Oficiální Výsledková listina Mizuno Černá hora SkyRace
5. 9. 2020

SkyRace 30 km

MužiŽeny
#Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1.ČípaJiříSalomon/Suunto#166#M1.M351.02:23:33Detail
2.HudecTomášInov-8#143#M2.M352.02:30:40+00:07:06Detail
3.PetrJiříSalomon/Suunto#83#M3.M451.02:32:24+00:08:50Detail
4.KřivohlávekTomášSalomon/Suunto#161#M4.M353.02:37:39+00:14:05Detail
5.BrýdlPavelSalomon/Suunto#89#M5.M452.02:38:24+00:14:50Detail
6.CausidisMarekBUFF/ SALOMON TEAM#33#M6.M354.02:39:15+00:15:41Detail
7.HrochováTerezaAK ŠKODA Plzeň#168#F1.Z351.02:39:25+00:15:51Detail
8.BorákMartinMizuno Team#35#M7.M355.02:39:27+00:15:53Detail
9.LosmanPetrOK 99 HK - Kerteam#39#M8.M453.02:42:16+00:18:42Detail
10.HorkáMagdaSalomon#90#F2.Z451.02:42:32+00:18:58Detail
11.ProcházkaJanInov-8 team#130#M9.M454.02:44:17+00:20:43Detail
12.UherekJakubBeskydské šavle#32#M10.M356.02:50:29+00:26:55Detail
13.PavlůOndřejSK Praga / Columbia Montrail /...#148#M11.M357.02:51:03+00:27:29Detail
14.MacurováBarboraSALOMON-RUN/VJ SPORT/GORE#163#F3.Z352.02:55:21+00:31:47Detail
15.ChlupáčDominikMizuno#147#M12.M358.02:55:27+00:31:53Detail
16.KubičíkTomášOstrava#116#M13.M359.02:58:56+00:35:22Detail
17.KlvaňNorbertSokol Kolín#86#M14.M551.02:59:46+00:36:12Detail
18.KaliberkaJanPraha 5#101#M15.M455.02:59:49+00:36:15Detail
19.KocumováZuzanaSilvini Madshus Team#175#F4.Z452.03:00:17+00:36:43Detail
20.StrakováAnnaCzech Skyrunning Team#107#F5.Z45plus1.03:02:22+00:38:48Detail
21.ZidekJanPivovar Koníček #125#M16.M3510.03:03:40+00:40:06Detail
22.MatrasováKateřinaChrudim#113#F6.Z453.03:05:33+00:41:59Detail
23.ZlámalAlešKasper Swix Team#81#M17.M3511.03:05:50+00:42:16Detail
24.VeigertováGabrielaSk Slavia Jičín#108#F7.Z353.03:06:16+00:42:42Detail
25.NovákDavidVysoké Mýto#172#M18.M3512.03:06:21+00:42:47Detail
26.TučekLadislavMnichovo Hradiště#25#M19.M552.03:06:39+00:43:05Detail
27.OtevřelVítColumbia Montrail#38#M20.M3513.03:07:01+00:43:27Detail
28.HlavatíkJanPivovar Koníček#121#M21.M3514.03:07:31+00:43:57Detail
29.NovotnýJiříKateřinský vánek#117#M22.M553.03:08:37+00:45:03Detail
30.BolehovskýPavelKerteam#136#M23.M554.03:09:21+00:45:47Detail
31.JuračkováJanaLiberec#87#F8.Z354.03:09:52+00:46:18Detail
32.CieslarJakubTJ TŽ TŘINEC#167#M24.M3515.03:12:01+00:48:27Detail
33.KotalaTomášCzech Skyrunning Association#6#M25.M3516.03:13:55+00:50:21Detail
34.BačaJanČistý sport#76#M26.M456.03:16:05+00:52:31Detail
35.HonegrTomášhořice#122#M27.M457.03:16:22+00:52:48Detail
36.GerberStephanTSV 92 Freiberg#55#M28.M555.03:17:49+00:54:15Detail
37.KubíčkováTerezaSK Aktis#1#F9.Z355.03:18:23+00:54:49Detail
38.DlabLadislavRoztoky u Jilemnice #164#M29.M556.03:19:42+00:56:08Detail
39.KurzMatoušSK Praga#88#M30.M3517.03:23:06+00:59:32Detail
40.CicháBarboraBrno#84#F10.Z356.03:23:14+00:59:40Detail
41.SandeckiMark#142#M31.M458.03:24:22+01:00:48Detail
42.LinhartVáclav#74#M32.M3518.03:25:12+01:01:38Detail
43.PočekajloVáclavTriatlon Trutnov#173#M33.M3519.03:28:45+01:05:11Detail
44.HarrerJakub#78#M34.M3520.03:28:52+01:05:18Detail
45.HonzajkJiříDráždivé defilé#150#M35.M459.03:29:18+01:05:44Detail
46.PilátováMonika#139#F11.Z357.03:29:36+01:06:02Detail
47.PilátTomáš#140#M36.M3521.03:29:41+01:06:07Detail
48.HolkupTomášKlecany#97#M37.M4510.03:29:47+01:06:13Detail
49.SkřivánekSebastián#169#M38.M3522.03:32:38+01:09:04Detail
50.PanýrJakub#31#M39.M3523.03:33:26+01:09:52Detail
51.StolfaKryspinPrague#48#M40.M3524.03:34:09+01:10:35Detail
52.ViktoraMartinCK 1967 Česká Kamenice#67#M41.M3525.03:34:42+01:11:08Detail
53.ViktoraTomášCK 1967 Česká Kamenice#66#M42.M3526.03:34:42+01:11:08Detail
54.MikešováJanaSalming CZ#68#F12.Z358.03:39:22+01:15:48Detail
55.VeselýPetrTFRUN#114#M43.M557.03:40:18+01:16:44Detail
56.VrbskýMichalINS Ateliér Náchod#145#M44.M4511.03:40:19+01:16:45Detail
57.MalinskýVáclavNALEHKO.com#7#M45.M3527.03:40:53+01:17:19Detail
58.TrkalFrantišekHO Hořice#41#M46.M3528.03:44:07+01:20:33Detail
59.TřískováKatarínaPraha#85#F13.Z45plus2.03:47:23+01:23:49Detail
60.MatoušDanielPraha#11#M47.M4512.03:47:24+01:23:50Detail
61.RosenauerMichalPraha #92#M48.M558.03:48:14+01:24:40Detail
62.ChrenkoJakubTJ Sokol Nový Hrádek#30#M49.M3529.03:49:20+01:25:46Detail
63.PachtovnáIvaOstrava#129#F14.Z45plus3.03:50:51+01:27:17Detail
64.FriedlaenderSamuelPraha#75#M50.M3530.03:51:00+01:27:26Detail
65.NěmcováJanaKouřim#104#F15.Z359.03:54:02+01:30:28Detail
66.JanáčekAdamPohřebačka#118#M51.M3531.03:56:44+01:33:10Detail
67.VallaVojtanenTFRUN#115#M52.M559.03:59:00+01:35:26Detail
68.HorskyPetrLEGO#128#M53.M4513.04:02:06+01:38:32Detail
69.VejdělkováLenkaRunsport#28#F16.Z3510.04:02:42+01:39:08Detail
70.PaduchaJakubMountain Griffons#100#M54.M3532.04:03:23+01:39:49Detail
71.KmeťJakubBrno#134#M55.M3533.04:03:49+01:40:15Detail
72.Výda Michal Sk strašnov#26#M56.M4514.04:04:41+01:41:07Detail
73.ŘíhaTomášJeštěd SkyRace#80#M57.M3534.04:05:03+01:41:29Detail
74.ČermákPetrPocemkamdeš#146#M58.M3535.04:06:33+01:42:59Detail
75.VachalováŠárkaWeCanStill#132#F17.Z3511.04:07:14+01:43:40Detail
76.PražákLadislavBOX klub Jičín#45#M59.M4515.04:08:20+01:44:46Detail
77.HanákJakubPlant Powered Runner#47#M60.M3536.04:09:09+01:45:35Detail
78.KotlikPetrBohnice#171#M61.M3537.04:10:20+01:46:46Detail
79.PetschJaroslavVebrovy boudy#93#M62.M4516.04:11:46+01:48:12Detail
80.PřikrylJanRun4fun#3#M63.M4517.04:12:53+01:49:19Detail
81.HonzajkováKateřinaPraha#20#F18.Z3512.04:13:19+01:49:45Detail
82.JírovecMartinDynamic masáže#119#M64.M4518.04:18:29+01:54:55Detail
83.JorníčekPetrJope#131#M65.M5510.04:19:05+01:55:31Detail
84.KoděrováLucieČernošice#15#F19.Z454.04:20:33+01:56:59Detail
85.VizingerKarelMěsto andělů#170#M66.M4519.04:20:36+01:57:02Detail
86.KlouzalJanPraha#162#M67.M4520.04:25:04+02:01:30Detail
87.FlanderkaMilan#42#M68.M3538.04:28:22+02:04:48Detail
88.WeisserJanHradec Králové#94#M69.M3539.04:30:07+02:06:33Detail
89.KotačkaVítFirefly#59#M70.M5511.04:31:29+02:07:55Detail
90.PánekJan#43#M71.M4521.04:35:12+02:11:38Detail
91.MiletínJakubVestec u Prahy#77#M72.M3540.04:39:51+02:16:17Detail
92.ValentaPetrBudyně#70#M73.M4522.04:44:24+02:20:50Detail
93.BalcarováJanaOK99 Hradec Králové#61#F20.Z3513.04:45:10+02:21:36Detail
94.KinčíkOndrejZoborská tlupa#14#M74.M4523.04:45:15+02:21:41Detail
95.JežekAdamL'Oréal#34#M75.M3541.04:46:32+02:22:58Detail
96.GrätzOndřejWeCanStill#133#M76.M4524.04:47:24+02:23:50Detail
97.SvihlovaTereza#63#F21.Z3514.04:50:53+02:27:19Detail
98.KabrhelRomanPraha#5#M77.M3542.04:58:24+02:34:50Detail
99.Bobysud Martin Pan Martin #62#M78.M5512.04:59:24+02:35:50Detail
100.HáskováTerezaPraha#103#F22.Z3515.05:07:25+02:43:51Detail
101.VolakPetrTišnov#24#M79.M3543.05:07:30+02:43:56Detail
102.ŠípekMartinGladiators#2#M80.M4525.05:07:54+02:44:20Detail
103.KominovaPetraJEŠTĚD SKYRACE TÝM #10#F23.Z45plus4.05:31:25+03:07:51Detail
104.MaurovaPetraPraha 4#120#F24.Z455.05:39:49+03:16:15Detail
105.Čížek PavelDYCKY JEŠTĚD #4#M81.M5513.05:39:53+03:16:19Detail
106.GehlertPetrLouny#126#M82.M4526.05:47:53+03:24:19Detail
107.VeselýLukášGenerali Česká pojišťovna#56#M83.M3544.05:47:53+03:24:19Detail
108.Čaj Roman Rozběháme Plzeň #58#M84.M5514.05:54:21+03:30:47Detail
DNFKyselaPavelZP Cyklo Proofy Corratec team#12#MM45Detail
DNFBucuraCatalinPraha#52#MM45Detail
DNFKrolRenePraha#65#MM45Detail
DNFTurekMartinAC Sparta Praha#91#MM45Detail
DNFTylováAndreaVrchlabí#165#FZ35Detail
DNFProskovecOndřejBC Bene#174#MM35Detail
DNSFassatiGabrielaGladiatorRace Team#8#FZ45plusDetail
DNSSedláčkováMartinaMilovičtí běžci#13#FZ45Detail
DNSTomkaAdamMedtronic#16#MM35Detail
DNSNeugebauerPetrBela pod Pradedem#27#MM45Detail
DNSŠkvorJosefPraha#36#MM55plusDetail
DNSStejskalováIrenaÚstrašín#40#FZ45plusDetail
DNSKlamarčíkViliamPraha#49#MM35Detail
DNSKumarPraveenPrague#60#MM35Detail
DNSOndruchAdam#79#MM35Detail
DNSKubík Mirek Back2Back #82#MM45Detail
DNSFenďováZuzanaTJ Harant Pecka#102#FZ35Detail
DNSHrubýRichardFbC Spartak Žebrák#105#MM35Detail
DNSGrünVojtěchSalomon/Suunto#110#MM35Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo