Průběžná Výsledková listina Běh Cvikovem
8. 9. 2019

Hlavní závod 15 km (2 okruhy)


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Miler JiříLawi Stars MB#183#M491.00:53:4600:26:48.6000:26:56.93Detail
2. Chramosta JaroslavJABOJA TEAM#185#M591.00:57:42+00:03:5600:28:58.5500:28:43.29Detail
3. Sirůček DavidMULTISPORT TEAM #199#M391.00:59:08+00:05:2200:28:57.7900:30:10.13Detail
4. Hendrych JaroslavTRICLUB Česká Lípa#234#M492.01:00:19+00:06:3300:29:56.8300:30:21.37Detail
5. Hlaváček PetrCycology Jablonec nad Nisou #201#M592.01:01:18+00:07:3200:30:01.2100:31:16.71Detail
6. Kauler MartinTJ Sokol Mšeno#221#M493.01:01:42+00:07:5600:30:00.5000:31:40.91Detail
7. Jíra JaroslavTri club Česká Lípa#177#M494.01:02:28+00:08:4200:30:18.5500:32:08.62Detail
8. Růžička VladimírÚstí nad Labem#203#M593.01:02:56+00:09:1000:30:57.7800:31:57.79Detail
9. Souhrada PavelKonverzační výběh na Klíč#222#M392.01:03:39+00:09:5300:31:46.4400:31:52.10Detail
10. Bufka ZdeněkAC Česká Lípa#229#M691.01:03:49+00:10:0300:31:37.1400:32:10.91Detail
11. Šrachta VladimírCvikov KV Klíč#210#M594.01:04:54+00:11:0800:32:07.0100:32:46.33Detail
12. Krejčí MilanProvodín#216#M495.01:05:27+00:11:4100:31:55.8600:33:31.03Detail
13. Novotný MilanZákupy#225#M496.01:05:51+00:12:0500:32:08.2300:33:42.62Detail
14. Ramisch RichardNový Bor#217#M393.01:06:28+00:12:4200:32:09.0300:34:18.03Detail
15. Vetešník LadislavCvikov#113#M394.01:07:10+00:13:2400:32:53.7600:34:15.91Detail
16. Černý Jaroslavtriathlete#233#M497.01:07:29+00:13:4300:32:11.2100:35:17.04Detail
17. Řehák JanPraha#36#M498.01:07:55+00:14:0900:32:57.6800:34:56.79Detail
18. Šíp LadislavSCMT Liberec#235#M595.01:08:22+00:14:3600:33:23.2600:34:58.59Detail
19. Václavík PetrRalsko 696#30#M395.01:11:01+00:17:1500:34:27.0100:36:33.67Detail
20. Leschinger Jan#202#M396.01:11:44+00:17:5800:34:27.4000:37:15.90Detail
21. Ehrlich JaroslavKB Kamenický Šenov#194#M397.01:15:05+00:21:1900:37:02.6000:38:01.73Detail
22. Nekulová AlenaRun for fun#190#Z35plus1.01:15:13+00:21:2700:37:04.0900:38:08.81Detail
23. Vakrčka PavelHolubí Letka#215#M398.01:17:20+00:23:3400:36:52.4400:40:26.74Detail
24. Skočovský PetrFARMA PÍSEČNÁ #211#M596.01:17:33+00:23:4700:36:39.3100:40:53.17Detail
25. Volejníková ViktorieČeská Lípa#218#Z341.01:18:09+00:24:2300:38:22.2800:39:46.26Detail
26. Faltová Jiřina Česká Lípa #214#Z35plus2.01:26:48+00:33:0200:42:53.5700:43:54.13Detail
27. Brabec TomášNový Bor#236#M499.01:29:25+00:35:3900:43:37.4700:45:46.62Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz