Oficiální Výsledková listina 7 pohoří Jeseníky - Kouty nad Desnou
1. 8. 2020

20+ km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Kolář AdamBrno-Žabovřesky#36#M391.01:45:56Detail
2. Hynek RichardAndrle Sport#106#M392.01:49:03+00:03:07.14Detail
3. Roško DanielBrno#117#M393.01:49:15+00:03:19.14Detail
4. Nesselmannova Tereza Havířov#55#Ž391.01:50:20+00:04:24.14Detail
5. Langer BarboraSportfluence#45#Ž392.01:51:33+00:05:37.14Detail
6. Langer JanSportfluence#46#M394.01:51:51+00:05:55.14Detail
7. Gazda VítězslavDivišov#18#M40plus1.01:53:48+00:07:52.14Detail
8. Klíma LukášOlomouc#34#M395.01:58:00+00:12:04.14Detail
9. Kazda PetrBrno#31#M40plus2.01:59:12+00:13:16.14Detail
10. Harkabuz OndrejBýšť#20#M40plus3.02:01:32+00:15:36.14Detail
11. Chalk SteveSK Radiosport Bílovice nad Svitavou#25#M40plus4.02:02:50+00:16:54.14Detail
12. Strnadová EvaVranov#71#Ž393.02:03:21+00:17:25.14Detail
13. Šíma MichalNový Malín#74#M396.02:04:27+00:18:31.14Detail
14. Strachota MartinŠumperk#70#M397.02:05:23+00:19:27.14Detail
15. Vogel MichalŠumperk#90#M40plus5.02:06:13+00:20:17.14Detail
16. Dohnal PetrLight Bike#111#M40plus6.02:07:05+00:21:09.14Detail
17. Rudolf RomanDHK Broumov#62#M398.02:07:32+00:21:36.14Detail
18. Dvořáková MartinaColumbia Montrail#14#Ž394.02:07:48+00:21:52.14Detail
19. Šmehlík Ondrapřemotivovanej kretén!!#79#M399.02:08:13+00:22:17.14Detail
20. Kelnar PetrŠtramberk#32#M3910.02:09:46+00:23:50.14Detail
21. Trávníček MarekRUN4FUN Hradec Králové#85#M40plus7.02:09:48+00:23:52.14Detail
22. Jecu Mikulᚊumperk#27#M40plus8.02:11:02+00:25:06.14Detail
23. Šimek VáclavMorek.cz#75#M3911.02:11:07+00:25:11.14Detail
24. Nemrava Michal Olomouc #54#M3912.02:11:44+00:25:48.14Detail
25. Čandas MichalisDukla Kajlovec#101#M40plus9.02:12:09+00:26:13.14Detail
26. Heřmanský JanFotři na útěku#22#M3913.02:12:22+00:26:26.14Detail
27. Štěpánová LenkaBabylonbike#82#Ž40plus1.02:13:57+00:28:01.14Detail
28. Kelnar VladimírŠtramberk#33#M3914.02:14:02+00:28:06.14Detail
29. Kubín JiříOpavský sportovní klub Opava#100#M40plus10.02:14:54+00:28:58.14Detail
30. Ševčík DavidfKlidu SportTeam#73#M40plus11.02:14:59+00:29:03.14Detail
31. Skácelík AdamOstrava#67#M3915.02:15:59+00:30:03.14Detail
32. Paloušek DanOlomouc#57#M3916.02:16:09+00:30:13.14Detail
33. Komárek MichalDalečín#37#M3917.02:16:36+00:30:40.14Detail
34. Zbranek VáclavKašava#94#M3918.02:18:27+00:32:31.14Detail
35. Drtilová VeronikaLitovel#13#Ž395.02:19:09+00:33:13.14Detail
36. Paták OndřejHavlovice#123#M3919.02:19:13+00:33:17.14Detail
37. Kabele PavelPraha#28#M3920.02:19:19+00:33:23.14Detail
38. Beránek DanielSDH Předměřice nad Jizerou#121#M3921.02:20:00+00:34:04.14Detail
39. Ditmarová Lucie Team Jeseníky #9#Ž396.02:20:14+00:34:18.14Detail
40. Nakládal BřetislavLoučany#115#M40plus12.02:20:37+00:34:41.14Detail
41. Mynář MarianDex team Hradec Králové#53#M3922.02:22:13+00:36:17.14Detail
42. Blažek LukášLesní Albrechtice#6#M3923.02:22:13+00:36:17.14Detail
43. Jančík Kristián#119#M3924.02:22:40+00:36:44.14Detail
44. Zelenka Jiří#96#M3925.02:23:28+00:37:32.14Detail
45. Procházka Josef ČSNS #60#M40plus13.02:24:15+00:38:19.14Detail
46. Vašíček Jiří Sokol Dubicko #88#M40plus14.02:26:15+00:40:19.14Detail
47. Binder VáclavPLNEJ PUPEK CB#3#M40plus15.02:26:33+00:40:37.14Detail
48. Turek ZdeněkTěchlovice#87#M40plus16.02:26:54+00:40:58.14Detail
49. Stolička PetrLiga 100 Olomouc#124#M40plus17.02:27:15+00:41:19.14Detail
50. Vondrová LudmilaDalečín#91#Ž397.02:28:44+00:42:48.14Detail
51. Blaťáková OlgaPřerov#5#Ž40plus2.02:29:39+00:43:43.14Detail
52. Benda OndřejÚsov#2#M3926.02:29:40+00:43:44.14Detail
53. Čada MartinFrýdek Místek#118#M3927.02:30:07+00:44:11.14Detail
54. Badal Stanislav SKP Šumperk #1#M40plus18.02:30:12+00:44:16.14Detail
55. Krobauer JanLiberec#42#M3928.02:30:50+00:44:54.14Detail
56. Minarčík JanOstrava#112#M3929.02:32:19+00:46:23.14Detail
57. Štěpánek JiříRychlíci z Prahy#81#M3930.02:32:22+00:46:26.14Detail
58. Bittner JosefJ + J#4#M40plus19.02:34:07+00:48:11.14Detail
59. Křivák FrantišekLiberec#104#M40plus20.02:34:08+00:48:12.14Detail
60. Holešic Adam#102#M3931.02:34:37+00:48:41.14Detail
61. Šimek VladimírDOLS Šumperk #76#M40plus21.02:36:02+00:50:06.14Detail
62. Veselý LukášVestec#89#M40plus22.02:36:55+00:50:59.14Detail
63. Stejskal PetrLoučany#114#M40plus23.02:38:00+00:52:04.14Detail
64. Krčmarský VojtěchInnsbruck#41#M3932.02:38:33+00:52:37.14Detail
65. Fellner MartinFenix Ski Team Jeseník#16#M40plus24.02:39:52+00:53:56.14Detail
66. Šťastný MarekOlomouc#80#M3933.02:40:45+00:54:49.14Detail
67. Králová TerezaProstějov#40#Ž398.02:43:40+00:57:44.14Detail
68. Švédík JiříBřidličná#84#M40plus25.02:44:10+00:58:14.14Detail
69. Čelovská KamilaDolní Studénky#8#Ž399.02:46:47+01:00:51.14Detail
70. Dresler RadekKopřivnice#12#M3934.02:49:39+01:03:43.14Detail
71. Šalandová JiřinaJ + J#72#Ž40plus3.02:51:12+01:05:16.14Detail
72. Vránová Zuzana#92#Ž40plus4.02:53:09+01:07:13.14Detail
73. Peichl ŠimonRychlíci z Prahy#58#M3935.02:53:44+01:07:48.14Detail
74. Polová BarboraTurnov#59#Ž3910.02:54:01+01:08:05.14Detail
75. Worková Magdalena #93#Ž3911.02:56:54+01:10:58.14Detail
76. Jebavy Ondrej#26#M3936.02:58:20+01:12:24.14Detail
77. Mitka KryštofRychlíci z Prahy#50#M3937.03:05:10+01:19:14.14Detail
78. Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř-Ztracenej čip Jaroměř#78#Ž40plus5.03:06:15+01:20:19.14Detail
79. Blejchař JanKrnov#7#M3938.03:07:55+01:21:59.14Detail
80. Sperottová ŠárkaOlomouc#68#Ž3912.03:07:57+01:22:01.14Detail
81. Hošek LadislavSTG pod Pradědem#23#M40plus26.03:08:22+01:22:26.14Detail
82. Řehová AdélaNošovice#65#Ž40plus6.03:09:10+01:23:14.14Detail
83. Lantová RomanaZátor#47#Ž40plus7.03:09:15+01:23:19.14Detail
84. Kozelka PavelDynamo Pičín#39#M3939.03:09:22+01:23:26.14Detail
85. Moricová AnnaDynamo Pičín#51#Ž3913.03:09:23+01:23:27.14Detail
86. Místecká Ester Valašské Meziříčí#49#Ž3914.03:14:26+01:28:30.14Detail
87. Filkukova Anna#17#Ž3915.03:14:26+01:28:30.14Detail
88. Oros Roman#116#M40plus27.03:15:10+01:29:14.14Detail
89. Hakl RadekLoudalové#19#M40plus28.03:33:04+01:47:08.14Detail
90. Hošková MiroslavaSTG pod Pradědem#24#Ž3916.03:41:30+01:55:34.14Detail
91. Kafka JosefTeam RaidLight#29#M3940.03:41:31+01:55:35.14Detail
DNF Kulhánek MartinHavířov#44#M39DNF Detail
DNF Elefantová Šárka #15#Ž39DNF Detail
DNF Mrštík MichaelVikýřovice #52#M39DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz