Výsledková listina Běh pro zvon
20. 10. 2019

běh 10 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipOficiální časZtráta12
1. Pazdera RomanTJ Sokol Kolín atletika#4#3154M1.00:37:1200:18:12.9700:18:58.79Detail
2. Kudrna ZbyněkEnduraining#50#3050M2.00:38:25+00:01:1300:19:07.7000:19:17.12Detail
3. Kudrna DavidTJ Slavoj Čáslav#51#3051M3.00:41:09+00:03:5700:20:27.7600:20:41.21Detail
4. Obešlo MartinKutná Hora#19#3169M4.00:41:54+00:04:4200:20:43.7400:21:09.75Detail
5. Pavlík MichalOlympia Spartan Training Kutná Hora#26#3176M5.00:42:32+00:05:2000:20:46.9100:21:44.34Detail
6. Kotrba ŠtěpánJasmín Kutná Hora#9#3159M6.00:43:30+00:06:1800:21:21.8600:22:08.04Detail
7. Krejčí PavelPečky#20#3170M7.00:44:04+00:06:5200:21:09.1500:22:54.32Detail
8. Suk PetrSuchdol#55#3055M8.00:44:14+00:07:0200:21:35.5600:22:37.84Detail
9. Schwarz VáclavKutná Hora#25#3175M9.00:45:14+00:08:0200:22:08.6900:23:05.11Detail
10. Kučera MartinSokol Kolín - Atletika#53#3053M10.00:46:27+00:09:1500:22:26.2500:24:00.73Detail
11. Suk OndřejSuchdol#56#3056M11.00:46:50+00:09:3800:23:14.5800:23:34.73Detail
12. Pokorný MichalSRTG Kolín#24#3174M12.00:46:53+00:09:4100:23:12.7000:23:39.73Detail
13. Grusz Filippodej mi pivo#63#3063M13.00:47:12+00:10:0000:23:02.2200:24:09.19Detail
14. Bechyňský LukášPřelouč#47#3047M14.00:47:34+00:10:2200:23:28.5300:24:04.75Detail
15. Kavela VítKutná Hora#60#3060M15.00:48:25+00:11:1300:23:07.1100:25:17.31Detail
16. Tandler Roman#14#3164M16.00:49:37+00:12:2500:23:28.6500:26:07.40Detail
17. Pavlíková MartinaOlympia Spartan Training#62#3062F1.00:50:22+00:13:1000:24:17.1900:26:04.25Detail
18. Vlk VáclavLoket#64#3064M17.00:51:32+00:14:2000:25:35.4500:25:56.53Detail
19. Cibulka LukášKutná Hora#7#3157M18.00:51:37+00:14:2500:25:23.0800:26:12.95Detail
20. Slavotínek KryštofKutná Hora#52#3052M19.00:52:05+00:14:5300:24:19.0400:27:45.15Detail
21. Šmída JanSTRG Kolín#48#3048M20.00:52:09+00:14:5700:25:24.5100:26:43.95Detail
22. David LubošSRTG Kolín#23#3173M21.00:52:35+00:15:2300:25:22.3300:27:11.73Detail
23. Radoměřský JanMiskovice#17#3167M22.00:53:55+00:16:4300:26:29.3400:27:25.23Detail
24. Kutil LukášKutná Hora#28#3178M23.00:54:29+00:17:1700:26:25.8300:28:02.87Detail
25. Cepek JaroslavSRTG Kolín#61#3061M24.00:54:34+00:17:2200:26:49.5200:27:43.90Detail
26. Jančev RadoslavPřerov#10#3160M25.00:54:46+00:17:3400:26:33.1700:28:11.90Detail
27. Keblovská MarkétaKutná Hora#29#3179F2.00:54:46+00:17:3400:26:36.5400:28:08.72Detail
28. Danešová MartinaSázava#57#3057F3.00:54:49+00:17:3700:26:39.9200:28:08.72Detail
29. Klaus LiborŠneci v běhu#3#3153M26.00:56:18+00:19:0600:27:54.8000:28:22.32Detail
30. Tremmel Jiří Olympia Spartan Training Kutná Hora #6#3156M27.00:56:31+00:19:1900:27:46.3800:28:44.36Detail
31. Rybenská JitkaKRB Chrudim Kutná Hora#54#3054F4.00:57:03+00:19:5100:26:41.2700:30:20.80Detail
32. Andělová MonikaOLYMPIA SPARTAN training Kutná Hora#21#3171F5.00:57:42+00:20:3000:28:22.2300:29:19.72Detail
33. Plza DavidPardubice#2#3152M28.00:58:11+00:20:5900:28:28.5100:29:42.39Detail
34. Vaváková HelenaClub deportivo Kutná Hora#33#3183F6.00:58:28+00:21:1600:28:28.0800:29:59.52Detail
35. Nesnídalová Šárka Ústí nad Labem #15#3165F7.00:58:47+00:21:3500:28:35.0900:30:11.42Detail
36. David IvanPraha#31#3181M29.00:59:29+00:22:1700:28:41.7600:30:46.57Detail
37. Davidová KarolínaPraha#32#3182F8.00:59:34+00:22:2200:28:53.7800:30:40.08Detail
38. Cvešpr Oldřich Kutná Hora #30#3180M30.00:59:43+00:22:3100:28:58.1300:30:44.41Detail
39. Ďoubal JaromírA-Tom Zálesák Kutná Hora#49#3049M31.00:59:57+00:22:4500:29:00.0900:30:56.17Detail
40. Pokorny TomasKutna Hora#16#3166M32.00:59:59+00:22:4700:29:22.0500:30:36.08Detail
41. Skokan PetrOlympia Spartan Training KH#12#3162M33.01:00:03+00:22:5100:28:44.8600:31:17.67Detail
42. Chocholova KaterinaOlympia Spartan Training Group Kutna Hora#22#3172F9.01:02:42+00:25:3000:30:26.7500:32:14.24Detail
43. Kapounková AndreaOlympia Spartan Training Group#27#3177F10.01:03:19+00:26:0700:31:12.9300:32:05.93Detail
44. Smetackova ZuzanaKutna Hora#8#3158F11.01:03:39+00:26:2700:31:28.7700:32:10.05Detail
45. Hošek PetrRoztoky#58#3058M34.01:03:40+00:26:2800:30:49.3800:32:49.64Detail
46. Prchalová MonikaKutná Hora#5#3155F12.01:03:52+00:26:4000:30:35.5200:33:16.43Detail
47. Martinek PavelOlympia spartan training#13#3163M35.01:03:53+00:26:4100:30:34.0900:33:18.33Detail
48. Kršková Michaela#18#3168F13.01:05:20+00:28:0800:30:55.6900:34:24.00Detail
49. Burýšková VeronikaKutná Hora#11#3161F14.01:06:53+00:29:4100:31:46.3000:35:06.69Detail
50. Švorbová MarcelaKolín#42#3042F15.01:07:40+00:30:2800:32:36.7900:35:02.28Detail
51. Veisser JanKutná Hora#65#3065M36.01:09:39+00:32:2700:31:53.4800:37:45.01Detail
52. Špalkova KaterinaKutna Hora#1#3151F16.01:10:25+00:33:1300:33:44.1400:36:40.80Detail
53. Přenosil VáclavUhlířské Janovice#46#3046M37.01:14:18+00:37:0600:34:25.7600:39:51.79Detail
54. Bulánková MonikaKutná Hora#44#3044F17.01:15:33+00:38:2100:34:43.0400:40:49.51Detail
55. Mečíř JiříŽehušice#43#3043M38.01:15:34+00:38:2200:34:42.8300:40:50.17Detail
56. Vilím KarelŽehušice#45#3045M38.01:15:34+00:38:2200:34:51.5000:40:41.51Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz