Oficiální Výsledková listina Všechlapská šlapka
14. 9. 2019

dětský závod 4 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Šulc VojtěchPoděbrady#51#kluci (2005-2008)1.00:07:46.13Detail
2. Ponec JiříLysá nad Labem#59#kluci (2005-2008)2.00:07:58.61+00:00:12.47Detail
3. Antoš KryštofPoděbrady#70#kluci (2005-2008)3.00:08:05.82+00:00:19.68Detail
4. Horyna DanielCyklistika Nymburk#91#kluci (2005-2008)4.00:08:15.01+00:00:28.87Detail
5. Šubrt Jan#89#kluci (2009-2010)1.00:08:19.65+00:00:33.51Detail
6. Rott DanielPátek#56#kluci (2009-2010)2.00:08:20.64+00:00:34.50Detail
7. Havelka MikulášVsechlapy#53#kluci (2005-2008)5.00:08:32.29+00:00:46.15Detail
8. Havelkova BarboraVsechlapy#54#holky (2005-2008)1.00:08:33.01+00:00:46.87Detail
9. Verzich BobiNOVATiQ#79#kluci (2005-2008)6.00:08:34.65+00:00:48.51Detail
10. Holčák Lukáš#45#kluci (2009-2010)3.00:08:44.82+00:00:58.68Detail
11. Černý ViktorBradlec#66#kluci (2011-2012)1.00:09:06.81+00:01:20.67Detail
12. Čáp AdamNymburk#40#kluci (2009-2010)4.00:09:08.64+00:01:22.50Detail
13. Svěcená LucieSokol Hořátev#86#holky (2005-2008)2.00:09:20.71+00:01:34.57Detail
14. Verzichová HankaiNOVATiQ#80#holky (2009-2010)1.00:09:54.86+00:02:08.72Detail
15. Hospodka PatrikNymburk#63#kluci (2009-2010)5.00:09:56.59+00:02:10.45Detail
16. Jirouš MarekVšechlapy#81#kluci (2009-2010)6.00:09:58.97+00:02:12.83Detail
17. Adamcová MarieDDM Poděbrady#52#holky (2009-2010)2.00:10:04.22+00:02:18.08Detail
18. Gřešulová Kristýna#48#holky (2005-2008)3.00:10:04.81+00:02:18.67Detail
19. Uchytilova VeronikaNymburk#65#holky (2005-2008)4.00:10:05.64+00:02:19.50Detail
20. Černá JolanaBradlec#67#holky (2009-2010)3.00:10:34.13+00:02:47.99Detail
21. Fábin MikulášBVK Nymburské bomby#77#kluci (2011-2012)2.00:10:40.01+00:02:53.87Detail
22. Matějovská Daniela Nymburk#49#holky (2011-2012)1.00:10:43.16+00:02:57.02Detail
23. Schmoranzerová EmaVšechlapy#58#holky (2009-2010)4.00:10:48.10+00:03:01.96Detail
24. Procházková LucieNymburk#64#holky (2011-2012)2.00:11:22.34+00:03:36.20Detail
25. Šídová BarboraVšechlapy#74#holky (2005-2008)5.00:11:23.00+00:03:36.86Detail
26. Gřešula Michal#47#kluci (2011-2012)3.00:11:26.35+00:03:40.21Detail
27. Fišarová NatalieVšechlapy#43#holky /kluci (2013-2014)1.00:12:06.86+00:04:20.72Detail
28. Tůma MartinVinařice#78#kluci (2011-2012)4.00:12:33.25+00:04:47.11Detail
29. Pezda ŠtěpánNučice#42#kluci (2011-2012)5.00:12:55.49+00:05:09.35Detail
30. Šídová Klára Všechlapy#75#holky (2011-2012)3.00:13:02.55+00:05:16.41Detail
31. Hospodka RichardNymburk#62#holky /kluci (2013-2014)2.00:13:53.20+00:06:07.06Detail
32. Koblicová Adéla#85#holky (2011-2012)4.00:14:16.90+00:06:30.76Detail
33. Šubrtová TerezaCK Nymburk#96#holky /kluci (2013-2014)3.00:14:46.67+00:07:00.53Detail
34. Tomášek Michal#41#holky /kluci (2013-2014)4.00:15:08.04+00:07:21.90Detail
35. Rottová EmaPátek#55#kluci / holky (2015-2016)1.00:16:24.21+00:08:38.07Detail
36. Koblicová Julie#84#kluci / holky (2015-2016)2.00:17:41.09+00:09:54.95Detail
37. Varaďa Jan#72#kluci / holky (2015-2016)3.00:26:47.00+00:19:00.86Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz