlec#68#M508.01:14:05.88+00:09:18.35Detail
27. Fiedler Zdeněk#109#M70plus1.01:14:08.35+00:09:20.82Detail
28. Novák JanČilec#24#M509.01:17:17.56+00:12:30.03Detail
29. Fučík JosefRohozec Amulet team#76#M70plus2.01:17:49.53+00:13:02.00Detail
30. Dvorský TomášSokol Semice#104#M603.01:17:50.45+00:13:02.92Detail
31. Adamec MarcelDDM Poděbrady#1#Junioři3.01:18:15.43+00:13:27.90Detail
32. Houžvička MilanLysá nad Labem #14#M5010.01:18:19.57+00:13:32.04Detail
33. Janeček MichalCrash team#15#M407.01:18:29.22+00:13:41.69Detail
34. Sádlo JosefKřinec#101#M5011.01:20:20.22+00:15:32.69Detail
35. Vojtěch PavelCyklistika Nymburk#105#M604.01:20:33.62+00:15:46.09Detail
36. Verzich BohumiliNOVATiQ#33#M5012.01:20:44.41+00:15:56.88Detail
37. Rott PavelPátek#57#M5013.01:21:40.79+00:16:53.26Detail
38. Verzichová AlžbětaiNOVATiQ#34#Z451.01:21:44.79+00:16:57.26Detail
39. Tůma MichaliNOVATiQ#32#M408.všechlapák3.01:21:46.44+00:16:58.91Detail
40. Poncová VeronikaLysá nad Labem#61#Z452.01:22:50.26+00:18:02.73Detail
41. Mižner Petr#99#M409.01:22:54.58+00:18:07.05Detail
42. Horký PetrTETA TEAM NBK#10#M605.01:23:59.76+00:19:12.23Detail
43. Škopek MartinStrenice / TÜV Hobby bike#95#M4010.01:24:00.59+00:19:13.06Detail
44. Jareš VáclavNymburk#16#M70plus3.01:24:05.45+00:19:17.92Detail
45. Šída LiborVšechlapy#73#M4011.všechlapák4.01:24:34.63+00:19:47.10Detail
46. Křenová TerezaLysá nad Labem#19#Z453.01:24:52.08+00:20:04.55Detail
47. Kubeš OtoNymburk#20#M606.01:25:48.86+00:21:01.33Detail
48. Schánilec JanCrash Team#29#M4012.01:27:47.01+00:22:59.48Detail
49. Makovec StanislavTismice#98#M70plus4.01:31:00.89+00:26:13.36Detail
50. Pokorný MiroslavPřistoupim 116#97#M70plus5.01:31:01.41+00:26:13.88Detail
51. Remeš Michal#28#M5014.všechlapák5.01:31:01.74+00:26:14.21Detail
52. Končický VladimírNymburk#37#M4013.01:31:15.97+00:26:28.44Detail
53. Vrba Jan#92#M4014.01:31:23.00+00:26:35.47Detail
54. Hajzlerová PetraKV Viking#6#Z454.01:31:42.88+00:26:55.35Detail
55. Černá LucieBradlec#69#Z455.01:31:43.50+00:26:55.97Detail
56. Ponec Vít#90#Junioři4.01:32:19.89+00:27:32.36Detail
57. Čančík JanTÜV SÜD HObby bike / crash team#93#M309.01:34:33.45+00:29:45.92Detail
58. Holčáková Lenka#46#Z456.01:35:16.07+00:30:28.54Detail
59. Pejčoch Martin #44#M4015.01:37:08.03+00:32:20.50Detail
60. Průša RomanTETA TEAM NBK#38#M5015.01:37:47.47+00:32:59.94Detail
61. Pokorná VeronikaTÜV SÜD Hobby bike / crash team#94#Z351.01:37:47.58+00:33:00.05Detail
62. Průšová KateřinaTETA TEAM NBK#27#Z352.01:41:08.82+00:36:21.29Detail
63. Prchal TomášPraha#102#M5016.01:43:58.75+00:39:11.22Detail
64. Samohelová VandaČelákovice#82#Juniorky1.01:44:41.61+00:39:54.08Detail
65. Berná ZuzanaKrchleby#83#Juniorky2.01:44:56.31+00:40:08.78Detail
66. Rozvoral RadekVšechlapy#7#M3010.všechlapák6.01:45:50.62+00:41:03.09Detail
67. Procházka Josef#26#M4016.všechlapák7.01:45:51.21+00:41:03.68Detail
68. Michálek LadislavPraha#100#M70plus6.02:07:06.57+01:02:19.04Detail
Šubrt JanCK Nymburk#88#M50Detail
DNF Varaďa Michal#71#M50DNF Detail
DNF Koblic Zdeněk#87#M50DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz