Neoficiální Výsledková listina MČR v OCR Klatovy
22. 8. 2020

Neděle 23. 8. 12 k ELITE

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Hrdina PavelSweep OCR TEAM#11#M1.00:57:25.88Detail
2. Dorňák PetrRehasport Team#7#M2.01:00:08.71+00:02:42.82Detail
3. Krejčí PavelWild monkey challenge#30#M3.01:02:20.81+00:04:54.92Detail
4. Jakoubek JakubRehasport team#13#M4.01:04:27.38+00:07:01.49Detail
5. Sedlák Jan#24#M5.01:04:39.26+00:07:13.37Detail
6. Řehula JakubTriatlon Plzeň, z.s.#23#M6.01:06:07.14+00:08:41.25Detail
7. Podzimek JakubHrádek nad Nisou#33#M7.01:07:04.58+00:09:38.69Detail
8. Tóth RomanRehasport team#28#M8.01:07:15.55+00:09:49.66Detail
9. Hanyk LukášKostelec nad Orlicí#9#M9.01:08:47.76+00:11:21.87Detail
10. Karel ŠtěpánZ.L.O.#14#M10.01:09:21.89+00:11:56.00Detail
11. Hynek RichardMoravany#12#M11.01:11:55.88+00:14:29.99Detail
12. Kubiš Michael SpeedyEXTRA Brno#21#M12.01:12:32.25+00:15:06.36Detail
13. Schejbalová TerezaAK Škoda Plzeň#31#F25.01:13:24.30+00:15:58.41Detail
14. Krása DavidZ.L.O.#17#M13.01:13:35.78+00:16:09.89Detail
15. Linka MilanCasia Excalibur Race Team#18#M14.01:17:01.81+00:19:35.92Detail
16. Babák JosefTantrum Monstra#1#M15.01:17:55.57+00:20:29.68Detail
17. Babušková StanislavaKvětnice#2#F26.01:18:20.57+00:20:54.68Detail
18. Kocumova ZuzanaLiberec#15#F27.01:23:16.74+00:25:50.85Detail
19. Růžek VojtěchGladiators#22#M16.01:35:57.10+00:38:31.21Detail
20. Drábek LukášSTG Holýšov#8#M17.01:36:25.27+00:38:59.38Detail
21. Königová LucieSvojkov#16#F28.01:37:42.16+00:40:16.27Detail
22. Lomnická TerezaChallenger #20#F29.01:48:03.93+00:50:38.04Detail
23. Stejskalová BarboraRehasport team#25#F30.02:19:12.75+01:21:46.86Detail
24. Hnízdilová LenkaZa hezčí zadeček#182#F31.02:45:01.93+01:47:36.04Detail
BNa Bobek JiříBrno#3#MBNa Detail
BNa Hynková VeronikaRehasport team#98#FBNa Detail
BNa Burian MiroslavSRTG Praha, CEPro Team#4#MBNa Detail
BNa Suchan MiroslavLapka z Pajreku#26#MBNa Detail
BNa Hervertová KláraHammer OCR Team#10#FBNa Detail
BNa Burianová LenkaSRTG Praha, CEPro Team#5#FBNa Detail
DNF Vinický Petrdolni bousov#29#MDNF Detail
DNF Novák LukášPoděbrady#32#MDNF Detail
DNS Lokajíčková KláraReady2win#19#FDNS Detail
DNS Cimler JiříGladiators#6#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz