Oficiální Výsledková listina MČR v OCR Klatovy
22. 8. 2020
Sobota 22. 8. 3k AGE GROUP
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Stupka | Patrik | AC Česká Lípa | #1115# | M18-24 | 1. | 00:30:08.00 | | Detail |
2. | Vitásek | Aleš | STG Mladá Boleslav | #1140# | M45-49 | 1. | 00:35:00.00 | +00:04:52.00 | Detail |
3. | Richter | Lukáš | OCR Pardubáci | #1107# | M35-39 | 1. | 00:36:32.00 | +00:06:24.00 | Detail |
4. | Drbohlav | Josef | Rehasport team | #1059# | M18-24 | 2. | 00:36:45.00 | +00:06:37.00 | Detail |
5. | Zabloudil | Jan | Loupežníci OCR | #1135# | M30-34 | 1. | 00:36:57.00 | +00:06:49.00 | Detail |
6. | Domorád | Vojtěch | Bakov nad Jizerou | #1057# | M30-34 | 2. | 00:37:37.00 | +00:07:29.00 | Detail |
7. | Štohanzl | Michal | adidas Runners Prague | #1121# | M30-34 | 3. | 00:37:51.00 | +00:07:43.00 | Detail |
8. | Beran | Lukáš | Kutná Hora 1 | #1045# | M30-34 | 4. | 00:39:58.00 | +00:09:50.00 | Detail |
9. | Hlavatý | Vladislav | Ready2Win | #1067# | M30-34 | 5. | 00:40:18.00 | +00:10:10.00 | Detail |
10. | Vepřek | Karrl | Teplice | #1131# | M40-44 | 1. | 00:41:24.00 | +00:11:16.00 | Detail |
11. | Viktorin | Martin | #GLADIATORRACETEAM | #1134# | M16-17 | 1. | 00:42:15.00 | +00:12:07.00 | Detail |
12. | Štraub | David | Fénix Plzeň | #1122# | M35-39 | 2. | 00:42:40.00 | +00:12:32.00 | Detail |
13. | Větrovský | Jakub | Poděbrady | #1133# | M35-39 | 3. | 00:43:54.00 | +00:13:46.00 | Detail |
14. | Kratochvíl | Jakub | Fénix Plzeň | #1084# | M18-24 | 3. | 00:44:06.00 | +00:13:58.00 | Detail |
15. | Kováčik | Branislav | Fénix Plzeň | #1081# | M30-34 | 6. | 00:44:20.00 | +00:14:12.00 | Detail |
16. | Mikuš | Michal | SKI RUN Čakovice | #1098# | M40-44 | 2. | 00:44:48.00 | +00:14:40.00 | Detail |
17. | Povolný | Lukáš | Gladiator race team | #1139# | M45-49 | 2. | 00:45:31.00 | +00:15:23.00 | Detail |
18. | Hurt | Lukáš | Predator Workout Brno | #1072# | M25-29 | 1. | 00:45:32.00 | +00:15:24.00 | Detail |
19. | Ferschmann | Jakub | Diversity Beasts | #1061# | M35-39 | 4. | 00:45:52.00 | +00:15:44.00 | Detail |
20. | Pacholík | Ondřej | Rehasport team | #1100# | M18-24 | 4. | 00:45:59.00 | +00:15:51.00 | Detail |
21. | Levý | Štěpán | PŘEKÁŽKAČ | #1092# | M35-39 | 5. | 00:46:25.00 | +00:16:17.00 | Detail |
22. | Bartošek | Jonáš | Predator workout Brno | #1043# | M25-29 | 2. | 00:46:42.00 | +00:16:34.00 | Detail |
23. | Zelinka | Jiří | OCR Pardubáci | #1136# | M45-49 | 3. | 00:47:34.00 | +00:17:26.00 | Detail |
24. | Říha | Zdeněk | Jičín | #1111# | M35-39 | 6. | 00:48:08.00 | +00:18:00.00 | Detail |
25. | Cimburek | Ludvík | CZexxx | #1052# | M50p | 1. | 00:48:26.00 | +00:18:18.00 | Detail |
26. | Blín | Ondřej | Gladiators | #1048# | M18-24 | 5. | 00:48:56.00 | +00:18:48.00 | Detail |
27. | Čížek | Jan | FUBO Team | #1055# | M18-24 | 6. | 00:49:11.00 | +00:19:03.00 | Detail |
28. | Havlíček | Jakub | Fubo Team | #1064# | M30-34 | 7. | 00:50:02.00 | +00:19:54.00 | Detail |
29. | Mach | Martin | Rohle | #1094# | M45-49 | 4. | 00:50:30.00 | +00:20:22.00 | Detail |
30. | Beneš | Petr | JEDNIČKY | #1044# | M40-44 | 3. | 00:51:43.00 | +00:21:35.00 | Detail |
31. | Janás | Robert | ready2win | #1073# | M14-15 | 1. | 00:51:53.00 | +00:21:45.00 | Detail |
32. | Janoušek | Petr | Gladiators | #1074# | M18-24 | 7. | 00:52:13.00 | +00:22:05.00 | Detail |
33. | Klas | Jan | Fénix Plzeň | #1078# | M16-17 | 2. | 00:52:48.00 | +00:22:40.00 | Detail |
34. | Kellinger | Michael | Větřní | #1077# | M18-24 | 8. | 00:54:35.00 | +00:24:27.00 | Detail |
35. | Repiský | Tomáš | Kladno | #1146# | M30-34 | 8. | 01:00:09.00 | +00:30:01.00 | Detail |
36. | Krakovič | Vojtěch | Ubožáci | #1083# | M18-24 | 9. | 01:01:02.00 | +00:30:54.00 | Detail |
37. | Míča | Josef | | #1096# | M18-24 | 10. | 01:01:07.00 | +00:30:59.00 | Detail |
38. | Hořejší | Ondřej | SKI RUN Čakovice | #1069# | M14-15 | 2. | 01:01:37.00 | +00:31:29.00 | Detail |
39. | Horák | Jaromír | Krumsín | #1068# | M25-29 | 3. | 01:04:14.00 | +00:34:06.00 | Detail |
40. | Tykal | Petr | Klatovy | #1129# | M18-24 | 11. | 01:06:58.00 | +00:36:50.00 | Detail |
41. | Herdin | Dimitrij | Ubožáci | #1066# | M18-24 | 12. | 01:09:11.00 | +00:39:03.00 | Detail |
42. | Srb | Ladislav | Chlumec | #1114# | M50p | 2. | 01:11:08.00 | +00:41:00.00 | Detail |
43. | Fortelka | Jiří | Příbram | #1063# | M35-39 | 7. | 01:12:58.00 | +00:42:50.00 | Detail |
44. | Lazový | Vladimír | | #1090# | M35-39 | 8. | 01:13:01.00 | +00:42:53.00 | Detail |
45. | Vepřek | Jakub | OCR Runners Šumperk | #1132# | M14-15 | 3. | 01:21:38.00 | +00:51:30.00 | Detail |
46. | Pizúr | Marek | SVVAT | #1102# | M40-44 | 4. | 01:24:14.00 | +00:54:06.00 | Detail |
47. | Kubasa | Jiří | TJ Maratonstav Úpice | #1087# | M40-44 | 5. | 01:25:01.00 | +00:54:53.00 | Detail |
48. | Neprášek | Pavel | Kadaň | #1145# | M35-39 | 9. | 01:25:54.00 | +00:55:46.00 | Detail |
49. | Lepší | Tomáš | Přeštice | #1091# | M30-34 | 9. | 01:29:27.00 | +00:59:19.00 | Detail |
50. | Šebestík | Ondřej | Otrokovice | #1118# | M25-29 | 4. | 01:33:27.00 | +01:03:19.00 | Detail |
51. | Michal | Tomáš | České Budějovice | #1097# | M16-17 | 3. | 01:34:55.00 | +01:04:47.00 | Detail |
52. | Plaček | Tomáš | SRTG Kolín | #1103# | M25-29 | 5. | 01:37:45.00 | +01:07:37.00 | Detail |
53. | Souček | Ondřej | TJ MARATONSTAV ÚPICE | #1113# | M14-15 | 4. | 01:50:07.00 | +01:19:59.00 | Detail |
BNa | Panák | Břetislav | | #1101# | M30-34 | | | | Detail |
BNa | Jurník | Lukáš | STG Olomouc | #1075# | M18-24 | | | | Detail |
BNa | Mach | Lukáš | #GLADIATORRACETEAM | #1093# | M18-24 | | | | Detail |
BNa | Kinský | Václav | Lions team OCR | #1047# | M25-29 | | | | Detail |
BNa | Kolmistr | Vojtěch | Praha | #1080# | M18-24 | | | | Detail |
BNa | Karásek | Tomáš | BC REBEL | #1076# | M40-44 | | | | Detail |
BNa | Šperlich | adam | OCR Runners Šumperk | #1120# | M18-24 | | | | Detail |
BNa | Fencl | Miroslav | Fénix Plzeň | #1060# | M30-34 | | | | Detail |
BNa | Kulhánek | Tomáš | Nepomuk | #1089# | M35-39 | | | | Detail |
BNa | David | Radek | Jesenice | #1056# | M25-29 | | | | Detail |
BNa | Adámek | Jaromír | Plzeň | #1041# | M30-34 | | | | Detail |
BNa | Tichý | Josef | Moravské Budějovice | #1125# | M40-44 | | | | Detail |
BNa | Čáp | Václav | Praha 9 | #1054# | M14-15 | | | | Detail |
BNa | Tužil | Jiří | PRAHA 6 | #1128# | M30-34 | | | | Detail |
BNa | Zdílna | Jiří | Beroun | #1147# | M45-49 | | | | Detail |
BNa | Kučera | Tomáš | OCR united | #1142# | M40-44 | | | | Detail |
BNa | Šerlovksý | Dominik | Pařezov | #1141# | M25-29 | | | | Detail |
BNa | Bábíček | Radek | Ubožáci | #1042# | M18-24 | | | | Detail |
BNa | Hradil | Kryštof | Ratíškovice | #1071# | M18-24 | | | | Detail |
BNa | Ždímal | Michal | Ždimiators | #1138# | M35-39 | | | | Detail |
BNa | Říha | Vladimír | Odolena Voda | #1110# | M30-34 | | | | Detail |
BNa | Bernard | Adam | Harrachov | #1046# | M30-34 | | | | Detail |
DNS | Šeda | Radek | Vrchlabí | #1119# | M40-44 | | | | Detail |
DNS | Bystrianský | Václav | Praha 10 - Strašnice | #1051# | M25-29 | | | | Detail |
DNS | Culek | Michal | Chotěboř | #1053# | M30-34 | | | | Detail |
DNS | Vepřek | Jakub | Vepříci z Teplic | #1130# | M14-15 | | | | Detail |
DNS | Pros | Jakub | 43.výsadkový pluk Chrudim | #1105# | M25-29 | | | | Detail |
DSQ | Fišer | Rostislav | Spartan gym | #1062# | M45-49 | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |