Výsledková listina Běh pro zvon
20. 10. 2019

běh 3,5 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipOficiální časZtráta
1. Vrbenský JakubKutná Hora#74#3224M1.00:12:45Detail
2. Růžička Adam#12#3012M2.00:12:56+00:00:11Detail
3. Křenovský AdamAC Čáslav#81#3231M3.00:13:14+00:00:29Detail
4. Zoubek MartinKolín#27#3027M4.00:15:24+00:02:39Detail
5. Světlík JanKolín#67#3217M5.00:15:37+00:02:52Detail
6. Černovský RadekKutná Hora#17#3017M6.00:16:14+00:03:29Detail
7. Hylský JosefKutná Hora#13#3013M7.00:16:20+00:03:35Detail
8. Ovšák MichalKolín#70#3220M8.00:16:26+00:03:41Detail
9. Šindelář Lukáš Poděbrady#26#3026M9.00:17:23+00:04:38Detail
10. Gondek PavelCykloservis Gondek#83#3233M10.00:17:39+00:04:54Detail
11. Syrový JindřichSIGREEN#24#3024M11.00:18:17+00:05:32Detail
12. Schneider Jan#42#3192M12.00:18:26+00:05:41Detail
13. Zdichynel JanČáslav#59#3209M13.00:18:35+00:05:50Detail
14. Makalová LucieKutná Hora#71#3221F1.00:18:57+00:06:12Detail
15. Kos Leoš Kutná Hora #33#3033M14.00:18:59+00:06:14Detail
16. Uhlíř JanKH#93#3243M15.00:19:37+00:06:52Detail
17. Kukral OndřejKutná Hora#63#3213M16.00:19:39+00:06:54Detail
18. Kratochvíl MichaelKutná Hora#58#3208M17.00:19:46+00:07:01Detail
19. Ovšáková SoňaKolín#69#3219F2.00:19:58+00:07:13Detail
20. Schwarz AntonínKutná Hora#18#3018M18.00:20:19+00:07:34Detail
21. Syrová KateřinaKutná Hora#64#3214F3.00:20:36+00:07:51Detail
22. Grenar JakubKutná Hora#84#3234M19.00:20:37+00:07:52Detail
23. Treml JosefKutná Hora#22#3022M20.00:20:45+00:08:00Detail
24. Macháčková AnetaPardubice#3#3003F4.00:20:52+00:08:07Detail
25. Švecová TerezaPardubice#2#3002F5.00:20:54+00:08:09Detail
26. Kosík MartinTřeběšice#1#3001M21.00:21:05+00:08:20Detail
27. Urbánková Kateřina#7#3007F6.00:21:06+00:08:21Detail
28. Kloučková SimonaKutná Hora#48#3198F7.00:21:15+00:08:30Detail
29. Jungwirthová Monika#72#3222M22.00:21:27+00:08:42Detail
30. Jungwirth Jan#99#3249M23.00:21:27+00:08:42Detail
31. Malečková VeronikaPolní Chrčice#19#3019F8.00:21:29+00:08:44Detail
32. Krupková LucieKolín#32#3032F9.00:21:43+00:08:58Detail
33. Linhartová ZuzanaKolín#20#3020F10.00:21:49+00:09:04Detail
34. Fendrych JiříKutná Hora#10#3010M24.00:21:57+00:09:12Detail
35. Lelková TerezaKutná Hora#35#3035F11.00:22:17+00:09:32Detail
36. Švejdová DanaKutná Hora#34#3034F12.00:22:17+00:09:32Detail
37. Leitao Cesar#80#3230M25.00:22:37+00:09:52Detail
38. Vítová Susana MaríaSIGREEN#25#3025F13.00:22:46+00:10:01Detail
39. Řepová MonikaSIGREEN#30#3030F14.00:22:47+00:10:02Detail
40. Josková LucieKutná Hora#29#3029F15.00:23:13+00:10:28Detail
41. Nováčková MichaelaŠneci v běhu#28#3028F16.00:23:13+00:10:28Detail
42. Sieglová MarkétaKH#95#3245F17.00:23:17+00:10:32Detail
43. Siegel MartinKH#94#3244M26.00:23:18+00:10:33Detail
44. Kotrbová ŠárkaJasmín Kutná Hora#16#3016F18.00:23:22+00:10:37Detail
45. Hladík TomášKutná Hora#61#3211M27.00:23:24+00:10:39Detail
46. Šedivcová TerezaStředisko Na Sioně#31#3031F19.00:23:25+00:10:40Detail
47. Říhová AndreaSTG Kolín#6#3006F20.00:23:31+00:10:46Detail
48. Vokounová Renata#92#3242F21.00:23:38+00:10:53Detail
49. Pavlíková VěraKutná Hora#60#3210F22.00:23:58+00:11:13Detail
50. Havelkova Vaclava Srtg kutna hora#5#3005F23.00:24:17+00:11:32Detail
51. Švejnohová MarkétaKutná Hora#49#3199F24.00:24:23+00:11:38Detail
52. Zoufalá StanislavaKutná Hora#50#3200F25.00:24:24+00:11:39Detail
53. Krupičková PetraKH#90#3240F26.00:24:30+00:11:45Detail
54. Brožová AndreaKutná Hora#91#3241F27.00:24:34+00:11:49Detail
55. Jakubová LuciePoděbrady#85#3235F28.00:24:42+00:11:57Detail
56. Slabá MartinaMalešov#78#3228F29.00:24:51+00:12:06Detail
57. Slavotínková MarieKutná Hora#73#3223F30.00:25:32+00:12:47Detail
58. Tichá Anna#79#3229F31.00:25:37+00:12:52Detail
59. Hošková HelenaRoztoky#88#3238F32.00:27:19+00:14:34Detail
60. Sršňová DanielaTři Dvory#76#3226F33.00:28:22+00:15:37Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz