Neoficiální Výsledková listina MČR v OCR Klatovy
22. 8. 2020

Neděle 23. 8. 12 k AGE GROUP

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Volák AdamRehasport team#171#M1.M20-241.01:04:33.85Detail
2. Šinkovský RomanGLADIATOR RACE TEAM#154#M2.M40-441.01:06:31.36+00:01:57.50Detail
3. Vitásek AlešSTG Mladá Boleslav#61#M3.M45-491.01:10:41.93+00:06:08.07Detail
4. Domorád VojtěchBakov nad Jizerou#73#M4.M30-341.01:12:05.76+00:07:31.90Detail
5. Černý VáclavHLS Team#69#M5.M30-342.01:12:14.70+00:07:40.84Detail
6. Štohanzl Michaladidas Runners Prague#158#M6.M30-343.01:12:16.98+00:07:43.12Detail
7. Hajžman DavidRehasport team#87#M7.M30-344.01:13:10.34+00:08:36.48Detail
8. Dubsky VaclavReady2win#77#M8.M30-345.01:14:01.05+00:09:27.19Detail
9. Fišer RostislavSpartan gym#82#M9.M45-492.01:14:05.70+00:09:31.84Detail
10. Říha ZdeněkWild Monkey Challenge#150#M10.M35-391.01:14:16.29+00:09:42.43Detail
11. Vepřek KarelTeplice#166#M11.M40-442.01:17:13.62+00:12:39.76Detail
12. Vostřel RadekHLS team OCR#105#M12.M18-191.01:17:51.74+00:13:17.88Detail
13. Beneš PetrKVIČALA TEAM#57#M13.M40-443.01:18:01.85+00:13:27.99Detail
14. Drbohlav Martin#107#M14.M30-346.01:18:03.79+00:13:29.93Detail
15. Šulc Martin#159#M15.M35-392.01:18:15.16+00:13:41.30Detail
16. Beran LukášSpartan Gym#58#M16.M30-347.01:19:19.39+00:14:45.53Detail
17. Hubálek LukášSRTG Hradec Králové#96#M17.M25-291.01:20:15.39+00:15:41.53Detail
18. Hlavatý VladislavReady2Win#92#M18.M30-348.01:20:40.00+00:16:06.14Detail
19. Bořil PetrHlavnězdravě.cz#63#M19.M30-349.01:21:16.49+00:16:42.63Detail
20. Mareš JanOCRT Sušice#180#M20.M30-3410.01:21:22.63+00:16:48.77Detail
21. Bartošek JonášPredator workout Brno#56#M21.M25-292.01:21:58.24+00:17:24.38Detail
22. Mandzák TomášKynšperk nad Ohří#123#M22.M18-192.01:22:02.25+00:17:28.39Detail
23. Hurt LukášPredator Workout Brno#97#M23.M25-293.01:22:20.23+00:17:46.37Detail
24. Kraus Tomáš Sunny Gang Plzeň #114#M24.M35-393.01:22:42.77+00:18:08.91Detail
25. Bílek JiříOCRUNITED TEAM#60#M25.M35-394.01:22:46.69+00:18:12.83Detail
26. Zmítko JanBarbarian Extreme Team #178#M26.M30-3411.01:23:23.40+00:18:49.54Detail
27. Janák JiříHasičsky záchranný sbor Doksy#102#M27.M35-395.01:23:50.32+00:19:16.46Detail
28. Nový JaroslavNýrsko#132#M28.M20-242.01:24:35.77+00:20:01.91Detail
29. Roth ZdeněkPraha 6 - Liboc#145#M29.M30-3412.01:24:40.94+00:20:07.08Detail
30. Bevelágua LadislavOcr Workout Tábor#59#M30.M35-396.01:24:52.20+00:20:18.34Detail
31. Doubrava DanielRataje Nad Sázavou#74#M31.M20-243.01:26:26.42+00:21:52.56Detail
32. Cimburek LudvíkCZexxx#65#M32.M50p1.01:26:28.36+00:21:54.50Detail
33. Barna MartinŽdimiators#55#M33.M35-397.01:27:08.08+00:22:34.22Detail
34. Šimák VítězslavPredator Gym Plzeň#153#M34.M25-294.01:28:46.51+00:24:12.65Detail
35. Kubeček AntonínProBro#115#M35.M20-244.01:28:59.91+00:24:26.05Detail
36. Löffler ErikVrané nad Vltavou#121#M36.M35-398.01:29:13.69+00:24:39.83Detail
37. Janáček ZdeněkSunny Gang Plzen#101#M37.M30-3413.01:29:24.56+00:24:50.70Detail
38. Mikuš MichalSKI RUN Čakovice#126#M38.M40-444.01:31:38.78+00:27:04.92Detail
39. Rouspetr DavidPlzeň#146#M39.M30-3414.01:32:20.57+00:27:46.71Detail
40. Vyčichlo TomášSpartan Gym#173#M40.M35-399.01:32:45.89+00:28:12.03Detail
41. Joska VladislavTýn nad Vltavou#104#M41.M30-3415.01:33:29.15+00:28:55.29Detail
42. Rosecký PatrikPREDÁTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE#144#M42.M25-295.01:34:18.98+00:29:45.12Detail
43. Blín OndřejGladiators#62#M43.M20-245.01:35:02.72+00:30:28.86Detail
44. Kudlič JosefSunny Gang Plzeň#116#M44.M30-3416.01:37:06.73+00:32:32.87Detail
45. Drábková VeronikaOCR Runners Šumperk#75#F1.Z20-241.01:39:55.41+00:35:21.55Detail
46. Sonda MartinSVVAT#151#M45.M40-445.01:40:30.31+00:35:56.45Detail
47. Dolezal PavelMlada Boleslav#72#M46.M25-296.01:42:40.11+00:38:06.25Detail
48. Šašková ZuzanaRoudnice nad Labem#152#F2.Z35-391.01:45:25.58+00:40:51.72Detail
49. Krakovič VojtěchUbožáci#113#M47.M18-193.01:47:11.96+00:42:38.10Detail
50. Rampírová PetraDiversity Beasts#141#F3.Z35-392.01:51:56.81+00:47:22.95Detail
51. Adámková LuciePlzeň#51#F4.Z16-171.01:52:57.19+00:48:23.33Detail
52. Albrecht MiroslavPanther Gym Čakovice#52#M48.M45-493.01:53:01.13+00:48:27.27Detail
53. Pešek PetrReady2win#184#M49.M30-3417.01:54:07.96+00:49:34.10Detail
54. Horák JaromírKrumsín#94#M50.M25-297.01:55:12.01+00:50:38.15Detail
55. Franek Filip#84#M51.M30-3418.01:56:08.58+00:51:34.72Detail
56. Csevár Jiří#185#M52.M30-3419.01:56:39.60+00:52:05.74Detail
57. Čech Danielocrunited#66#M53.M40-446.01:57:30.82+00:52:56.96Detail
58. Lazovy VladimirPovažská Bystrica#118#M54.M35-3910.01:57:55.19+00:53:21.33Detail
59. Chwastek VladimírRSáci Příbram#100#M55.M50p2.01:58:36.13+00:54:02.27Detail
60. Třešňák PetrSlanykobylky#162#M56.M35-3911.01:59:45.30+00:55:11.44Detail
61. Buben VáclavDolní Roveň #64#M57.M25-298.02:03:03.61+00:58:29.75Detail
62. Šteňko MarianFénix Plzeň#157#M58.M40-447.02:09:40.88+01:05:07.02Detail
63. Chocholouš Tomáš Dolní Roveň #99#M59.M25-299.02:10:54.50+01:06:20.64Detail
64. Janoušek PetrGladiators#103#M60.M20-246.02:19:16.03+01:14:42.17Detail
65. Zelinka RichardSlanýkobylky#175#M61.M25-2910.02:21:51.97+01:17:18.11Detail
66. Dušek TomášGladiator race team#183#M62.M30-3420.02:26:45.58+01:22:11.72Detail
67. Šípek MartinGladiators#155#M63.M40-448.02:27:22.97+01:22:49.11Detail
68. Nová Petra Gladiators Kralupy#130#F5.Z20-242.02:32:13.35+01:27:39.49Detail
69. Anděl VáclavAngels Family OCR team #53#M64.M25-2911.02:32:40.29+01:28:06.43Detail
70. Trestikova MichaelaPraha 5#161#F6.Z35-393.02:32:41.92+01:28:08.06Detail
71. Mužíková AlexandraSC Praha Radotín#128#F7.Z35-394.02:33:18.37+01:28:44.51Detail
72. Vacková TerezaKarlovy Vary#164#F8.Z25-291.02:33:36.45+01:29:02.59Detail
73. Drbohlav JosefRehasport team#76#M65.M18-194.02:46:53.20+01:42:19.34Detail
74. Peterková MilicaRýmařov#136#F9.Z35-395.02:47:55.67+01:43:21.81Detail
75. Libovicky VítPraha 5#119#M66.M50p3.02:56:45.14+01:52:11.28Detail
76. Rašková MartinaChaloupky#143#F10.Z35-396.03:27:36.89+02:23:03.03Detail
BNa Gabková NatálieExtreme Obstacle Runners#85#FZ18-19BNa Detail
BNa Raslová MarieLiberec#142#FZ35-39BNa Detail
BNa Naďo JaroslavSTG Kolín#129#MM18-19BNa Detail
BNa Hejl AlešLanškroun#186#MM25-29BNa Detail
Bna Havlová TerezaPredator České Budějovice #88#FZ35-39Bna Detail
BNa Hlava VáclavKutná Hora #91#MM20-24BNa Detail
BNa Mizon RubyPredator Workout České Budějovice#127#FZ20-24BNa Detail
BNa Vogeltanz PetrKout na Šumavě#170#MM18-19BNa Detail
BNa Čihák Martin#GLADIATORRACETEAM#70#MM25-29BNa Detail
BNa Wágner Petr#Gladiatorraceteam#174#MM30-34BNa Detail
BNa Čermák Jan#67#MM30-34BNa Detail
BNa Rampír JiříDiversity Beasts#140#MM35-39BNa Detail
BNa Kanta JakubSRTG Podluží#108#MM30-34BNa Detail
BNa Mach MartinRohle#122#MM45-49BNa Detail
BNa Říha VladimírGladiator Training#149#MM30-34BNa Detail
BNa Vlasák TomášKlatovy #168#MM20-24BNa Detail
BNa Klaška MartinLipník nad Bečvou#110#MM35-39BNa Detail
BNa Plch DušanHradec Králové#137#MM45-49BNa Detail
BNa Šlik JanKladno#156#MM45-49BNa Detail
BNa Langhammer MilanPraha 18#117#MM35-39BNa Detail
BNa Krajčíková NatáliePlzeň#112#FZ25-29BNa Detail
BNa Plánička VáclavOCRT Sušice#181#MM25-29BNa Detail
BNa Marek OndřejneBULL a makej#176#MM35-39BNa Detail
BNa Durin JanNitra#78#MM50pBNa Detail
BNa Václavková Adéla#165#FZ25-29BNa Detail
BNa Novy ZdenekHavlíčkův Brod 1#133#MM45-49BNa Detail
BNa Rylková KateřinaOCRUNITED TEAM#148#FZ35-39BNa Detail
BNa Růžičková DanaBrno#147#FZ40-44BNa Detail
BNa Hradil KryštofRatíškovice#95#MM18-19BNa Detail
BNa Jurník LukášSTG Olomouc #106#MM20-24BNa Detail
BNa Holoubková PetraGladiator training Kralupy nad Vltavou#93#FZ25-29BNa Detail
BNa Fikejzová AnnaSRTG Praha#81#FZ35-39BNa Detail
BNa Novák PavelProvocateurs#131#MM40-44BNa Detail
BNa Volšická BarboraAtom kids Praha#172#FZ25-29BNa Detail
BNa Gruzovsky Josef#86#MM30-34BNa Detail
BNa Toulová Jana#160#FZ25-29BNa Detail
BNa Fantová KarolínaPraha9#79#FZ18-19BNa Detail
BNa Fantová MichaelaPraha#80#FZ18-19BNa Detail
BNa Kolpek Karelbytzdravy.cz#111#MM40-44BNa Detail
Bna Kašpárek Václav#109#MM25-29Bna Detail
BNa Liška MilošLoupežníci OCR#120#MM45-49BNa Detail
BNa Černý PavelneBULL a Makej#68#MM35-39BNa Detail
BNa Aberle PetrOCRUNITED#50#MM40-44BNa Detail
BNa Bábíček RadekUbožáci#54#MM18-19BNa Detail
BNa Brabec JaroslavStrakonice#71#MM40-44BNa Detail
BNa Heligr MartinSRTG Kadaň#89#MM45-49BNa Detail
BNa Turečková Simona#GLADIATORRACETEAM#163#FZ20-24BNa Detail
BNa Ouředník VítLomnice nad Popelkou#134#MM25-29BNa Detail
BNa Helmová PetraFyzioHelm Klatovy#90#FZ35-39BNa Detail
BNa Lacina JosefGladiators#179#MM40-44BNa Detail
BNa Zemánková EvaHlavnězdravě.cz#177#FZ25-29BNa Detail
DNF Prokopová LenkaSVVAT#139#FZ35-39DNF Detail
DNS Manolevski MichaelPraha#124#MM45-49DNS Detail
DNS Vodenka JakubBašť#169#MM30-34DNS Detail
DNS Matouš LadislavLipník#125#MM16-17DNS Detail
DNS Vilches VáclavZnojmo#167#MM30-34DNS Detail
DNS Franek Filip#83#MM30-34DNS Detail
DNS Pacholík OndřejRehasport team#135#MM18-19DNS Detail
DNS Pospíšil PatrikSTG Holíč#138#MM25-29DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz