Výsledková listina Jaroměřský kros
27. 6. 2021

ŽENY

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Skupina 4#4Oficiální časZtráta12
1. Metelková TáňaOK99 Hradec Králové#182#ŽENY C1.MČR V Ž451.00:17:0200:08:22.8200:08:39.04Detail
2. Nováková BarboraSokol Kunvald#45#ŽENY B1.Ž AB ČOS1.MČR V Ž351.00:17:44+00:00:42.1200:08:34.3200:09:09.67Detail
3. Fišerová DagmarSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE#154#ŽENY C2.MČR V Ž452.00:17:58+00:00:56.1200:08:49.3500:09:08.34Detail
4. Musilová ErikaAK Slovan Moravská Třebová#234#ŽENY A1.00:18:35+00:01:33.1200:08:52.6800:09:41.55Detail
5. Matyášová JanaSilvita s.r.o., Ústí nad Orlicí#176#ŽENY D1.MČR V Ž551.00:19:07+00:02:05.1200:09:15.1900:09:51.57Detail
6. Fabová SylvaSpinning Eva Lan.#223#ŽENY B2.MČR V Ž401.00:19:45+00:02:43.1200:09:17.6700:10:27.06Detail
7. Stewartová MiriamSpartak Praha 4#48#ŽENY D2.MČR V Ž552.00:19:55+00:02:53.1200:09:33.0800:10:21.37Detail
8. Paulů BlankaMarathonstav Úpice#224#ŽENY D3.MČR V Ž651.00:20:23+00:03:21.1200:09:53.0200:10:29.79Detail
9. Prokopová LenkaSVVAT#46#ŽENY B3.MČR V Ž402.00:21:17+00:04:15.1200:10:38.5300:10:38.00Detail
10. Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová #170#ŽENY B4.MČR V Ž403.00:21:30+00:04:28.1200:10:23.5200:11:05.52Detail
11. Borovičková LenkaSK Nové Město nad Metují#36#ŽENY C3.MČR V Ž453.00:22:01+00:04:59.1200:10:45.6900:11:14.50Detail
12. Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice#41#ŽENY D4.MČR V Ž553.00:22:23+00:05:21.1200:11:09.4400:11:12.95Detail
13. Vlachynská LibušeSabzo#51#ŽENY D5.MČR V Ž554.00:22:51+00:05:49.1200:11:04.9700:11:45.68Detail
14. Milfait BlankaSci Nordico Dolomiti #44#ŽENY B5.MČR V Ž404.00:22:54+00:05:52.1200:10:52.4100:12:00.78Detail
15. Fassati KristýnaSokol Josefov#40#ŽENY A2.Ž AB ČOS2.00:22:54+00:05:52.1200:11:11.9600:11:41.97Detail
16. Šedová JanaSruby#49#ŽENY C4.MČR V Ž454.00:23:09+00:06:07.1200:11:16.5800:11:52.02Detail
17. Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř#37#ŽENY A3.Ž AB ČOS3.00:24:16+00:07:14.1200:11:18.7300:12:56.60Detail
18. Pešlová IvanaTJ Svitavy#221#ŽENY D6.MČR V Ž555.00:24:28+00:07:26.1200:11:52.8000:12:34.78Detail
19. Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí#173#ŽENY A4.00:26:12+00:09:10.1200:12:45.3600:13:26.12Detail
20. Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř#50#ŽENY D7.Ž CD ČOS1.MČR V Ž652.00:26:43+00:09:41.1200:13:17.2300:13:25.56Detail
21. Truhlářová ElenaSokol Kobylisy#229#ŽENY D8.MČR V Ž556.00:28:14+00:11:12.1200:14:07.3900:14:06.50Detail
22. Ročňáková MiloslavaZvole#47#ŽENY D9.MČR V Ž751.00:28:52+00:11:50.1200:14:01.0700:14:50.79Detail
Cermanová MarkétaMostek#38#ŽENY A00:00:00Detail
Manová KateřinaVelké Poříčí#43#ŽENY A00:00:00Detail
Kociánová Karolína-#42#ŽENY A00:00:00Detail
Čupcová HanaSloup v Čechách#39#ŽENY BMČR V Ž3500:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz