Výsledková listina Mizuno Černá hora SkyRace
5. 9. 2020

SkyRun 12 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Požár BorekMizuno Team#9#muži1.00:54:59Detail
2. Berka RadimKozákov#127#muži2.00:58:33+00:03:34.69Detail
3. Schorná PavlaMizuno team#144#ženy1.00:59:19+00:04:20.69Detail
4. Štěpánek Jakub #109#muži3.01:13:35+00:18:36.69Detail
5. Kosina JaroslavSvoboda nad Úpou#124#muži4.01:13:52+00:18:53.69Detail
6. Henych MiloslavKrušnohorský Everest#95#muži5.01:15:43+00:20:44.69Detail
7. Paulů Roman#152#muži6.01:16:01+00:21:02.69Detail
8. Exler KamilLetohrad#53#muži7.01:17:28+00:22:29.69Detail
9. Švagr Lukášadidas Runners Prague#138#muži8.01:18:10+00:23:11.69Detail
10. Beran Pavel#22#muži9.01:20:24+00:25:25.69Detail
11. Fraňková AlexandraHoroguru#154#ženy2.01:22:18+00:27:19.69Detail
12. Svobodová TerezaSpartak Praha 4#19#ženy3.01:22:48+00:27:49.69Detail
13. Caban TheodorPraha 1#123#muži10.01:23:35+00:28:36.69Detail
14. Bača MatyášLanatal#153#muži11.01:23:52+00:28:53.69Detail
15. Henychová ZitaKrušnohorský Everest#96#ženy4.01:24:14+00:29:15.69Detail
16. Brányik Michal Praha#37#muži12.01:24:50+00:29:51.69Detail
17. Matyáš JakubFC Lopatov#141#muži13.01:24:56+00:29:57.69Detail
18. Friedlaenderová EsterFC Lopatov#112#ženy5.01:25:32+00:30:33.69Detail
19. Kunová ZuzanaČNB Running#98#ženy6.01:26:19+00:31:20.69Detail
20. Kuna PetrKPMG Running#99#muži14.01:26:19+00:31:20.69Detail
21. Červenka MilanTJ Dynamo Pardubice#50#muži15.01:28:24+00:33:25.69Detail
22. Balážová Sabinaadidas Runners Prague#137#ženy7.01:29:42+00:34:43.69Detail
23. Springr Zdeneknova paka#111#muži16.01:31:15+00:36:16.69Detail
24. Novák Martin Přelouč#135#muži17.01:35:10+00:40:11.69Detail
25. Brányik AlexanderPraha#64#muži18.01:35:50+00:40:51.69Detail
26. Gottfried PetraJested Sky Race #57#ženy8.01:38:07+00:43:08.69Detail
27. Poláček Václav#149#muži19.01:40:36+00:45:37.69Detail
28. Kouba Daniel#21#muži20.01:44:07+00:49:08.69Detail
29. Beranová Petra#23#ženy9.01:44:07+00:49:08.69Detail
30. Novotná Martina#44#ženy10.01:49:59+00:55:00.69Detail
31. Zachova DagmarUhrineves#151#ženy11.01:52:29+00:57:30.69Detail
DNF Vrátilová Soňa2 Lemry#71#ženyDNF Detail
DNF Kalousková Eva#72#ženyDNF Detail
DNS Kadleček MartinVarnsdorf#18#mužiDNS Detail
DNS Kačerová MonikaZvole#29#ženyDNS Detail
DNS Kadoch Michal#46#mužiDNS Detail
DNS Kufová PavlínaLKP#51#ženyDNS Detail
DNS Paulus František#54#mužiDNS Detail
DNS Taran MarošVrchlabí#69#mužiDNS Detail
DNS Šturma RobertTrutnov#73#mužiDNS Detail
DNS Lipovsky PeterPraha#106#mužiDNS Detail
DNS Pangrác PavelTrutnov#17#mužiDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz