Oficiální Výsledková listina 7 pohoří Jeseníky - Kouty nad Desnou
1. 8. 2020

10+ km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Kadoch MichalKleť 1084#175#M391.00:53:24Detail
2. Schütz PetrRaidligt team CZ#190#M40p1.00:55:48+00:02:24.30Detail
3. Tandler JanFreeride Team Ještěd#109#M40p2.00:56:40+00:03:16.30Detail
4. Trojáková Martina#194#Ž391.00:56:41+00:03:17.30Detail
5. Cimbálník JosefFK Slavoj#169#M392.01:01:13+00:07:49.30Detail
6. Hruška Romanveterán#174#M40p3.01:01:13+00:07:49.30Detail
7. Tandlerová KateřinaLiberec#110#Ž40plus1.01:03:09+00:09:45.30Detail
8. Kallehauge JesperPraha#176#M40p4.01:04:47+00:11:23.30Detail
9. Rousek JiříRun for Lupus#188#M393.01:05:27+00:12:03.30Detail
10. Kotková MonikaŠumperk#38#Ž392.01:05:53+00:12:29.30Detail
11. Nesvadba JiříZlín#185#M40p5.01:06:34+00:13:10.30Detail
12. Zbránek JiříLhota u Konice#197#M40p6.01:07:21+00:13:57.30Detail
13. Mrázková MichaelaDivišov#184#Ž393.01:07:50+00:14:26.30Detail
14. Paulus František#186#M394.01:07:54+00:14:30.30Detail
15. Hynková AndreaMoravany#105#Ž40plus2.01:09:14+00:15:50.30Detail
16. Hanus MilanBNL#103#M395.01:09:52+00:16:28.30Detail
17. Worková EliškaBystřice#196#Ž394.01:12:25+00:19:01.30Detail
18. Růžička PetrBrno#63#M396.01:12:38+00:19:14.30Detail
19. Sopr MartinHorní bříza #192#M397.01:14:40+00:21:16.30Detail
20. Čecháková Iva Olomouc #170#Ž40plus3.01:15:55+00:22:31.30Detail
21. Kelnar ZuzanaPlauen#177#Ž395.01:16:08+00:22:44.30Detail
22. Hauke MonikaBělá pod Pradědem#120#Ž40plus4.01:18:59+00:25:35.30Detail
23. Kršňák Michal Šumperk#179#M398.01:19:04+00:25:40.30Detail
24. Václavská MartinaŠumperk#195#Ž396.01:19:05+00:25:41.30Detail
25. Sobková Lucie#191#Ž397.01:25:34+00:32:10.30Detail
26. Miklíková MarkétaOstrava#182#Ž398.01:25:35+00:32:11.30Detail
27. Suchánek PetrRýmařov#193#M40p7.01:26:04+00:32:40.30Detail
28. Klimešová Zuzana#35#Ž40plus5.01:28:11+00:34:47.30Detail
29. Trousil DavidAC GoMango#86#M399.01:28:15+00:34:51.30Detail
30. Kůrová MarikaPraha#181#Ž399.01:29:37+00:36:13.30Detail
31. Kufová ZuzanaŠumperk #180#Ž3910.01:32:03+00:38:39.30Detail
32. Mlčák VojtěchOlomouc#183#M3910.01:34:50+00:41:26.30Detail
33. Ptáčková IngridOlomouc#187#Ž3911.01:34:50+00:41:26.30Detail
34. Kouřilová Annaza bahno#126#Ž3912.01:52:13+00:58:49.30Detail
35. Kouřilová Reginaza bahno#127#Ž3913.01:53:08+00:59:44.30Detail
36. Špárníková Kateřinaza bahno#125#Ž3914.01:53:09+00:59:45.30Detail
37. Horská KristýnaSTG pod Pradědem#173#Ž40plus6.02:09:17+01:15:53.30Detail
38. Horská JanaSTG pod Pradědem #172#Ž3915.02:09:18+01:15:54.30Detail
39. Kováříková LibušeSTG POD PRADEDEM#178#Ž40plus7.02:09:18+01:15:54.30Detail
40. Šustová MarieŠneci v běhu#83#Ž40plus8.02:36:21+01:42:57.30Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz