Výsledková listina Mizuno Černá hora SkyRace
5. 9. 2020

SkyRace 30 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Čípa JiříSalomon/Suunto#166#M1.M351.02:23:34Detail
2. Hudec TomášInov-8#143#M2.M352.02:30:41+00:07:07.69Detail
3. Petr JiříSalomon/Suunto#83#M3.M451.02:32:25+00:08:51.69Detail
4. Křivohlávek TomášSalomon/Suunto#161#M4.M353.02:37:40+00:14:06.69Detail
5. Brýdl PavelSalomon/Suunto#89#M5.M452.02:38:25+00:14:51.69Detail
6. Causidis MarekBUFF/ SALOMON TEAM#33#M6.M354.02:39:16+00:15:42.69Detail
7. Hrochová TerezaAK ŠKODA Plzeň#168#F1.Z351.02:39:26+00:15:52.69Detail
8. Borák MartinMizuno Team#35#M7.M355.02:39:28+00:15:54.69Detail
9. Losman PetrOK 99 HK - Kerteam#39#M8.M453.02:42:17+00:18:43.69Detail
10. Horká MagdaSalomon#90#F2.Z451.02:42:33+00:18:59.69Detail
11. Procházka JanInov-8 team#130#M9.M454.02:44:18+00:20:44.69Detail
12. Uherek JakubBeskydské šavle#32#M10.M356.02:50:30+00:26:56.69Detail
13. Pavlů OndřejSK Praga / Columbia Montrail / LEKI#148#M11.M357.02:51:04+00:27:30.69Detail
14. Macurová BarboraSALOMON-RUN/VJ SPORT/GORE#163#F3.Z352.02:55:22+00:31:48.69Detail
15. Chlupáč DominikMizuno#147#M12.M358.02:55:28+00:31:54.69Detail
16. Kubičík TomášOstrava#116#M13.M359.02:58:57+00:35:23.69Detail
17. Klvaň NorbertSokol Kolín#86#M14.M551.02:59:47+00:36:13.69Detail
18. Kaliberka JanPraha 5#101#M15.M455.02:59:50+00:36:16.69Detail
19. Kocumová ZuzanaSilvini Madshus Team#175#F4.Z452.03:00:18+00:36:44.69Detail
20. Straková AnnaCzech Skyrunning Team#107#F5.Z45plus1.03:02:23+00:38:49.69Detail
21. Zidek JanPivovar Koníček #125#M16.M3510.03:03:41+00:40:07.69Detail
22. Matrasová KateřinaChrudim#113#F6.Z453.03:05:34+00:42:00.69Detail
23. Zlámal AlešKasper Swix Team#81#M17.M3511.03:05:51+00:42:17.69Detail
24. Veigertová GabrielaSk Slavia Jičín#108#F7.Z353.03:06:17+00:42:43.69Detail
25. Novák DavidVysoké Mýto#172#M18.M3512.03:06:22+00:42:48.69Detail
26. Tuček LadislavMnichovo Hradiště#25#M19.M552.03:06:40+00:43:06.69Detail
27. Otevřel VítColumbia Montrail#38#M20.M3513.03:07:02+00:43:28.69Detail
28. Hlavatík JanPivovar Koníček#121#M21.M3514.03:07:32+00:43:58.69Detail
29. Novotný JiříKateřinský vánek#117#M22.M553.03:08:38+00:45:04.69Detail
30. Bolehovský PavelKerteam#136#M23.M554.03:09:22+00:45:48.69Detail
31. Juračková JanaLiberec#87#F8.Z354.03:09:53+00:46:19.69Detail
32. Cieslar JakubTJ TŽ TŘINEC#167#M24.M3515.03:12:02+00:48:28.69Detail
33. Kotala TomášCzech Skyrunning Association#6#M25.M3516.03:13:56+00:50:22.69Detail
34. Bača JanČistý sport#76#M26.M456.03:16:06+00:52:32.69Detail
35. Honegr Tomášhořice#122#M27.M457.03:16:23+00:52:49.69Detail
36. Gerber StephanTSV 92 Freiberg#55#M28.M555.03:17:50+00:54:16.69Detail
37. Kubíčková TerezaSK Aktis#1#F9.Z355.03:18:24+00:54:50.69Detail
38. Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice #164#M29.M556.03:19:43+00:56:09.69Detail
39. Kurz MatoušSK Praga#88#M30.M3517.03:23:07+00:59:33.69Detail
40. Cichá BarboraBrno#84#F10.Z356.03:23:15+00:59:41.69Detail
41. Sandecki Mark#142#M31.M458.03:24:23+01:00:49.69Detail
42. Linhart Václav#74#M32.M3518.03:25:13+01:01:39.69Detail
43. Počekajlo VáclavTriatlon Trutnov#173#M33.M3519.03:28:46+01:05:12.69Detail
44. Harrer Jakub#78#M34.M3520.03:28:53+01:05:19.69Detail
45. Honzajk JiříDráždivé defilé#150#M35.M459.03:29:19+01:05:45.69Detail
46. Pilátová Monika#139#F11.Z357.03:29:37+01:06:03.69Detail
47. Pilát Tomáš#140#M36.M3521.03:29:42+01:06:08.69Detail
48. Holkup TomášKlecany#97#M37.M4510.03:29:48+01:06:14.69Detail
49. Skřivánek Sebastián#169#M38.M3522.03:32:39+01:09:05.69Detail
50. Panýr Jakub#31#M39.M3523.03:33:27+01:09:53.69Detail
51. Stolfa KryspinPrague#48#M40.M3524.03:34:10+01:10:36.69Detail
52. Viktora MartinCK 1967 Česká Kamenice#67#M41.M3525.03:34:43+01:11:09.69Detail
53. Viktora TomášCK 1967 Česká Kamenice#66#M42.M3526.03:34:43+01:11:09.69Detail
54. Mikešová JanaSalming CZ#68#F12.Z358.03:39:23+01:15:49.69Detail
55. Veselý PetrTFRUN#114#M43.M557.03:40:19+01:16:45.69Detail
56. Vrbský MichalINS Ateliér Náchod#145#M44.M4511.03:40:20+01:16:46.69Detail
57. Malinský VáclavNALEHKO.com#7#M45.M3527.03:40:54+01:17:20.69Detail
58. Trkal FrantišekHO Hořice#41#M46.M3528.03:44:08+01:20:34.69Detail
59. Třísková KatarínaPraha#85#F13.Z45plus2.03:47:24+01:23:50.69Detail
60. Matouš DanielPraha#11#M47.M4512.03:47:25+01:23:51.69Detail
61. Rosenauer MichalPraha #92#M48.M558.03:48:15+01:24:41.69Detail
62. Chrenko JakubTJ Sokol Nový Hrádek#30#M49.M3529.03:49:21+01:25:47.69Detail
63. Pachtovná IvaOstrava#129#F14.Z45plus3.03:50:52+01:27:18.69Detail
64. Friedlaender SamuelPraha#75#M50.M3530.03:51:01+01:27:27.69Detail
65. Němcová JanaKouřim#104#F15.Z359.03:54:03+01:30:29.69Detail
66. Janáček AdamPohřebačka#118#M51.M3531.03:56:45+01:33:11.69Detail
67. Valla VojtanenTFRUN#115#M52.M559.03:59:01+01:35:27.69Detail
68. Horsky PetrLEGO#128#M53.M4513.04:02:07+01:38:33.69Detail
69. Vejdělková LenkaRunsport#28#F16.Z3510.04:02:43+01:39:09.69Detail
70. Paducha JakubMountain Griffons#100#M54.M3532.04:03:24+01:39:50.69Detail
71. Kmeť JakubBrno#134#M55.M3533.04:03:50+01:40:16.69Detail
72. Výda Michal Sk strašnov#26#M56.M4514.04:04:42+01:41:08.69Detail
73. Říha TomášJeštěd SkyRace#80#M57.M3534.04:05:04+01:41:30.69Detail
74. Čermák PetrPocemkamdeš#146#M58.M3535.04:06:34+01:43:00.69Detail
75. Vachalová ŠárkaWeCanStill#132#F17.Z3511.04:07:15+01:43:41.69Detail
76. Pražák LadislavBOX klub Jičín#45#M59.M4515.04:08:21+01:44:47.69Detail
77. Hanák JakubPlant Powered Runner#47#M60.M3536.04:09:10+01:45:36.69Detail
78. Kotlik PetrBohnice#171#M61.M3537.04:10:21+01:46:47.69Detail
79. Petsch JaroslavVebrovy boudy#93#M62.M4516.04:11:47+01:48:13.69Detail
80. Přikryl JanRun4fun#3#M63.M4517.04:12:54+01:49:20.69Detail
81. Honzajková KateřinaPraha#20#F18.Z3512.04:13:20+01:49:46.69Detail
82. Jírovec MartinDynamic masáže#119#M64.M4518.04:18:30+01:54:56.69Detail
83. Jorníček PetrJope#131#M65.M5510.04:19:06+01:55:32.69Detail
84. Koděrová LucieČernošice#15#F19.Z454.04:20:34+01:57:00.69Detail
85. Vizinger KarelMěsto andělů#170#M66.M4519.04:20:37+01:57:03.69Detail
86. Klouzal JanPraha#162#M67.M4520.04:25:05+02:01:31.69Detail
87. Flanderka Milan#42#M68.M3538.04:28:23+02:04:49.69Detail
88. Weisser JanHradec Králové#94#M69.M3539.04:30:08+02:06:34.69Detail
89. Kotačka VítFirefly#59#M70.M5511.04:31:30+02:07:56.69Detail
90. Pánek Jan#43#M71.M4521.04:35:13+02:11:39.69Detail
91. Miletín JakubVestec u Prahy#77#M72.M3540.04:39:52+02:16:18.69Detail
92. Valenta PetrBudyně#70#M73.M4522.04:44:25+02:20:51.69Detail
93. Balcarová JanaOK99 Hradec Králové#61#F20.Z3513.04:45:11+02:21:37.69Detail
94. Kinčík OndrejZoborská tlupa#14#M74.M4523.04:45:16+02:21:42.69Detail
95. Ježek AdamL'Oréal#34#M75.M3541.04:46:33+02:22:59.69Detail
96. Grätz OndřejWeCanStill#133#M76.M4524.04:47:25+02:23:51.69Detail
97. Svihlova Tereza#63#F21.Z3514.04:50:54+02:27:20.69Detail
98. Kabrhel RomanPraha#5#M77.M3542.04:58:25+02:34:51.69Detail
99. Bobysud Martin Pan Martin #62#M78.M5512.04:59:25+02:35:51.69Detail
100. Hásková TerezaPraha#103#F22.Z3515.05:07:26+02:43:52.69Detail
101. Volak PetrTišnov#24#M79.M3543.05:07:31+02:43:57.69Detail
102. Šípek MartinGladiators#2#M80.M4525.05:07:55+02:44:21.69Detail
103. Kominova PetraJEŠTĚD SKYRACE TÝM #10#F23.Z45plus4.05:31:26+03:07:52.69Detail
104. Maurova PetraPraha 4#120#F24.Z455.05:39:50+03:16:16.69Detail
105. Čížek PavelDYCKY JEŠTĚD #4#M81.M5513.05:39:54+03:16:20.69Detail
106. Gehlert PetrLouny#126#M82.M4526.05:47:54+03:24:20.69Detail
107. Veselý LukášGenerali Česká pojišťovna#56#M83.M3544.05:47:54+03:24:20.69Detail
108. Čaj Roman Rozběháme Plzeň #58#M84.M5514.05:54:22+03:30:48.69Detail
DNF Kysela PavelZP Cyklo Proofy Corratec team#12#MM45DNF Detail
DNF Bucura CatalinPraha#52#MM45DNF Detail
DNF Krol RenePraha#65#MM45DNF Detail
DNF Turek MartinAC Sparta Praha#91#MM45DNF Detail
DNF Tylová AndreaVrchlabí#165#FZ35DNF Detail
DNF Proskovec OndřejBC Bene#174#MM35DNF Detail
DNS Fassati GabrielaGladiatorRace Team#8#FZ45plusDNS Detail
DNS Sedláčková MartinaMilovičtí běžci#13#FZ45DNS Detail
DNS Tomka AdamMedtronic#16#MM35DNS Detail
DNS Neugebauer PetrBela pod Pradedem#27#MM45DNS Detail
DNS Škvor JosefPraha#36#MM55plusDNS Detail
DNS Stejskalová IrenaÚstrašín#40#FZ45plusDNS Detail
DNS Klamarčík ViliamPraha#49#MM35DNS Detail
DNS Kumar PraveenPrague#60#MM35DNS Detail
DNS Ondruch Adam#79#MM35DNS Detail
DNS Kubík Mirek Back2Back #82#MM45DNS Detail
DNS Fenďová ZuzanaTJ Harant Pecka#102#FZ35DNS Detail
DNS Hrubý RichardFbC Spartak Žebrák#105#MM35DNS Detail
DNS Grün VojtěchSalomon/Suunto#110#MM35DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz